Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: istimester » 2013. május 5., vasárnap 23:26

numberone1 írta:mutatott ultra defenzif fos jatek meg az egyik legrosszabb.
Hogyne :-) Nem tudom honnan szedtek ennyi sületlenséget.

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. május 5., vasárnap 23:22

DavieS írta:
BBeno írta:lehet utálni josét és várni ancselottit mint a megváltót csak aztán két év múlva ne újat keressetek mert a rigolyáival az agyatokra megy.
Miért, Mounak nincsenek rigolyái? A visszaállás? az idegenben jó az iksz is? Khedira?
Nem ezeket untuk meg? :hmmm:
Én konkrétan azt untam meg, hogy nem túljutni a nyolcaddöntőn és 18 éve nem nyertünk kupát. Na meg az ilyen jött-ment idióta edzőket untam meg akikről azt sem tudtam, hogy kik ezek és fogalmuk sem volt, hogy kell megnyerni egy meccset! Nem tudtam mit csináltak, mit értek el, fogalmam sem tudtam kik vannak a padon.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 5., vasárnap 23:21

R.M.C.F írta: JM volt a legjobb az elmúlt 10 évben.a többi oda sem szagolhat hozzá.
mutatott ultra defenzif fos jatek meg az egyik legrosszabb. Amilyen tejhatalmat es idot kapott illett volna kicsit tobbet mutatnia.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: DavieS » 2013. május 5., vasárnap 23:18

BBeno írta:lehet utálni josét és várni ancselottit mint a megváltót csak aztán két év múlva ne újat keressetek mert a rigolyáival az agyatokra megy.
Miért, Mounak nincsenek rigolyái? A visszaállás? az idegenben jó az iksz is? Khedira?
Nem ezeket untuk meg? :hmmm:
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 5., vasárnap 23:16

Te es a haverod azt nem fogjatok fel, h Mou ideje lejart nalunk
Akkor én is a haverja vagyok,mert az ideje nem járt itt....meg sehol sem ahol melózott. Az elmúlt 10 év messze legkomolyabb,legjobb szakembere nálunk.....csak nehogy megint jöjjenek a shuszter,caro,kvérózs,kamacsó féle jöttmentek......

JM volt a legjobb az elmúlt 10 évben.a többi oda sem szagolhat hozzá.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. május 5., vasárnap 23:12

BBeno írta:

nem baj. lehet utálni josét és várni ancselottit mint a megváltót csak aztán két év múlva ne újat keressetek mert a rigolyáival az agyatokra megy.

lepjen meg ancselotti és tényleg mutasson valamit. de nekem semmi elvárásom nincs vele szemben.
+1

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 5., vasárnap 23:11

BBeno írta: nem baj. lehet utálni josét és várni ancselottit mint a megváltót csak aztán két év múlva ne újat keressetek mert a rigolyáival az agyatokra megy.

lepjen meg ancselotti és tényleg mutasson valamit. de nekem semmi elvárásom nincs vele szemben. [/color]
miert ne lehetne ujat keresni ket ev mulva, ha nem vallna. Nincs sok lehetoseg a piacon, Ancelotti jonni akar. Kapja meg a lehetoseget. Te es a haverod azt nem fogjatok fel, h Mou ideje lejart nalunk. De gondolom majd ti lesztek az elsok kozott akik egy esetleges bukas utan "a megmontam" dumaval jonnek. Felejtsetek el Zsozet, lehet neki majd drukkolni meg a utolso 4 bajnokin es a kupa donton, utanna meg a Chelseanel. :roll: (ezt a 4 bajnokt en mar leszarom Mouval egyetemben).
Csak kezdodjon mar az atigazolasi szezon.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára numberone1 2013. május 5., vasárnap 23:12-kor.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. május 5., vasárnap 22:56

DavieS írta:
BBeno írta:hátrányból emlékeim szerint mi sosem támadót hoztunk le ha hátul megfogyatkoztunk és mennünk kellett előre. inkább hagytuk úgy ahogy van.
DiMariát hányszor szedték le? Callejónt? Maradt az Özil-Cé-Benzema hármas, aztán lett ami lett.

Amikor Casillast kiszórták a 3. percben az Espanyol ellen másfél éve, akkor kit hozta le? Nem DiMariát? Akkor az hogy volt? Az más kérdés hogy nyertünl valahogy...

