Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 7., kedd 14:16

Ramos szerintem nagyobb spanja Casillasnak, mint Mourinhonak. Nyalhat neki a portugál akárhogy.
A BL-t meg nyerje meg a Chelsea/PSG-vel.
HA, ismétlem HA Mourinho marad az edző, akkor bizony a játékosoknak tiszteletben kell ezt tartani, és nem edzőbuktató módon játszani, mert :cens: meg, csak a Real Madrid mezét viselik. Szezon vége után le kell ülniük, megbeszélni a helyzetet, és a tárgyalóasztal mellett pontot tenni az ügy végére. Elnök, edző, csapatkapitányok, együtt.

Ha ott az lesz az eredmény, hogy Mou marad, akkor a pályán ne sztrájkoljon senki, mert akkor nem méltó a mezre, legyen az Ramos vagy Casillas.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. május 7., kedd 14:11

Realista24 írta:
Milyen oknál fogva maradna? Ramost meg Casillast bármekkorának is képzeli magát nem fogja tudni kipaterolni. Perez sem fog az árral szemben úszni az orosznak meg kell valami pásztor, hogy vezesse a nyájat. Minek maradna? Ki tartóztatná?
Ramosnak benyalt most képletesen, Casillast meg padon tudja tartani amíg López így véd. Valamint szerintem valamilyen szinten élvezi a helyzetet.
Azt, hogy minek maradna, csak a BL-t tudom felhozni, egy újabb csapattal meg akarja nyerni.
Ramos szerintem nagyobb spanja Casillasnak, mint Mourinhonak. Nyalhat neki a portugál akárhogy.
A BL-t meg nyerje meg a Chelsea/PSG-vel.

Avatar
Realjoe
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2013. május 7., kedd 0:31
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realjoe » 2013. május 7., kedd 14:11

Azt, hogy minek maradna, csak a BL-t tudom felhozni, egy újabb csapattal meg akarja nyerni.
Játékosok nélkül nehéz lesz.. :kivagyhe:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 7., kedd 14:09

Milyen oknál fogva maradna? Ramost meg Casillast bármekkorának is képzeli magát nem fogja tudni kipaterolni. Perez sem fog az árral szemben úszni az orosznak meg kell valami pásztor, hogy vezesse a nyájat. Minek maradna? Ki tartóztatná?
Ramosnak benyalt most képletesen, Casillast meg padon tudja tartani amíg López így véd. Valamint szerintem valamilyen szinten élvezi a helyzetet.
Azt, hogy minek maradna, csak a BL-t tudom felhozni, egy újabb csapattal meg akarja nyerni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2013. május 7., kedd 14:05

Én pont most írtam egy másik helyen, hogy szerintem behúzzuk a kupát és Mou maradni fog még egy évet.
Milyen oknál fogva maradna? Ramost meg Casillast bármekkorának is képzeli magát nem fogja tudni kipaterolni. Perez sem fog az árral szemben úszni az orosznak meg kell valami pásztor, hogy vezesse a nyájat. Minek maradna? Ki tartóztatná?

Avatar
Realjoe
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2013. május 7., kedd 0:31
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realjoe » 2013. május 7., kedd 14:03

Csabi írta:én nem vagyok biztos benne, hogy menni fog. ha perez kitart mellett nem lesz oka mennie. most látja, hogy ki az aki kitart mellette a végsőkig, és a többit meg nyáron eltakarítja, pl pepét. jövőre már nacho lesz a 4. számú védőnk, ha maradna. :lol:
Remélhetőleg Perez sem hülye..Ő is látja, hogy ez már a veszett fejsze nyele..Remélhetőleg a döntő után szépen csendben,a hátsó ajtón távozik..(amit kétlek).. :|

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 7., kedd 14:02

Én pont most írtam egy másik helyen, hogy szerintem behúzzuk a kupát és Mou maradni fog még egy évet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. május 7., kedd 14:01

én nem vagyok biztos benne, hogy menni fog. ha perez kitart mellett nem lesz oka mennie. most látja, hogy ki az aki kitart mellette a végsőkig, és a többit meg nyáron eltakarítja, pl pepét. jövőre már nacho lesz a 4. számú védőnk, ha maradna. :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 7., kedd 14:00

akkor azért nem nagyon kell hoznia egy csapatot, aki kifizeti a lelépési díját, sőt, akár begyűjthet 10-20 millát lelépési pénzért.
Azt is mondta, hogy nem akar egy euróval sem többet, mint ameddig dolgozik.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. május 7., kedd 14:00

Tayo írta:biztos hogy elhasalunk az atletico ellen a kupadöntőben .

