Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
TheodoriK
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 17:59
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheodoriK » 2013. május 6., hétfő 15:32

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!
numberone1 írta:
Kerlon írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ehhez még te nem szoktál hozzá? Egy hírhedettebb fórumozó valamire rázendít, ami nem tetszik neki és sok padavan megy utána, aztán már minden kijön belőle.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!

ha jol emlekszem sokszor "bologattal"(nevezhetjuk igy) te is az altalad nevezett "hirhedt" forumozo velemnyere.
Az ozilezes is neki koszonheto... nem annak, h mocskosul gyenge az ember. Vagy az agyatlan DM-zes sem annak, h annyira buta az emberunk hanem, h ezt is a szemelytol vettuk at. Amit te is nem egyszer hozol fel, akkor te ezt te is tole vetted at?
Egyebkent az is erdekes, h az egyik stab tag felemeli a hangjat es egybol elo jonnek az emberek. Eddig hol voltak?
Az olyanokrol meg nem is beszelve akik csak annyit tudnak hozza fuzni, h "+1" v "kocsok Pogba". :roll:


Nem tagadom soha nem kedveltem Mout, de nem is ocsaroltam sem ot sem mast ide jovetelekor. Bizakodo voltam a sok szar utan ami volt elotte, nem csalodtam benne :roll: Remelem osszekerulunk a BL-ben es kip :cens: k ot es a milliardos csapatat.
Nagyon meg kell gondolnom, h mit irok nehogy masera hajzzon.


Hé ezeket a szavakat már más is használta előtted és azokat a smyleokat is. Kit utánzol? :lol:
HALA MADRID!
(1999-2013)

Kép
__C. Ronaldo____Benzema___Ricardo Kaka__

Avatar
Danny Smith
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2013. április 30., kedd 10:53
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, CR, Zidane, Makelele, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid 02'

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Danny Smith » 2013. május 6., hétfő 15:30

numberone1 írta:[
Az ozilezes is neki koszonheto... nem annak, h mocskosul gyenge az ember. Vagy az agyatlan DM-zes sem annak, h annyira buta az emberunk hanem, h ezt is a szemelytol vettuk at.
Ha valaki egy kicsit is tisztán lát, az pontosan tudja, hogy Özil gyenge. Mert szögletből a nagy Becks is CR fejére tenné a lasztit. Vagy képes oldalról jól centerezni. Utóbbi a minimum elvárás egy focistától... Egy támadó középpályástól azért én többet várok, mint 1-2 jó passzt egy meccsen. Sajnos volt egy olyan játékos a csapatban, aki megoldotta volna ezt a posztot, de José inkább védekezésre/labdaszerzésre használta. Sajnálom szegény Lukát! :angry:
Di Mariával nekem tavaly nem volt bajom, egészen addig, amíg valamiért agyat nem cseréltek nála. Sérülés után kb úgy tért vissza, mintha szoftverfrissítésnél egy 15 évvel ezelőtti verziót töltöttek volna be... Ha kicsit is okos lenne, rájött volna a Dortmund ellen, hogy a 10. beívelés sem fog sikerülni...
Valaki biztos követi ezt a bizonyos fórumozót, de vannak olyanok, akik szimplán csak osztják az Ő véleményét!
Viszlát José! Örültem
Iker - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Gündogan, Modric, Kondogbia - ???, Benz, CR

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. május 6., hétfő 15:29

numberone1 írta:Ez igaz, csak tudod amikor feltavnal a bajnoksag eluszott es a tisztelt szakvezeto meg ki is meri jelenteni. akkor azert nyugottan probalgathatna fiatalokat. a harom ujju kezemen megtudnam szamolni, h hanyszor tette is be vmelyiket kenyszer nelkul amikor a helyzet nem kivanta. Siman megtehete volna, de inkabb makacskodott.
De ő inkább azokat a játékosokat játszotta akiket a BL-ben nem akart a kezdőben látni, de ő inkább azokkal tartalékolt a BL-re akikkel nem akart semmit sem kezdeni, csak csereként. Simán lett volna alkalom, lehetőség az ifjak játszatására is, csak a kedves el Unico nem élt a lehetőséggel.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 6., hétfő 15:25

mocsok írta:kitől várjátok hogy kisérletezzen a castillásokkal?
azok az edzők akik egy vereség után másnap fuera szöveggel vannak a marca címplapján? nem fognak feleslegesen kockáztatni, mert tudják hogy nincs idejük.

