Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. május 6., hétfő 21:57

Attii írta:tavaly lemerem fogadni senkinek meg se fordult a fejében hogy el kellene adni
sokat ne tegyél rá... :mrgreen:

van aki már akkor el akarta adni mikor leigazoltuk :D
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Attii
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:11
Kedvenc játékosaid: C.Ronaldo, Özil, Raul,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Attii » 2013. május 6., hétfő 21:41

Am nem értem miért akarjátok Özilt el adni :kivagyhe:
Idén jó nem megy neki annyira de akkor is tavaly lemerem fogadni senkinek meg se fordult a fejében hogy el kellene adni én nagyon birom

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 6., hétfő 21:34

Hát felőlem beton kezdő is lehetne, ha úgy játszana, mint 2011 őszén... Az a baj, hogy jó megoldása nincs egy meccsen, ami mellett még rengeteg labdát veszít és rengeteg támadás akad fent rajta... Az olyan dolgokról, mint a Betis elleni gólpassza, arról meg ne is beszéljünk. :roll:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: DavieS » 2013. május 6., hétfő 21:27

Azért annyira ne savazzuk szét DiMariát, az tény, hogy egy kavics okosabb nála, de azért néha a hasznunkra volt, emlékezzünk csak vissza, hány szabadrúgást, hány 11-est kaptunk tavaly róla... Ebben a szezonban rettenetes volt, szinte semmit nem ért, de azért összeségében ittléte alatt volt haszna... :roll:

csak úgy ne adjuk el, ha az árát hozzácsapnánk a Balere szánt pénzhez, és elhozzuk. akkor oké, menjen, de csak akkor.




egy taktikai fegyver, egy cserének kellett volna lennie itt.
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 6., hétfő 21:24

Elmondom nektek, hogy Ronaldonak még kb 5 éve lehet. Eddig nem lassult látványosan, gondolom most se fog, de a technikai tudása illetve a helyezkedés beindulásait nem felejtené el. Annyit kell majd vele valószínűleg az idő elteltével csinálni, hogy berakni centernek, de lehet erre se lesz szükség.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4456
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. május 6., hétfő 21:23

Realista24 írta:
meg Casillast 80-ért, nem?
Hát...lehet előbb adnám el Casillast 80ért, mint CR-t 200ért. Meg lehet kövezni.
Én is, CR nálam az egyetlen játékos a keretben, aki a szó szoros értelmében érinthetetlen.
akinek még max 3 éve van a csúcson, de inkább kevesebb
azért ne lepődj meg, ha 32-33 évesen még mindig hihetetlen szezonokat fut, mert a fizikumát elnézve simán benne van, csak kerüljék el a sérülések. :-)

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. május 6., hétfő 21:20

Matt009 írta: Leírtad a lényeget. Alig van pár poszt, ahol megvagyunk minőségben. Feláldozunk még egy posztot, ráadásul egy olyan játékost, akinek még max 3 éve van a csúcson, de inkább kevesebb (Ronci is a sebességéből és az erőnlétéből él, ha ez elkezd kopni...), és megleszünk minőségben 3 másik poszton biztosan.
Biztosan? Mi a garancia, hogy akit hozni akarunk az be is fog válni? :hmmm:

ezek ilyen belső infók, hogy 3 éve van hátra, aztán cső ? Ne már :-)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. május 6., hétfő 21:16

Csabi írta:
Kövezzetek meg, de ha itt leperkálnak 200 millió eurót, én odaadnám. 4 top játékos kijön belőle, köztük Neymar. Csak teoretikusan: Neymar (CR helyére), Vidal, Falcao, Verrati + a 8 misis Carvajal. És még eladjuk a fölösleget (DM, Higu, Adán, Khedira), és jön Felliani meg mondjuk Oscar. Deal vagy deal?
És a CR-ért kapott 4 játékost meg akiket még veszel, hogy rakod 3 ember helyére a kezdőbe? :roll:
Nem mindenki menne a kezdőbe, de ez egy erős kezdőt és erős cseresort jelentene. Azért mondjuk egy Vidal,Modric,Verrati kp-sor odabaszna. Elől Neymar, Falcao alap és még valaki jobb oldalra. Oscart írtam, mert elsőre ő jutott eszembe, aki 30-35ért megvehető lenne...

