Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. június 10., szombat 19:03

Mariano góljai

nem is emlékeztem h ilyen szép gólokat szerzett. :D
Az a helyzet h szerintem több volt ebben a srácban de baromi félre lett menedzselve. 2019-2020-ban összesen kapott 7 meccset az egész szezonban, sztem ott elengedte ezt a dolgot, amit valahol meg is értek. Ennél többet érdemelt volna szvsz, bár nyilván Benzema helye megkérdezőjelezhetetlen volt, de sokkal több időt kaphatott volna az 5 év alatt.

p.csabi1
Hozzászólások: 2223
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2023. június 10., szombat 11:45

Mr. Ancelotti boldog születésnapot! :salute:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3575
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. június 8., csütörtök 8:07

dzsi91 írta:
ANDS írta:
Marci a Chelsea elleni bl visszavágon a 3. Chelsea gól után lépett pályára,
és vele a pályán sikerült továbbmenni a hosszabbításban.
+ attól, hogy nem játszik egy ilyen Marcelo kaliber rohadtsokat számít edzéseken öltözőben vagy akár az oldalvonalnál üvöltözve.

Roberto carlos sem a fénykorát élte már amikor marcelo érkezett mégis mindig rá hivatkozott, hogy mennyit tanúlt tőle.

Mind a ketten valós dolgokat írtok, de én arra gondoltam, amit Anthony írt:
Anthony írta: *Minden évben címek egy csapattal, egy generációval amely már nincs többé.*
A nagy generáció nélkül is jönnek-jöttek már a címek. Szerintem nem kell kitenni Carlot, mert a megújulás és az eredményesség az új arcokkal elindult, és nem mellesleg össze van csiszolódva a pad a játékosokkal. Benz távozása épp elég handy, ezt még megfejelnénk egy edzőcserével... El is kezd Lope szelleme kísérteni..

Szerintem ennyi változás pont elég ilyen rövid időn belül, erről beszéltem végig... A régi bútorok közül már csak az játszik/játszott, akinek feltétlen muszáj. Nekem Belli egyértelműen Modric utód, szépen lassan "puzzlezódik" az új csapat, cserélődik a keret.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. június 8., csütörtök 0:17

ANDS írta:
raul 4 ever írta: ..............Mint "egység" a Bale-Benz-CR7 megszűnt és Marcelo csak a padon volt, érdemi szerepe a pályán már semmiben. :)
Marci a Chelsea elleni bl visszavágon a 3. Chelsea gól után lépett pályára,
és vele a pályán sikerült továbbmenni a hosszabbításban.
+ attól, hogy nem játszik egy ilyen Marcelo kaliber rohadtsokat számít edzéseken öltözőben vagy akár az oldalvonalnál üvöltözve.

Roberto carlos sem a fénykorát élte már amikor marcelo érkezett mégis mindig rá hivatkozott, hogy mennyit tanúlt tőle.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2023. június 6., kedd 19:19

krisz24 írta: Meg gondolom Benzinek azért is volt mert ő volt a CSK. Mint, ahogy Ramos annó meg mint Marci tavaly őket nyilván kiemelten kell kezelni mind 10+ éve van a klubnál. Azért a többiek nincsenek ilyen szinten.
Casemiro is kapott búcsút tavaly, egyértelműen azok kapnak ilyet, akik elérik a legenda státuszt a klubnál mind ami a karaktert illeti és a pályán letett teljesítményt. :agree:
Ancelotti is megkönnyezte a búcsúbeszédet Macifejjel együtt, emlékszem. Marcelo is könnyek között búcsúzott.
Bale 9 év után Instagramon búcsúzott, levél formájában. :roll:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. június 6., kedd 18:04

raul 4 ever írta: Ide jó lesz: a többi léhűtő, akik szintén mennek, a hivatalos bejelentésen kívül semmit sem kapnak ugye?

Ase kapott még a meccs után egy búcsúztatást Pereztől, de a 2 fgy-nek a szép szavakon kívül több nem jut?!
Én ugy tudom ázárdé a mekiben volt.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

krisz24
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:34
Kedvenc játékosaid: Modric, Zidane,
Kedvenc csapatod: Real

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: krisz24 » 2023. június 6., kedd 17:41

Meg gondolom Benzinek azért is volt mert ő volt a CSK. Mint, ahogy Ramos annó meg mint Marci tavaly őket nyilván kiemelten kell kezelni mind 10+ éve van a klubnál. Azért a többiek nincsenek ilyen szinten.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2023. június 6., kedd 15:35

Biztosan nem lesz nekik. Mit mutassanak videón vagy mit soroljon róluk Perez? :hmmm:

Asensiónak volt egy kis megemlékezés, ott volt a menyasszonya, a családja is, pózoltak a megnyert trófeákkal, stb.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3575
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. június 6., kedd 15:29

Realista24 írta: Nekik lejart a szerzodesuk, Hazarde meg ervenyes volt.

Az világos, meg pl. Marcelonak is tavaly, aztán (nagyon helyesen) ő is kapott búcsút. Most Kariméról eszembe jutott, hogy remélem idén több ilyen nem lesz.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 6., kedd 15:22

raul 4 ever írta: Ide jó lesz: a többi léhűtő, akik szintén mennek, a hivatalos bejelentésen kívül semmit sem kapnak ugye?

