Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 7., kedd 16:17

Az egész Barca mítosz egy nagy illúzió, semmi több. Alba ugyanolyan paraszt volt a BM ellen, amilyen tőlünk Arbeloa vagy Pepe volt a Barca ellen. De akkor a Barca lenyilatkozta, hogy ők, ilyet, soha... Igen. Láttuk. Bizonyítják. Az egész Barca mítosz kezdve a meszkeunklubtól, a minemvásárolunkhanemnevelünk szlogenen át a messiavalahavoltlegeslegjobb téveszméig hazugság. És engem személy szerint a hazugság hamis bizonyítékokkal történő validálása zavar.
Miközben meg ha az egyik mítosz úgy kívánja telibeszarják a másikat.
wooooohooooooo
fuckin beautiful!!!!!!

basszad nekik ne hagyd abba!!!!! :salute: :iszunk: :zoldsalas: :happy: :hi:

velkám tu dö párti :mrgreen:
Kép
Kép
Kép

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 7., kedd 15:27

Matt: Örülök,hogy azok a vélemények,amiket már évekkel ezelőtt megfogalmaztam,amit mindig kinevettek a féleszűek, egyre több embernek leesik.....

Az egész egy mesterkélt,hamis kép....amivel etetik a sok zokniagyú drukkert......
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. május 7., kedd 15:19

lesliejr írta:Még mindig Messi és a Bayern a téma. :D :coffee:
Nem játszott, nem is tudott volna semmit hozzátenni a játékhoz. Ezt Tito jól felmérte. :lol: Legalább már azt tudja, mikor nincs esélyünk. Megkockáztatom, sőt, szinte biztosra mondom, hazai pályán vele sem rúgtunk volna 1 gólt sem. Miért?
Mert csapatként buktunk meg, taktikailag.
Ronaldo ott volt végig a Dortmund ellen, de a Hummels ajándéklabdán kívül igazán momentuma sem volt. Miért?
A németek nagyon felkészültek belőlünk. Taktikailag agyonverték mindkét csapatot. Pontosan tudták melyik csapatnak mik az erősségei és arra kegyetlenül rámentek ráadásul úgy, hogy közbe a saját játékukat nem adták fel.
Most őszintén. Ha a Dortmund le tudta védekezni a nem 100% Cé-t, akkor szerintetek egy sokkal jobb Bayern szűrőrendszer nem bírt volna az egy szem félig sérült Messi-vel? Miért küldtük volna be a darálóba a sérült ászunkat, akire mindig 3 figyelnek? Levegőt nem kapott volna. Akik ezen lovagolnak, azok mindig keresnek vmit, ami miatt Messi-t lehet kritizálni.
Sérült volt, most sem egészséges, különben végig játszott volna a Betis ellen is.

Tello. Talán tegnap is megmutatta, hogy én (és szerintem egyre több Barca-s) miért követeli jövőre a kezdőbe. Egyre bátrabb, vállalkozik, hihetetlen rúgókája van és olyan kezdősebessége, hogy azzal Cé-t is otthagyná a francba. A 16-oson belül egy Betis védőre 3 métert vert. :lol: Csak Villa higuainozta ki a helyzetet. :-)
Tévedsz. Nem mindenki Messit akarja kritizálni. Csak a meszkeunklub meg hasonló dolgok miatt legalább a Barca is megpróbálhatta volna a lehetetlent. De ti minden próbálkozás nélkül feladtátok. Ez az egész Messi játszik a Betis ellen meg már szánalmas... Ez nyilvánvaló aranylabda hajszolás. Hátha idén sikerül a tavalyi gólrekordot megdönteni, és akkor megint neki adják...
Az a baj, hogy nem a Betis ellen kell villogni, hanem a Bayernt meg a Realt kéne kitömnie és azzal kiérdemelni az aranylabdát nem a bohócliga középmezőnyén megszedni magát gólokkal.
Messi jóindulattal érdemelt 2 aranylabdát, de kapott 4et. Mire? kérdem én, mire? Arra, hogy a Barca jól volt összerakva, és ő volt a gólcsap? Ahogy írtad ti a BM ellen csapatként buktatok meg, pont abban a mutatóban, amiben a Barca az utóbbi időben a legjobb volt (megjegyzem ilyen sikerek mellett könnyű egységesnek lenni). Pont ezért nem kizárólag Messinek köszönhető az utóbbi idők eredményei. De a tudatlan, buta közönség azt hiszi. És a BM ellen nem játszik/Betis ellen játszik keringő is ezt az illúziót hívatott alátámasztani. Az egész Barca mítosz egy nagy illúzió, semmi több. Alba ugyanolyan paraszt volt a BM ellen, amilyen tőlünk Arbeloa vagy Pepe volt a Barca ellen. De akkor a Barca lenyilatkozta, hogy ők, ilyet, soha... Igen. Láttuk. Bizonyítják. Az egész Barca mítosz kezdve a meszkeunklubtól, a minemvásárolunkhanemnevelünk szlogenen át a messiavalahavoltlegeslegjobb téveszméig hazugság. És engem személy szerint a hazugság hamis bizonyítékokkal történő validálása zavar.
Miközben meg ha az egyik mítosz úgy kívánja telibeszarják a másikat.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3306
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: istimester » 2013. május 7., kedd 14:01