egyedül mourinhonak lett volna erre lehetősége, hatalma, ideje.
de ő is csak az alapkezdőt használta két évig folyamatosan, hogy összeszokjanak.

felesleges a barcával hasonlítgatni, mert teljesen más ott a helyzet.
itt sose fogtok olyat látni, mint ott. emiatt értelmetlen sírni.
Ez igaz, csak tudod amikor feltavnal a bajnoksag eluszott es a tisztelt szakvezeto meg ki is meri jelenteni. akkor azert nyugottan probalgathatna fiatalokat. a harom ujju kezemen megtudnam szamolni, h hanyszor tette is be vmelyiket kenyszer nelkul amikor a helyzet nem kivanta. Siman megtehete volna, de inkabb makacskodott.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Monkey
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 12:47
Kedvenc játékosaid: Zidane, Cristiano Ronaldo, Marcelo, Asensio

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Monkey » 2013. május 6., hétfő 15:23

Az a baj, hogy ahogy egyik edző úgy Mourinho se mert olyanokhoz nyúlni, akik a Castillán kívül nem játszottak máshol. Mert féltek, hogy nincs meg a tapasztalatuk az első osztályhoz. Callejón is csak azért térhetett vissza, mert az Espanyolban már bizonyított és felvette a tempót. Abban pl biztos vagyok, hogy Carvajalt csak azért passzoltuk el a Leverkusenbe, hogy edződjön és ne a padon üljön. Ő sztem tuti visszatér. De bevallom, én se Jesében, se Moratában nem látok semmit. Eddig engem nem győztek meg, mert nincs bennül semmi különleges.
Lehet hogy nem lesz belőlük semmi ahogy te mondod de az is lehet hogy pl Mata szintű játékos lesz valamelyikből, akárhogy is ezek mindig Madridon kívül derülnek ki. Én nem azt mondom, hogy játszanak 30 meccset egy szezonban csak, hogy sérülések, formahanyatlások esetén vagy egy 4-0-ás félidő után cserepadról szerintem be lehetne őket tenni aztán bizonyítson aki képes rá.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 6., hétfő 15:19

Kerlon írta: Ehhez még te nem szoktál hozzá? Egy hírhedettebb fórumozó valamire rázendít, ami nem tetszik neki és sok padavan megy utána, aztán már minden kijön belőle.
ha jol emlekszem sokszor "bologattal"(nevezhetjuk igy) te is az altalad nevezett "hirhedt" forumozo velemnyere.
Az ozilezes is neki koszonheto... nem annak, h mocskosul gyenge az ember. Vagy az agyatlan DM-zes sem annak, h annyira buta az emberunk hanem, h ezt is a szemelytol vettuk at. Amit te is nem egyszer hozol fel, akkor te ezt te is tole vetted at?
Egyebkent az is erdekes, h az egyik stab tag felemeli a hangjat es egybol elo jonnek az emberek. Eddig hol voltak?
Az olyanokrol meg nem is beszelve akik csak annyit tudnak hozza fuzni, h "+1" v "kocsok Pogba". :roll:


Nem tagadom soha nem kedveltem Mout, de nem is ocsaroltam sem ot sem mast ide jovetelekor. Bizakodo voltam a sok szar utan ami volt elotte, nem csalodtam benne :roll: Remelem osszekerulunk a BL-ben es kip :cens: k ot es a milliardos csapatat.
Nagyon meg kell gondolnom, h mit irok nehogy masera hajzzon.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. május 6., hétfő 15:17

