Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. május 6., hétfő 18:44

énis ezt mondtam, h ha elér egy Mata szintet akkor DM-nél bőven jobb lesz. És örülünk. Nade Mata nem olyan kaliber aki évekig meghatározó játékosunk lenne. Kb minden évben keresnénk a helyére vmi nagykutyát.

vagy h ne Matával példálózzak, ha Jesé eléri azt mint Solari, h örök 12. ember, és a "világlegjobb csereembere", már akkor is jól jártunk.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. május 6., hétfő 18:37

Jesében én nem látok többet mint egy Mata szint. És érte sem sírom véresre a szemem h nincs itt. Persze DM helyett bőven jobb lenne, de ne az legyen a szint.

Ettől függetlenül fel kell hozni, neki kell lenni Bale(? ) elsőszámú cseréjének, és reméljük bizonyítani fog. De senki ne várja h klasszissá növi ki magát.

Persze lehet, de kicsi az esélye.

Mata szint...ez felüdülés Dm után. Sőt Mata baromi jó játékossá nőtte ki magát. Adja isten, hogy Jesé "csak" erre a szintre ér fel...

Bale-t meg ne már. Egyébként nem fog jönni, Perez nem fog érte 50-60-70 milliokat.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 6., hétfő 18:35

Mike írta:
pulci írta:Te jó ég láttál te már focimeccset?? Láttad már Matát játszani de nem is kell elég ha a számok beszélnek 20 gól és 35 gólpassz kp-ként ehhez nincs mit hozzátenni!!!
nemigazán szoktam meccset nézni. Csak az nso kommentekből tájékozódom...

Namost az van, h fáradt vagyok és nem akarok sokat gondolkozni, ezért csak egy nevet fogok megemlíteni. Közel sincs ennyi gólja és assistja, de mégis sokkal több van benne mint a spanyolban. Vmi Lucas.

egy szóval sem mondtam h Mata rossz játékos, de soha nem lesz elit.
Közel sem biztos, hogy ez a "Vmi Lucas" valaha is lesz ennyire jó játékos, mint Mata. A tehetsége meg van hozzá maradjunk ennyiben. :agree:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. május 6., hétfő 18:33

pulci írta:Te jó ég láttál te már focimeccset?? Láttad már Matát játszani de nem is kell elég ha a számok beszélnek 20 gól és 35 gólpassz kp-ként ehhez nincs mit hozzátenni!!!
nemigazán szoktam meccset nézni. Csak az nso kommentekből tájékozódom...

Namost az van, h fáradt vagyok és nem akarok sokat gondolkozni, ezért csak egy nevet fogok megemlíteni. Közel sincs ennyi gólja és assistja, de mégis sokkal több van benne mint a spanyolban. Vmi Lucas.

egy szóval sem mondtam h Mata rossz játékos, de soha nem lesz elit.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Tayo
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:51
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Varane, R9.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tayo » 2013. május 6., hétfő 18:32

Ez most olyan dolog, hogy Nacho és Morata relative nagyobb kihasználásával is már eléggé meg lett vágva a Castilla ereje, ráadásul nagyon sokáig szűken a kiesési vonal felett ólálkododtt a csapat
Pont ezért szerintem nagyon jól tette Mourinho hogy nem hívta fel legtöbbször Jesét , mert nagyon jó szezont futott a Castillaban és nagyon megnehezítette volna a csapat dolgát ha őt kiveszi onnan. Plusz szerintem a fejlődésének is jót tett ez a szezon a második osztályban, épp ezért nem is értettem nagyon amikor Jesé azt nyilatkozta a szezon közben hogy elégedetlen azzal hogy Mourinho nem számít rá. A kupameccsekre behívhatta volna , ez tény de szerintem Jesének ez a szezon kiváló ajánlólevél és a következő edzőnk már a nagycsapatban számíthat rá reményeim szerint.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3292
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: istimester » 2013. május 6., hétfő 18:19

Monkey írta:Simán lett volna alkalom, lehetőség az ifjak játszatására is, csak a kedves el Unico nem élt a lehetőséggel.
Ahogy évek óta már egyik edzőnk sem. Én elismerem hogy pénz beszél kutya ugat, nyilván több mezt vesznek meg Ronaldoból mint Álex Fernándezből de az egyik nem zárja ki a másikat!
Ez most olyan dolog, hogy Nacho és Morata relative nagyobb kihasználásával is már eléggé meg lett vágva a Castilla ereje, ráadásul nagyon sokáig szűken a kiesési vonal felett ólálkododtt a csapat. Nem lett volna értelme több embert felhozni, ha ezzel a harmadosztályba lököd vissza a őket, ami nagyon nem jönne a jól az éledező utánpótlásbázisnak.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 6., hétfő 18:03

Mata idén 64 meccs 18 gól 34 gólpassz. Mindent "beleszámoltam".
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2647
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. május 6., hétfő 17:47

20 gól és 35 gólpassz
Ez honnan van? Vagy összesen mióta a Chelsea-ben van? Vagy hány meccsen? Mi ez?

