Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. május 7., kedd 11:21

Zidane asszisztensé tétele nagyon nagy előny lenne számunkra. Ancelotti a taktikával, Zidane pedig a motiválással fog foglalkozni mivel az az olasznak nem megy. Zidanenak van tekintélye, szeretik őt. Plusz nagyon jó szeme van a játékosokhoz is, úgyhogy remélem intéz nekünk egy két igazolást.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. május 7., kedd 10:37

sok lesz az a szerződés 2016ig. addig szerintem nem kap itt szerepet. lehet vissza is fog menni 2015-ben a sociedadhoz. azon sem lepődnék meg.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. május 7., kedd 10:12

Xabi Alonso meg úgy néz ki (El Confidencial), hogy végül csak megújítja a szerződését további 2 évvel, 2016-ig; miután biztossá vált, hogy Rafa Benítez messziről elkerüli a Bernabéut! Ettől függetlenül Verratti, Gündogan szerződtetése továbbra is terítéken, míg Kondogbiát elsősorban a jövő igazolásának tartják és a vezetők nem zárkóznának el attól sem, ha ne adj' Isten egy 1 évet még a Sevillaban maradna!
Hááát, én nagyon csinnyán bánnék Xabi Alonso itt tartásával. :kivagyhe: Ha tényleg arra használnánk, hogy legyen egy rutinos, stabil cserénk, akit bármikor be lehet dobni, akkor oké, csak félő, hogy a vezetés akkor megnyugodna, hogy nem is nagyon kell ám ide új ember, hiszen itt van Alonso. Sok csapatnál hajlamosak erre...A Barca (szerencsére) is ezt csinálta Puyollal, akit már egy ideje pótolni kellett volna, de majd csak megoldja az öreg...
Lehet volt már róla szó, csak én nem láttam, de tudja valaki, hogy még meddig él a tv-s szerződésünk, és mikortól tervezik, hogy a liga köti meg egységesen, és osztja majd szét?
2-3 éven belül akarják megoldani. De pontos dátum nincs még.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3920
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2013. május 7., kedd 10:03

“Két nagyszerű kihívás áll előttünk, az Final Four a kosarasoknak, és a Király-kupa döntője. Egységesnek kell lennünk, mindent bele kell adnunk és a lehető legjobb formánkat kell hoznunk a rajongóink számára. Biztos vagyok benne, hogy a játékosaink meg tudják ezt csinálni” – mondta Pérez.
tudni tudják.
de vajon akarják is? :coffee:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 7., kedd 9:59

___Samy___ írta:remélem igazak a hírek, és zizu visszatér a nagy csapat mellé ancelottival, bár azt sajnálom, hogy makelele valszeg nem fog perez miatt
jó lenne ha zidane közelsége ismét pozitívan hatna karim teljesítményére
+ kinézhetne pár új generációs Varanet. :Đ Hazardot már át is csábíthatná...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. május 7., kedd 9:56

remélem igazak a hírek, és zizu visszatér a nagy csapat mellé ancelottival, bár azt sajnálom, hogy makelele valszeg nem fog perez miatt
jó lenne ha zidane közelsége ismét pozitívan hatna karim teljesítményére
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8079
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. május 7., kedd 9:49

Ez mind szép és jó, csak tényleg Khedira és DiMaria húzzon el innen. Az argentin barátunkat azóta rühellem, amióta felmerült, hogy leigazoljuk. Kb. azóta mondom, hogy az Özil DM párosból (egyszerre érkeztek) egyik minimum flop lesz, de főleg az argentin egylábú. Hát nem tévedtem nagyot...

Ez a Mendes meg pár éve a mi legnagyobb ellenségünk :cens:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 7., kedd 9:46

de amúgy ezek a hírek a lehetséges kp-sokról egyértelműen azt bizonyítják, hogy nincsenek megelégedve azzal a résszel, tehát xabival, kedirával.
monnyuk elég szánalmas, hogy innen pár ezer km-ről kell megmondani nekik a nyilvánvalót, hogy kp-nk egy rakás szar és átfutnak rajtunk.

de ha így haladunk, akkor csak azt látják - legalábbis remélem - hogy kedira nem leveri, hanem ledönti a lécet.