írjátok fel nyugodtan. a csapat fele mostmár josé ellen van és ő is ellenük , semmit nem fognak már ezek nyerni neki.
A kupákat nem az edzőnek nyerik meg, hanem saját maguknak, a klubnak (igen, van aki elkötelezett iránta) és a szurkolóknak. Szerintem nyerünk. Ha csak Mourinho nem dönt úgy, hogy szabotálja az egészet. :hmmm:
madridronie írta:Én semmi olyat nem olvastam, hogy maradna!
Oda is b :cens: na, ha mégis. :vivo:

Érdekes lenne, ha Zidane ülne le Ancelotti mellé. Taktikailag sokat tanulhatna. A szeme úgy tűnik egész jó a tehetségekhez. Lucast nem ajánlotta még Ő vagy (a brazil) Ronaldo? :mrgreen:

Higuaínt +5-10 milliót is vihetnek, ha ideadják Vidalt. Különben nem 25 vagy 30, hanem 35 millió. Ha ennyiért nem kell senkinek (pedig kelleni fog), akkor marad. Nekünk nem létszükséglet eladni. Amint ez tudatosodik a többi klubban, már komolyabb ajánlatok is jönni fognak.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. május 7., kedd 13:59

Nem is kérdés, hogy lépni fog. Folyamatosan égeti fel maga mögött a hidat. Sőt, nekem konkrétan ez már annak tűnik, hogy ki akarja rugatni magát...akkor azért nem nagyon kell hoznia egy csapatot, aki kifizeti a lelépési díját, sőt, akár begyűjthet 10-20 millát lelépési pénzért.
Ilyen körülmények között nem lehet már dolgozni, a kupadöntő után vége lesz az egésznek.
biztos hogy elhasalunk az atletico ellen a kupadöntőben .

írjátok fel nyugodtan. a csapat fele mostmár josé ellen van és ő is ellenük , semmit nem fognak már ezek nyerni neki.
Azok akkora szerencsétlenek, hogy nem...Ráadásul ugye a közös ellenség erősíti az összetartást. Legyen az ellenség a barca, vagy akár éppen az edző... B-)

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2013. május 7., kedd 13:57

Tayo írta: írjátok fel nyugodtan. a csapat fele mostmár josé ellen van és ő is ellenük , semmit nem fognak már ezek nyerni neki.
takarodjon az összes a :cens: csába, hogyha azért nem teszik oda a csontot a kupadöntőn, mert az edző megmondja mindenkinek a frankót és istent játszik.
ha a címeres mez és a bernabeú gyepe és a hazai közönség nem elég motiváció, akkor nincs mit keresni még a stadion közelébe sem :x


amúgy meg menni fog.
nem marad.
hergeli a köznépet, hogy szívják a fogukat.

tudja ő is, hogy nem tud már ezekkel a srácokkal normálisan dolgozni.

csak azt nem értem, hogy ha annyira profi, akkor miért nem bírja ki már a szezon végéig kussba? :hmmm:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. május 7., kedd 13:56

Remy írta:
Tayo írta: írjátok fel nyugodtan. a csapat fele mostmár josé ellen van és ő is ellenük , semmit nem fognak már ezek nyerni neki.
Jó, de nem az edzőnek nyerik csak a kupát, hanem a Klubnak, és maguknak, no meg a szurkolóknak, tehát egy döntőben nagyon remélem, hogy odateszik magukat, és a győzelemért fognak küzdeni. Egy döntőt nem lehet elszórakozni.
Ezzel nem az edzővel basznak ki (egy picit lehet vele is), hanem sokkal inkább a drukkerekkel, amit nem engedhetnek meg. Ilyen nem létezik, hogy utálom az edzőt és nem nyerek neki semmit, nem neki kell, hanem a szurkolóknak.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2013. május 7., kedd 13:55