Ase kapott még a meccs után egy búcsúztatást Pereztől, de a 2 fgy-nek a szép szavakon kívül több nem jut?!
Nekik lejart a szerzodesuk, Hazarde meg ervenyes volt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3575
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. június 6., kedd 15:06

Ide jó lesz: a többi léhűtő, akik szintén mennek, a hivatalos bejelentésen kívül semmit sem kapnak ugye?

Ase kapott még a meccs után egy búcsúztatást Pereztől, de a 2 fgy-nek a szép szavakon kívül több nem jut?!
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3575
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. június 5., hétfő 23:02

ANDS írta:
raul 4 ever írta: BBC és Varane-Ramos-M12 nélkül dupláztunk tavaly,…
Ezt hogy érted?
Tavaly még volt Benzema és M12 is.
Hát úgy, hogy a nemlétező generáció, már nem is volt itt, átvette a helyüket más. Mint "egység" a Bale-Benz-CR7 megszűnt és Marcelo csak a padon volt, érdemi szerepe a pályán már semmiben. :)
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

ELSiete
Hozzászólások: 2949
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. június 5., hétfő 22:18

https://vm.tiktok.com/ZGJx7SRLt/
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3575
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. június 5., hétfő 9:44

BBC és Varane-Ramos-M12 nélkül dupláztunk tavaly, idén el lett kezdve Modric elengedése (bajnokságban mindenképp) is, a selejt elölről ki lett vágva, az edzőt nem kell.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. június 5., hétfő 9:32

Valszeg ez ilyen átmeneti év lesz, selejt kiszórva, Karim out, Kroos és Modric marad még, a kp baszó lesz, aztán jövőre megint megindul a támadás a teknősért.

Azért az átmenet kell, bár ha most Nagelsmannt elviszi a psg, akkor lehet utólag majd az lesz a mondás, hogy idén menni kellett volna érte. Bár szerintem jövőre úgy is ki lesz baszva. :lol:
Nem illik.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. június 5., hétfő 9:18

raul 4 ever írta: Ja, nekem is elegem van ebből az irányból. Jó viszonyban van a játékosok többségével, minden évben címek, illetve ott a tűz közelében a csapat..

Miért ne maradhatna Carlo? A kezdő nagyjából ugyanez lesz, mint jövőre, remélhetőleg érkezik jobbhátvéd is nyáron, nem csak csatár, "csak" meg kell találni Benz helyettesét és be kell építeni a 2 brazil közé. Szerintem a kispadon maradhat az állandóság.
Minden évben címek egy csapattal, egy generációval amely már nincs többé. Látom megy az értő olvasás.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3575
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. június 5., hétfő 9:07

Ja, nekem is elegem van ebből az irányból. Jó viszonyban van a játékosok többségével, minden évben címek, illetve ott a tűz közelében a csapat..

Miért ne maradhatna Carlo? A kezdő nagyjából ugyanez lesz, mint jövőre, remélhetőleg érkezik jobbhátvéd is nyáron, nem csak csatár, "csak" meg kell találni Benz helyettesét és be kell építeni a 2 brazil közé. Szerintem a kispadon maradhat az állandóság.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. június 5., hétfő 8:49

Hát lehet most lett volna a tökéletes alkalom egy edző cserére és egy teljesen új szemlélettel nekifutni a nyárnak.

Én bírom Ancelottit de egyrészt ő inkább egy sztárokkal tele csapatnak ideális edző, másrészt ha egy év múlva elmegy/kirúgják akkor nem csináltunk semmit. Voltak ugye hírek az ő távozásáról is, szerintem max egy évet marad még.

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2023. június 5., hétfő 8:02

Carlo Ancelotti confirms: “I am staying at Real Madrid next season, it’s 100%”, he said after the final game. ⚪️🤝🏻 #RealMadrid

Ancelotti on Ceballos and Nacho: “New deal for both? I think Ceballos & Nacho will sign new contracts and stay at Real Madrid”. 🚨⚪️ #RealMadrid

“Bellingham? I don't talk about players who are not Real Madrid’s”.
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2023. június 4., vasárnap 14:26

Ancelotti maradása akkor gondolom már fix, ezen legalább nem kell izgulni a pórnépnek. :agree:
Elképesztő meló vár a stábra, teljesen új, testidegen játékosok fognak érkezni a csapatba, beépíteni őket, Pintus amíg megpuhítja őket az előszezon során...ha most nem lesznek motiváltak a játékosok küzdeni a kezdőért, vagy a 12., 13. fix csapattag pozícióért, akkor sosem. Izgalmas nyár lesz, remélem időben érkeznek majd hivatalosan is az átigazolások, hogy kompletten meg tudják kezdeni együtt a teljes felkészülést a következő szezonra, már várom, akármennyire is fáj most a szembesülés, hogy nem lesz Karim, de úgyis eljött volna az idő...akármennyire is bízik a nyugdíjas klubban Carlo, mostmár kénytelen lesz beépíteni az újakat, bárki is jöjjön, hatni fog rá az öreg, nem egy Lopeteguivel indul a nyár, már ez is pozitívum, hadd szóljon! :salute: (bár most épp a nagy leállás következik, na pasztmek) :fpalm:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 143 regisztrált és 0 vendég