OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8506
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. június 11., vasárnap 21:09

szemely szerint melatonint nem probaltam, de olyanokat is hallani rola, hogy bar gyorsan elalszol de ugy ebredsz, mintha egy kamion ment volna at rajtad, igy inkabb skipeltem.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: OFF

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2023. június 11., vasárnap 21:02

Melatonint mondják, hogy nagyon jó az alváshoz, illetve a citromfű tea.
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3399
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. június 11., vasárnap 20:50

rikko írta:
Yazid írta: Segítsetek már, jövő hónapban tanfolyamra megyek németországba kölnbe. a kollegám autójával akartunk menni, euro 4es dízel. Most tényleg ki van tiltva vagy hogy van ez? Nézegettem a neten, de nehezen jövök ki belőle. Látom talán stuttgart, berlin, münchenben már valós ez? Kölnbe léteznek ilyen emissziós zónák? Fontos köszi előre is
https://www.autozeitung.de/grossstaedte ... 31634.html
Azt elfelejtettem leírni nem tudok németül egyáltalán

rikko
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2019. március 14., csütörtök 13:23
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Iniesta, Pirlo, Maldini, Beckham, Puyol, Viera, Henry
Kedvenc csapatod: Barca, Wisla Krakow

Re: OFF

HozzászólásSzerző: rikko » 2023. június 11., vasárnap 20:26

Yazid írta: Segítsetek már, jövő hónapban tanfolyamra megyek németországba kölnbe. a kollegám autójával akartunk menni, euro 4es dízel. Most tényleg ki van tiltva vagy hogy van ez? Nézegettem a neten, de nehezen jövök ki belőle. Látom talán stuttgart, berlin, münchenben már valós ez? Kölnbe léteznek ilyen emissziós zónák? Fontos köszi előre is
https://www.autozeitung.de/grossstaedte ... 31634.html

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 11., vasárnap 20:00

Brandenburg neuro jó cucc, ha már alvászavar.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3399
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. június 11., vasárnap 19:40

Segítsetek már, jövő hónapban tanfolyamra megyek németországba kölnbe. a kollegám autójával akartunk menni, euro 4es dízel. Most tényleg ki van tiltva vagy hogy van ez? Nézegettem a neten, de nehezen jövök ki belőle. Látom talán stuttgart, berlin, münchenben már valós ez? Kölnbe léteznek ilyen emissziós zónák? Fontos köszi előre is

Nika91127
Hozzászólások: 2688
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2023. június 10., szombat 20:05

raul 4 ever írta:
Nika91127 írta: Igyatok sört, annak a komlótartalma idegnyugtató.
Meccs közben vmi blokkolja? Nem mindig érzem :kalapos:
A szarokban csak komlókivonat van. Rendes sört kell inni, nem az alsópolcos vacakot :)

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3577
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. június 10., szombat 19:48

Nika91127 írta: Igyatok sört, annak a komlótartalma idegnyugtató.
Meccs közben vmi blokkolja? Nem mindig érzem :kalapos:
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Nika91127
Hozzászólások: 2688
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2023. június 10., szombat 19:19

Igyatok sört, annak a komlótartalma idegnyugtató.

negan
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2018. április 14., szombat 9:05
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Modric, Ramos, Benzema, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: negan » 2023. június 10., szombat 19:16

Sierra írta:
negan írta: Világos, de gondolom (remélem) azért nem dobálsz be minden ilyen nap után egy Frontint/Xanaxot :D
neem. :D Bár frontin van itthon, nagyon ritkán bedobok egyet ha az istenért nem tudok elaludni. De szerencsére ez kb évente 1-2 alkalom. Úgy vagyok vele inkább beleszenvedem magam az alvásba, nem szedem ha nem muszáj.
Reméltem :lol: Másfél évig majd’ minden nap bedobtam legalább egy felet, alvászavar, depresszió, szorongás, stb. Egy hónap volt, mire normálisan tudtam aludni végre nélküle, rettenet egy “gyógyszer”, plusz a pszichés része a dolognak, mikor már azért nem tudsz elaludni, mert nem vetted be, és előre félsz, hogy nem fogsz tudni aludni, MIVEL nem vetted be…

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. június 10., szombat 14:57

negan írta: Világos, de gondolom (remélem) azért nem dobálsz be minden ilyen nap után egy Frontint/Xanaxot :D
neem. :D Bár frontin van itthon, nagyon ritkán bedobok egyet ha az istenért nem tudok elaludni. De szerencsére ez kb évente 1-2 alkalom. Úgy vagyok vele inkább beleszenvedem magam az alvásba, nem szedem ha nem muszáj.