A portugálnak sem kell attól tartania, hogy könny áztatta szemekkel, nyakba borulva búcsúzkodna tőle a csapat. Talán néhány karton dobozt küldenek neki ajándékba vagy bontanak egy üveg pezsgőt az utolsó edzésen, és volt Mourinho nincs Mourinho. A Madrid felejthetetlenjei közé nem fog beletartozni!

pulci
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pulci » 2013. május 7., kedd 13:55

Ez a Pepés dolog hát komolyan beszarok és akkor még valaki itt ki meri írni, hogy José maradna ne vicceljünk már :lol:
Még CR is azt mondta, hogy nem érdekli Mourinho senki hangsúlyozom SENKI nem gondolhatja komolyan, hogy ezek után itt marad, húzza be azt a szerencsétlen kupát azt mehet isten hírével nekünk már a megújuláson kell gondolkodni edzőn, játékosokon, taktikán és Perez már egy ideje ezen dolgozik...

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. május 7., kedd 13:53

Tayo írta: írjátok fel nyugodtan. a csapat fele mostmár josé ellen van és ő is ellenük , semmit nem fognak már ezek nyerni neki.
Jó, de nem az edzőnek nyerik csak a kupát, hanem a Klubnak, és maguknak, no meg a szurkolóknak, tehát egy döntőben nagyon remélem, hogy odateszik magukat, és a győzelemért fognak küzdeni. Egy döntőt nem lehet elszórakozni.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. május 7., kedd 13:51

úristen, mourinho keményen odatolt pepének. ha nem RM drukker lennék röhögnék is rajta....de...
.
.
.
.
.
így is. :lol: :lol:

nem szó szerinti idézéssel: pepének egy a gondja, és annak neve is van: raphael varane. nem könnyű egy 31 éves felnőtt férfinak, ha egy 19 éves kölyök leelőz. és ő egy fantasztikus srác. nekem pedig meg volt a bátorságom, hogy a kezdőbe rakjam. a jövő real madridja ramosé és varané.
Épp írni akartam; plusz Iker ismét megkapta, hogy Lópezt jobban csipázza, de Iniestát is szépen helyrerakta! Én semmi olyat nem olvastam, hogy maradna! Ilyenek után meg pláne elképzelhetetlen, főleg ha még az El Confidencial értesülései is igazak, miszerint a vezetés szintén elfordult tőle és nagyon nem tetszik nekik az elmúlt hetekben tanúsított hozzáállás, viselkedés!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Tayo
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:51
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Varane, R9.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tayo » 2013. május 7., kedd 13:49

biztos hogy elhasalunk az atletico ellen a kupadöntőben .

írjátok fel nyugodtan. a csapat fele mostmár josé ellen van és ő is ellenük , semmit nem fognak már ezek nyerni neki.

Avatar
Realjoe
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2013. május 7., kedd 0:31
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realjoe » 2013. május 7., kedd 13:47

Csabi írta:úristen, mourinho keményen odatolt pepének. ha nem RM drukker lennék röhögnék is rajta....de...
.
.
.
.
.
így is. :lol: :lol:

nem szó szerinti idézéssel: pepének egy a gondja, és annak neve is van: raphael varane. nem könnyű egy 31 éves felnőtt férfinak, ha egy 19 éves kölyök leelőz. és ő egy fantasztikus srác. nekem pedig meg volt a bátorságom, hogy a kezdőbe rakjam. a jövő real madridja ramosé és varané.
Ezt így kell elintézni :/ Felnőtt emberek,csak gratulálni tudok mindkettőnek :angry: A sajtó már így is darabokra szedte a csapatot,akkor ezek után?..Félek, hogy a kupadöntőben kiszopunk az Atma-tól az öltözői széthúzás miatt(illetve az edzőbuktatás miatt).. :|

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 7., kedd 13:46

Én nem tudok ezen röhögni... Igaz, ami igaz, de szerintem elég nagy gyökérség ezt így a másik "képébe" vágni, megalázni nagyjából nyilvánosan...
Pepe kivívta maga ellen a sorsot, vagyis Mout.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 36 regisztrált és 0 vendég