Egyébiránt nekem az a véleményem, hogy a Real cseresora jelenleg értékelhetetlen. Higu, Kaká, Callejón, Morata, Modric. Idén ez volt a cseresor a támadórészleget tekintve. Na most Modricot leszámítva az összes többi cserejátékos idén leszerepelt. Nem volt olyan ember a padunkon, aki lendíteni tudott volna a csapaton. Részben ez is az oka annak, hogy ilyen rosszul sikerült a szezon. Ha a kezdőből valaki szarul játszott, nem volt, aki a helyét átvegye, és minőségben pótolja.

Az a legviccesebb, hogy idén akkor tudnánk sikeres átigazolási időszakot zárni, ha Higu helyett jönne egy jobb kvalitású csatár (nyilván némi ráfizetéssel), és ezen kívül igazolnánk egy jobbszélsőt a kezdőbe, meg egy vkp-t a kezdőbe, s közben maradna a padra DM és Khedira. Na akkor mondhatnánk, hogy minőségi a cseresor. De sajnos ez így ebben a formában 100-120 milliós költekezés lenne, és lényegében csak fillérekért adható játékosok távoznának (Callejón, Kaká, Adán - Higu kivétel). Ez pedig ebben a formában nem fog megvalósulni. De azt sem hiszem, hogy DM helyett 2 szélsőt veszünk...
Ennyiért én is odaadnám, de Fellaini-t hagyjátok már a fenébe!! Olyan lassú és körülményes, hogy rossz nézni
Csak egy példa volt, aki kijönne a távozók árából...
Alig van néhány poszt, ahol megvagyunk minőségben, de persze csesszük el azt is, igazoljunk oda is új embereket...
Leírtad a lényeget. Alig van pár poszt, ahol megvagyunk minőségben. Feláldozunk még egy posztot, ráadásul egy olyan játékost, akinek még max 3 éve van a csúcson, de inkább kevesebb (Ronci is a sebességéből és az erőnlétéből él, ha ez elkezd kopni...), és megleszünk minőségben 3 másik poszton biztosan (csatár, vkp, balszellő), de inkább 5-6 poszton (még 1 vkp, jhv, és kis szerencsével jobbszellő -ide Oscar nem minőségi megoldás, de akár írhattam volna Reust is...), és van még cserében minőség is.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 6., hétfő 21:16

Remelhetoleg marad, de azert erdekes szituacio lenne. Jelenleg fuggunk tole, es egyik tehetseg sem tudna ugy potolni amennyire szukseges. De az elet nem allna meg nelkule sem.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
R-l@nch
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 15:12
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane, Raúl, Casillas, Marcelo, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R-l@nch » 2013. május 6., hétfő 21:15

Én nem osztom itt a Di Maria ellenes hangulatot, még mindig inkább őt tartanám meg, mint Özilt, aki helyett Modric és Kaká is itt lesz jövőre. CR mellett csak DM az egyedüli szélső

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8250
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Faust » 2013. május 6., hétfő 21:11

accel írta:én arra leszek kíváncsi, hogy akkor mit fogunk csinálni, ha mondjuk eladjuk di maríat és egész nyáron balet üldözzük az argentin pótlására. de mondjuk a tottenham elnöke aug 29.-én kijelenti, hogy bale nem eladó? :roll:
Tökmindegy, ha di María már nem lesz a csapat tagja, akkor már pozitívan zártuk a nyarat ebben a tekintetben.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 6., hétfő 21:09

