Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2013. május 7., kedd 14:33

A nagy kérdés már csak az hogy melyik enged.Vagy enged e valamelyik egyáltalán.Mert ha maradna minden a régiben...az nem válna a csapat hasznára.
s itt lép remélhetőleg a képbe Perez.

ha nem sikerül tisztázni a dolgokat, akkor egyértelmű, hogy kinek kell menni.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 7., kedd 14:31

Azt meg Te is tudod, hogy egy ilyen tárgyalás "tudjukkinél" úgy fest, hogy megmondja, hogy az lesz, amit Ő akar és pont. Nem nyitott a kritikára, a másik fél véleményére. Ő kijelenti, hogy "A Real Madrid ÉN vagyok." És vége a "tárgyalásoknak".
Ezért írtam, hogy ott kell lennie és gondolom ott is van az elnök, meg a csapatkapitányok is. Ha pedig ők kijelentik, hogy nem hajlandóak vele együtt dolgozni, akkor ennyi. Csak legyenek elég tökösek, hogy face to face megmondják, nem pedig a pályán szarnak bele a munkába.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 7., kedd 14:30

Tudom, és lehet, hogy most is ez lesz, ez van. Csak azt írom, hogy számomra ez nem elfogadható. Van erre egy bizonyos idő, hogy lerendezzék, tegyék meg.
A nagy kérdés már csak az hogy melyik enged.Vagy enged e valamelyik egyáltalán.Mert ha maradna minden a régiben...az nem válna a csapat hasznára.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. május 7., kedd 14:29

Realista24 írta:
Ramos szerintem nagyobb spanja Casillasnak, mint Mourinhonak. Nyalhat neki a portugál akárhogy.
A BL-t meg nyerje meg a Chelsea/PSG-vel.
HA, ismétlem HA Mourinho marad az edző, akkor bizony a játékosoknak tiszteletben kell ezt tartani, és nem edzőbuktató módon játszani, mert :cens: meg, csak a Real Madrid mezét viselik. Szezon vége után le kell ülniük, megbeszélni a helyzetet, és a tárgyalóasztal mellett pontot tenni az ügy végére. Elnök, edző, csapatkapitányok, együtt.

Ha ott az lesz az eredmény, hogy Mou marad, akkor a pályán ne sztrájkoljon senki, mert akkor nem méltó a mezre, legyen az Ramos vagy Casillas.
A probléma az, hogy (HA marad) az edző sem lesz méltó a címerhez (nem csak eredmény és tudás teszi azzá). És Ő is a Real Madrid címerét fogja viseli, még is telibe szarja és két lábbal tiporja.

Azt meg Te is tudod, hogy egy ilyen tárgyalás "tudjukkinél" úgy fest, hogy megmondja, hogy az lesz, amit Ő akar és pont. Nem nyitott a kritikára, a másik fél véleményére. Ő kijelenti, hogy "A Real Madrid ÉN vagyok." És vége a "tárgyalásoknak".

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. május 7., kedd 14:22

Casso írta:Az egyik, hogy lelép. A másik, hogy nyáron a keret felét kidobja, igazol 3-4 játékost és jövőre megint nekimegyünk a szezonnak.
Mármint ki lép le? Iker? Nem hiszem, akkor már inkább tovább kavarja a sz :cens: rt,míg José el nem megy. A másik pedig: Kit fog szerinted kidobni? Hiszen "gála" csapatról van szó.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 7., kedd 14:21

ezeknél jóval nagyobb nevű játékosok is bojkottáltak már meccseket és szezonokat a real madridnál az edző személye és munkája, játékosokkal való viszonya miatt.
Tudom, és lehet, hogy most is ez lesz, ez van. Csak azt írom, hogy számomra ez nem elfogadható. Van erre egy bizonyos idő, hogy lerendezzék, tegyék meg.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 7., kedd 14:20

Realista24 írta:
Ramos szerintem nagyobb spanja Casillasnak, mint Mourinhonak. Nyalhat neki a portugál akárhogy.
A BL-t meg nyerje meg a Chelsea/PSG-vel.
HA, ismétlem HA Mourinho marad az edző, akkor bizony a játékosoknak tiszteletben kell ezt tartani, és nem edzőbuktató módon játszani, mert :cens: meg, csak a Real Madrid mezét viselik. Szezon vége után le kell ülniük, megbeszélni a helyzetet, és a tárgyalóasztal mellett pontot tenni az ügy végére. Elnök, edző, csapatkapitányok, együtt.

