Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. május 7., kedd 19:20

szilamer írta:Mourinho most égeti fel maga után a maradék álló dolgot.
De viszont ha marad akkor Casillas helyébe elmennék egy évet amig Mou marad egy Arsenalba első számú kapusnak.
Ki tudja, még megnyeri a premier leaguet :lol:

Nem nagyon látok rá esélyt, hogy elmenjen. Akkor inkább talál magának más tevékenységet, de ha megy is akkor meg nem biztos, hogy vissza is jön. Mondván, ha egyszer nem voltam jó, akkor másodjára se legyek. Ez nagyon nehéz ügy.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. május 7., kedd 19:17

Mourinho most égeti fel maga után a maradék álló dolgot.
De viszont ha marad akkor Casillas helyébe elmennék egy évet amig Mou marad egy Arsenalba első számú kapusnak.
Ki tudja, még megnyeri a premier leaguet :lol:
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Avatar
Tayo
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:51
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Varane, R9.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tayo » 2013. május 7., kedd 19:14

mourinho is kénytelen megérezni így a harmadik év végére hogy bizony elhasalt a real madridnál, nem szembesült még ilyennel hogy egyedül kell elvinnie a balhét, na ná hogy magával rántja néhány játékosát is .

mondhat akármit esély sincs a maradására, tisztában van ezzel ő is . csalódás nekem az emberünk, hosszútávon meghaladta a képességeit a feladat.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. május 7., kedd 19:11

Erre még nem volt példa, tehát nem tudhatod, hogy mi lenne HA.
Nem is kell tudni, elég az, amit a résztvevők gondolnak.
Nem, nem fog. Tehát Mourinhónál valószínűleg López lesz a jobb kapus. Így érthető módon ő fog védeni nála.
Innentől kezdve viszont Perezen múlik a dolog. Ha Mourinho marad, Casillast el kell adni, mert csak

Ja, annyit még hozzátennék, hogy nálam is Lopez lenne a kapus, ha a mostani formájából, illetve Casillas sérülése előtti formájából indulok ki. Viszont egyértelműen azt erőltetném, hogy formafüggő legyen a választás, ha Casillas úgy dolgozik, hogy jobb lehet Lopeznél, akkor meglegyen az esélye annak, hogy visszakerülhet a kapuba. De ezt ilyen kommunikációval nem lehet...

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. május 7., kedd 19:03

Most olvastam csak Josét... elég meleg. :mrgreen:
Odatette rendesen, mondjuk legalább őszinte volt és nem a sablont mondta, ennyi.
Az meg igaz, hogy tényleg ők látják a kapusokat is edzésen is meg minden... jelenleg én is azt mondom, hogy López bőven elfér a kapuban.
Mondjuk szerintem ezzel is a távozását készítette elő José.. :roll:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 7., kedd 19:01

CS0ki írta:
végig is olvastad? megindokolta...
Olvastam. Elmondott képességbeli dolgokat. Ha hozzáteszi, hogy amíg Lopez ilyen formában véd, addig nála ő a kezdő, akkor oké. De konkrétan kijelentette, hogy nála Lopez a kapus, aztán kész, mert olyan tulajdonságokkal rendelkezik, amiket ő szeret. Innentől kezdve Casillas minek csináljon akármit? Sosem lesz 190 centi, nem fog 31 évesen változtatni a képességein. Ez alapján soha nem kerül vissza a kapuba, mert ha Lopez bénázik, az se számít, ha megsérül, akkor meg hozat egy kapust, aki hasonló stílusú. Mourinhoról állandóan elmondják, hogy milyen jól érezteti a csapat minden tagjával, hogy milyen fontos. Hát itt ez nagyon nem jön össze...
nem szeretem murinnyót, de az éremnek 2 oldala van mindig... :shifty:
Kép
Kép
Kép

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10055
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. május 7., kedd 19:01

Ez alapján soha nem kerül vissza a kapuba, mert ha Lopez bénázik, az se számít, ha megsérül, akkor meg hozat egy kapust, aki hasonló stílusú.
Erre még nem volt példa, tehát nem tudhatod, hogy mi lenne HA.
Innentől kezdve Casillas minek csináljon akármit? Sosem lesz 190 centi, nem fog 31 évesen változtatni a képességein.
Nem, nem fog. Tehát Mourinhónál valószínűleg López lesz a jobb kapus. Így érthető módon ő fog védeni nála.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. május 7., kedd 18:55

végig is olvastad? megindokolta...
Olvastam. Elmondott képességbeli dolgokat. Ha hozzáteszi, hogy amíg Lopez ilyen formában véd, addig nála ő a kezdő, akkor oké. De konkrétan kijelentette, hogy nála Lopez a kapus, aztán kész, mert olyan tulajdonságokkal rendelkezik, amiket ő szeret. Innentől kezdve Casillas minek csináljon akármit? Sosem lesz 190 centi, nem fog 31 évesen változtatni a képességein. Ez alapján soha nem kerül vissza a kapuba, mert ha Lopez bénázik, az se számít, ha megsérül, akkor meg hozat egy kapust, aki hasonló stílusú. Mourinhoról állandóan elmondják, hogy milyen jól érezteti a csapat minden tagjával, hogy milyen fontos. Hát itt ez nagyon nem jön össze...

Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2013. május 7., kedd 18:44

szerencsére nem barca szurkoló lettem..
nem is értem aki tényleg nekik szurkol és nem csak divatból azok mit gondolnak az áll szent nyilatkozataikról ,persze azt is csak addig nyomatták amíg ment a szekér
persze mindenkinek az jött le (kivéve akibe szorult egy kis ész is)ebből hogy milyen szimpatikusok

itt legalább meg mondják a frankót és ettől leszünk mi a csúnya fiúk

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 7., kedd 18:33

coentraonak is odatett egyet pedig nem hiszem hogy rászolgált volna.
Csak jelezte ezzel,hogy szerinte Marcelo jobb.Sztm is.