Én olyat láttam, hogy: 37(8) - 14G, 18GP. Ez sem rossz amúgy, csak kérdezem, hogy honnan.

Ja, és Mata továbbra is kerülje el Madridot. :mrgreen:
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

pulci
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pulci » 2013. május 6., hétfő 17:26

Mike írta:Jesében én nem látok többet mint egy Mata szint. És érte sem sírom véresre a szemem h nincs itt. Persze DM helyett bőven jobb lenne, de ne az legyen a szint.

Ettől függetlenül fel kell hozni, neki kell lenni Bale(? :| ) elsőszámú cseréjének, és reméljük bizonyítani fog. De senki ne várja h klasszissá növi ki magát.

Persze lehet, de kicsi az esélye.
Te jó ég láttál te már focimeccset?? Láttad már Matát játszani de nem is kell elég ha a számok beszélnek 20 gól és 35 gólpassz kp-ként ehhez nincs mit hozzátenni!!!

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8210
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. május 6., hétfő 16:15

nem tudom megy-e még a javaslatok topic de szerintem lehetne tenni a kommentekhez egy +1-et vagy lájkot ahogy tetszik.
felvetették már mások is
jelenleg nem megoldható a dolog, mert nagyon szétszabná a felületet, meg vannak most fontosabb teendőik is
talán egyszer
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. május 6., hétfő 16:14

Te most ennyire lenézed Matat? Ha Mata szintjét hozni tudja akkor bőven erősítést jelentene.
Így van. Mata sokat fejlődött, idén már tényleg a Chelsea húzóembere lett. Ha hosszú távon megközelitené Jesé, finoman szólva is örülnék neki. De én továbbra is örülnék már annak is, ha a kiegészítő embereket tudnánk kitermelni legalább, mostanság ez se nagyon ment. Épp ezért jövőre remélem Jesé, Morata, Carvajal, Nacho képviseli majd a fiatalságot nálunk. Bőven ráfér a madridra páér olyan játékos, aki a Castillából jött. Van bennük akkora tehetség, hogy egy jó szakmai iréányítás alatt korrekt játékosokká fejlődjenek. Carvajal, Jesé talán többre is viheti.

Avatar
Danny Smith
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2013. április 30., kedd 10:53
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, CR, Zidane, Makelele, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid 02'

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Danny Smith » 2013. május 6., hétfő 16:13

Remy írta:
Danny Smith írta: De bevallom, én se Jesében, se Moratában nem látok semmit. Eddig engem nem győztek meg, mert nincs bennül semmi különleges.
Nézel Castilla meccseket? Mert ha nem, akkor Jeséből nehéz kiindulnod, viszont Moratat már láttad a nagyoknál.

Ha meg nézel, akkor fura, hogy nem nagyon győzött meg. :hmmm:
Nem nézek Castilla meccseket. Akkor láttam, amikor épp kapott pár percet a nagycsapatban a bajnokságban és nyári felkészülés alatt. A Castillás teljesítményét csak a youtube alapján tudom megállapítani...de hát Özilnek is járna az aranylabda a youtube alapján :D Te biztos nézed a "kicsik" meccseit... Engem nem bűvölt el. De pl a másik oldalon Thiagó már pár perc után.
Viszlát José! Örültem
Iker - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Gündogan, Modric, Kondogbia - ???, Benz, CR

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. május 6., hétfő 16:10

nem tudom megy-e még a javaslatok topic de szerintem lehetne tenni a kommentekhez egy +1-et vagy lájkot ahogy tetszik. kevesebb lenne a kis , rövid tartalmú kommentből és mégis lenne valami visszajelzés a kommentelő felé.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. május 6., hétfő 16:09

