Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2013. május 7., kedd 17:39

ateeemadrid írta:Nem vagyok oda Mourinhoért, mint edző, de emberként sosem volt semmi problémám vele. Ez a nyilatkozat is... Epic.
Egyébként nagyjából egyetértek azzal, amiket mondott, de ennek ellenére alkalmazkodni kell a szurkolókhoz is valamilyen szinten, nem lehet a kedvenceket ilyen szimplán leszarozni. :-)

Örülök, hogy azért még egyszer utoljára odaszúrt egyet a mocskos buzi spanyol médiának, évről-évre ők az egyik legnagyobb hátráltatói a csapatnak.

Egyébként kíváncsi vagyok, hogy Lopeznek ez az egész milyen érzés, meg hogy így milyen kapcsolatban van a többiekkel? Azért neki is szar lehet szerintem azt hallgatni, hogy még a saját csappatársai is értetlenkednek, hogy miért nem San Iker véd.
Én is bírom Mout meg egyet értek vele ,csak ilyet nem lehet mondani , nem fikázhatod le a csapatod tagjait , meg nem mondhatsz ilyet , hogy Lopez véd nálam örökre ...Illetve azzal sem értek egyet , hogy Lopez jobb kapus , lehet jobb formában van ,de biztosan nem jobb kapus :roll: Ez a nyilatkozat a játékos keretre nézve még komoly problémákat ,feszültséget okozhat , ha még nem elég nagy :kivagyhe:
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4467
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. május 7., kedd 17:34

Nem vagyok oda Mourinhoért, mint edző, de emberként sosem volt semmi problémám vele. Ez a nyilatkozat is... Epic.
Egyébként nagyjából egyetértek azzal, amiket mondott, de ennek ellenére alkalmazkodni kell a szurkolókhoz is valamilyen szinten, nem lehet a kedvenceket ilyen szimplán leszarozni. :-)

Örülök, hogy azért még egyszer utoljára odaszúrt egyet a mocskos buzi spanyol médiának, évről-évre ők az egyik legnagyobb hátráltatói a csapatnak.

Egyébként kíváncsi vagyok, hogy Lopeznek ez az egész milyen érzés, meg hogy így milyen kapcsolatban van a többiekkel? Azért neki is szar lehet szerintem azt hallgatni, hogy még a saját csappatársai is értetlenkednek, hogy miért nem San Iker véd.

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2013. május 7., kedd 17:33

Hát ez az ember egyre mélyebbre ássa magát.
Most már csak abban bízok, hogy szezon végén lelép, és jövőre a BL elődöntőben egy új edzővel, új koncepcióval agyonverjük a hőn szeretett Chelseajét Casillasal a kapuban.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. május 7., kedd 17:32

Amúgy valszeg ez alapján a nyilatkozat alapján , az lehet a baja Mounak , Casillassal ,hogy szóvá tette a játék minőségét , esetleg hogy Pellegrinivel/Del Bosquével támadóbb focit játszottunk.
Vagy a vezetői stílusát. Van, akinjek az jön be, ha az edzője, főnöke egy állat, aki kőkeményen bánik a játékosokkal. Van akinek meg egy apatípusú, közvetlenebb figura. Nem hiszem, hogy Casillashoz az a stílus áll közelebb, amikor leordítják a játékosokat.

Egyébként az oké, hogy nem jár alanyi jogon Casillasnak a kezdő. Viszont az, hogy "Lopez lesz a kapus, amíg én itt vagyok" meg azt mutatja, hogy alanyi jogon jár valaki másnak...

Én egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy maradjon...Konkrétan azt nem, hogy Perez hagyja, hogy maradjon. Egyszerűen olyan közeget teremtett, ami mellett nem lehet dolgozni. Teljesen elvágta magát a médiánál, és a szurkolók egy jelentős részénél is. A játékosok közül el lehet küldeni párat, persze, de attól még nem fog megváltozni a közeg.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. május 7., kedd 17:31

Mourinho nyilatkozata megnyugtatott. Nem tart igényt a szerződésében hátralevő fizetésére.
A többi nem volt újdonság. Talán a kezdő fele.
Toky írta:Itt nem csak a biztonságról van szó. Ettől függetlenül, szerintem most sem kapunk kevesebb gólt, mint Iker alatt, csak most nem ívelésből. (Kéne az a nyelvöltögetős smiley. ) Komoly lelki pluszt adhat az, ha valaki olyan mint Casillas -akire sokan felnéznek, és adnak a szavára- "Vamosozik a kapuból". Én így látom, nem kell velem egyetérteni.
Mindkettőnknek lehet igaza. Nem kell hozzá egyetértenünk :-)
Merci Zizou!

