Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: heccsat » 2013. május 7., kedd 20:26

Szerintem egyáltalán nem bántja Casillast, csupán leírja a tényeket, Lopez jobban véd, mint Casillas az utóbbi 2-3 évben a Real Madridban, a válogatottban hozta magát Casillas, de itt, már évek óta, nincs benne akarás, elhiszem, hogy ezt nehéz észrevennie a sok Casillas imádónak, de ezek az emberek, ugyanolyanok, mint a facebookos Kaka megszállottak.
Őszintén szólva ha valaki adna érte 30-35 milliót, az lenne a legjobb mindenkinek, egy kapus nem ér ennyit, de őt a nevével még el lehetne adni ennyiért, lehet mondani, hogy ő mekkora madridista meg stb, de aki a saját csapattársai sikerét bojkottálja az edző fúrásával és az infok kiszivárogtatásával az nálam nem érdemel lóxart sem.

Ramos témában azt veszem észre, hogy vele viszont kezd megbékélni és egyre jobban jóban lenni, most is kihangsúlyozta, hogy Ő a RM jövője.

Pepe témában meg lehet, hogy nagy mágus az öreg, kicsit fúrja, hogy ő is el akarjon menni és pénzt lehessen csinálni belőle, abszolút jó játékos volt ő is, most még pénzt is lehetne érte kapni, az ő reputációjával és jelenlegi formájával a legjobb döntés lenne őt eladni. Pedig nagyon bírom Pepe-t eszméletlen dolgokat tudOTT, amíg meg volt hozzá a dinamikája, ebből már semmit sem látni manapság, pont amire régen odaért a hosszú lábaival hajszál pontosan és amiért egyedül úgy tartottuk, hogy megoldja Messit, azt vesztette el, a legjobb tulajdonságát.

Én nem csodálkozom, hogy ilyen buta játékosokkal nem nyertük meg a BL-t, és ebben rejlik Mourinho egyik legnagyobb hibája, fogalma nincs az igazolás témában semmihez, igazol balhátvédet 35 millióért, mikor ott van Marcelo a legjobb balhátvéd a világon, igazol egylábas buta Di Mariakat és Megye II szintű Khedirákat. De talán mondható az, hogy nem is igazolni nem tud, hanem nem tudja minden esetben jól felmérni egy játékos képességeit. Ebben kéne nagyon sokat javulnia, észre kell vennie, hol kell javulni a pályán, ha ezt nem teszi, hiába ő a legjobb edző, nem fogunk semmit sem nyerni.

És így eljutottunk oda, hogy egy tökéletes kombinációjú igazolás kell, szinte minimális kockázattal nyáron. El kell érni az optimális "portfóliót" játékosok terén.
Legfontosabb 2 dolog ennek ellenére, CR itt tartása, valami Jese felhozatala, ezek minden felett állnak. :hmmm:

így mindent összevetve erre lenne szükség:
távozók: Adan, Essien, Carvalho, Kaka, HIguain, Di Maria, Coentrao?, Pepe, Khedira, Casillas?, Morata (kölcsönbe opcióval), Albiol, Callejon
érkezők: Carvajal,Jese, Bale, Lewandovszki, Vidal, Verrati, Casemiro?, Draxler, ezen kívül 2 olcsóbb középhátvéd, ezen kívül mivel szinte minden Castillas meccset láttam az utóbbi két évben Alex és Borja közül vki, (szerintem mindketten jobbak már most, mint Khedira, de Casemironál is)

ez persze óriási takarítás lenne, viszont a távozók listáján szerepel mindenki, akitől érdemes lenne megválni valamilyen oknál fogva, ebből a listából kell szelektálni azt a 7-10 játékost akik eladásával tehermentesíteni lehet legjobban a csapatot, Albiol akár még maradhat is, ha nincs elég spanyol a csapatban stb.
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Tarsi88
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:31
Kedvenc csapatod: Barcelona
Tartózkodási hely: Aszód

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tarsi88 » 2013. május 7., kedd 20:17

Adamo írta:most olvasom, hogy SAF egy nagy igazolast tervez nyarra. vajon ki lesz az ?

remelem khedira :mrgreen:
Szerintem velük kell majd megküzdenetek Bale leigazolásáért.
A perzsa herceget csak úgy fogja elvinni tőletek valaki, ha ti fizettek érte :lol:
Impossible is not a fact. It's an opinion. Impossible is not a declaration. It's a dare. Impossible is potential. Impossible is temporary. Impossible is nothing.

