Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. december 2., hétfő 14:38

igazából nem lenne ezzel semmi probléma, már persze ha olyanokat csináltak, amiket ott leírtak
a probléma azzal van, hogy igazából ők voltak csak azok, akik végig szurkoltak minden meccset, míg a többi szurkoló meg végigszotyizza a meccset
ha kiskedvencet cserélnek be, megtapsolják a becseréléskor, és ha egy számukra nem szimpatikus játékost cserélnek be, akkor azt kifütyülik, gólnál tapsikolnak egy kicsit, aztán ennyi a szurkolás a santiago bernabeuban

világ legnagyobb szégyene, hogy egy ilyen szinttű egyesületnél ilyen gyenge színvonalú a szurkolás
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2013. december 2., hétfő 14:31

Itt van egy cikk az Ultrás dologról, valamelyik nap volt szó róla. :sly:
"Színház az egész világ. És színész benne minden férfi és nő"

Lassan, de biztosan beérik azért a terv és lesznek tapsikoló nézők, kiknek a porondmesterek adják az instrukciókat, hogy mikor és kiért is kell szurkolni adott rendezvényen. Persze jövedelmez szépen, ennél nincs is fontosabb!

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. december 2., hétfő 14:23

Örökre kitiltották az ultrákat a Bernabéu-stadionból!
Az elmúlt meccseken a Bernabéu-stadionban már üres volt a csoport számára eddig fenntartott szektor, most a cél az, hogy ismét megtöltsék ezeket a székeket, ám ne az Ultras Sur tagjaival: a Real Madridhoz közeli források szerint a klubnál már eldöntötték, hogy Fiatal Lelátó (Grada Joven) néven új csoportot alakítanak, ezt a szektort pedig majd ők vehetik birtokba a jövőben.
Itt van egy cikk az Ultrás dologról, valamelyik nap volt szó róla. :sly:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. december 2., hétfő 1:31

Sastre írta:
- Xabi eszméletlen kell még mindig, sztem nem olyan egy funkciós most mint Mourinhonál, többet mozog felfelé, többet forog a labdával. Valahogy másnak látom, mintha felszabadultabb lenne
valami ilyesmit én is éreztem a legutóbbi meccsen, mintha mozgékonyabb lenne mint korábban, szinte már gyorsnak tűnt magához képest. ennyit számítana, hogy végre nem kell aggódnia a lágyéksérülése miatt?
Nem kizárt, hogy Mourinho megszabta Neki, hogy merre meddig, ahogy di Maríánál is szerintem (egyedül Khedira volt kivétel :mrgreen: ). Meg ugye a hírek szerint kb az utolsó fél évet lágyék sérüléssel játszotta végig. Ki tudja, hogy tényleg csak fél év volt-e. Illetve azt se felejtsük el, hogy most már nem kell Neki heti kétszer játszania. Ancelotti kihasználja (legalábbis igyekszik kihasználni) a mély keretet. Ez fontos szempont Varane, Alonso, Modric és Isco esetében, valamint Benzemánál, ha továbbra is ennyit melózik. Érdekes, hogy volt itt Capello, Pellegrini, akiket én egytől-egyig nagyon jó edzőnek tartok, és pont a sokak szerint világ legjobbja nem volt képes ezt felismerni, amit rajta kívül másik 3 tudott (hozzátéve, hogy a portugál kivételével nem is rendelkeztek olyan kerettel, mint most az olasz kollégájuk). Meg ne feledjük el, hogy Modric és Isco többet tesz hozzá védekezésben, mint Khedira és Özil, illetve a csapatvédekezésünk is más (tudatos letámadás, és labdakihozatal lassítása szemben a terület átadásával és visszahúzódással).

OFF:
Capellotól az egyik kedvencem még mindig az, amikor hátul játszik bhv (azt hiszem itt még általában RC volt) - Ramos - Cannavaro(?) - Salgado. Ekkor kapunk egy gólt, és mi az első cseréje? Hát persze, hogy Salgado le, Helguera be, és Ramos ki a szélre. Hányszor fordítottunk így. :lol:

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sastre » 2013. december 2., hétfő 1:09

- Xabi eszméletlen kell még mindig, sztem nem olyan egy funkciós most mint Mourinhonál, többet mozog felfelé, többet forog a labdával. Valahogy másnak látom, mintha felszabadultabb lenne
valami ilyesmit én is éreztem a legutóbbi meccsen, mintha mozgékonyabb lenne mint korábban, szinte már gyorsnak tűnt magához képest. ennyit számítana, hogy végre nem kell aggódnia a lágyéksérülése miatt?