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. május 7., kedd 17:28

Na most olvastam el a teljes nyilatkozatot.

Nem semmi...

Iniesta is kapott rendesen. :lol:

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. május 7., kedd 17:28

mekkora ez a José interjú.... :lol: :lol: :lol:

nemkell komolyan vennie senkinek. Számomra ennek nagyon olyan szaga van h a f.sza kivan már a sok büdös spanyol újságíróból (meg lehet azért érteni), és megelégelte. Most így utlojára elküld mindenkit a rákba.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2013. május 7., kedd 17:22

Hoppá :roll: Azért elég érdekes nyilatkozat ez , mi a célja ? Kirúgatja magát vagy mi ? Azért ez nem hiszem hogy erős összetartozást okoz a következő idényre a csapatnak. Azért ilyet nem igazán illik csinálni , érdekes lesz jövőre is , ha itt lesz még mindig Pepe , Diego Lopez ... Reméljük sikeresen szét bassza Mou a csapatot :hmmm:
Amúgy valszeg ez alapján a nyilatkozat alapján , az lehet a baja Mounak , Casillassal ,hogy szóvá tette a játék minőségét , esetleg hogy Pellegrinivel/Del Bosquével támadóbb focit játszottunk.
Mindenesetre igen éretten viselkedik Mou :-*
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. május 7., kedd 17:21

Most olvastam a teljes nyilatkozatát José-nak és... hát nagyon kemény edző, senkitől nem tartva, mindenkit leolt. Ez kész.

Hasonlít a suliban levő tanárra, aki már fél éve szeretne kirúgatni magát, úgy hogy a diákokkal egy igazi bu :cens: i köcsögként bánik és folyamatosan azt hangoztatja, hogy jelentsük fel. Agybaj.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

cart
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2013. május 7., kedd 17:21

Nem kell izgulni, nagy kamuzó Mourinho. Hetek kérdése már csak, hogy elhúzzon.

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. május 7., kedd 17:19

Lassan dislikeolni fogom az összes oldalt és csak a madridom marad. :roll:

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: accel » 2013. május 7., kedd 17:15

Nzedge írta:Fb-m ilyenekkel van tele.Lemaradtam valamiről? :hmmm:
csak ijesztgeti a népet, remélem. azt nyilatkozta pár napja, hogy csak a szezon végén fog dönteni a sorsáról. :roll:

Avatar
fringsquad
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 19:10
Kedvenc játékosaid: cé, marci, jesé, modric
Kedvenc csapatod: rm

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: fringsquad » 2013. május 7., kedd 17:15

mekkora balfasz ez a mou, már bocsánat. nyilatkozik casillasról ilyeneket és akkor csodálkozik, hogy kifügyülik, mikor elmegy akkor ő a sz*r ember és sajnáltassa magát. tudja jól, h casillas mit jelent a madridistáknak..
miért nem fogja be a pofáját és nyáron szépen csendesen mennyen londonba vagy ahova akar és akkor már szebb lesz valamivel az elválás.

csak nehogy mi még egyszer vissza sirjuk :mrgreen:
Nzedge írta:
Váratlan fordulat : "Úgy döntöttem, hogy folytatom a Real Madrid kispadján."
Fb-m ilyenekkel van tele.Lemaradtam valamiről? :hmmm:
s a végén ott van casillas és kaká siralmas pofával :mrgreen:
nincs semmi ilyen még :mrgreen:
carvajal.bale.vidal.jesé

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. május 7., kedd 17:12

Váratlan fordulat : "Úgy döntöttem, hogy folytatom a Real Madrid kispadján."
Fb-m ilyenekkel van tele.Lemaradtam valamiről? :hmmm:

Avatar
TheodoriK
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 17:59
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheodoriK » 2013. május 7., kedd 17:11

Nzedge írta:
Casillas és Pepe azért szívhatják most a fogukat, mert Mourino Pepe-s és López vs Casillasos nyilatkozata teljesen igaz.
+1
Szerintem is igaza van. Egyedül azt nem érzem,hogy olyan nagy bátorság lett volna betenni Varane-t.Főleg Pepe helyett,aki sajnos az utóbbi időkben nem hozott túl magabiztos formát.
Ugyan ezt fejtegettem pár nappal ezelőtt, hogy pont emiatt Pepe-t inkább piacra kellene dobni annyit kb. Albiol is lehoz mint Pepe vagy akár Garay... akivel megint jobban járnánk mint a favágó Pepe-vel.

