Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 7., kedd 16:24

Toky írta:
hehe írta:cavani semelyik univerzumban nem jobb, mint benzema.
Ki állította, hogy az? :-)
aki benzema helyére beírja a kezdőcsapatába. :D
TE :mrgreen:

(tudom hogy szted nem, de inkább biztosra megyek :mrgreen: )
Kép
Kép
Kép

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. május 7., kedd 16:22

Benítez megmondta a frankót. José csak altat, nehogy a kupadöntőn is kifütyüljék. Jók voltak a megérzéseim, túl gyáva ahhoz, hogy valamit véghez vigyen. Ez volt a Chelseanél is.
Toky írta: De a SportTv-s "szakértőkkel" annyiban egyetértek, hogy nem mindegy, hogy "csak egy" Diego Lopez vagy "az" Iker Casillas van a hátuk mögött.
Hát szerintem a csapaptnak ebből a szempontból tök mindegy, hogy ki van a kapuban. Az a nem mindegy számukra, hogy az íveléseket fogja a kapus, jól jön ki és a kirúgásai emberhez mennek. Ez ad biztonságot a csapatnak, nem az, ha Iker végig Vamosozik a kapuból, emelett pedig minden ívelés potencionális gólveszély.
Merci Zizou!

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. május 7., kedd 16:22

hehe írta:cavani semelyik univerzumban nem jobb, mint benzema.
Ki állította, hogy az? :-)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 7., kedd 16:20

Amúgy valamelyik nap volt a hír, hogy Neymarra áldoznánk 100 millió eurót. 45 millió a kivásárlási ára, szóval csak a családját kell megvenni. Még érdekesebb, hogy az igazolásának csak az 55%-a a Santos tulajdona.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 7., kedd 16:19

Ha marad is Mourinho már leírtam, hogy szerintem mi lehet. Belátta ő is, hogy kevés a keret és nincs minőségi cserénk se... Tuti lesz a nyáron megint 4-5 új arc a keretben, de a több se elképzelhetetlen.
Nos abban egyetértek hogy jönnek új arcok,de hogy lesz e szemléletváltás a játékfelfogásban,az meg egy másik kérdés.HA marad.Mert azért ez nagyon nem biztos.

Csak akkor ne az legyen a forgatókönyv,hogy jön Bale mint "sztár igazolás"aztán egy Kondogbia szint Khedira MÖGÈ,meg Carvajal aztán ennyi volt...mer ez a legrosszabb lehetőség.Remélem túl tud jutni önnön makacsságán HA MARAD,mert ha nem,akkor megint adtunk a szarnak egy nagypofont... :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 7., kedd 16:12

cavani semelyik univerzumban nem jobb, mint benzema.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. május 7., kedd 16:09

Nzedge írta:
Casillas és Pepe azért szívhatják most a fogukat, mert Mourino Pepe-s és López vs Casillasos nyilatkozata teljesen igaz.
Szerintem is igaza van. Egyedül azt nem érzem,hogy olyan nagy bátorság lett volna betenni Varane-t.Főleg Pepe helyett,aki sajnos az utóbbi időkben nem hozott túl magabiztos formát.
Varane emlékeim szerint azért került a kezdőbe, mert Pepe lesérült. Azt mindenki látta, hogy jobb Albiolnál. Én sem látom, hogy hol van ebben a nagy bátorság.
És azt sem látom, hogy miért olyan nagy igazság az, hogy amíg Ő itt van, Casillas nem fog védeni. (Nem az, hogy küzdjön meg a helyéért!) Hogy Casillasnak alanyi jogon járna a kezdő? Nem. De a SportTv-s "szakértőkkel" annyiban egyetértek, hogy nem mindegy, hogy "csak egy" Diego Lopez vagy "az" Iker Casillas van a hátuk mögött.
L.Miki írta:Most már egyre jobban kíváncsibb vagyok a szezon végére, hogy mi várható, mi lesz a csapatnál. Nagyon mennek a szövegek, a találgatások, José is egy nagyon érdekes hangnemben beszél... No majd mindenre fény derül.
Ha marad, akkor szerintem Verratti nem jön, helyette Kondogbia Khedira mögé. Jön még Carvajal a padra, Arbeloa mögé. Bale, hogy jobban menjen a kontrázás, Cavani, hogy legyen kire ívelgetni. Alonso-Khedira tengely végignyomja a szezont (legalábbis addig, amíg versenyben vagyunk). Marcelo, Modric és Benzema meg néha majd beállhat pihentetni valakit. Kakát meg majd bedobja a 60-70.percekben a BL-ben korábbi játéklehetőség nélkül, hogy "mentsd meg a seggem". Kaká meg jön, lát, és fújunk rá. Talán még Carvalho is kap egy év pluszt, mivel a lelépő Pepe és Ramos helyére kell valaki. Ki lesz majd a cserekapus Lopez mögött? :hmmm:
Aztán jövőre megint minden porondon elverjük a Barcát, így lesz egy újabb szuperkupánk és spanyol kupánk, 8 ponttal mínusszal végzünk a 2. helyen a Ligában, és az elődöntőben kiver minket a PSG (vagy a Bayern, de a PSG pikánsabb lenne a mostani hírek miatt).
És akkor az álom kezdő a szokásos (mostani) álomjátékkal:
Lopez
Arbeloa - Varane - Carvalho/Albiol - Coentrao
Khedira - Alonso
Bale - Özil - Ronaldo
Cavani
:salute:

Aztán lehet, hogy szeptember-október táján meg mégis lelép, mondván a gyerekei Angliában tanulnak, a családja ott él, és az öltözőben sincs minden rendben. És ekkor találjunk egy értelmes edzőt.
(Nyilván túloztam.)

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. május 7., kedd 15:57

Ha Mourinho marad, akkor a sok kolosszális hülyesége után tenne valamit, amivel kiérdemelne nálam egy kis tiszteletet. Csak azért nem tartottam semmire (nem nem sokra, konrétan semmire), mert ahogy beütött a krach, máris lépni akart.
Ha a portugál mégis úgy dönt, hogy marad, és nem hagyja másra a trágyadombot, amit itt hagyott, annak nem fogok örülni a taktika és a játék képe miatt, de legalább tökösséget fog mutatni a madridisták felé.
Merci Zizou!

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. május 7., kedd 15:55

pheco írta:altatták a világot Khedirával meg Di Maríaval, aztán nyáron jön a Carvajal-Vidal-Verratti-Bale-Agüero pakk és jövőre agyonverjünk az egész világot :mrgreen:

Álmodj, királylány, ahogy a mesében, oly békén!
Álmodj, királylány, az is álom volt, hogy éltél! :mrgreen:

Most már egyre jobban kíváncsibb vagyok a szezon végére, hogy mi várható, mi lesz a csapatnál. Nagyon mennek a szövegek, a találgatások, José is egy nagyon érdekes hangnemben beszél... No majd mindenre fény derül.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. május 7., kedd 15:50

Én biztosra veszem, hogy megy. Látszik, hogy nincs olyan szoros kapcsolatban a csapattal, mint az előzőekkel. Néha 1-2 meccsen idén is örült, pl City elleni hazai, meg a Dortmund elleni visszavágót is szépen végigcsinálta, nem törődött bele a vereségbe. De szerintem tisztán látszik, hogy nem igazán boldog itt. Aztán lehet, hogy az egész egy színjáték, altatták a világot Khedirával meg Di Maríaval, aztán nyáron jön a Carvajal-Vidal-Verratti-Bale-Agüero pakk és jövőre agyonverjünk az egész világot :mrgreen:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. május 7., kedd 15:47

most ezt sem nagyon akarom elhinni hogy marad de azt sem hogy megy. megmondta hogy szezon végén dönt. és akkor elmondja. én örülnék a legjobban ha maradna és valszeg iker bánná a leginkább de teszek rá. lópez jó.nincs oka padoztatni őt
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 7., kedd 15:45

morientes írta:
s itt lép remélhetőleg a képbe Perez.
Hát mondjuk az elnök sincs mostanság a helyzet magaslatán,mintha nem tudna rendet tenni a portán,egyrészt ha valóban megfordulna a fejében hogy eladja Ramost és Casillast,azzal magára haragítaná a sociokat,másrészt Mouval se akar tengelyt akasztani,lévén ő ruházta fel olyan nagy hatalommal.Szóval elég hülye helyzetbe kormányozta bele magát.

