Utazás Madridba

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. november 25., hétfő 21:50

A repjegy kicsit húzósnak tűnik, szerintem lehet olcsóbban is találni, csak last minute akciót, vagy sokkal előre foglalást kell kifogni hozzá gondolom. De nem vagyok otthon ebben a témában. Amúgy Wizz-air-rel repülünk, nem tudom milyen szintet képviselnek.
Repjegynél egy esetben van last minute, ha marha messzire repülsz, közeli dátumra nincs. A Juve elleni meccsre 6k volt a repjegyem, a legutolsó akiknek intéztem, közel 20.
Aztán egy napon volt 60ezer is :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2643
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. november 25., hétfő 20:01

Köszönöm az infokat Realista! :)

Nekünk úgy néz ki a történet, hogy 30 ropi a repjegy/kopf, 20k a meccsjegy, szintén fejenként, a szállás pedig 40 euro két éjszakára.

Így kb. 60 pénz egy főre + ugye a költekezés, ami már mindenkinek egyéni dolog.
Ami még fix költség, az a tömegközlekedés, mi 2 napos bérletben gondolkodunk, azt hiszem 15-20 euro között mozog az ára, illetve a Bernabéu túra, ami alapvető, ha jól emlékszem 5-6 ezer forint (bocsi az összevissza pénznemekért, de így jegyeztem meg őket :D ).


Tehát ha így számolok, akkor 70-80 ezer forint fejenként. Nyilván ennél több mindennel együtt, de ennyi, ami nekünk mindenképpen elmegy, erre jön a költőpénz. Néhány szuvenír, belépők, (mez... - asszonynak egy szót se! :mrgreen: ), kaja-pia, ilyesmi.

Valószínű olcsóbban is ki lehet hozni, a szervezés nem az én művem, meglepetés volt az út egyik barátomnak és nekem, kedves kis asszonykáink által. :)

A repjegy kicsit húzósnak tűnik, szerintem lehet olcsóbban is találni, csak last minute akciót, vagy sokkal előre foglalást kell kifogni hozzá gondolom. De nem vagyok otthon ebben a témában. Amúgy Wizz-air-rel repülünk, nem tudom milyen szintet képviselnek.

Viszont a szállás nagyon korrekt, árban és kinézetben is. A jegy annyi, amennyi, azzal nincs mit tenni*.


*nem akarok bajt a fejemre, a magyar szurkolói klubos oldalról kértek segítséget a lányok, egy Madridban élő fazon intézte elvileg a jegyeket, aki elvileg ilyen helyzetekben segít a magyar turistáknak. A nevét nem tudom, azt sem, hogy mennyire húz le a jegyeknél. Van egy kis aggályom ezzel kapcsolatban, de ha végül a kezemben lesz a belépő, és nem kamu, akkor megnyugszom.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

yazid zz
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2013. november 23., szombat 17:55

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: yazid zz » 2013. november 25., hétfő 11:36

Realista24 írta: Székre szól a jegy, nincs oda ülök, ahova akarok dolog.
Utóbbi gondolatod pedig valós, előfordulhat, hogy a harmadik kategória alja alá kerülsz egy sorral, második kategóriás áron.
Köszi, ez az infó jegyvásárlásnál fontos.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. november 25., hétfő 10:21

Valahogy összehozom a nászùttal, és ùgy hátha nem lesz olyan vészes. :mrgreen: . Viszont amint aktuális lesz a dolog majd kérek egy kis helpet, mert ùgy látom Te már tapasztalt vagy e téren :).

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. november 25., hétfő 10:07

Öszintén féltem, hogy dupla ennyibe fáj ez a történet
Könnyen lehet, hogy annyiból fog kijönni Neked. Nagyban függ a repjegy árától, az igényektől, és attól, honnan veszed a belépőt.
Szóval nem olyan könnyű a story, ahogy leírom.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. november 25., hétfő 10:02

Akkor lehet ráveszem az asszonyt majd egy ilyen kiruccanásra :). Kösszi az infót. Öszintén féltem, hogy dupla ennyibe fáj ez a történet :)... Amùgy van külön az alsó sorokra jegy ? Vagy az már hajmeresztő drága? :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. november 25., hétfő 9:25

Szóval ha én 2-es kategóriás jegyet veszek, akkor azon a szektoron belül oda ülök, ahová akarok, (ahol hely van), vagy ott is megvan a fix számú helyem, ami lehet, hogy legfelül van, és nem sokkal jobb, mint a 3-as kategóriás, és mégis drágább.
Székre szól a jegy, nincs oda ülök, ahova akarok dolog.
Utóbbi gondolatod pedig valós, előfordulhat, hogy a harmadik kategória alja alá kerülsz egy sorral, második kategóriás áron.