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: DavieS » 2013. május 7., kedd 20:14

Savant írta:Ha jön vmi paprikjancsi mint kvejrozs pölö, na az a nevet teszi a csapatba. Mint azt átélhettük hosszú évekig.
Azért Ikernek volt teljesítmény is a neve mögött, az elmúlt 1-1,5 éve nem volt az igazi, de korábban rendre klasszis teljesítmény volt rá jellemző folyamatosan.. :roll:

Ne essünk át a ló túl oldalára.
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

Avatar
Adamo
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:22
Kedvenc csapatod: realmadrid
Tartózkodási hely: bépé

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Adamo » 2013. május 7., kedd 20:11

most olvasom, hogy SAF egy nagy igazolast tervez nyarra. vajon ki lesz az ?

remelem khedira :mrgreen:
12

Avatar
Savant
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:05
Kedvenc játékosaid: Carlos, Zidane, Ronaldo; Jordan, Shaq, Ibaka
Kedvenc csapatod: Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Savant » 2013. május 7., kedd 20:06

Lopez jobb jelenleg, mint Casillas. Ezért Lopez véd. Még szerencse.
Ha jön vmi paprikjancsi mint kvejrozs pölö, na az a nevet teszi a csapatba. Mint azt átélhettük hosszú évekig.
CRISTIANORONALDO

Ricsárd, Bayern-Barcelona BL elődöntő:
"A Barcelona nem szokott foglalkozni a játékvezetőkkel!"
:mrgreen:

Tarsi88
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:31
Kedvenc csapatod: Barcelona
Tartózkodási hely: Aszód

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tarsi88 » 2013. május 7., kedd 20:01

Hát nekem nagyon nem tartozik a kedvenceim közé a portugál, de ezzel a nyilatkozattal nincs probléma. Ami furcsa, hogy elvileg ő azért viselkedik így a sajtóval, hogy levegye a terhet a játékosokról, most ennek az ellenkezőjét láthattuk tőle, hogy be/vissza szól a játékosainak.
Távozás után lesz honnan újjáépíteni a csapatot, láthattuk az Internél is, hogy mi maradt utána.
Impossible is not a fact. It's an opinion. Impossible is not a declaration. It's a dare. Impossible is potential. Impossible is temporary. Impossible is nothing.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. május 7., kedd 19:58

elég kemény hangvételű ez a mourinho interjú
eddig az volt a szlogenje, ha egy játékosával probléma vagy hasonló van, akkor azt nem a médián keresztül intézi el, erre most casillast helyezi háttérbe, hogy nincs olyan jó, mint lopez, vagy mondhatnám mondjuk pepét és varanet
persze lehet megbeszélte már ezt is velük, de ez akkor is olyan dolog szerintem, amit elég ha csak ők tudnak
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 7., kedd 19:54

A terveiről: “Úgy tervezem, hogy folytatni fogom Madridban.”
Hat rendesen ram hozza a fraszt, komolyan mondom,,h ez nem vicces. :mrgreen:

Nekem annyira nem tunik oszintenek ez a nyilatkozat. Inkabb egy olyan sertodott gyerek kepet mutat, es utolso szo jogan meg bele rug par emberbe. A Pepes resznel is, a bl kieses utan Mou csak savaz mindenkit meg panaszkodik, Pepe meg kiallt az egyik csapatarsa mellett. Erre Jose meg ovon alul probal vissza utni.Hat Pepenek sem kell a chelsea-be
igazolnia. :mrgreen:
Nem tudom miert nem tud elkoszonni szepen csendben.... persze akkor nem is o lenne. :roll:
Szerintem ez mar eldolt, Perez nem tud a Casillas vs Mou "harcban" a portugal oldalara allni...... Nem hinnem, h ezt a sociok hagynak.
Nem tudom, h hany sajat nevelesu jatekost kell nevezni a bajnoksagra es a nemzetkozi kupaba, ezek a dolgok is meghatarozoak lehetnek....foleg, h mindket kapusunk ugye sajat nevelesu jatekos. Ugy sincsen tul sok belole a keretben, foleg ha meg Callejont eladjuk.

