Egyéb sportok

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. december 9., hétfő 1:28

az sokkal fontosabb h Manning 45 td passznál jár 3 meccsel a vége előtt :)

és ismét bevitte a Coltsot a rájátszásba :mrgreen:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8383
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. december 9., hétfő 1:03

Zsombor írta:Kérek ferni, mondd meg, hogy hány olyan meccs volt, amit idén a bírók miatt bukott a Pats? És hány olyan volt amit bírói segítséggel lett meg?
Inkább most hagyjuk a témát, felesleges is belemenni, mindkettőre volt már példa, de tény nem strigulázom.
De ez tényleg egy olyan téma, amibe felesleges belemenni, mert még a Hax rovására menne, ha itt összevesznénk :mrgreen:

Ami biztos, hogy az idén hihetetlen, amit a Pats leművel, ezzel a rengeteg sérüléssel, elkapók megint másik téma...
de ez a Gronkowski sérülés nagyon betett a Patsnek... nagyon meg fog érződni a Playoff-ban...

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2013. december 9., hétfő 0:47

Kérek ferni, mondd meg, hogy hány olyan meccs volt, amit idén a bírók miatt bukott a Pats? És hány olyan volt amit bírói segítséggel lett meg?

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8383
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. december 9., hétfő 0:38

Zsombor írta:Maradjunk annyiban, hogy a bírók ismét összehoztak egy győzelmet a Patsnek, ahogy az szokásos. :)
Pass Interference az tényleg kérdéses volt, de azért ítéltek bőven idén a Pats ellen is, meg tényleg olyan állapotban volt megint Brady, hogy anélkül is meg lett volna szerintem bőven (bár azért kellett volna még haladni), de ezt meg sosem tudjuk meg.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2013. december 9., hétfő 0:27

Maradjunk annyiban, hogy a bírók ismét összehoztak egy győzelmet a Patsnek, ahogy az szokásos. :)

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8383
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. december 9., hétfő 0:20

Marci77 írta:Közben pedig megvan a sokadik comeback. :) Browns-Pats 26-27 az utolsó pont 35 másodperccel a vége előtt..
Kiváncsi leszek,hogy meddig jut a csapat.

NFL facebookja az eddigi leggjobb vasárnapnak nevezte a mai napot :D Az biztos hogy sok volt az izgalom.
én néztem ezt is, cseszhetjük a győzelmet, ezzel a győzelemmel úszott el az a halovány remény is a Super Bowl-ra....
Gronkowski nagyon csúnyán lesérült... idáig is sérülés sérülés hátán volt, elég komoly emberek sérültek le, de ennél már csak Brady sérülése lett volna rosszabb....
http://www.youtube.com/watch?v=RlUER2rxNY0
még mindig alig bírom visszanézni, pedig már láttam párszor... :'( hihetetlen...

A Baltimore Ravens - Minnesota Vikings és a Pittsburgh Steelers - Miami Dolphins meccs véghajrája is nagyon komoly volt, jó kis meccsek voltak, de ez a Gronk sérülés engem nagyon lesújtott... Elképesztő, amit a Pats összehozott az idén egy ilyen kerettel, ahogy írtam sérülés sérülés hátán és még jön ez is.... ezt már sajna nem lehet elbírni... pedig idáig egy kínkeservesen kiizzadt Super Bowlban bíztam ,de ezután már sajna nem lesz semmi..... :-(

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. december 8., vasárnap 23:09

Közben pedig megvan a sokadik comeback. :) Browns-Pats 26-27 az utolsó pont 35 másodperccel a vége előtt..
Kiváncsi leszek,hogy meddig jut a csapat.

NFL facebookja az eddigi leggjobb vasárnapnak nevezte a mai napot :D Az biztos hogy sok volt az izgalom.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
realbence
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:31
Kedvenc játékosaid: Ramos, Ronaldo, C.Ronaldo, Marcelo, Guti,
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: realbence » 2013. december 8., vasárnap 21:39

TBone írta:aki bírja az amerikai focit, az sürgősen kapcsoljon a detroit-philadelphia meccsre. egészen elképesztő körülmények, ekkora hóban én még nem láttam élőben meccset:link
El is felejtettem, hogy 7-től meccs van, pedig Eagles fan vagyok, szóval köszi hogy beírtad :salute:
Amúgy érdemes nézni, mióta bekapcsolódtam, megfordítottuk a meccset és elég vicces is a dolog ekkora hóban :mrgreen:

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. december 8., vasárnap 20:21

Azta o.O telóról ránéztem. Ilyer még nem láttam :D kár hogy most nem vagyok gépközelbe,mert nézném. De telónetet nem akarom lenullázni.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8383
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. december 8., vasárnap 19:19

TBone írta:aki bírja az amerikai focit, az sürgősen kapcsoljon a detroit-philadelphia meccsre. egészen elképesztő körülmények, ekkora hóban én még nem láttam élőben meccset:link
nálam csak egy nagy fehérség jött be a meccs helyett :-(


várj csak, ott valamik mozognak :lol:
ez nagyon kemény és még a Detroit fehérben is játszik... :lol:

Avatar
TBone
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:48
Kedvenc játékosaid: Figo, CR , Bale, Marcelo, Lopez, Modric, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Portugália, OKC

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: TBone » 2013. december 8., vasárnap 19:11

aki bírja az amerikai focit, az sürgősen kapcsoljon a detroit-philadelphia meccsre. egészen elképesztő körülmények, ekkora hóban én még nem láttam élőben meccset:link

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. december 8., vasárnap 13:04

GT37 írta:
ferni írta:a végén az a 4 golyó bakker....... :ozil:
hát ez nagyon durva volt, tényleg érdemes megnézni, 9:00tól legalább nézze végig mindenki, nagyon kemény volt, amit leművelt :salute: azt a feketét is a végén, hogy tette el.... :coffee:
Előtte még kicsit szórakoztatta a közönséget is a rózsaszínnél. :D De hogy betette azt is.