Mou meg... :D én írtam hogy ne igyatok előre a medve bőrére,mert koránt sem biztos hogy elmegy...B :cens: ok meg még a végén igazam lesz. :lol:
Aztán marad Khedira,marad Di Maria,meg jön Béla aztán annyi. :agree:
Ha marad is Mourinho már leírtam, hogy szerintem mi lehet. Belátta ő is, hogy kevés a keret és nincs minőségi cserénk se... Tuti lesz a nyáron megint 4-5 új arc a keretben, de a több se elképzelhetetlen.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 7., kedd 15:39

s itt lép remélhetőleg a képbe Perez.
Hát mondjuk az elnök sincs mostanság a helyzet magaslatán,mintha nem tudna rendet tenni a portán,egyrészt ha valóban megfordulna a fejében hogy eladja Ramost és Casillast,azzal magára haragítaná a sociokat,másrészt Mouval se akar tengelyt akasztani,lévén ő ruházta fel olyan nagy hatalommal.Szóval elég hülye helyzetbe kormányozta bele magát.

Mou meg... :D én írtam hogy ne igyatok előre a medve bőrére,mert koránt sem biztos hogy elmegy...B :cens: ok meg még a végén igazam lesz. :lol:
Aztán marad Khedira,marad Di Maria,meg jön Béla aztán annyi. :agree:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1163
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. május 7., kedd 15:39

Realista24 írta:Holnap ez lesz a védelem:
Diego López, Albiol, Varane, Nacho és Coentrao.
Na...Nacho végre a saját posztján? :hmmm: :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 7., kedd 15:38

Holnap ez lesz a védelem:
Diego López, Albiol, Varane, Nacho és Coentrao.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1163
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. május 7., kedd 15:37

Casillas és Pepe azért szívhatják most a fogukat, mert Mourino Pepe-s és López vs Casillasos nyilatkozata teljesen igaz.
+1
Szerintem is igaza van. Egyedül azt nem érzem,hogy olyan nagy bátorság lett volna betenni Varane-t.Főleg Pepe helyett,aki sajnos az utóbbi időkben nem hozott túl magabiztos formát.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 7., kedd 15:29

hozzáteszem igazat mondott, de azért ezt így lenyilatkozni világnak..erős.
Az a ku**va nagy igazság, hogy nagyon sok mindenben igaza van/volt a portugalnak.....csak a média más sulykol belénk.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 7., kedd 15:28

Nzedge írta:
Mourinho: "Pepe nyilatkozata? Nagyon könnyű elemezni azt, amit mondott. Pepének egyetlen problémája van, a neve: Raphael Varane. Egy 31 éves játékos elveszítette a helyét egy 19 éves miatt. Ez az élet rendje. De kinek lett volna bátorsága beállítani Varane-t? Hát nekem volt."
Nem hiszem,hogy ehhez olyan nagy bátorság kellett volna.Az első szezon,majd a mostani idény elején amikor megkapta a lehetőséget rendre bizonyított. Utána már sok mindenki berakta volna tartósan a kezdőbe.Sőt lehet előbb is.
Azért ezt az "érdemet" ne vegyük el tőle. Már a City ellen is bedobta, aztán igaz, hogy kicsit kényszerből, de berakta és bejött. Aztán bent is hagyta. Casillas és Pepe azért szívhatják most a fogukat, mert Mourino Pepe-s és López vs Casillasos nyilatkozata teljesen igaz.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1163
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. május 7., kedd 15:19

Mourinho: "Pepe nyilatkozata? Nagyon könnyű elemezni azt, amit mondott. Pepének egyetlen problémája van, a neve: Raphael Varane. Egy 31 éves játékos elveszítette a helyét egy 19 éves miatt. Ez az élet rendje. De kinek lett volna bátorsága beállítani Varane-t? Hát nekem volt."
Nem hiszem,hogy ehhez olyan nagy bátorság kellett volna.Az első szezon,majd a mostani idény elején amikor megkapta a lehetőséget rendre bizonyított. Utána már sok mindenki berakta volna tartósan a kezdőbe.Sőt lehet előbb is.

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: accel » 2013. május 7., kedd 15:17

Kerlon írta:Lehet marad és elviszi a gyenge évet a gyenge keret. Kipucoljuk a selejtet+pár nevesebb embert, aztán újratervezés.
ha marad mou, akkor jön carvajal, bale meg max egy csatár (agüero) szerintem. a kp-ra meg esetleg egy kiegészítő ember, nem hiszem, hogy nagyobb váltatásokat eszközölne.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 57 regisztrált és 0 vendég