Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2013. május 8., szerda 12:31

niden6 írta:Volt 2 vagy 3 meccse és már adjuk is el. :D
te is tudod jól niden, hogy nem erről van szó.
nekem egyik legszimpatikusabb arc Rótszakáll a csapatból és a spanyol válogatottból is.

az, hogy fizikálisan nincsen a toppon és nem bír ki 90 perc európai focit, az nem csak az ő hibája.
edzőbá kihajtotta belőle a szuszt is...

mindképp szeretném ha maradna a csapatnál, de már nem, mint alapkezdő.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 8., szerda 12:25

Csabi írta:
gündogant meg verrattit el tudjátok képzelni egyszerre a kp-n előttük egy modriccal ?
ide nem 2 méteres néger állatok kellenek, hanem labdát tartani és kihozni, valamint passzolni tudó kétlábas játékosok. olyanok akiknek a lábán nem sír a labda, sokkal inkább az ellenfél, mert nem tudja leszedni onnan.
az egyik nem zárja ki a másikat. Pogba és Kondogbia sem ügyetlen. Én az utóbbi mindenféleképpen megvenném, mert anyagilag nem terhelné le a számlánkat meg hoznám Gündogant is mellé a Sahin üzlettel. Ebbe a Dortmund valószínűleg könnyedén bele is menne, mert a pótlás is meglenne a számukra. 30 millióból vehetnénk egy rutinosabb, de fiatal játékost meg egy tehetséget a középpályára. Ez szerintem már nem lenne rossz felhozatal a középpályára: Modric, Gündogan, Alonso, Kondogbia és Khedira.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
niden6
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:35
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Alonso, Varane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: niden6 » 2013. május 8., szerda 12:25

és mostmár sokkal inkább Veratti, mint Alonso.
Volt 2 vagy 3 meccse és már adjuk is el. :D

Neymar ma rúg hármat, vasárnap meg négyet és igazoljuk le.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. május 8., szerda 12:19

gündogant meg verrattit el tudjátok képzelni egyszerre a kp-n előttük egy modriccal ?
ide nem 2 méteres néger állatok kellenek, hanem labdát tartani és kihozni, valamint passzolni tudó kétlábas játékosok. olyanok akiknek a lábán nem sír a labda, sokkal inkább az ellenfél, mert nem tudja leszedni onnan.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. május 8., szerda 12:13

A hírek szerint a Barcelona is szeretné megszerezni Gündogan-t a Dortmund-ból, akiért 25 milliót sem sajnálnának adni, kíváncsian várom vele kapcsolatban is a fejleményeket.
Gündogan mellett Kondogbiat is kinézték, emellett Tito megvétózta Hummels szerződtetését és Thiago Silvat akarja (rajtuk kívűl Neymar és Isco szerepel még a kívánságlistán; utóbbi és Gündogan közül, azonban csak az egyiket szerződtetik a tervek szerint)!
gündogant meg verrattit el tudjátok képzelni egyszerre a kp-n előttük egy modriccal ?
A hírek szerint (ebben a témában 100%-os egyetértés van) vagy az egyik, vagy a másik jön; ketten egyszerre nagyon nem valószínű!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
csibi
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 8:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csibi » 2013. május 8., szerda 12:10

mourinho marad, aug. 31-én hozzuk drogbát. ha így állunk a nyárhoz, csak jobb lehet :mrgreen:

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. május 8., szerda 12:09

A gond ezzel az, hogy én úgy érzem, hogy a két játékos között van egy VAGY. Gündogan vagy Verratti.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2013. május 8., szerda 12:08

Tayo írta:gündogant meg verrattit el tudjátok képzelni egyszerre a kp-n előttük egy modriccal ?
a két kezem összetenném ha ez összejönne.
sokkal inkább Gündogan, mint Khedira
és mostmár :'( sokkal inkább Veratti, mint Alonso.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Tayo
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:51
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Varane, R9.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tayo » 2013. május 8., szerda 12:06

gündogant meg verrattit el tudjátok képzelni egyszerre a kp-n előttük egy modriccal ?

fizikálisan nem hangzik túl ütősnek , de az biztos hogy nem lennének gondok a kp-n a kreativitással , labdakezeléssel , passzokkal egy ilyen hármasnál.