Monkey írta:De el sem hiszem, hogy valaki még azt állítja, hogy használjuk az utánpótlásunkat! Ez most ledöbbentett :hmmm:
Én is ledöbbentem azon, hogy hol olvastál Te ilyet. :|
Monkey írta:A korszak amiről te bszélsz (Guti, Raúl, Casillas) már nem éppen tegnap történt.
Lusta voltam kiírni, de látom kellett volna. Szerencsére Danny Smith megtette helyettem:
Danny Smith írta:Azért ne hidd, hogy ez lesz 10 év múlva is. Azért ez egy eszméletlen nagy generáció volt. Messi, Iniesta, Fabregas, Pique. 20 évente, ha sikerül egy ilyen erős utánpótlást kifogni...Előtte semmi se volt. Mert Puyol és Xavi már évek óta a csapatban van, velük pedig egy milliókból összevásárolt csapat nyert BL-t 2006-ban. Csak erről mindenki megfeledkezik és minden játékost Barca nevelésnek tartanak. Mert a Barca mindig nevelt és nem vásárolt.
Ezért írtam, hogy nem mindeki lesz Xavi/Iniesta/Messi. Most a Barcának összejött egy ilyen generáció. Korábban nekünk is volt, és majd lesz is.
Monkey írta:Carvajalt megtartani az amúgy is bitang erős Arbeloa mellé. Vagy Joselu aki rendre jól játszott és gólokat szerzett még azokban az utolsó 10 percekben is amire beküldték
Ha Carvajal itt marad, akkor kábé 0 játszott perccel fejezi be a szezont, és sosem tudjuk meg, hogy milyen kincsünk van. Mourinho előbb teszi be Essient/Ramost a jobb oldalra, mint egy Castillást. Most is azért van ott Nacho, hogy Essien pihenhessen (és ne sérüljön le). De ha egy picit is szorosabb lenne a bajnokság, megint nem lenne rotálás.
Joselu is jobban járt, hogy folyamatos játéklehetőséget kap, mert itt Higuaín mögött nem sokat kapna. Ha pedig Higuaín lesérül, még mindig ott van a csatár nélküli játék. (Igen, Benzemát direkt nem írtam.)
Monkey írta:és akkor még szó sem esett Mataról, Soldadórol, Negredóról vagy Javi Garciaról...
Negredo nem akart maradni, és szerintem nincs is olyan jó, hogy nálunk kezdő legyen, Soldado dettó. Javi Garciát amikor itt játszott, szívesen megnéztem volna más csapatban. Szerencsére ez így is történt. Azóta nem láttam. Matával meg úgy jártunk kb, mint Eto'o-val. Van ez így.

Avatar
Danny Smith
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2013. április 30., kedd 10:53
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, CR, Zidane, Makelele, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid 02'

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Danny Smith » 2013. május 6., hétfő 15:14

Monkey írta:Nem várok én Messiket, Fabregasokat mindenkiből aki kikerül a Valdebebasból csak hogy játszassuk ezeket a srácokat is. Biztos vagyok benne hogy ahogy akkor nem került fel pl Jesé a keretbe amikor Di Maria sérült volt úgy most se fog amikor gyakorlatilag a bajnokságba már nyugodtan játszhatnának az utolsó meccseken.
Az a baj, hogy ahogy egyik edző úgy Mourinho se mert olyanokhoz nyúlni, akik a Castillán kívül nem játszottak máshol. Mert féltek, hogy nincs meg a tapasztalatuk az első osztályhoz. Callejón is csak azért térhetett vissza, mert az Espanyolban már bizonyított és felvette a tempót. Abban pl biztos vagyok, hogy Carvajalt csak azért passzoltuk el a Leverkusenbe, hogy edződjön és ne a padon üljön. Ő sztem tuti visszatér. De bevallom, én se Jesében, se Moratában nem látok semmit. Eddig engem nem győztek meg, mert nincs bennül semmi különleges.
Viszlát José! Örültem
Iker - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Gündogan, Modric, Kondogbia - ???, Benz, CR

Avatar
Monkey
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 12:47
Kedvenc játékosaid: Zidane, Cristiano Ronaldo, Marcelo, Asensio

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Monkey » 2013. május 6., hétfő 15:07