Ez MINDIG így meg, de te direkt beböfögted, hogy legyen miért Ancelottit elővenni, nem tetszik oké a személye, de ne a tippmixért vegyük már elő, tegyél másra...
úgy emlékszem az is 0-0 nál volt. hátrányból indulva biztos hogy nem hozott le José támadót úgy hogy 45 perc alatt kellett megfordítani.

nem baj. lehet utálni josét és várni ancselottit mint a megváltót csak aztán két év múlva ne újat keressetek mert a rigolyáival az agyatokra megy.

lepjen meg ancselotti és tényleg mutasson valamit. de nekem semmi elvárásom nincs vele szemben.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. május 5., vasárnap 22:55

R.M.C.F írta: Bocs,de ez pont a sablonok sablonja........
A vége tényleg sablonos, de nem csak erre céloztam. Az egyik riporter megkérdezte tőle, kit igazolna le, ha bárkit hozhatna, és azt felelte, hogy visszaszerezné Götzét. Tőle én még csak hasonlókat olvastam. Őszinte gyereknek tűnik. Ha nem pont Bale alternatívája lenne számunkra, akkor szívesen látnám habfehérben is.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. május 5., vasárnap 22:52

Igazából ha tényleg jön Anchelotti nem csodálkoznék, ha fejben félig már itt lenne és csak ùgy elvan mint tegnap pl Mou.... Mert lássuk be tegnap az öreg már már feltünően beleszart a dolgokba, plussz ezek a pletykák is, hogy beszól Casillasnak erre leugatja Chilaver meg Pepe is nem éppen arra utal, hogy maradni akar. Legjobban annak örülnék ha jönne Yupp 1-2 évre és szerintem az öreg helyre tenné a dolgokat. Aztán jonne Klopp aki meg szerintem a legjobb edző lenne a Madridnak. Tisztelettudó, jó a kapcsolata a játékosokkal és hihetetlen módon fel tudja tütelni a játékosokat.
Nyárra pedig kérek szépen:Carvajal,Bale,Veratti,Pogba,csatár
Csatár téren nagy bajban vagyok.... Mindíg agyalok, hogy ki kéne, de ami elszomorít, hogy 1 Ronaldo szintű csatárt évek óta nem tudnék mondani, aki tényleg 1 galaktikus lenne, 1 Real szintű csatár aki minden szögből beveri, meg ha kell 20-ról is veszélyes... Benzemába látok amùgy hasonlót, de neki még kell hozzá 1-2 év szerintem amikor kicsit benő majd a feje lágya :D...

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: DavieS » 2013. május 5., vasárnap 22:50

BBeno írta:hátrányból emlékeim szerint mi sosem támadót hoztunk le ha hátul megfogyatkoztunk és mennünk kellett előre. inkább hagytuk úgy ahogy van.
DiMariát hányszor szedték le? Callejónt? Maradt az Özil-Cé-Benzema hármas, aztán lett ami lett.

Amikor Casillast kiszórták a 3. percben az Espanyol ellen másfél éve, akkor kit hozta le? Nem DiMariát? Akkor az hogy volt? Az más kérdés hogy nyertünl valahogy...

Ez MINDIG így meg, de te direkt beböfögted, hogy legyen miért Ancelottit elővenni, nem tetszik oké a személye, de ne a tippmixért vegyük már elő, tegyél másra...
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. május 5., vasárnap 22:50

ferni írta:gondolom most már nem baj, hogy Alex lett behozva.... :lol: :lol: :lol:
amúgy már pöppet OFF itt sztem
fuss neki még párszor a mondanivalómnak.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 5., vasárnap 22:49

Gerr90 írta:
beckham96 írta:Marco Reus az AS-nek: " Remélem, senki sem hagyja el a Dortmundot, se Hummels, se más! Mi egy család vagyunk, és szerződésünk van a klubbal. Az atmoszféra az öltözőben nagyon jó, jól érezzük magunkat a klubnál és a városban.
Nagyon durván szimpatikus a fickó, olyan nyilatkozatai vannak, amik számomra élményszámba mennek a mai modern focihoz kapcsolódó médiában. Nem sablon, nem arcoskodás, őszinte mondatok, látszik, hogy imádja a csapatát és a csapattársait is. Ezt a mentalitást szeretném itt is látni.
Bocs,de ez pont a sablonok sablonja........
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. május 5., vasárnap 22:48

beckham96 írta:Marco Reus az AS-nek: " Remélem, senki sem hagyja el a Dortmundot, se Hummels, se más! Mi egy család vagyunk, és szerződésünk van a klubbal. Az atmoszféra az öltözőben nagyon jó, jól érezzük magunkat a klubnál és a városban.
Nagyon durván szimpatikus a fickó, olyan nyilatkozatai vannak, amik számomra élményszámba mennek a mai modern focihoz kapcsolódó médiában. Nem sablon, nem arcoskodás, őszinte mondatok, látszik, hogy imádja a csapatát és a csapattársait is. Ezt a mentalitást szeretném itt is látni.