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2013. december 2., hétfő 0:48

egy-két észrevétel a meccsről:
- Iscohoz elképesztő ahogy ragad a labda :salute: Minden labda átvételét élmény nézni, találni kéne neki egy fix helyet. Ez a Xabi-Modric-Isco acélosabb csapatok ellen kevés lesz, de én egy Xabi-Illarra-Modric-Isco-Bale-Cé formációt is megnéznék, Iscoval Benzema posztján. Elég gólerős, sztem beválna ott is
- Xabi eszméletlen kell még mindig, sztem nem olyan egy funkciós most mint Mourinhonál, többet mozog felfelé, többet forog a labdával. Valahogy másnak látom, mintha felszabadultabb lenne
- Di Maria játéka viszont szörnyen irritáló, 10ből 7szer elbassza élből, aztán a maradék három alkalommal olyat csinál, hogy csak nézek, mire ő is meglepődik és gyorsan elkúrja. Pedig nagy fegyver lehetne... de Jesé-nek előtte kéne lennie a rangsorban, ahogy remélem lesz is szép lassan

http://www.youtube.com/watch?v=8kI4I0zA ... e=youtu.be
és az ilyeneket igazán jó érzés látni. Végre mindenkinél jó helyen van a labda, főleg így Khedira hiányában. A Clasico óta lőttünk 30 gólt 7 meccsen... Tavaszra alázunk :D
De azért az elég cink, hogy ahogy nézem most 4 meccset játszunk idegenben zsinórban. Olimpic (kupa), Koppenhága, Osasuna, Valencia...
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. december 1., vasárnap 14:02

Azért egy ilyen részletes értékelési rendszerből könnyen leszűrheted, hogy hasznos-e a játékos vagy sem.
Ha az a legfontosabb,hogy mennyire értékes egy játékos,akkor mindenképpen.Ha mennyitlre tetszetős,elegáns,szemnek jól eső focit nyom valaki,akkor nem biztos.Elég egy hiba,egy kihagyott helyzet,és már a stat alapján le is húzták.És egyáltalán nem Neymara gondoltam,még mielőtt szóbakerül a tribli,bicikli,cirkuszi mutatvány...nem.
De ott van pl Özil...(má megint :D ,de jobb példa nem jutott eszembe),neki a statjai mindig jók voltak(passzok,futómennyiség :ozil: ,stb...)de velem együtt sokan mégis azt gondolták hogy közel se futja ki magából azt ami benne van....
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. december 1., vasárnap 13:53

Azért egy ilyen részletes értékelési rendszerből könnyen leszűrheted, hogy hasznos-e a játékos vagy sem.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. december 1., vasárnap 13:50

Nyilvan nem lehet CSAK ezek alapjan megitelni valakit, mert a meccseket nezni is kell, de kiegesziteskent szerintem hasznos.
Igen ezt én is pontosan így gondolom.Nem lehet mindent illusztrálni csak statisztikával,de persze ezek hasznos dolgok.Ès kösz.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. december 1., vasárnap 13:40

morientes írta:
Kerlon írta:Alapember Benderrel a középpályán. Mondjuk nem tudom, hogy Gündogan sérülése miatt-e vagy sem(bár Gündit egy sorral feljebb rakták év elején), de az értékelései rendre jók. Whoscoredon például 17 meccs 7.62-es értékeléssel áll. Modricnak pl csak 7.11.
Ja értem....akkor még Gündogan sérülése előtti időkre emlékeztem....
Az az értékelés meg megint csak érdekes,de abba nem mennék bele,mert nemtom kik és mi alapján értékelnek :) Nem ismerem azt a rendszert.
Amennyire en tudom, Whoscored-on van egy eleg bonyolult egyenlet (vagy akar nevezhetnem algoritmusnak is), ami a konkret szamok alajan ertekel. Mik szamitanak?
- tamadas: gol, golpassz, kapura lovesek szama (pontos, pontatlan lovesek), kulcs passzok, sikeres cselek, hanyszor faultoltak, szerzett es eladott labdak szama, lesek szama
- vedekezes: szerelesek, kozbelepesek, tisztazasok es hogy ebbol mennyi volt hatekony, blokkolt lovesek, megnyert lesek, szabalytalansagok
- passzolas: osszes passzok, sikeres/sikertelen rovid, hosszu, kereszt labdak