Ha ott az lesz az eredmény, hogy Mou marad, akkor a pályán ne sztrájkoljon senki, mert akkor nem méltó a mezre, legyen az Ramos vagy Casillas.
ezeknél jóval nagyobb nevű játékosok is bojkottáltak már meccseket és szezonokat a real madridnál az edző személye és munkája, játékosokkal való viszonya miatt.
Kép
Kép
Kép

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 7., kedd 14:19

Ronaldot isten ments eladni,az a pasi látványosan fejlődik évről-évre,200 aprópénz lenne érte.Még az 1milliárdot is keveslem,valami futballmeleg orosz vagy arab milliárdos képes oszt leteszi érte.Fel kellene emelni 2-re :D

Annak örülök hogy Veratti valszínű jön,25körül simán megéri,a fizetése is reális,így leveszi a terhet Xabiról,aki úgy néz ki szintén marad,felváltva lehet őket játszatni majd.

Higuain,25m jó kiindulási alap,de fel kell strófolni min. 30-ra,ha az olaszoknak kell,azt is kipengetik érte.

Mout meg már tényleg nem értem,hogy mit akar,dortmundba kellett volna taktikázni,nem most :mrgreen: :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. május 7., kedd 14:17

Mouban ott a tüske a BL miatt azonban rendesen vágja maga alatt a fát. Az eddigi csapatainál éltek-haltak érte itt viszont valamiért egyenesen gyűlölik őt. Én csak azt tudom elképzelni, hogy van egy-két arc a csapatban akiknek nem lehet megmondani, hogy mit csináljanak, nem fogadnak szót és csinálják a fesztivált a csapaton belül is. Az egyik tuti, hogy Casillas. Két verziót tudok elképzelni. Az egyik, hogy lelép. A másik, hogy nyáron a keret felét kidobja, igazol 3-4 játékost és jövőre megint nekimegyünk a szezonnak.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 7., kedd 14:16

Ramos szerintem nagyobb spanja Casillasnak, mint Mourinhonak. Nyalhat neki a portugál akárhogy.
A BL-t meg nyerje meg a Chelsea/PSG-vel.
HA, ismétlem HA Mourinho marad az edző, akkor bizony a játékosoknak tiszteletben kell ezt tartani, és nem edzőbuktató módon játszani, mert :cens: meg, csak a Real Madrid mezét viselik. Szezon vége után le kell ülniük, megbeszélni a helyzetet, és a tárgyalóasztal mellett pontot tenni az ügy végére. Elnök, edző, csapatkapitányok, együtt.

Ha ott az lesz az eredmény, hogy Mou marad, akkor a pályán ne sztrájkoljon senki, mert akkor nem méltó a mezre, legyen az Ramos vagy Casillas.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. május 7., kedd 14:11

Realista24 írta:
Milyen oknál fogva maradna? Ramost meg Casillast bármekkorának is képzeli magát nem fogja tudni kipaterolni. Perez sem fog az árral szemben úszni az orosznak meg kell valami pásztor, hogy vezesse a nyájat. Minek maradna? Ki tartóztatná?
Ramosnak benyalt most képletesen, Casillast meg padon tudja tartani amíg López így véd. Valamint szerintem valamilyen szinten élvezi a helyzetet.
Azt, hogy minek maradna, csak a BL-t tudom felhozni, egy újabb csapattal meg akarja nyerni.
Ramos szerintem nagyobb spanja Casillasnak, mint Mourinhonak. Nyalhat neki a portugál akárhogy.
A BL-t meg nyerje meg a Chelsea/PSG-vel.

Avatar
Realjoe
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2013. május 7., kedd 0:31
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realjoe » 2013. május 7., kedd 14:11

Azt, hogy minek maradna, csak a BL-t tudom felhozni, egy újabb csapattal meg akarja nyerni.
Játékosok nélkül nehéz lesz.. :kivagyhe:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 7., kedd 14:09

Milyen oknál fogva maradna? Ramost meg Casillast bármekkorának is képzeli magát nem fogja tudni kipaterolni. Perez sem fog az árral szemben úszni az orosznak meg kell valami pásztor, hogy vezesse a nyájat. Minek maradna? Ki tartóztatná?
Ramosnak benyalt most képletesen, Casillast meg padon tudja tartani amíg López így véd. Valamint szerintem valamilyen szinten élvezi a helyzetet.
Azt, hogy minek maradna, csak a BL-t tudom felhozni, egy újabb csapattal meg akarja nyerni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2013. május 7., kedd 14:05

Én pont most írtam egy másik helyen, hogy szerintem behúzzuk a kupát és Mou maradni fog még egy évet.
Milyen oknál fogva maradna? Ramost meg Casillast bármekkorának is képzeli magát nem fogja tudni kipaterolni. Perez sem fog az árral szemben úszni az orosznak meg kell valami pásztor, hogy vezesse a nyájat. Minek maradna? Ki tartóztatná?