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. május 5., vasárnap 22:48

gondolom most már nem baj, hogy Alex lett behozva.... :lol: :lol: :lol:
amúgy már pöppet OFF itt sztem

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. május 5., vasárnap 22:46

beckham96 írta:
BBeno írta:
nekik támadniuk kell. oké hogy kell egy középsővédő de akkor szélsővédőt kell lehozni. nem egy támadót. hátrányból emlékeim szerint mi sosem támadót hoztunk le ha hátul megfogyatkoztunk és mennünk kellett előre. inkább hagytuk úgy ahogy van.
ancselotti sem tudott a szünetben újat mutatni. zlatan villanásai vannak jelenleg is.
Sokat FM-ezel? :D
hát épp eleget. de már nem igazán érek rá. azért voltak szép évek.
közben 1-1 szöglet után alex fejjel
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BBeno 2013. május 5., vasárnap 22:48-kor.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. május 5., vasárnap 22:44

BBeno írta:
nekik támadniuk kell. oké hogy kell egy középsővédő de akkor szélsővédőt kell lehozni. nem egy támadót. hátrányból emlékeim szerint mi sosem támadót hoztunk le ha hátul megfogyatkoztunk és mennünk kellett előre. inkább hagytuk úgy ahogy van.
ancselotti sem tudott a szünetben újat mutatni. zlatan villanásai vannak jelenleg is.
Sokat FM-ezel? :D

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. május 5., vasárnap 22:41

DavieS írta:
BBeno írta:ja behozta alexet és lehozta menez-t gyorsba. mikor támadni kéne.
Mindenki ezt csinálja emberhátrányban, főleg ha középső védőt állítanak ki, és van még 50 perc...aztán lesz ami lesz. Mou is ezt csinálta mindig, DiMaria sokszor megjárta így, vagy Callejon..sokszor őket áldozta be.

Amúgy meg a PSG meg már szinte bajnok, szóval nem is élet-halál harc...majd jövőhéten akkor.. :roll:

Az oké, hogy sokan nem kedvelik az olaszt, de azért ne nézzünk már rá úgy, mint egy tudatlan senkire...mert nem az. :ike:
nekik támadniuk kell. oké hogy kell egy középsővédő de akkor szélsővédőt kell lehozni. nem egy támadót. hátrányból emlékeim szerint mi sosem támadót hoztunk le ha hátul megfogyatkoztunk és mennünk kellett előre. inkább hagytuk úgy ahogy van.
ancselotti sem tudott a szünetben újat mutatni. zlatan villanásai vannak jelenleg is.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. május 5., vasárnap 22:36

DavieS írta:
BBeno írta:ja behozta alexet és lehozta menez-t gyorsba. mikor támadni kéne.
Mindenki ezt csinálja emberhátrányban, főleg ha középső védőt állítanak ki, és van még 50 perc...aztán lesz ami lesz. Mou is ezt csinálta mindig, DiMaria sokszor megjárta így, vagy Callejon..sokszor őket áldozta be.

Amúgy meg a PSG meg már szinte bajnok, szóval nem is élet-halál harc...majd jövőhéten akkor.. :roll:

Az oké, hogy sokan nem kedvelik az olaszt, de azért ne nézzünk már rá úgy, mint egy tudatlan senkire...mert nem az. :ike:
Én elismerem, de nem szeretem. Jó edző, de nem ide való. :ike:

MÁS

Marco Reus az AS-nek: " Remélem, senki sem hagyja el a Dortmundot, se Hummels, se más! Mi egy család vagyunk, és szerződésünk van a klubbal. Az atmoszféra az öltözőben nagyon jó, jól érezzük magunkat a klubnál és a városban.

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: DavieS » 2013. május 5., vasárnap 22:33

BBeno írta:ja behozta alexet és lehozta menez-t gyorsba. mikor támadni kéne.
Mindenki ezt csinálja emberhátrányban, főleg ha középső védőt állítanak ki, és van még 50 perc...aztán lesz ami lesz. Mou is ezt csinálta mindig, DiMaria sokszor megjárta így, vagy Callejon..sokszor őket áldozta be.

Amúgy meg a PSG meg már szinte bajnok, szóval nem is élet-halál harc...majd jövőhéten akkor.. :roll:

Az oké, hogy sokan nem kedvelik az olaszt, de azért ne nézzünk már rá úgy, mint egy tudatlan senkire...mert nem az. :ike:
92:48

#2 #8 #12 #19 #23


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 91 regisztrált és 0 vendég