Miért, ők kik? De komolyan, tucatjátékosok, akik szerencsések.
Pedro válogatott futbalista, nem akarok hülyeséget írni de 1 vagy 2 szezonnal ezelőtt Ő volt a Barcelona egyetlen labdarugója aki az összes sorozatban betalált + Világ és Európabajnok. De nem hiszem hogy a Barcelona utánpótlása lett volna a hsz.-om lényege. Aki nem érti hogy mit szerettem volna ezzel mondani attól elnézést kérek!
Azért ne hidd, hogy ez lesz 10 év múlva is. Azért ez egy eszméletlen nagy generáció volt. Messi, Iniesta, Fabregas, Pique. 20 évente, ha sikerül egy ilyen erős utánpótlást kifogni...Előtte semmi se volt. Mert Puyol és Xavi már évek óta a csapatban van, velük pedig egy milliókból összevásárolt csapat nyert BL-t 2006-ban. Csak erről mindenki megfeledkezik és minden játékost Barca nevelésnek tartanak. Mert a Barca mindig nevelt és nem vásárolt.
Nem várok én Messiket, Fabregasokat mindenkiből aki kikerül a Valdebebasból csak hogy játszassuk ezeket a srácokat is. Biztos vagyok benne hogy ahogy akkor nem került fel pl Jesé a keretbe amikor Di Maria sérült volt úgy most se fog amikor gyakorlatilag a bajnokságba már nyugodtan játszhatnának az utolsó meccseken.

Avatar
TheodoriK
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 17:59
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheodoriK » 2013. május 6., hétfő 15:06

Raúl, Guti, Casillas, hogy csak a közelmúltból mondjak pár példát. Nem mindenkiből lesz Messi/Xavi/Iniesta. Ritkán jön össze ilyen generáció.
Raul lassan 20 éve került fel Guti is több mint 15. Casillas is lassan 13-14 éve ...

És azóta? Csak illett volna 1-2 embert 15 év alatt beépíteni. Nekem a 2-3 évet itt töltő Pavon meg Portillokkal senki ne példálózzon. Aki mégis kinő valami normális szintet azt mi (a klub) nem engedjük érvényesülni lásd. Mata. Idén az angol bajnokság 3. legjobb játékosa lett Bale és RVP után...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára TheodoriK 2013. május 6., hétfő 15:10-kor.
HALA MADRID!
(1999-2013)

Kép
__C. Ronaldo____Benzema___Ricardo Kaka__

Avatar
Danny Smith
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2013. április 30., kedd 10:53
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, CR, Zidane, Makelele, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid 02'

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Danny Smith » 2013. május 6., hétfő 15:01

Monkey írta:Ha egy Real Madrid szintű csapat 10 éve nem bír nemzetközi kupában még csak döntőt se játszani nem az edzőben kell hibát keresni.
Pedig most pont az edzőben kell a hibát keresni. Tavaly simán meglehetett volna a döntő. (Halkan jegyzem meg, a trófea is a Cselzi ellen) Csak a nagy José elbaszta az odavágót, mert megvárta míg a Bayern megszerzi a győztes gólt, a visszavágón pedig 2-0 után visszaállította a srácokat, pedig bedarálhatták volna a bőrnadrágot. :angry:
Idén se értettem, hogy miért nem talált ki semmit a Dortmund elleni párharcra. Kiálltunk úgy, mint ősszel. Csak most 4-et hintettek. Amikor ide jött, azt hittem a legnagyobb taktikus lesz a Real edzője. De csak a Barca elleni taktikát dolgozta ki. Máshol megbukott....
Monkey írta:Gondolok itt arra hogy 0 utánpótlás építés történik. Nem igaz, hogy egy Barcelona ki tud nevelni, egy Messit, egy Pedrot,egy Busquetst... nálunk pedig kipróbálás szinten se kerülnek szóba ezek a srácok mondván, hogy nem férnek be. De kérem ha egy olyan Barcelonába, egy olyan rendszerbe ami évekig uralta a világ futbalját sorra be lehetett illeszteni a fiatalokat akkor miről beszélünk?
Azért ne hidd, hogy ez lesz 10 év múlva is. Azért ez egy eszméletlen nagy generáció volt. Messi, Iniesta, Fabregas, Pique. 20 évente, ha sikerül egy ilyen erős utánpótlást kifogni...Előtte semmi se volt. Mert Puyol és Xavi már évek óta a csapatban van, velük pedig egy milliókból összevásárolt csapat nyert BL-t 2006-ban. Csak erről mindenki megfeledkezik és minden játékost Barca nevelésnek tartanak. Mert a Barca mindig nevelt és nem vásárolt.
Viszlát José! Örültem
Iker - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Gündogan, Modric, Kondogbia - ???, Benz, CR