NSO-tól nem is kell mást várni :-)

MorataMartin
Hozzászólások: 1535
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2013. május 7., kedd 12:48

Kercsó írta:
Nana, azért Lionel jóval könnyebb formáját választja a szabadrugásoknak, mondhatni, klasszikusan teker. CR, amolyan Juninho-san lövi, izomból, balra-jobbra szállva, az utolsó pillanatban lecsapódva. Nehezebb és :-) látványosabb.
senki nem várja el tőle, hogy izomból lője el a szabadrúgásokat.
és a "klasszikus tekerés" sokkal látványosabb.

kicsibuta :Đ
Ez bezzeg nem hozza le az NSO csak azt h Cristiano Ronaldót megállították a zsaruk. Grat nso :agree: :salute:

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3932
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2013. május 7., kedd 10:08

Nana, azért Lionel jóval könnyebb formáját választja a szabadrugásoknak, mondhatni, klasszikusan teker. CR, amolyan Juninho-san lövi, izomból, balra-jobbra szállva, az utolsó pillanatban lecsapódva. Nehezebb és :-) látványosabb.
senki nem várja el tőle, hogy izomból lője el a szabadrúgásokat.
és a "klasszikus tekerés" sokkal látványosabb.

kicsibuta :Đ
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 7., kedd 10:07

Realista24 írta:Csak segíteni akarta a csapatát, most miért baj ez? :lol: A csapat a legfontosabb :shutup:
ja mint a bayern elleni visszavágón. :lol:

milyen érdekes hogy ő is meg ronaldo is-ebben hasonlítanak- állandóan a pályán akarnak lenni, nem lehet őket letenni a padra. de most hogy nem volt reális esélyük a továbbjutásra, egyből tűrte. :(
mes que un messi

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62885
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 7., kedd 10:05

Csak segíteni akarta a csapatát, most miért baj ez? :lol: A csapat a legfontosabb :shutup:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. május 7., kedd 9:59

milyen kis szolid, szimpatikus srác ez a messi. :lol:

görcs. :lol:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 6., hétfő 18:24

Nos az első meccsen ott volt Leo, más kérdés, hogy mikroszkopikus rendszerrel kellett keresni a pályán, hogy megtaláljuk. A Bayern továbbjutása már az odavágó első félidejében eldőlt és hiába volt ott egy négyszeres aranylabdás. A visszavágó pedig már csak formalitás volt. A visszavágó csak egy púp volt a Barca hátán, és szerintem azért nem is küzdött a csapat, mert egyszerűen minek, ha a partra jut a hal és vergődik úgy sem tud visszajutni a vízbe, ők is így voltak ezzel. Valljuk be, Messivel vagy anélkül a Bayern simán lefocizta a katalánokat. Pont.
Konkrétan a visszavágóra gondoltam,meg arra hogy nem értem minek padozott,ha meg a betis ellen beszállt,nem is rosszul.Nyilván a betis nem bayern,de mindent meg kell tenni egy profi csapatnak,ami módjában áll,mégha az esély minimális akkor is.
Erre hegyeztem volna ki a mondanivalómat,egy percig meg nem fordult a fejembe hogy kiverhették volna a bajorokat.Pont. :-)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2013. május 6., hétfő 18:18

Még mindig Messi és a Bayern a téma. :D :coffee:
Nem játszott, nem is tudott volna semmit hozzátenni a játékhoz. Ezt Tito jól felmérte. :lol: Legalább már azt tudja, mikor nincs esélyünk. Megkockáztatom, sőt, szinte biztosra mondom, hazai pályán vele sem rúgtunk volna 1 gólt sem. Miért?
Mert csapatként buktunk meg, taktikailag.
Ronaldo ott volt végig a Dortmund ellen, de a Hummels ajándéklabdán kívül igazán momentuma sem volt. Miért?
A németek nagyon felkészültek belőlünk. Taktikailag agyonverték mindkét csapatot. Pontosan tudták melyik csapatnak mik az erősségei és arra kegyetlenül rámentek ráadásul úgy, hogy közbe a saját játékukat nem adták fel.
Most őszintén. Ha a Dortmund le tudta védekezni a nem 100% Cé-t, akkor szerintetek egy sokkal jobb Bayern szűrőrendszer nem bírt volna az egy szem félig sérült Messi-vel? Miért küldtük volna be a darálóba a sérült ászunkat, akire mindig 3 figyelnek? Levegőt nem kapott volna. Akik ezen lovagolnak, azok mindig keresnek vmit, ami miatt Messi-t lehet kritizálni.
Sérült volt, most sem egészséges, különben végig játszott volna a Betis ellen is.