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. május 8., szerda 11:45

A Corriere dello Sport szerint Higuaín szívesen igazolna Juventus-ba, ha minden igaz jövőhéten meg is kezdődnek a tárgyalások a klubok közt, első körben az olaszok 20 milliót ajánlanak, a Madrid 25 millió alatt nem szívesen engednék el.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. május 8., szerda 11:45

OFF:
madridronie írta:
Nem erősségem a spanyol, konkrétan nem tudok spanyolul, de Google Translate-tel azért elolvastam úgy ahogy. Érdekes, hogy szerinte csak a játékosok hibásak a szezonért,
Jó az, a legtöbben (köztük én magam is) így értelmezzük, fordítjuk a cikkeket (a lényeg abszolút kivehető, csupán célszerű a magyar helyett angolra vagy németre fordíttatni a spanyol szöveget)! B-)
Angolon van. Nem akarom szegényt a magyar szórenddel kínozni, amikor gyakran nekem is gondjaim vannak vele. :Đ
Angolra már egész kerek mondatokat tud gyártani a korábbi verziókhoz képest. Bár így is van pár olyan mondat, hogy "he?" Meg szegény Ronaldot mindig keresztényre fordítja. :lol:

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. május 8., szerda 11:43

A Manchester United nem fog egy olyan edzőt hozni, mint Mou. Mourinho elmegy egy klubhoz felépíti a saját kis csapatát és utána rothadó, motiválatlan, ötlettelen csapatot hagy maga mögött. Nem tud sokáig egy helyen maradni. Ezzel szemben a kérődző gyomrú rágózabáló SAF idestova 27 éve a MU edzője. Felépített egy filozófiát is. Ezt pedig aligha hiszem, hogy megbontanák. Pláne, hogy marad a szakmai stábban. Azt meg megnézném, hogy Mourinhonak tanácsokat oszt az öreg.

A Mu nem fogja megkeresni Joset. Olyan edzőt fognak hozni akire SAF is rábólint. Eddig csak brit és skót edzői voltak a Manchesternek(ha jól tudom) úgyhogy én szerintem Moyes lesz az utód. Egyébként meg maximális respect az öregnek, de ideje volt már visszavonulni. Mindenesetre szép kis csapatot hagyott maga mögött. :salute:

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. május 8., szerda 11:25

Nem erősségem a spanyol, konkrétan nem tudok spanyolul, de Google Translate-tel azért elolvastam úgy ahogy. Érdekes, hogy szerinte csak a játékosok hibásak a szezonért,
Jó az, a legtöbben (köztük én magam is) így értelmezzük, fordítjuk a cikkeket (a lényeg abszolút kivehető, csupán célszerű a magyar helyett angolra vagy németre fordíttatni a spanyol szöveget)! B-)
Így Josénak két helyre is megnyílik az út..Ha ezek után Madridban marad, az kész csoda lesz. :D


A PSG is vinné, ha Ancelotti elmegy tőlük. Nekem mindegy, hogy hová megy, csak ne az idegeimre, és el innen.
Hát idén minden kívánsága teljesülhet a portugálnak (menekülő útvonal van dögivel), ezek után még inkább csodálkoznék, ha maradna! Egyúttal Fergie elköszönésével egy okkal kevesebb, hogy Cristiano elhagyja a Madridot és visszatérjen Manchesterbe és Angliába! :shifty: :shifty: B-) :cheers:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2013. május 8., szerda 11:24

A "not arrogant just better" filozofiajat magaenak tudja mar a portugal, szoval beilleszkedesi problemai nem lennenek. Kifejezetten orulnek ha a MUba menne. Lenne ket olyan csapat a bajnoksagaban ahol nincsenek penzugyi hatarok, a Glazerek skotsagat ismerve neki meg lennenek. A City kapna valami megfelelo edzot meg a Chelsea is es kiderulne unico tenyleg az e aminek prohalja lattatni magat.

andris9898
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013. május 8., szerda 10:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: andris9898 » 2013. május 8., szerda 11:23