De akkor aztán mindenki nekem esett , hogy így Pepe meg úgy Pepe... még se látom, hogy a nagy Pepe-t bárki is kezdő pozicióba szánná jövő évre a saját kis "megálmodott" csapatába... :ike:

Pepe mehet .... hírével amerre lát amíg kapunk érte pár millió eurot.
HALA MADRID!
(1999-2013)

Kép
__C. Ronaldo____Benzema___Ricardo Kaka__

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: accel » 2013. május 7., kedd 17:04

most olvasom mou nyilatkozatát, senkit se kímélt, mindenkinek beszólt. sztem most vágja el maga mögött az utolsó hidakat is, hogy nyáron távozzon.

azért én még bízom benne, hogy ancelotti marad a psgnél és hozzuk kloppot, aki már csak a real hívására vár :mrgreen:

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. május 7., kedd 16:38

hehe írta:aki benzema helyére beírja a kezdőcsapatába. :D
TE :mrgreen:

(tudom hogy szted nem, de inkább biztosra megyek :mrgreen: )
Az én kezdőcsapatom (meg a jövő évi keret is) az aláírásomban olvasható. Amit írtam az a Worst Case Mourinho Scenerio. :D
ericco írta:Benítez megmondta a frankót. José csak altat, nehogy a kupadöntőn is kifütyüljék.
In Benítez we trust! :mrgreen:
ericco írta:
Toky írta: De a SportTv-s "szakértőkkel" annyiban egyetértek, hogy nem mindegy, hogy "csak egy" Diego Lopez vagy "az" Iker Casillas van a hátuk mögött.
Hát szerintem a csapaptnak ebből a szempontból tök mindegy, hogy ki van a kapuban. Az a nem mindegy számukra, hogy az íveléseket fogja a kapus, jól jön ki és a kirúgásai emberhez mennek. Ez ad biztonságot a csapatnak, nem az, ha Iker végig Vamosozik a kapuból, emelett pedig minden ívelés potencionális gólveszély.
Itt nem csak a biztonságról van szó. Ettől függetlenül, szerintem most sem kapunk kevesebb gólt, mint Iker alatt, csak most nem ívelésből. (Kéne az a nyelvöltögetős smiley. :mrgreen: ) Komoly lelki pluszt adhat az, ha valaki olyan mint Casillas -akire sokan felnéznek, és adnak a szavára- "Vamosozik a kapuból". Én így látom, nem kell velem egyetérteni. :-)

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 7., kedd 16:24

Toky írta:
hehe írta:cavani semelyik univerzumban nem jobb, mint benzema.
Ki állította, hogy az? :-)
aki benzema helyére beírja a kezdőcsapatába. :D
TE :mrgreen:

(tudom hogy szted nem, de inkább biztosra megyek :mrgreen: )
Kép
Kép
Kép

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. május 7., kedd 16:22

Benítez megmondta a frankót. José csak altat, nehogy a kupadöntőn is kifütyüljék. Jók voltak a megérzéseim, túl gyáva ahhoz, hogy valamit véghez vigyen. Ez volt a Chelseanél is.
Toky írta: De a SportTv-s "szakértőkkel" annyiban egyetértek, hogy nem mindegy, hogy "csak egy" Diego Lopez vagy "az" Iker Casillas van a hátuk mögött.
Hát szerintem a csapaptnak ebből a szempontból tök mindegy, hogy ki van a kapuban. Az a nem mindegy számukra, hogy az íveléseket fogja a kapus, jól jön ki és a kirúgásai emberhez mennek. Ez ad biztonságot a csapatnak, nem az, ha Iker végig Vamosozik a kapuból, emelett pedig minden ívelés potencionális gólveszély.
Merci Zizou!

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. május 7., kedd 16:22

hehe írta:cavani semelyik univerzumban nem jobb, mint benzema.
Ki állította, hogy az? :-)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 216 regisztrált és 0 vendég