Biztos kihagytam parat, de kb ezek alapjan osztalyoznak.
Egyebkent itt van az elozo meccsunk "oldala" Van benne par erdekes dolog. Peldaul ott van a Match Centre, Player Statistic resz.
Nyilvan nem lehet CSAK ezek alapjan megitelni valakit, mert a meccseket nezni is kell, de kiegesziteskent szerintem hasznos.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. december 1., vasárnap 12:22

Kerlon írta:Alapember Benderrel a középpályán. Mondjuk nem tudom, hogy Gündogan sérülése miatt-e vagy sem(bár Gündit egy sorral feljebb rakták év elején), de az értékelései rendre jók. Whoscoredon például 17 meccs 7.62-es értékeléssel áll. Modricnak pl csak 7.11.
Ja értem....akkor még Gündogan sérülése előtti időkre emlékeztem....
Az az értékelés meg megint csak érdekes,de abba nem mennék bele,mert nemtom kik és mi alapján értékelnek :) Nem ismerem azt a rendszert.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. december 1., vasárnap 12:16

Alapember Benderrel a középpályán. Mondjuk nem tudom, hogy Gündogan sérülése miatt-e vagy sem(bár Gündit egy sorral feljebb rakták év elején), de az értékelései rendre jók. Whoscoredon például 17 meccs 7.62-es értékeléssel áll. Modricnak pl csak 7.11.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. december 1., vasárnap 12:05

Pl. még mindig hihetetlen, hogy Granerot preferálta Sahinnal szemben...
Javíts ki ha tévedek de....mondjuk nem sok dortmund meccset nézek,de nekem úgy tünik mintha Klopp-nál is csak kiegészítő ember lenne Sahin...valahol nagyon rossz irányt vett az amúgy igéretes karrier....
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. december 1., vasárnap 11:59

Nekem Modriccal csak egy problémám volt: Sahint akartam nyomatni. Már rég felfigyeltem rá a Spursben mikor mondták, hogy elég komoly zsetont adtak ki érte és eddig nem azt nyújtja, amit várnak tőle. Aztán szépen lassan meghatározta az ottani futballt. Mourinho majdnem Lukát is hazavágta. Pl. még mindig hihetetlen, hogy Granerot preferálta Sahinnal szemben...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. december 1., vasárnap 11:43

Modric: Legrosszabb igazolás volt,és a fórum zöme lehülyézett miatta is.
Erre nem emlékszem,egyedül én értetlenkedte,főleg ami az árát illeti....nem igazán ismertem,de aztán megismertem.... :salute: És nyilvánosan elnézést kértem a szkepticizmusom miatt a topicjába... :)
A meccs...Balenek jár mindenképp a gratula a mesterhármashoz,Xabi tanár úrnak a produkcióhoz,(mindig elámulok mikor bizonyítja meccsről-meccsre hogy mennyire nélkülözhetetlen.),amúgy maga a meccs egy langyos,felejthető előadás volt,főleg a II. félidő.DM-re kitérve,nagyon akart de több hibával játszott mint szerdán.Ettől független nálam ő a 13. ember mert a tavalyihoz képest ég és föld amit nyújt...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. december 1., vasárnap 8:32

egyrészt ital....másrészt az ök*rök terelése,ennyi a sztori.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. december 1., vasárnap 1:43

ilyen napokon hol biztos hogy megkukkantotta párszor a pohár fenekét :D

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. december 1., vasárnap 1:28

RMCF hardcore irónia napot tart, szóval így kezeld a dolgokat. :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. december 1., vasárnap 0:38

R.M.C.F írta:DL: Miért ő véd?
Carv: Jó volt.
Ramos: 65 ért eladó,perez 2 óra alatt átadólistára tette.
Pepe: nem jó védő.mndig ki van állitva,évente 7-8 piros.
Marcelo: Nem védekezik és nem is támad:)
Alonso: el kell adni,öreg és vak.
Modric: Legrosszabb igazolás volt,és a fórum zöme lehülyézett miatta is.
Isco: önző és rövid a lába.
Bale: csak fut.
Benz: ő még itt játszik?
DM: Mezőkövesd szint.

Kb ez a nagyja értékelése.
nem láttam a meccset...sajnos a végeredménnyel találkoztam neten...de ez mi? :D csak hülyeség ugye...kicsit sok bort ittam és ezt így elolvasva...egy józanító pofon de nagy nevetés :D :D

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. november 30., szombat 23:10

Donga Isco lába? Ehhez nem kell orvosi papír..... :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 137 regisztrált és 0 vendég