Tello. Talán tegnap is megmutatta, hogy én (és szerintem egyre több Barca-s) miért követeli jövőre a kezdőbe. Egyre bátrabb, vállalkozik, hihetetlen rúgókája van és olyan kezdősebessége, hogy azzal Cé-t is otthagyná a francba. A 16-oson belül egy Betis védőre 3 métert vert. :lol: Csak Villa higuainozta ki a helyzetet. :-)

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. május 6., hétfő 18:03

morientes írta:Nem éppen arra gondoltam hogy megfordították volna,és kiverik a bayetnt,hanem hogy szorosabbá tehették volna,aztán emeltfővel ballagtak volna le,nem ilyen pocsék játékkal "örvendeztették" volna meg a szurkolókat.
Egyébként meg addig tart a meccs amíg le nem fújják,ha az első félidöbe szereznek kettőt akkor lehet más a meccs képe.De persze akkor a bayern is rákapcsol...tul sok a ha ne is menjünk ebbe bele,de azért egy JÓ Messivel,nagyobb lehetett volna a sansz.Csak feladták,még azelőtt hogy megkezdődött volna a meccs.És ez,amit egy profi játékos nem tehet meg.
Nos az első meccsen ott volt Leo, más kérdés, hogy mikroszkopikus rendszerrel kellett keresni a pályán, hogy megtaláljuk. A Bayern továbbjutása már az odavágó első félidejében eldőlt és hiába volt ott egy négyszeres aranylabdás. A visszavágó pedig már csak formalitás volt. A visszavágó csak egy púp volt a Barca hátán, és szerintem azért nem is küzdött a csapat, mert egyszerűen minek, ha a partra jut a hal és vergődik úgy sem tud visszajutni a vízbe, ők is így voltak ezzel. Valljuk be, Messivel vagy anélkül a Bayern simán lefocizta a katalánokat. Pont.
Ahogyan minket is a Dortmund az odavágón. Pont.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 6., hétfő 17:58

Remélem ez nem komoly, a Bayern jelenleg mindenben jobb, mint a Barca, nehogy valaki is azt higgye, hogy Messin múlott. Semmit nem tudott volna most sem kezdeni a bajorok védelmével...
Nem éppen arra gondoltam hogy megfordították volna,és kiverik a bayetnt,hanem hogy szorosabbá tehették volna,aztán emeltfővel ballagtak volna le,nem ilyen pocsék játékkal "örvendeztették" volna meg a szurkolókat.
Egyébként meg addig tart a meccs amíg le nem fújják,ha az első félidöbe szereznek kettőt akkor lehet más a meccs képe.De persze akkor a bayern is rákapcsol...tul sok a ha ne is menjünk ebbe bele,de azért egy JÓ Messivel,nagyobb lehetett volna a sansz.Csak feladták,még azelőtt hogy megkezdődött volna a meccs.És ez,amit egy profi játékos nem tehet meg.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1380
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. május 6., hétfő 17:56

Galacticos írta:
realbeckham írta:Ahogy kiméri, ahogy nekiáll, ahogy nem is fut, hanem szinte szökken, szinte nyújtott lábbal, ahogy tartja a lábfejét, utána teljes testét beleviszi a lövésbe az neked nem elegáns?
jézusom el ne élvezz :lol: :lol:
Nem jön valaki fel velem melózni a Brokeback hegyre a 7végén??? :-*


Na mennyetek a francba :lol:
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 6., hétfő 17:51

realbeckham írta:Ahogy kiméri, ahogy nekiáll, ahogy nem is fut, hanem szinte szökken, szinte nyújtott lábbal, ahogy tartja a lábfejét, utána teljes testét beleviszi a lövésbe az neked nem elegáns?
jézusom el ne élvezz :lol: :lol:
realbeckham írta: de ez a Messi féle gól, nem több, mint tucat termék.
ezzel egyetértek. de mondhatják erre hogyha belövi akkor kit érdekel?
távolról még mindig ronaldo a veszélyesebb, 30-35méterről messi szerintem el se rúg a kapuig. :mrgreen:

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1380
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. május 6., hétfő 17:49

CS0ki írta:
de ahogy CR lövi, abban azért nem kis elegancia van.
Mondjuk az elegancia szót nagyopn nem használnám CR lövéseire. Izomból megküldi egy sdajátos technikával, aztán ha jól eltalálja, akkor nagyon nehezen védhető lesz a lövés. De egy laza tekerés sokkal inkább elegánsabb.