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. május 6., hétfő 14:57

kitől várjátok hogy kisérletezzen a castillásokkal?
azok az edzők akik egy vereség után másnap fuera szöveggel vannak a marca címplapján? nem fognak feleslegesen kockáztatni, mert tudják hogy nincs idejük.

egyedül mourinhonak lett volna erre lehetősége, hatalma, ideje.
de ő is csak az alapkezdőt használta két évig folyamatosan, hogy összeszokjanak.

felesleges a barcával hasonlítgatni, mert teljesen más ott a helyzet.
itt sose fogtok olyat látni, mint ott. emiatt értelmetlen sírni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 6., hétfő 14:55

Tello, Pedro,
Miért, ők kik? De komolyan, tucatjátékosok, akik szerencsések.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Monkey
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 12:47
Kedvenc játékosaid: Zidane, Cristiano Ronaldo, Marcelo, Asensio

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Monkey » 2013. május 6., hétfő 14:50

Raúl, Guti, Casillas, hogy csak a közelmúltból mondjak pár példát. Nem mindenkiből lesz Messi/Xavi/Iniesta. Ritkán jön össze ilyen generáció.
Szándékosan nem Xavit, Puyolt és Iniestat írtam hanem az elmúlt években kinevelet játékosokat Tello, Pedro, Busquets. A korszak amiről te bszélsz (Guti, Raúl, Casillas) már nem éppen tegnap történt. De el sem hiszem, hogy valaki még azt állítja, hogy használjuk az utánpótlásunkat! Ez most ledöbbentett :hmmm: Nem hiszem, hogy egy Cheryshev vagy Jesé, akik a 2. osztály legeredményesebb párosa nem kaphatott volna több lehetőséget, vagy hogy jobb megoldás volt Essient elhozni kölcsönbe mint Carvajalt megtartani az amúgy is bitang erős Arbeloa mellé. Vagy Joselu aki rendre jól játszott és gólokat szerzett még azokban az utolsó 10 percekben is amire beküldték és akkor még szó sem esett Mataról, Soldadórol, Negredóról vagy Javi Garciaról...
Ha valakitől, akkor pont Mourinhotól nem lehetett azt várni, hogy majd nagyon támaszkodni fog az utánpótlásra, sehiol sem tette azt.
Nem is Mourinhótol vártam volna ezt, de elődei se jeleskedtek ezen a téren. Ezért mondom hogy feljebb keresném a sikertelenségek okait.
A Chelsea sehol nem volt előtte (igazából Abra előt...), kvázi hozzákötik azt, hogy top csapat lett a Chelsea. Az Inter meg szintén nem volt igazán top csapat, a kiherélt olasz ligában alkottak, hogy szétkapják őket Europában.
Nem gondolom,hogy a tisztelet vagy az egyetértés azon kéne hogy múljon hogy ki sztár vagy ki ifjú tehetség. Nem hiszem, hogy pl Materazzival vagy stankoviccal akik híresen balhés labdarúgok könyebb lett volna bánni mint itt bárkivel.

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2013. május 6., hétfő 14:38

és akkor most előjött megint, hogy de pellegrini jobb volt/lett volna
Ki írt ilyet?