Avatar
Realjoe
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2013. május 7., kedd 0:31
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realjoe » 2013. május 7., kedd 14:03

Csabi írta:én nem vagyok biztos benne, hogy menni fog. ha perez kitart mellett nem lesz oka mennie. most látja, hogy ki az aki kitart mellette a végsőkig, és a többit meg nyáron eltakarítja, pl pepét. jövőre már nacho lesz a 4. számú védőnk, ha maradna. :lol:
Remélhetőleg Perez sem hülye..Ő is látja, hogy ez már a veszett fejsze nyele..Remélhetőleg a döntő után szépen csendben,a hátsó ajtón távozik..(amit kétlek).. :|

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 7., kedd 14:02

Én pont most írtam egy másik helyen, hogy szerintem behúzzuk a kupát és Mou maradni fog még egy évet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. május 7., kedd 14:01

én nem vagyok biztos benne, hogy menni fog. ha perez kitart mellett nem lesz oka mennie. most látja, hogy ki az aki kitart mellette a végsőkig, és a többit meg nyáron eltakarítja, pl pepét. jövőre már nacho lesz a 4. számú védőnk, ha maradna. :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 7., kedd 14:00

akkor azért nem nagyon kell hoznia egy csapatot, aki kifizeti a lelépési díját, sőt, akár begyűjthet 10-20 millát lelépési pénzért.
Azt is mondta, hogy nem akar egy euróval sem többet, mint ameddig dolgozik.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. május 7., kedd 14:00

Tayo írta:biztos hogy elhasalunk az atletico ellen a kupadöntőben .

írjátok fel nyugodtan. a csapat fele mostmár josé ellen van és ő is ellenük , semmit nem fognak már ezek nyerni neki.
A kupákat nem az edzőnek nyerik meg, hanem saját maguknak, a klubnak (igen, van aki elkötelezett iránta) és a szurkolóknak. Szerintem nyerünk. Ha csak Mourinho nem dönt úgy, hogy szabotálja az egészet. :hmmm:
madridronie írta:Én semmi olyat nem olvastam, hogy maradna!
Oda is b :cens: na, ha mégis. :vivo:

Érdekes lenne, ha Zidane ülne le Ancelotti mellé. Taktikailag sokat tanulhatna. A szeme úgy tűnik egész jó a tehetségekhez. Lucast nem ajánlotta még Ő vagy (a brazil) Ronaldo? :mrgreen:

Higuaínt +5-10 milliót is vihetnek, ha ideadják Vidalt. Különben nem 25 vagy 30, hanem 35 millió. Ha ennyiért nem kell senkinek (pedig kelleni fog), akkor marad. Nekünk nem létszükséglet eladni. Amint ez tudatosodik a többi klubban, már komolyabb ajánlatok is jönni fognak.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. május 7., kedd 13:59

Nem is kérdés, hogy lépni fog. Folyamatosan égeti fel maga mögött a hidat. Sőt, nekem konkrétan ez már annak tűnik, hogy ki akarja rugatni magát...akkor azért nem nagyon kell hoznia egy csapatot, aki kifizeti a lelépési díját, sőt, akár begyűjthet 10-20 millát lelépési pénzért.
Ilyen körülmények között nem lehet már dolgozni, a kupadöntő után vége lesz az egésznek.
biztos hogy elhasalunk az atletico ellen a kupadöntőben .

írjátok fel nyugodtan. a csapat fele mostmár josé ellen van és ő is ellenük , semmit nem fognak már ezek nyerni neki.
Azok akkora szerencsétlenek, hogy nem...Ráadásul ugye a közös ellenség erősíti az összetartást. Legyen az ellenség a barca, vagy akár éppen az edző... B-)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 128 regisztrált és 0 vendég