Remelem a kupa donto utan bejelentik a tavozasat es Abra papa perkal szepen ahogy mi is tettunk Morattinak. :agree:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. május 7., kedd 19:50

Casillast nem kell eladni, nincs vele Mounak semmi baja, én úgy vettem le a nyilatkozatából, hogy az idei évre mondta, hogy ameddig ő van addig DL lesz a kapus. Szerintem nagyon jó döntés, akárki akármit mondd, jövőre pedig a felkészülésnél (HA még Mou lesz az edző), akkor lehet bizonyítani Ikernek. Ennyi. Nehogy már azért tegyünk valakit a pályára, mert sok éve van a klubnál meg stb. A játékost formája alapján kell betenni. Anno Raúl és Guti is már iszonyat szarul játszott...

pulci
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pulci » 2013. május 7., kedd 19:39

Elviekben még egyet is értek sok mindennel amit mond José de így nem lehet egyszerűen vezetni egy csapatot.
Ha azt mondja, hogy Lopez neki szimpatikusabb mert magas és jól jön ki akkor miért nem tudta ezt közölni április elején kultúráltabb módon és Iker meg kapott volna esélyt pár bajnokin mindenki kiegyezett volna vele és nem kéne üzengetni médián keresztül...
Pepe helyzetével alapvetően igaza van de én nem láttam rajt, hogy hú de mennyire meg lenne sértődve azt meg kijelenteni, hogy milyen bátor volt mert be tette Varanet amikor tudjuk, hogy Zidane intézte az egész igazolást...
Az, hogy beszólt Iniestának abban semmi különös nincs ez a stílusa.

Összességében ahogy valaki korábban írta pont az a baj, hogy nem tudta egyben tartani a társaságot nem tudta összekovácsolni egy közös cél érdekében túl nagy a széthúzás és túl sokat törődnek a játékosok is Mourinho személyével és ügyeivel és nem tudnak a focival foglalkozni és ez tükröződött ki a ligában ill. isztambuli és dortmundi meccseken!!!

Én tavaly még érveltem amellett, hogy José megoldja még lehet fejlődni de most már túl messzire ment úgy tűnik ő sem bír az egokkal nem tudja jól kezelni őket...
Real Madridot irányítani a legkönyebb mivel ilyen sok kiváló focista áll rendelkezésre de egyben legnehezebb is mert ki kell elégíteni az elvárásokat, médiát és bírni kell az egokkal, aranylabdásokkal és különböző érdekekkel nem csoda, hogy 3 évnél tovább nem bírja senki kíváncsi leszek köv. edző meddig húzza...

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2013. május 7., kedd 19:33

Lehet meg mondta a frankót , de hülyeség volt , és ezért biztos hogy menni fog . Ilyet nem nyilatkozna ha maradna ... Minek keltené a feszültséget , ha maradna ? Azért érdekes lesz a továbbiakban , ha új edző jön és Casillas kezdeni fog , ami valószínű :roll: Lopezben meg ott lesz , hogy a világlegjobbja szerint jobb vagyok ,mint Casillas ...
Azért remélem olyan edző jön helyette , aki rendet rak a fejekben , emg helyre tesz mindenkit és egy normális egységes csapatot hoz létre , ha ez még lehetséges ezzel a kerettel ...
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: adamzz » 2013. május 7., kedd 19:25

http://www.youtube.com/watch?v=Km11hHhB6ic

villámgyorsan fel a nagyok közé.

Avatar
Realjoe
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2013. május 7., kedd 0:31
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realjoe » 2013. május 7., kedd 19:21

Ha Mou marad,akkor Casillas megy...Ezt szerintem nem sokunk szeretné..Azért Casillas csak Casillas..Barokkos túlzás azt kijelenteni,hogy Lopez jobb kapus..Maximum jelenleg jobb formában van..Lesz rá egy nyár, hogy bebizonyítsa a "Kapitány",hogy mit is tud.. :kivagyhe:

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: DavieS » 2013. május 7., kedd 19:21

CS0ki írta:Ha Mourinho marad, Casillast el kell adni, mert csak
Azért eladatni Casillast elég érdekes lenne, legyen itt akárki az edző. Eladni a RM ikonját, akinek még legalább 10 éve lehetne hátra, mert hogy elengedtük Gutit és Raúlt az még oké, nekik már nem sok volt a pályafutásukból, de itt más a helyzet.

Egy kapusnak ha megvannak a képességei akkor azokkal eléldegél akár 40 éves koráig, sőt, talán minnél idősebb, annál jobb. Hullámvölgyei lehetnek, de attól még ugyanolyan jó képességű.