Ahogy kiméri, ahogy nekiáll, ahogy nem is fut, hanem szinte szökken, szinte nyújtott lábbal, ahogy tartja a lábfejét, utána teljes testét beleviszi a lövésbe az neked nem elegáns? Ne hülyéskedj már csoki. Főleg a szuperlassításos visszajátszásoknál látható, hogy művészet.

Ahogy Becks tekerte az is elegancia, de ez a Messi féle gól, nem több, mint tucat termék.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. május 6., hétfő 17:36

Jogos is lett volna, néha keményen elfogultak az emberek. CR ugyanúgy ideges, ha nem jön neki össze valami, akár hány gólja van az adott meccsen. Messi kb. ugyanezt csinálta most, szerintem ez mind2 játékosban becsülendő.
Ha CR csinálja, jöttek is volna az elismerések, hogy igen, még 4-2-nél is gíy megy előre meg akarja a gólt, bár a többiek is így állnának hozzá, stb....
de ahogy CR lövi, abban azért nem kis elegancia van.
Mondjuk az elegancia szót nagyopn nem használnám CR lövéseire. Izomból megküldi egy sdajátos technikával, aztán ha jól eltalálja, akkor nagyon nehezen védhető lesz a lövés. De egy laza tekerés sokkal inkább elegánsabb.


ja, rá is cseszünk néha, amikor közelről lő igazán lőhetné néha csak simán tekerve, sokkal nagyobb százalékban jönnének össze neki a gólok.
Vagy lőhetné más.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. május 6., hétfő 17:33

ateeemadrid írta:
Huhh... Erre majdnem ugrottam. De csak majdnem.
Jogos is lett volna, néha keményen elfogultak az emberek. CR ugyanúgy ideges, ha nem jön neki össze valami, akár hány gólja van az adott meccsen. Messi kb. ugyanezt csinálta most, szerintem ez mind2 játékosban becsülendő.
Azért írtam azt, mert a Bayern ellen végigülte a meccset, most bejött lőtt két gólt 10p alatt aztán ilyen idegbeteg lett, mert nem jött össze a harmadik.. nekem nem szimpi ez a viselkedés. Ha Bayern ellen lőtt volna kettőt és azzal vezetnek 2-0-ra és a harmadik nem megy be akkor megértettem volna, de így.. főleg, hogy már gólkirály. De bocsánat, ha durva volt.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. május 6., hétfő 17:29

ateeemadrid írta:
Pedig ha ilyen formába bemegy,akár esély is lehetett volna,de a tisztes helytállás egész biztos.
Remélem ez nem komoly, a Bayern jelenleg mindenben jobb, mint a Barca, nehogy valaki is azt higgye, hogy Messin múlott. Semmit nem tudott volna most sem kezdeni a bajorok védelmével...
Huhh... Erre majdnem ugrottam. De csak majdnem.
Jogos is lett volna, néha keményen elfogultak az emberek. CR ugyanúgy ideges, ha nem jön neki össze valami, akár hány gólja van az adott meccsen. Messi kb. ugyanezt csinálta most, szerintem ez mind2 játékosban becsülendő.
CR, amolyan Juninho-san lövi, izomból, balra-jobbra szállva,
ja, rá is cseszünk néha, amikor közelről lő igazán lőhetné néha csak simán tekerve, sokkal nagyobb százalékban jönnének össze neki a gólok.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. május 6., hétfő 17:25

Pedig ha ilyen formába bemegy,akár esély is lehetett volna,de a tisztes helytállás egész biztos.
Remélem ez nem komoly, a Bayern jelenleg mindenben jobb, mint a Barca, nehogy valaki is azt higgye, hogy Messin múlott. Semmit nem tudott volna most sem kezdeni a bajorok védelmével...
Huhh... Erre majdnem ugrottam. De csak majdnem.
Jogos is lett volna, néha keményen elfogultak az emberek. CR ugyanúgy ideges, ha nem jön neki össze valami, akár hány gólja van az adott meccsen. Messi kb. ugyanezt csinálta most, szerintem ez mind2 játékosban becsülendő.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 153 regisztrált és 0 vendég