Megnyílna Jesé előtt az út. Valaki már úgy is a kezdőben is számolna vele. Így legalább tuti jutna elég játék időhöz. Aztán, ha nem, akkor szerintem Faubertet simán vissza lehetne hozni. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. május 6., hétfő 21:08

accel írta:én arra leszek kíváncsi, hogy akkor mit fogunk csinálni, ha mondjuk eladjuk di maríat és egész nyáron balet üldözzük az argentin pótlására. de mondjuk a tottenham elnöke aug 29.-én kijelenti, hogy bale nem eladó? :roll:
its jesé time, bitches. :coffee:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 6., hétfő 21:05

meg Casillast 80-ért, nem?
Hát...lehet előbb adnám el Casillast 80ért, mint CR-t 200ért. Meg lehet kövezni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4456
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. május 6., hétfő 21:03

Matt009 írta:Kövezzetek meg, de ha itt leperkálnak 200 millió eurót, én odaadnám. 4 top játékos kijön belőle, köztük Neymar. Csak teoretikusan: Neymar (CR helyére), Vidal, Falcao, Verrati + a 8 misis Carvajal. És még eladjuk a fölösleget (DM, Higu, Adán, Khedira), és jön Felliani meg mondjuk Oscar. Deal vagy deal? :D
Hát megkéne, hogy kövezzünk...
Alig van néhány poszt, ahol megvagyunk minőségben, de persze csesszük el azt is, igazoljunk oda is új embereket... Adjuk el még Ramost is 50-ért, meg Casillast 80-ért, nem?

Különben is, Fellaini, Oscar, Neymar... Te jó Isten, egész nyáron sírnék, ha tényleg ilyen igazolásaink lennének.

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: accel » 2013. május 6., hétfő 21:03

Realista24 írta:Özil vagy DM szenved, egykutya, de legalább egy argentinnal kevesebb.
a lényeg igazából az volt, hogy balet üldözzük egész nyáron de nem tudjuk leigazolni és nem érkezik támadó, hogy akkor mihez kezdünk vajon. de, amit előttem írtak az is egy lehetőség. csak dm takarodjon innen jó messzire :coffee:

cart
Hozzászólások: 2627
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2013. május 6., hétfő 21:02

Valószínű, hogy kifizetnének 200 milliót :lol:

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2643
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. május 6., hétfő 21:01

eladjuk di maríat és egész nyáron balet üldözzük
Nem hinném, hogy megint ebbe a folyóba lépünk. Egyébként meg akkor játszik a helyén Özil, vagy Benz (ha érkezik másik csatár), modric meg betonkezdő lesz. Illetve amit tegnap is próbáltam fejtegetni, átállunk 3 középső középpályásra, így a szélső védők lehetnek kicsit támadóbb szelleműek. Az kérdéses, hogy Carvajal mennyire tudja hatékonyan segíteni a támadásokat persze. Így nem biztos, hogy akkora hiány lenne DM.

--------------Verratti--------------
-----Vidal----------------Modric--
----------Özil--------------------Cé
-----------------Benz---------------
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
R-l@nch
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 15:12
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane, Raúl, Casillas, Marcelo, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R-l@nch » 2013. május 6., hétfő 21:00

Matt009 írta:Kövezzetek meg, de ha itt leperkálnak 200 millió eurót, én odaadnám. 4 top játékos kijön belőle, köztük Neymar. Csak teoretikusan: Neymar (CR helyére), Vidal, Falcao, Verrati + a 8 misis Carvajal. És még eladjuk a fölösleget (DM, Higu, Adán, Khedira), és jön Felliani meg mondjuk Oscar. Deal vagy deal? :D
Ennyiért én is odaadnám, de Fellaini-t hagyjátok már a fenébe!! Olyan lassú és körülményes, hogy rossz nézni

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 6., hétfő 20:59

és majd nézhetjük egész évben özil szenvedését a jobbszélen.
Özil vagy DM szenved, egykutya, de legalább egy argentinnal kevesebb.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 57 regisztrált és 0 vendég