Amúgy pedig 40-50ezerből kihozható a két éjszakás program, normális (4*) szállodában, reggelivel, belépővel.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

yazid zz
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2013. november 23., szombat 17:55

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: yazid zz » 2013. november 25., hétfő 9:17

Sziasztok!

Én 2014.02. vagy 03. hóban indulok Madridba egy hosszú hétvégére, és akkor már egy meccset is szeretnék megnézni.
Márciusi időjárásról van vkinek infója? Mennyire alkalmas már városnézésre?
Én ezt az utat néztem ki. http://www.hofer-reisen.at/business/ers ... no=8304027
Gondolom, hogy ki lehet hozni olcsóbban is egyéni szervezéssel, de szerintem nekem még belefér erre a célra ennyi. Ideális, mert pénteken 10-kor már Madridban vagy, van idő városnézésre, és haza is csak hétfőn reggel kell jönni.
Bécsi indulás nekem innen nyugat M.o-ról szintén jobb, mint Bp.
Nekem a jegyekkel kapcsolatban lenne kérdésem:
az utazási oldalon 1-3-ig vannak kategorizálva a jegyek, itt viszont vannak további kategóriák is. http://www.tickets-madrid.com/bernabeu.htm
Szóval ha én 2-es kategóriás jegyet veszek, akkor azon a szektoron belül oda ülök, ahová akarok, (ahol hely van), vagy ott is megvan a fix számú helyem, ami lehet, hogy legfelül van, és nem sokkal jobb, mint a 3-as kategóriás, és mégis drágább.
Egyelőre talán ennyi, de közben még biztos jön elő kérdés :)

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. november 24., vasárnap 22:25

___Samy___ írta:
Háháá, mi pénteken megyünk, a Valladolid elleni meccsre. Elsőbálozó leszek. :)
ha szabad tudni, mennyibe jön ki ez a hétvége neked?
Ezt én is szeretném tudni, mert tervezem a közeljövőben :)...

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8209
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. november 24., vasárnap 22:21

Háháá, mi pénteken megyünk, a Valladolid elleni meccsre. Elsőbálozó leszek. :)
ha szabad tudni, mennyibe jön ki ez a hétvége neked?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. november 24., vasárnap 22:05

Stadiontúrát ne hagyjátok ki, patent lett, ahogy megújították. Azt nem tudom, hogy meccsnapon az öltözőbe be lehet-e menni.
Este a Puerta del Sol-ra és környékére menjetek, ott frankón el lehet lenni, van minden, beülős helyek, discók, k.vák, zsebesek, rendőrök, balhék.
A szokásos turistás látnivalók pedig tömegközlekedéssel könnyen bejárhatók, ha ilyenre vágytok. Prado és egyéb komolyabb helyek esetén érdemes előre jegyet venni, ajánlom a Madrid kártyát.
Ezek vannak benne:
http://www.neoturismo.com/download/MADRIDCARD-EN.pdf
Ebben a stadiontúra is benne van. 48 órás kártya 52,5 euró most.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2643
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. november 24., vasárnap 20:56

Háháá, mi pénteken megyünk, a Valladolid elleni meccsre. Elsőbálozó leszek. :)
Gyááá, belegondolni is durva, hogy ott lehetek majd...

Aki volt, írhatna majd pár sort, hogy mire kell figyelni, mit érdemes megnézni, mennyivel a kezdés előtt érdemes a stadionhoz menni, ilyesmi...

Mondjuk péntek délután repülünk, 7 körül érünk oda, aznap valószínű már csak egy szolid iszogatás, és a közvetlen környék megtekintése fér majd bele. Szombaton napközben rohangálunk, aztán irány a Szentély... Vasárnap estefelé indul a gép vissza, 9 körül. Még aznap is tervezünk egy kis mászkálást. :)

A válaszokat előre is köszi!
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. november 24., vasárnap 20:42

Ez a topic azok számára lesz fenntartva, akik voltak már Madridban és szeretnék megosztani élményeiket, illetve azok számára, akik mennének, de segítséget kérnének előtte a tapasztalt rókáktól. :)

Ki volt már a szentélyben?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 58 regisztrált és 0 vendég