Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2013. december 2., hétfő 13:32

GT37 írta:Úgyis mindjárt megsérül. :mrgreen:
:D

Hát, bowlingozásban már megsérült egyszer. Szerencsétlen ember amúgy, messze a liga legjobb centere lenne, ha nem lenne ilyen sérülékeny. :-(

Amint vége a szorgalmi időszaknak elkezdem pótolni a Lakers meccseket, akár nyernek, akár nem. Hát mai vereségnél is second unit -20-ról visszajött -2-re, Xavier Henry karrier csúcsot dobott, illetve Wesley Johnson is jól játszik idén. Élményszámba megy eddig a szezon, Swaggy P is rendre 50% felett dobál. :lol:
Amúgy vicces, mert Henrynek már Memphis alatt szurkoltam, hogy összejöjjenek a dolgok, még ennek a videónak a hatására :D

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. december 2., hétfő 8:44

Anthony Davis out, érdekes lesz ez a Pelicansnak.
Anthony Davis suffered a non-displaced fracture in his left hand. He will not return tonight. A timetable for his return is to be determined.
http://bleacherreport.com/articles/1872 ... eturn-date
Zsombor írta:Bynum meg végre jól játszott, régi önmagát idézte, volt már 1-2 mozdulat, ami utalt arra, hogy a legjobb center volt egykor támadóoldalon.
Úgyis mindjárt megsérül. :mrgreen:

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2013. december 1., vasárnap 23:58

George nagyon kihűlt negyedik negyedre.
Őszintén? Fogalmam sincs. Ha az eszemre hallgatnék, akkor jelenleg egyiküket se raknám be, hanem mennék egy CP3-George-Durant-James-Hibbert kezdővel.

Ja és vicces azért, hogy semmivel sem kap több labdát DH Houstonban, mint LA-ben. És le fog neki esni lassan, hogy ő sehol sem lesz FP, nincs akkora impactje támadóoldalon, hogy az ember rámerje bízni a labdát kulcsszituációkban. De azt persze volt pofája kérni, hogy Kobe-ra nyomják el az amnesztia-jogot. :lol:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. december 1., vasárnap 23:47

jó persze volt hogy nagyon besült, de eléggé meglepődtem hogy mindkettőt bedobta, de asszem már a denvernek sem jött be a hack a howard.
Zsombor írta: Ja és Drummond hihetetlen pocsék büntetőző, szerintem az NBA-ben a legrosszabb,
ne is mond, tavaly a chicago ellen a szezon végén 4.1es oddsért megraktam a detroitot végig vezettek, aztán a végén dobott két homályt büntetőből drummond a bulls meg nyert egy ponttal. :lol:

visszatérve a tegnapi témánkra hogy harden vs kobe. ha csapatot csinálnál és kettes kéne, akkor azt a hardent vinnéd aki nem tud védekezni vagy azt a kobet aki 35évesen is jobb védő oldalon?

szerk.: itt meg még meccs lett a végére. :lol:

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2013. december 1., vasárnap 23:34

Lakersben is volt olyan tavaly, hogy beverte a legvégén mindkét büntetőjét, nem is egyszer. De a többi 80 meccsen meg nem. :lol:
Ezt a Detroitot nagyon bírom amúgy. Jenningset régen is kedveltem a hülyeségei ellenére, J.Smith-t dettó, Monroenak is már kezdettől szurkolok, ahogy Drummondnak is(őt figyelgettem NBA előtt már, mert volt, hogy úgy jósolták, hogy 1/1-es lesz a 2012-es drafton, csak aztán jött Davis nagyszerű éve, neki meg nem ment nagyon akkor). Ja és Drummond hihetetlen pocsék büntetőző, szerintem az NBA-ben a legrosszabb, ma is eddig 4/14. Megtanul dobni jövő nyáron, és ott lesz a top centerek között.

Bynum meg végre jól játszott, régi önmagát idézte, volt már 1-2 mozdulat, ami utalt arra, hogy a legjobb center volt egykor támadóoldalon.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. december 1., vasárnap 23:12

realistahuni írta:A Clippers miért nem játszik ujjatlanba?
új style.
tavaly már párszor játszott így a gsw.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. december 1., vasárnap 23:08

A Clippers miért nem játszik ujjatlanba? :D
Tök furcsa ez így, mintha valami edzésen lennének...
Love football, hate antifa.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. december 1., vasárnap 18:44

Egyébként ma emberi időpontokban is lesznek meccsek, héttől Raptors-Nuggets (elvileg Valanciunas mégis kezdeni fog), aztán fél tíztől Pistons-Sixers és Clippers-Pacers! :) Kár, hogy kilenctől Barça-meccs. :D

Kobe: D’Antoni said Kobe is getting closer to playing. Friday at SAC is a possibility, but doesn’t want to look past the next practice (Tuesday).

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. december 1., vasárnap 18:35

ez shaqtin a fool lesz. :lol:

amúgy nagyon fasza volt az éjjeli derbi, +23nál már azt hittem hogy meglesz, aztán visszajöttek hála parkernek többek közt, és 83-88-ra vezettek is akkor meg azt hittem hogy ez elment. :) howardon viszont meglepődtem a végén azért fontos szerepe volt, harden egyenlítő triplája előtt ő szedte le a támadó lepattanót és 2 perccel a vége előtt mindkét(!!) büntetőjét bedobta -1nél. harden pedig úgy tűnik kiheverte a sérülést. :)

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. december 1., vasárnap 18:23

Henderson, szép passz :lol:

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2013. december 1., vasárnap 5:47

Ki biza, mehet Westbrook és Curry közé.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. november 30., szombat 20:04