Erti írta:
Mike írta:Jesében én nem látok többet mint egy Mata szint. És érte sem sírom véresre a szemem h nincs itt. Persze DM helyett bőven jobb lenne, de ne az legyen a szint.
Te most ennyire lenézed Matat? Ha Mata szintjét hozni tudja akkor bőven erősítést jelentene.
miért nézném le? Mata nagyon is jó kis játékos, na de azért nem egy olyan aki miatt lerészegednék egy hétre ha leigazolnánk. Angliába amugyis lecidáznak már egy kicsit is technikásabb játékost, még jó h nagyra értékelik. De amugy semmi extra.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 6., hétfő 16:07

felesleges a barcával hasonlítgatni, mert teljesen más ott a helyzet.
itt sose fogtok olyat látni, mint ott. emiatt értelmetlen sírni.
+1
Én is leírtam ugyan ezt,más a koncepció a két klubnál,másfelől a barca sem csak és kizárólag saját neveléseire támaszkodik,az más kérdés hogy most összejött nekik egy aranygeneráció,akik 6 évig uralták a világot,de ilyesmi talán csak egyszer van az életbe.

De ennek is vége sztm,nekik is igazolniuk kell neveket,ha vinni akarják valamire,mert valjuk meg,bármennyire nagy tehetségnek tartom Tellot,nem hiszem hogy vele,Pedroval,Bartraval vagy Dulifulival :-) olyan sikeres lehet a barca mint Xavival,Puyolal vagy Iniestaval.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27355
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. május 6., hétfő 16:06

Danny Smith írta: De aki itt is jó lehet, annak a Getaféban, vagy a Rayóban is meg kellene valamit villantania. Sarabia pl soha nem tér vissza, pedig őt is baromira akarta mindenki...
Ez szerintem hülyeség. CR-t betennénk egy Getafébe, valószínűleg kilógna a csapatból, de nem lenne ilyen eredményes, mert minőségileg 0 csapattársakkal kéne játszania. Mivel a foci egy csapatjáték, így rájuk is van utalva.

Ha meg egy 18-20 éves játékost elküldünk egy spanyol kiscsapatba, akkor bele fog szürkülni a csapatba, mert gyenge játékosokkal van körülvéve, és azért egy 18-20 éves játékostól nehéz ne várjuk már el, hogy a hátán vigye a csapatát.
Spanyolországba kölcsönadni nem szabad. Nincs színvonal, kivéve, ha egy Malaga, Valencia, Atleticoba, Sociedadba adnánk valakit (jelenleg).

Ott van példának a Barca. Cuencák, Pedrok, Montoyák meg az összes utánpótlás az egekig van sztárolva, hogy mekkora királyok. Egy egy top csapatba, ráadásul ha még a szekér is megy, akkor könnyebb jó képet mutatni magadról, mint egy hullámvölgyben lévőbe.

Most, hogy visszaesett a barca, egyből támadják a csúcskategóriás buszkeccet, Pedrot meg az összeset. Jéé, ilyenkor már nem olyan nagy sztárok?

Összetett dolog ez... :hmmm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Erti
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:41

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Erti » 2013. május 6., hétfő 16:03

Mike írta:Jesében én nem látok többet mint egy Mata szint. És érte sem sírom véresre a szemem h nincs itt. Persze DM helyett bőven jobb lenne, de ne az legyen a szint.
Te most ennyire lenézed Matat? Ha Mata szintjét hozni tudja akkor bőven erősítést jelentene.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. május 6., hétfő 16:00

Jesében én nem látok többet mint egy Mata szint. És érte sem sírom véresre a szemem h nincs itt. Persze DM helyett bőven jobb lenne, de ne az legyen a szint.

Ettől függetlenül fel kell hozni, neki kell lenni Bale(? :| ) elsőszámú cseréjének, és reméljük bizonyítani fog. De senki ne várja h klasszissá növi ki magát.

Persze lehet, de kicsi az esélye.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Erti
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:41

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Erti » 2013. május 6., hétfő 15:59

Morata-ban semmit nem látok én se, Soldado szintjét se fogja sztem soha elérni. Jesé-ben egy kicsivel többet, de ha már utánpótlás, én Mata-ban és Parejo-ban sokkal többet láttam e két játékosnál anno, egyiknek bejött, másiknak nem. Nagyon nehéz megjósolni ki mire viszi a felnőtteknél
Jövőre kapja meg mindkettő a lehetőséget a csapatban és akkor kiderül, hogy mi van bennük
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Erti 2013. május 6., hétfő 16:01-kor.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. május 6., hétfő 15:55

mocsok
És? Az egy reggeli történet, amiben Bronzetti beszél, illetve a Radio Montecarlo agymenése olvasható --> míg most maga Ancelotti szólalt meg!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 143 regisztrált és 0 vendég