Számomra szakmai tudásban Mourinho semmivel sem jobb edző, mint a chilei. Egy jottányival sem, BL címek ide vagy oda. Amiben utánozhatatlan a Special One/Five/El Unico az a saját magáról kialakított imidzs. Ami rengeteg idejébe került neki és néha szeretett, néha gyűlölt médiagépezetének. Az edzők David Beckhamje az ember. A portugál megcsinálta a Portoval az élete üzleteit, onnét mindig olyan helyre ment, ahol anyagilag nincs ellenfél, de az egyéb körülmények is ideálisak ahhoz, hogy letegye a névjegyét. Pechjére a spanyoloknál Guardiola túl sokáig várt az elmenetellel és a Barca pont akkora esett össze, mire a saját csapatát kellett volna felfuttatnia. Mourinho papíron gyönyörűséges edző, csak a mindenkori csapatai játéka nem az, ettől függetlenül általában eredményes. Ha mégsem, akkor jön a kultúrharc. Az edzők, a játékosai, a média, a sportági szervezetek és a bírók ellen. Ilyenkor jött a karateharc a pálya szélén, a bilincset formázó karkulcsolások, a sajtó tájékoztatókon előadott stand up előadás vagy azokról elmaradás, majd üzengetés, hogy a felelősség mindenkor az enyém, de azért x meg y inkább hibásak benne. Végül a szeretethiány. :'(

A másik, hogy engedtessék már meg a szabad vélemény. Ha valakinek ez a véleménye, ne legyen már azzal vádolva, hogy ilyen meg olyan divatot követ. Mert még abba a hibába esnénk, hogy mindenkit zseninek kiáltunk ki és védjük, ha alá is támasztja, ha nem. :coffee:

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. május 6., hétfő 14:37

Gondolok itt arra hogy 0 utánpótlás építés történik. Nem igaz, hogy egy Barcelona ki tud nevelni, egy Messit, egy Pedrot,egy Busquetst... nálunk pedig kipróbálás szinten se kerülnek szóba ezek a srácok mondván, hogy nem férnek be. De kérem ha egy olyan Barcelonába, egy olyan rendszerbe ami évekig uralta a világ futbalját sorra be lehetett illeszteni a fiatalokat akkor miről beszélünk? De még sok mindenen el lehetne gondolkozni. Pont ezt reméltem anno Mourinhotol hogy Ő lesz annyira tökös és az asztalra csap de kevés volt!
Ha valakitől, akkor pont Mourinhotól nem lehetett azt várni, hogy majd nagyon támaszkodni fog az utánpótlásra, sehiol sem tette azt.
De sok mindent elmond hogy Mourinho sírva búcsúzott anno az Intertől most visszahívják Londonba, mindenhol imádták nálunk pedig a gyepmesteren kívül szinte mindenkivel konfliktusa van.
A Chelsea sehol nem volt előtte (igazából Abra előt...), kvázi hozzákötik azt, hogy top csapat lett a Chelsea. Az Inter meg szintén nem volt igazán top csapat, a kiherélt olasz ligában alkottak, hogy szétkapják őket Europában. Ezeket a csapatokat, illetve az ottani játékosok nagy része vele ért fel a csúcsra. Megcsinálta a saját csapatait, de nálunk más helyzetben volt. Itt azért voltak olyan emberek, akiket nem ő tett a csúcsra, mert már jártak ott. Azoknál a játékosoknál, akiket ő tett fel a térképre, nálunk sincsen sok gondja. Varane, Khedira, Callejon, Özil , Dm azok, akik ilyesmi helyzetben voltak, ők szeretik is Mourinhot. Az Internél, Chelseanél ilyenek alkották szinte az egész keretet.

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. május 6., hétfő 14:30

Monkey írta:Gondolok itt arra hogy 0 utánpótlás építés történik. Nem igaz, hogy egy Barcelona ki tud nevelni, egy Messit, egy Pedrot,egy Busquetst... nálunk pedig kipróbálás szinten se kerülnek szóba ezek a srácok mondván, hogy nem férnek be.
Raúl, Guti, Casillas, hogy csak a közelmúltból mondjak pár példát. Nem mindenkiből lesz Messi/Xavi/Iniesta. Ritkán jön össze ilyen generáció.