Zsombor írta:Chris Paul, Parker, Westbrook, Curry, D-Will, Rose, Lillard, Rondo, Wall, Lawson
azért azt megindokolhatnád hogy irving miért nem top10? mivel jobb nála lillard, wall vagy lawson?
vagy csak kifelejtetted? :mrgreen:

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2013. november 30., szombat 19:34

PG:
Chris Paul, Parker, Westbrook, Curry, D-Will, Rose, Lillard, Rondo, Wall, Lawson
SG:(szerintem addig fölösleges beszélni arról, hogy Harden vagy Kobe, amíg Bryant 35 évesen, jobban védekezik, mint Harden)
Bryant, Harden, Wade, Beal, Thompson, Afflalo, Ellis, Derozan, Redick, Matthews
SF:
James, Durant, George, Melo, Iggy, Deng, Green, Batum, Parsons, Gay
PF:
Love, Aldridge, Griffin, Nowitzki, Lee, Monroe, Randolph, Ibaka, Gasol, Nene
C:
Howard, Hibbert, Davis, Gasol, Lopez, Horford, Chandler, Cousins, Duncan(idén már gyengébb azért, persze prime korszakában első lenne), Drummond, Pekovic
Mondjuk nem sikerült a top 10-et kiválasztani mindenhol, főleg magasembereknél voltam gondban, így eléggé szubjektív lett ez a lista, szerintem 1 óra múlva már nem ugyanez lenne a sorrend.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. november 30., szombat 13:21

Zsombor írta:Az alley-oop kapcsán össze akartam dobni, hogy nálam ki a top10 a ligában posztonként, késő délután be is írom akkor ide. Bár fájó lesz, mert D-Willt nem tudom igazából, hogy hova rakjam.
nekem wall nyilatkozata után jutott eszembe.
kíváncsi leszek hogy kettes poszton ki lesz az elsőd kobe vagy harden. :D
na akkor irányítók:
rondo, deron és rose kilőve nálam, rondo és rose a sérülés miatt, deron a sérülékenysége miatt meg most is sérült asszem. ( de hogy őszinte legyek, ez lehet csak kifogás deronnál tőlem, mert ha egészséges lenne is bajban lennék vele)
az első egyértelműen nálam paul, utána viszont már bajban vagyok. mert ha azt az elvet nézem hogy nem statisztika hanem szimpátia és hogy ha csapatot építenék kit vinnék el elsőnek akkor az curry lenne de abban az esetben szimpátia miatt parker a top5ben sem biztos hogy benne lenne, a teljesítménye miatt pedig megérdemelné.
irvinget jobban bírom mint wallt, szerintem jobb is. úgyhogy négy helyet már kiadtam szóval maradt rubio, lillard, westbrook, conley, wall, holiday ezek közül pedig számomra nem kérdés hogy westbrook.
szóval:
1. paul
2. curry
3. westbrook
4. parker
5. irving
vagy parker westbrook csere?! már vagy húsz perce ezen agyalok és még mindig hiányérzetem van. na mindegy. :D a westbrook-parker sorrend inkább annak szól hogy kit vinnék el előbb.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2013. november 30., szombat 13:11

Az alley-oop kapcsán össze akartam dobni, hogy nálam ki a top10 a ligában posztonként, késő délután be is írom akkor ide. Bár fájó lesz, mert D-Willt nem tudom igazából, hogy hova rakjam.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. november 30., szombat 12:54

Zsombor írta: Amúgy azt remélem tudod, hogy ő az ajánlott szerződést fogadta el, szóval ez a vezetőség marhasága volt.
igen tudom.
nyilván így nem sok játékos mondja azt hogy "kösz nem kell, beérem sokkal kevesebbel is". viszont ha ezt meglépte volna akkor akár leeshetett volna a hatodik is neki, így viszont 99% hogy nem fog. és még ha meg is előzi jordant az örök pontranglistán (megfogja) akkor is ott lesz hogy 6 vs 5 gyűrű már ha egyáltalán karrierje befejeztével valakiben felmerül a kérdés hogy jobb volt-e mint jordan.
na mindegy, ők tudják. :)

csak most olvastam wall hétközben tett nyilatkozatát, miszerint ő a legjobb irányító a ligában. :lol: értem én hogy kell az önbizalom de azért na. :) nálatok ki a top 5 pg a ligában? még top 10nél is törném a fejem, de top 5nél.. :lol:

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2013. november 30., szombat 12:06

Őszintén? Fogalmam sincs. Amúgy azt remélem tudod, hogy ő az ajánlott szerződést fogadta el, szóval ez a vezetőség marhasága volt. Szerintem Gasolt trade-elik még deadline előtt, főleg a legutóbbi nyilatkozata után. Azt talán el tudom képzelni mondjuk, hogy Butler visszatér a csapathoz, de nála jobbat nem nagyon lehet szerezni.
Ezt a keretet viszont kedvelem, egy hajtós kiscsapat. :mrgreen: Farmart régen is bírtam, Swaggy P-t is kezdem megkedvelni. Jelenleg azt se tudom, hogy MD hogy fogja Kobe-t beépíteni a rotációba.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. november 30., szombat 11:53

Zsombor írta:Ezért gondoltam azt Bryant szerződéshosszabbítása előtt,
és most hogy meglőtte félig saját magát és totálisan a saját csapatát még jó két évre? így mit gondolsz ki megy oda?

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. november 30., szombat 11:42

realistahuni írta:
18:00 nets - bulls
20:30 knicks - okc
23:00 lakers - heat
Na, ha nem lesz más dolgom, akkor meg is van a program :mrgreen: amúgy kösz a válaszokat. :)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. november 30., szombat 11:40

18:00 nets - bulls
20:30 knicks - okc
23:00 lakers - heat

fú de királyság lesz :D
Love football, hate antifa.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 87 regisztrált és 0 vendég