Először is a Mou nyilatkozathoz szeretnék hozzaszolni. minden tiszteletem Mou-nak, hogy ezt így lemerte nyilatkozni. ebből is látszik, hogy ő egy győztes típus, és nem fél senkitől és semmitől.
A Pepes részhez csak annyit tennék hozza, hogy Pepe helyében a nyárig meg se szólalnék, mert Dortmundban ha nem is mind a négy, de három golban vastagon benne volt, én le is cseréltem volna Mou helyében, talán még Albiol is hozta volna azt a teljesítményt,de volna nem létezik , a játékost nem hibáztatjuk mert a kudarcert az edző a felelős ugyebár.
A Casillas témához pedig annyit tennék hozza, hogy Diego Lopez minden mutatója Casillas felett van, bravúrok, védések száma, kijövetel, minden téren Casillas felett van. Tehat Lopeznek egy hibája van csak, hogy nem Casillasnak hivják. Es akkor ezért ne védjen? Gondoljunk kicsit bele mit érezhet Diego Lopez, aki tudja, hogy top formát mutat és a szurkolók szerint még így se érdemli meg az első kapus szerepet, pedig igenis teljes joggal megérdemli. Es ez a puszi Diego Lopeznek Casillastol, na ne már. Ha nem tudlak legyőzni a kezdőbe kerülésért legyünk barátok? Nem tudom, hogy csak én látom-e így de emlékezzünk vissza amikor Casillas állt a kapuba, nem örült a góloknak a győzelmeknek, szerintem kicsit kiveszett belőle a tűz. És akkor talán két választási lehetőség van: első, hogy Mou marad, és kis erősítéssel harcba szálunk mindhárom trófeáért, és megnyerjük a tizediket hozzasegítve ezáltal Ronaldot egy aranylabdához, mert nagyon megérdemli azért amit letett az asztalra az utóbbi években. Második, hogy Casillas marad és elmegy a fél csapat és jöhet pár év kudarc és építkezés.
Végezetül értékelném a játékosok idei teljesÍtményét, bár még van egy fontos meccsünk amit remélem megnyerünk.
Varane-hát hihetetlen a srác, Ramos-összességében szerintem nagyon jó éve volt, Coentrao- átlagos teljesítmény,semmi extra keveset tett hozza a támadásokhoz, Albiol- kiegészítő játékosnak megfelelő, meg hogy nóvelje a spanyolok számát, Nacho-szerintem van benne lehetőség és fejlődési potenciál, Marcelo- sajnos a sérülések meg súlyproblémák miatt fél szezonja volt, na de majd jövőre, Arbeloa-szerintem nagyon gyenge játékos, lehet mondani, hogy világbajnok meg európa bajnok de nem neki köszönhetően, másodhegedüsként el tudom képzelni a csapatba. Essien-végtelen szimpatikus és alázatos játékos, nem csodálom, hogy Mou is kedveli, és ott tud játszani ahol éppen a helyzet megköveteli, Alonso-szerintem nagyon körülményes már ott a középpályán, és ez életveszély, nagyon jó lenne valaki a helyére, Khedira-én őszintén szólva csodálkozom, hogy mennyit szapulják itt a fórumon, pedig rengeteg munkát végez a középpályán és kell egy ilyen játékos egy csapatba aki ennyit szalad, tény hogy nem a legtechnikásabb, de azért ér fel a támadásokhoz rendre mert Alonso nem képes és hát valakinek kell támadni is, Callejon-nem sokat csodálhattuk a gólörömét ahogy a címert csókolja, sokat gyengült idén a teljesítménye, de nagyon szimpatikus játékos, bár azzal nem sokat ér el, Kaka-évek óta el kellett volna adni, pénzkidobás a fizetése, Modric-szerintem jó vétel volt, egyre többet van a kezdőben és jól is teljesít, jövőre biztos vagyok benne, hogy még sokkal jobb lessz, Di Maria-felismerhetetlen, mintha egy agymosáson esett volna át, Higuain-remélem igazak a hírek és már klubot is váltott, Benzema-tud ő alkotni ha nagyon akar, Morata-harmadik csatárnak jo lenne, bár jót tenne neki lehet ha végig játszhatna egy szezont egy más csapatba, és végül Ronaldo-egyszerűen elképesztő, és minden bizonnyal meglesz neki a Bl golkirály cím, és itt még megjegyezném Ronaldo profizmusát is a nyilatkozatokba, amikor azt mondta őt nem erdekli Mou ő saját magára és a Real Madridra koncentrál, ez egy profi nyilatkozat és minden játékosnak is ezt kellene tennie, a sajat teljesítményével és a Real Madriddal foglalkozni és akkor nem lenne semmi gond. Na ez hosszúra sikeredett nem tudom lessz-e aki kibírja végig olvasni :D , és legvégül maradjunk veretlenek hazai pályán Hala Madrid

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. május 8., szerda 11:21

az ilyet én sem értem.

közben hivatalos: Sir Alex visszavonul
a te anyagod sem lehet rossz :mrgreen:
én valami olyasmit tudok elképzelni hogy "felügyelni fogja" a következő edzőt, segíteni fog neki.
igen, a szakmai stábban marad, és kétlem, hogy mou engedné, hogy felügyeljék és beleszóljanak a dolgába.
Ha ezek után Madridban marad, az kész csoda lesz.
akarod mondani kész rémálom.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. május 8., szerda 11:20

TheodoriK írta:19 perce már beírták, hogy hivatalos.
az ilyet én sem értem. :roll:

közben hivatalos: Sir Alex visszavonul :mrgreen:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
TheodoriK
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 17:59
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheodoriK » 2013. május 8., szerda 11:12

DavieS írta:Közben hivatalos, Sir Alex visszavonul a szezon végén.
19 perce már beírták, hogy hivatalos. :vivo:
HALA MADRID!
(1999-2013)

Kép
__C. Ronaldo____Benzema___Ricardo Kaka__

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: DavieS » 2013. május 8., szerda 11:09

Közben hivatalos, Sir Alex visszavonul a szezon végén.
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

Avatar
TheodoriK
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 17:59
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheodoriK » 2013. május 8., szerda 11:09

Sir X :salute:

Már látom előre... 15 év múlva... Sir Jose Murinho :ike:
HALA MADRID!
(1999-2013)

Kép
__C. Ronaldo____Benzema___Ricardo Kaka__


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 93 regisztrált és 0 vendég