ő egy angol középcsapatban igazán hatalmas, már-már graneroi pályafutást tudna befutni.
Kép
Kép
Kép

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. május 7., kedd 9:41

Az AS szerint Florentino Pérez abban bízik, hogy amennyiben Ancelotti veszi át a Real Madrid irányítását, az asszisztense nem más lesz, mint Zidane. A Királyi Gárda legendája korábban már dolgozott együtt az olasz mesterrel (edző-játékos viszonylatban), még a Juventus csapatánál.
Ezt én is baromira díjaznám, mint ahogy Makelele visszatérésének is nagyon örülnék! :Đ
TIENE SOBRE LA MESA UNA OFERTA DE ESTADOS UNIDOS PARA JUGAR ALLÍ TRES AÑOS
Xabi Alonso, muy cerca de renovar tras saber que Benítez no será el próximo técnico blanco
Xabi Alonso meg úgy néz ki (El Confidencial), hogy végül csak megújítja a szerződését további 2 évvel, 2016-ig; miután biztossá vált, hogy Rafa Benítez messziről elkerüli a Bernabéut! :mrgreen: Ettől függetlenül Verratti, Gündogan szerződtetése továbbra is terítéken, míg Kondogbiát elsősorban a jövő igazolásának tartják és a vezetők nem zárkóznának el attól sem, ha ne adj' Isten egy 1 évet még a Sevillaban maradna!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. május 7., kedd 8:49

Verratti hatalmas fogás lenne, szerintem a 25 millió nem is rossz ár érte, tekintve, hogy milyen fiatal és, hogy honnan vennénk. Ezzel úgy érzem bezárul a kapu Gündogan megszerzése elôtt, akit szintén élmény nézni, de én így is aláírnám. Modric és Verratti mellé még egy Pogbat, és jövôre már nem azt kell néznem, hogy a Dortmund akkor masíroz át a középpályánkon, amikor csak akar. :D

Avatar
Realjoe
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2013. május 7., kedd 0:31
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realjoe » 2013. május 7., kedd 1:13

Az AS szerint közel van Verratti szerződésének véglegesítése. A lap szerint a Real Madrid már elküldte ajánlatát a párizsi klubnak, ami 25 millió euróról szólt. Magának a játékosnak pedig öt évre szóló, szezononként 3 millió eurót garantáló szerződést kínálnak.
Személy szerint nagyon örülnék neki..Sokszor figyeltem őt a PSG meccsein és a passzai ugyanolyan "halálpontosak" mint Alonsoé..Remélem a következő szezonban megfelelően tudja tehermentesíteni a spanyolt :-)

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. május 7., kedd 0:14

Toky írta: Lehet volt már róla szó, csak én nem láttam, de tudja valaki, hogy még meddig él a tv-s szerződésünk, és mikortól tervezik, hogy a liga köti meg egységesen, és osztja majd szét?
Annak idején amikor a SportTV-n reklámozták azt hiszem 2014-ig ígérték. De lehet hülye vagyok és rosszul emlékszem... arra viszont mai napig tisztán emlékszem, hogy 1 hétig ment az Eurosport News-ban, hogy elhoztuk Alonsot, Kakát és Ronaldot. :D :D

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. május 7., kedd 0:02

beckham96 írta:... DM, Khedira és Higu egy világverő páros ...
Páratlan páros az biztos. :mrgreen:

Lehet volt már róla szó, csak én nem láttam, de tudja valaki, hogy még meddig él a tv-s szerződésünk, és mikortól tervezik, hogy a liga köti meg egységesen, és osztja majd szét?

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. május 6., hétfő 23:59

Amúgy jó ötlet volt kitenni fb-re.Beindult a nép. :mrgreen:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. május 6., hétfő 23:56

A narancs remélem, hogy a kapusmez. Előző években is volt, hogy így kerültek elő képek és ott a kapusmezek voltak feltüntetve a két másik mez mellett és a 3.számúra csak később derült fény. Viszont a kék hosszú ujjú kiadásban tuti fain lesz.

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. május 6., hétfő 23:51

Nekem a kék meg a fehér tetszik. :hmmm:

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. május 6., hétfő 23:50

Nem akarok senkit megbántani, de a YT-os videókból kiindulva DM, Khedira és Higu egy világverő páros és már mind a háromnak aranylabda járt volna... :D

Avatar
El Maestro
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zinedine Zidane, Iker Casillas, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modric, Marcelo, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Chicago Bulls

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: El Maestro » 2013. május 6., hétfő 23:47

Narancssárga van a fehérben és a kékben is. :mrgreen: Egyébként, ha rajta van a játékosokon, akkor jobban mutat az első kettő, mint így.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. május 6., hétfő 23:46

A jövő évi mezek.
Szép lenne a fehér,ha nem lenne benne piros. Szép lenne a kék,ha nem lenne benne piros. A narancs meg egyértelműen marketing fogás.
:goat:

Avatar
El Maestro
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zinedine Zidane, Iker Casillas, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modric, Marcelo, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Chicago Bulls

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: El Maestro » 2013. május 6., hétfő 23:43

A jövő évi mezek.

Elég sok helyen megtalálhatóak már. Nagy valószínűség szerint, ez lesz a jövő évi garnitúránk.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 134 regisztrált és 0 vendég