Nika91127
Hozzászólások: 2688
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2023. június 10., szombat 9:54

'shutterisland írta:
Wtf, maszkban alszol?
szerintem baromi jo, kizarja az osszes lehetseges fenyforrast, plusz en egy dragabb, kenyelmesebb, parnazottat vettem ami kb a komforterzet miatt meg konnyebb elalvassal parosul.

persze kellett ido megszokni, es meg most is elofordul, hogy hajnalban arra ebredek, hogy az ejszaka soran ledobtam, de az en alvasminoseg javulasomban ez es a fuldugo nagyon fontos szerepet jatszik.

en olyat is ismerek aki oxigen maszkkal alszik alvasi apnoé miatt, annal azert sokkal egyszerubb. :D
Oké, de az alvási apnoe-s ha nem használja, akkor a hypoxia miatt megébred és nulla az alvásminősége. Egy normalis CPAP géppel meg átalusszák az éjszakát...
Hidd el, inkább megszokja a maszkot, mint hogy óranként keljen - plusz az állandó hypoxia az agyadnak se jó.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8506
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. június 10., szombat 9:41

Wtf, maszkban alszol?
szerintem baromi jo, kizarja az osszes lehetseges fenyforrast, plusz en egy dragabb, kenyelmesebb, parnazottat vettem ami kb a komforterzet miatt meg konnyebb elalvassal parosul.

persze kellett ido megszokni, es meg most is elofordul, hogy hajnalban arra ebredek, hogy az ejszaka soran ledobtam, de az en alvasminoseg javulasomban ez es a fuldugo nagyon fontos szerepet jatszik.

en olyat is ismerek aki oxigen maszkkal alszik alvasi apnoé miatt, annal azert sokkal egyszerubb. :D

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2023. június 10., szombat 8:00

Halfkey írta:
Realista24 írta:

Jo, hat havi egyszer te is kialudhatod magad. :mrgreen:
3 órája született meg Dániel Márk. Egy ideje nem alszom jól :D
Jó választás :mrgreen: :agree: Gratulálok, jó egészséget nektek! :)
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

negan
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2018. április 14., szombat 9:05
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Modric, Ramos, Benzema, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: negan » 2023. június 10., szombat 7:53

Sierra írta:
negan írta: Xanaxot dobd ki a picsába, nyomj le egy istenes edzést, vagy fuss/focizz egy nagyot, beszélj egy vagon emberrel, az is lefáraszt
engem mondjuk speciel az esti edzés (6-7 körül) lefáraszt, de ugyanakkor estére fel is pörgeti a szívemet, csomószor emiatt nehezen alszom el.
Világos, de gondolom (remélem) azért nem dobálsz be minden ilyen nap után egy Frontint/Xanaxot :D
Rohadt nehéz megtalálni az ideális napirendet, főleg a mai világban, ahogy írtam, nekem a rendszeresség sokat segített.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. június 9., péntek 13:38

Ennyi ido alatt mar regen andrew tate szintu brokernek kellene lenned az online térben, mas csak almodik ennyi szabadidorol :D
thereisonly1ronaldo

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8434
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. június 9., péntek 13:34

Le fog gyengülni a lábad, valakinek pl láthatóan vékonyabb lesz, azt vissza kell erősíteni majd, én fix nem terhelném ennyire durván ilyen rövid időn belül. Jó ha csinálsz gyakorlatokat, annál kevesebb idő lesz.

Majd ha rendesen talpra állsz érzed majd úgyis milyen, addig hiába agyalsz rajta.
Főleg ha vannak még benne fémek, akkor meg aztán fene se tudja mi lesz belőle.

Hegek meg menők, azzal ne foglalkozz. :mrgreen:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2023. június 9., péntek 13:23

Halfkey írta:
Realista24 írta:

Jo, hat havi egyszer te is kialudhatod magad. :mrgreen:
3 órája született meg Dániel Márk. Egy ideje nem alszom jól :D
Jó egészséget kívánok nektek, végre egy boldog hír! :'( :sziv: :agree:

Tudtam, hogy be fog ütni majd az elégedetlenkedés, ami ezt a pihenős, semmittevést illeti. :vivo: Azt hittem július 1-ig lesz kb. változatlan az állapot, ugyanazok a boka/lábfej gyakorlatok, térdfelhúzás, eleresztés, mankóval közlekedés lábat leérintve, de nem terhelve, felpolcolva fekvés/ülés és utána jöhet a rá állás, teljes terhelés, hogyne. Hétfőn megvolt a varratszedés, semmi extra nem volt igazából, előtte kontroll röntgen, minden jól van belül, kívül (nincs dagadás, nincs elszíneződés, "szárazak a sebhelyek"), aztán majd július második hete környékére nyomozzam ki, hogy melyik napokon van bent a doki, még egy kontroll röntgen következik, aztán meglássuk mi a következő fokozat. Én azt hittem már kb. legalább beállhatok dolgozni a júliusi hónap utolsó felére, ahh, életkedvem sincs konkrétan azóta, de nem is tud előre semmi pontosat mondani, kérdezni se nagyon lehet, mert épp műtétről jött és siet is visszafelé, sokat lesz szabadságon is most ebben a hónapban és a következőben is, nehogy majd elkerüljük egymást a következő alkalommal, agyfasz. +30 Clexane lett felírva, azzal nincs gond, barátnőm segít beadni, oldalakat változtassuk napról-napra, teljesen tűrhető. Edzőterembe le tudok menni lépcsőn simán (járt a lakáshoz :salute: ), senki nem mutatta ezt sem, mert a kórháznak nem volt egy darab könyökmankója sem, amivel lehetett volna gyakorolni, csak járókeret, de ez sem egy extrém sport, felfelé kicsit lassabban megy a dolog. Felüléseket tudok csinálni felpolcolt lábbal, mellizomra fekvőpadon, hátizomra ilyen csigás, lehúzós gépezet, ezek is jók legalább, 1 hasznos óra pipa minden nap legalább az elfecsérelt időből (az elliptikus tréner és a szobabicikli konkrétan hívogat magára :-( :lol: ) , mosogatásba be tudok még segíteni, fürdés megy egyedül első perctől, de meg fog őrjíteni szerintem a maradék idő. Filmek se tudnak már úgy lekötni, semmi sorozat amit első ránézésre elkezdenék, hogy induljon a dara, napra se tudok most kiülni, 5 napja zsinórban szakad az eső kb. napközben. Doulingón megpróbáltam az angolt, azzal szoktam szórakozni egy keveset, otthon ami zajlik, családtagokkal sokat beszélgetek videóban, az még jobban lehangol. Alvás előtt jönnek a gondolatokat, a szeptember közepén rendezendő 4-5 km távon eltudok e majd indulni egyáltalán, ami a futást illeti, kitűzött cél esetleg beérni a célba fájdalom nélkül (előzőn amin indultam Top5 volt, második lettem kb. 0 gyakorlással, most ha pusztítani fogom magamat sem hiszem, hogy leszek még ezen a szinten :( ). De előtte azt se tudom milyen lesz az első talpra állásom, Isten adja meg, egyszer hajítsam el a két segédemet, nagyon ügyelni fogok ezután mindenre és mindenkire a környezetemben. Buli, fesztivál, ami egész évben kimaradt, most megint teljesen kilőve, kíváncsi vagyok a kuplunggal mikor fogok elbírni, hogy legalább néhány körre elvigyem a kocsit legalább, vagy megmosni egyedül, kb. 1 km tőlem.
Fájdalom az nincs hála Istennek a kórházból hazaérés óta, nagyon odateszem magamat, ami ezeket az alap gyakorlatokat illeti, de hiába utaztam már tömegközlekedéssel is azóta, nem egy egészséges állapot ez a sok fekvés, meg egymillió gondolat, legalább olvasnék valami hasonlót, aki járt már ebben a cipőben, hogyan tudott visszaszokni a normális kerékvágásba (vásárlás közben nehéz táskák cipelése, 7-8 óra meló talpon, kocogás, stb.), de már minden fórumot, kérdezz/feleleket végigolvastam, semmi értékelhető, egyáltalán nem láttam az igyekezetet ott sok emberben, pl.: nekik még fájdalmaik is voltak, meg gipszben feküdtek hetekig, szarul nézett ki a végén (csupa lehangolás még itt is), aztán váltottak másik fajta gipszre, senki nem volt ugyanabban mint én. Hétfőn már mehet a zuhanyzás ugyanúgy ezen a lábamon is, addig le van ragasztva a varratok helye, saját magamnak leszedem, és kb. ugyanúgy kell kinézzen nem sokára mint a másik, csak hegekkel már, még azokat is meg kell emészteni valahogy, oda se néztem közben, amikor szedték.
Sokszor engem is kínzott az álmatlanság (kórházban napi 3 órát ha aludtam, akkor sokat mondok), de már csak néha jön elő a nehezen elalvás része, amikor valamin keményen felidegesítem magam, vagy lehangolom valamivel, a műtét előtt sose keltem fel éjszaka pisálni, most kb. minden második nap 4-5 óra alvás után, utána vissza alszok, de ez se én vagyok, 13 órát is képes voltam előtte aludni 0 felkelés nélkül. :roll: Szex nem problémás, ha már fel lett hozva, jobb is az alvás utána, tény. :mrgreen:.

Úgyhogy tényleg jó kiírni az embernek magából a sok szarságot, más kérdés, hogy picsogás az egész, lehet olvasni már utálatos lesz a végére, de jelenleg ez van. Egy kis vízipipázás volt még azóta az udvaron, meg néhány sör a legjobb haverommal kétszer hétvégén, de semmi egyéb örökemlékű élmény az ágyból/szobából. :mrgreen:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3577
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. június 9., péntek 13:21

Halfkey írta:
Realista24 írta:

Jo, hat havi egyszer te is kialudhatod magad. :mrgreen:
3 órája született meg Dániel Márk. Egy ideje nem alszom jól :D
Sok örömet és sikeres altatást! :D :D Jók a nevek :agree:

Tejfakasztó lesz? :kalapos: :kalapos:
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5340
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: OFF

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. június 9., péntek 13:06

Faust írta: Wtf, maszkban alszol?

Halfi, oriasi gratula! Jo egeszseget kivanok! :)
szmogos a kornyek es szarok a nyilaszarok :lol:
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 75 regisztrált és 0 vendég