Az meg hogy idehaza veretlenek vagyunk,nem úgy mint a bayern,MU,Juve,stb...azért is jár valami kupa? :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. május 7., kedd 18:32

Szerintem meg marad. Perez maximálisan mellette áll. Nem tudom miért, de szerintem maradni fog. :roll:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27895
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 7., kedd 18:30

Én úgy vagyok ezzel a Mourinho nyilatkozattal, hogy teljesen korrekt és gondolom pár embernek felháborítóan őszinte, de Josét senki se az udvarias oldaláról ismerheti.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. május 7., kedd 18:29

Szerintem sem marad, szinte kizárt, főleg az idei szezon után... óriási flop volt az egész. Azért az remélem, hogy pár barátját viszi magával, legfőképpen Khedirát meg Di Maríát. Pfejj, de jó lenne ha elhúznának azok is.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. május 7., kedd 18:26

Iniesta kritikájáról: “Iniesta azt gondol, amit csak akar. Szerintem azonban jobb lenne, ha a saját csapatával foglalkozna és a saját csapattársaival, valamint a Bayern ellen mutatott teljesítményükkel. A csapata ennyit tudott a Bayern ellen Messi nélkül.”
az a baj hogy tito elérte ezzel a célját. az nézik hogy messi nélkül csinálták ezt. pedig messivel sem lett volna több esélyük. lehet itt a sérülésére fogni csak mindeki tudja hogy kamu. akkor előtte levő bajnokin nevezve sem lett volna nem hogy beküldik vész esetén. na mindegy. az a lényeg hogy láthattuk messi a kispadon is első sorból a segédedzők mellől vereti. nem a csapattársakkal hátul

casillasos részt meg adom.

viszont szerintem úgyis megvan a chelseavel a szerződés ezért beszélt ilyen keményen mindenkiről.

coentraonak is odatett egyet pedig nem hiszem hogy rászolgált volna.

josé :salute: :salute: ez tény
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. május 7., kedd 18:25

Iniesta gyerek nem kicsit lett beoltva. Gyakorlatilag megmondta, hogy Messi nélkül egy nagy zsák sz*r vagytok. :lol:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. május 7., kedd 18:20

Én megértem, hogy Lopezt nyomatja, a helyében én is őt nyomatnám. Egyértelműen csúcsormában van, Casillas meg a sérülése előtt sem volt, hát még 4 hónap elteltével... Aztán jövőre meg kiderül, bírom Casillast, de ha Lopez továbbra is így véd, akkor bizony padoznia kell a kapitánynak.

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2013. május 7., kedd 18:19

Galacticos írta:mourinho nyilatkozatának iniestás részé nagyon adom :lol: :lol: kár hogy pont neki szólt, be ő az egyetlen akit kedvelek a katalánok közül. :D
most legalább megmondta a frankót, ez most tetszett.

kár hogy ennyi fassága volt itt mourinhonak, ez a nyilatkozat gecc még mindig mosolygok tőle. :mrgreen:
Ne sajnáld, ő az egyik legnagyobb színész közöttük.

Hát a stat mellett azért még leeshet a kupa is.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5147
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lestat » 2013. május 7., kedd 18:18

Na akkor a Mou nyilatkozathoz pár szót...
1.Frankón megmondta a csávó végre mindenkivel közölte h mi a f..sz baja is van! Pepének sem duzzognia kéne h Varane kiszorította hanem tenni ellene gondolom Mou is erre célzott vele. A casillas ügy már kényesebb...tény h Iker szar formában volt...no de akkor is hirtelen jött Lopez( aki persze mindent tiszteletet megérdemel mert hihetetlen a faszi) és egyből szar kapus lett Casillas...érdekes eddig 2 évig jóvolt neki iker a kapuba? most volt egy kis rossz szériáj és már esélye sincs visszaszereznie a helyét? :angry:
És itta bökkenő gyerekek...mert ugye azt mondta h maard...node ezt ő is tudja h nem maradhat ha Casilalst előbb utóbb nemteszi a kapuba! szóval valamelyik állítással kapcsolatban kamuzott!
Én személy szerint remélem maard...és végre faszán fogunk iagzolni! Di Maria el Bale pedig ide + középpályára valami frankót Gündogan vagy nemtom! Higu is mehet ha akar de akkor kell egy nagyon fasza gyerek a helyére...nálam Facao nyert :mrgreen:

UI.: Végre iniesta is megkapta a magáét...mi legalább nem 7-0llal búcsuztunk Respect MOU :salute:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 7., kedd 18:14

mourinho nyilatkozatának iniestás részé nagyon adom :lol: :lol: kár hogy pont neki szólt, be ő az egyetlen akit kedvelek a katalánok közül. :D
most legalább megmondta a frankót, ez most tetszett.

kár hogy ennyi fassága volt itt mourinhonak, ez a nyilatkozat gecc még mindig mosolygok tőle. :mrgreen:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 7., kedd 18:12

Az egyébként impresszív kis stat, pláne a fos szezonbeli formával együtt, hogy otthon veretlenek vagyunk mindhárom terepet tekintve. :ozil: 
Ez mind szép meg jó,csak ezzel a statisztikával elmehetünk az isten kertjébe sz :cens: rt fűrészelni :roll: magyarán nem megyünk vele semmire.
Remèlem nem a kupadöntőbe szakad meg e sorozat,bár azt se tudom hogy papíron egyáltalán mi leszünk-e otthon... :-)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára morientes 2013. május 7., kedd 18:14-kor.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 174 regisztrált és 0 vendég