és Ikernek megvannak a képességei.
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. május 7., kedd 19:20

Csabi írta:
Innentől kezdve Casillas minek csináljon akármit? Sosem lesz 190 centi, nem fog 31 évesen változtatni a képességein.
Nem, nem fog. Tehát Mourinhónál valószínűleg López lesz a jobb kapus. Így érthető módon ő fog védeni nála.
Mourinhonál valószínűleg di María, Özil és Khedira is jobb mint más. Így érthető, hogy Ők kezdenek nála, és di María kivételével nem is akarja lecserélni egyiküket sem.

Érdekes, hogy aki Casillast szeretné látni a kapuban, az szégyellje magát, hogy alanyi jogon ott tartaná. Míg Mourinho csak azért, mert nem bírja Ikert (tehát szintén alanyi jogon), tartaná bent Lopezt a kapuban, de ő ezt máris milyen jól teszi.
Tádám írta:Az meg igaz, hogy tényleg ők látják a kapusokat is edzésen is meg minden... jelenleg én is azt mondom, hogy López bőven elfér a kapuban.
Teljesen mindegy, hogy Casillas mit csinál edzésen. Lehet már rég jobb formában van mint Lopez, lehet hogy nincs. De ha van/lesz is, akkor sem fog játszani. Ezt mondta most José.
Már ideérkezésekor akart igazolni valakit Casillas helyett, mert szerinte Iker egy törpe, és neki a kapuba egy magas ember kell. Ez nem új dolog. Iker sérülése csak pont kapóra jött neki.

Elküldte Raúlt, Gutit, Valdanot, Zidane-t. Most jöhet majd Casillas, talán Ramos. És ha Pérez nem szereti őt eléggé, akkor távozhat a presidente is. :salute:

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. május 7., kedd 19:20

szilamer írta:Mourinho most égeti fel maga után a maradék álló dolgot.
De viszont ha marad akkor Casillas helyébe elmennék egy évet amig Mou marad egy Arsenalba első számú kapusnak.
Ki tudja, még megnyeri a premier leaguet :lol:

Nem nagyon látok rá esélyt, hogy elmenjen. Akkor inkább talál magának más tevékenységet, de ha megy is akkor meg nem biztos, hogy vissza is jön. Mondván, ha egyszer nem voltam jó, akkor másodjára se legyek. Ez nagyon nehéz ügy.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. május 7., kedd 19:17

Mourinho most égeti fel maga után a maradék álló dolgot.
De viszont ha marad akkor Casillas helyébe elmennék egy évet amig Mou marad egy Arsenalba első számú kapusnak.
Ki tudja, még megnyeri a premier leaguet :lol:
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Avatar
Tayo
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:51
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Varane, R9.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tayo » 2013. május 7., kedd 19:14

mourinho is kénytelen megérezni így a harmadik év végére hogy bizony elhasalt a real madridnál, nem szembesült még ilyennel hogy egyedül kell elvinnie a balhét, na ná hogy magával rántja néhány játékosát is .

mondhat akármit esély sincs a maradására, tisztában van ezzel ő is . csalódás nekem az emberünk, hosszútávon meghaladta a képességeit a feladat.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. május 7., kedd 19:11

Erre még nem volt példa, tehát nem tudhatod, hogy mi lenne HA.
Nem is kell tudni, elég az, amit a résztvevők gondolnak.
Nem, nem fog. Tehát Mourinhónál valószínűleg López lesz a jobb kapus. Így érthető módon ő fog védeni nála.
Innentől kezdve viszont Perezen múlik a dolog. Ha Mourinho marad, Casillast el kell adni, mert csak

Ja, annyit még hozzátennék, hogy nálam is Lopez lenne a kapus, ha a mostani formájából, illetve Casillas sérülése előtti formájából indulok ki. Viszont egyértelműen azt erőltetném, hogy formafüggő legyen a választás, ha Casillas úgy dolgozik, hogy jobb lehet Lopeznél, akkor meglegyen az esélye annak, hogy visszakerülhet a kapuba. De ezt ilyen kommunikációval nem lehet...

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. május 7., kedd 19:03

Most olvastam csak Josét... elég meleg. :mrgreen:
Odatette rendesen, mondjuk legalább őszinte volt és nem a sablont mondta, ennyi.
Az meg igaz, hogy tényleg ők látják a kapusokat is edzésen is meg minden... jelenleg én is azt mondom, hogy López bőven elfér a kapuban.
Mondjuk szerintem ezzel is a távozását készítette elő José.. :roll:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 87 regisztrált és 0 vendég