Mourinhoról én többet nem írok. Én már a második évében kritizáltam. Van aki most unta meg, és elkezdte (folytatta) kritizálni, mások az Őt kritizálókat kritizálják, megint mások a véleménynyilvánítást. De ha Pellegrini magának köszönheti, hogy "lekurvázták", akkor ez ugyanúgy igaz Mourinhora is. Annyiban egyetértünk, hogy Mourinho jobb edző mint Pellegrini, de nem annyival, mint azt itt páran beállítják. Az "objektivitás" meg elég mókás megfogalmazás.
Nem mellesleg az utóbbi 10 évben benne van Capello is. Capello 2-szer 1 év alatt összehozott 2 Ligát (+1-et Neki köszönhet Schuster.) Mou első két (egymást követő!) évében egy kupát és egy Ligát. Tessék, ez is statisztika. (Pláne, hogy korábban sokak szerint a kupa nem volt fontos, most mégis hirtelen az lett.)

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. május 6., hétfő 14:12

Pepe! Adios! :D

Avatar
Monkey
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 12:47
Kedvenc játékosaid: Zidane, Cristiano Ronaldo, Marcelo, Asensio

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Monkey » 2013. május 6., hétfő 13:58

Edzőtől függetlenül töbszőr lehetett olvasni hogy széthúzás van a csapaton belül. Tipikus és szokásos "megoldás" egy-egy sikertelen szezon után hogy az edző a bűnbak. Ezzel nem is lehet vitatkozni, nyilván egyszerűbb kirúgni egy embert mint egy egész keretet. De sok mindent elmond hogy Mourinho sírva búcsúzott anno az Intertől most visszahívják Londonba, mindenhol imádták nálunk pedig a gyepmesteren kívül szinte mindenkivel konfliktusa van. Ez köszönhető részben a személyiségének de sokkal nagyobb százalékban a csapaton belül amúgy is jelenlévő széthúzásnak. Ha egy Real Madrid szintű csapat 10 éve nem bír nemzetközi kupában még csak döntőt se játszani nem az edzőben kell hibát keresni. Gondolok itt arra hogy 0 utánpótlás építés történik. Nem igaz, hogy egy Barcelona ki tud nevelni, egy Messit, egy Pedrot,egy Busquetst... nálunk pedig kipróbálás szinten se kerülnek szóba ezek a srácok mondván, hogy nem férnek be. De kérem ha egy olyan Barcelonába, egy olyan rendszerbe ami évekig uralta a világ futbalját sorra be lehetett illeszteni a fiatalokat akkor miről beszélünk? De még sok mindenen el lehetne gondolkozni. Pont ezt reméltem anno Mourinhotol hogy Ő lesz annyira tökös és az asztalra csap de kevés volt!

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 6., hétfő 13:54

Marco Reus az AS-nek: " Remélem, senki sem hagyja el a Dortmundot, se Hummels, se más! Mi egy család vagyunk, és szerződésünk van a klubbal. Az atmoszféra az öltözőben nagyon jó, jól érezzük magunkat a klubnál és a városban.
És ilyen nyilatkozat után vált a játékos klubot általában... :mrgreen:

Morinhohoz meg annyitt,igen megosztó személyiség,sokáig fognak még vitázni arról hogy mit tett vagy nem tett a Real Madridért,egy biztos,ez a korszak lezárult,mer oly messze került egymástól edző és játékosok,hogy ezt visszacsinálni már nem nagyon lehet.És a vezetőség sem áll már ki úgy érte,mint akárcsak pár hónapja is.
Voltak sikerei,kudarcai,stiklijei,mint bárki másnak,három év alatt rendszert hozott a kluba,ami pozitivum,meg Khedirat,és Di Mariat ami negativum.Volt rekordbajnokság,de nem volt BL győzelem,és ez nekem kevés a négyközé jutás ott,ahol a másodikat se jegyzik.
Az új edzőről,legyen bárki,meg ráérünk akkor vitázni,ha már itt lesz egy ideje,hogy beljebb vagyunk vele mint Mourinhoval vagy sem..
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 87 regisztrált és 0 vendég