Aztán a fekete a végén... :salute:

Az egyik legnagyobb legenda. :agree:
Csodálatos :D Ez előtt kapcsoltam el pont a meccset. Nem hiszem el. :lol:
És épp 1 órája néztem O'Sullivan hasonlóját,csak az gyorsabb volt
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. december 8., vasárnap 12:46

ferni írta:a végén az a 4 golyó bakker....... :ozil:
hát ez nagyon durva volt, tényleg érdemes megnézni, 9:00tól legalább nézze végig mindenki, nagyon kemény volt, amit leművelt :salute: azt a feketét is a végén, hogy tette el.... :coffee:
Előtte még kicsit szórakoztatta a közönséget is a rózsaszínnél. :D De hogy betette azt is.

Aztán a fekete a végén... :salute:

Az egyik legnagyobb legenda. :agree:

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8383
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. december 8., vasárnap 12:28

GT37 írta:Selby laza volt tegnap:
http://www.youtube.com/watch?v=XmNkAeZqHlY
a végén az a 4 golyó bakker....... :ozil:
hát ez nagyon durva volt, tényleg érdemes megnézni, 9:00tól legalább nézze végig mindenki, nagyon kemény volt, amit leművelt :salute: azt a feketét is a végén, hogy tette el.... :coffee:

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. december 8., vasárnap 11:36

Selby laza volt tegnap:
http://www.youtube.com/watch?v=XmNkAeZqHlY

Avatar
@Sonny
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 20:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Zidane, Redondo
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: @Sonny » 2013. december 4., szerda 19:57

Franciaország-Magyarország Futsal barátságos válogatott mérkőzés élőben nemsoká! Az első meccset a mieink nyerték 3-2 arányban pedig a bírók elég nagy hátszelet adtak a franciáknak!

http://www.matele.tv/ Ezen a linken nézhető az élő közvetítés a DIRECT feliratra klikkelés után,ha esetleg még érdekel mást is rajtam kívül. :mrgreen:

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. november 25., hétfő 11:30

Reggel felkelek,nézema meccs alakulását. 24-0 a Denvernek. Mondom az durva. Nézem tovabb. Forditas.aztan gyozelem hosszabitasba. Ha tudom megnézem ismétlésben.
Hajrá Pats ! :)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2013. november 25., hétfő 10:49

és én a Patriotsnak szurkolok, elképzelheted mit éltem át....
én is a Patsnek szurkolok :agree:
a második félidőt végig ordibáltam és fater jön át hogy hajnalban kicsit kussoljak már :lol:
a Brady - Manning 10-4 kicsit durva , és mindkettő zseni :|
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

poronty
Hozzászólások: 2725
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: poronty » 2013. november 25., hétfő 10:31

Ferni tegyük hozzá, hogy elég érdekesen fújkálnak a sporik mostanság a Pats meccseken...múlthéten a Panthers ellen volt két furcsa ítélet...az egyik ugye az ajándék flag volt a panthersnek vmi 3 és 10-nél, ami után TD lett, majd az utolsódrive-ban Gronk ellen. Most is Talib INT-je elég kérdéses volt, majd a hosszabbításban Thompkins-t nyaknál fogva lerántják és nem kap flag-et, illetve még a jets elleni vereség elég kétes volt, de a csapat sokkal jobban áll így is, mint azt a szezon előtt vártam főleg, hogy a komplett offense elment és a többség rookie. Ez a meccs egyébként nálam bőven bravúr kategóriába esik főleg, ha figyelembe vesszük, hogy egész szezonra kidőltek a védelem legfontosabb tagjai, (Wilfork, Vollmer, Mayo) továbbá a nem rég épült fel Vereen, Talib és Gronk is. Az utolsó gondolatom az volna, hogy Ridley-t ne engedjék pályára, ha nem muszáj, mert meccsenként tol egy fumble-t.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8383
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. november 25., hétfő 9:56

P. Krisz írta:emberek , hát nem volt semmi a Patriots - Broncos :salute: B-)
és én végignéztem élőben bakker, bár nem aludtam még azóta sem, de nem is érdekel, ez a meccs megért mindent :salute:
és én a Patriotsnak szurkolok, elképzelheted mit éltem át.... :lol:
0-24... majdnem elmentem már aludni :lol: ennél rosszabb Patriots-ot még életemben nem láttam, az első 8 percben 3 fumble.... 3 fumble 8 perc alatt.... :lol: a Denver elég szépen ki is használta ezeket.... aztán jött a 2. félidő és kicserélték a New England-et, 31 pont zsinórban a Denver ellen :ozil: Brady bácsinál nagyon durván elgurult valami a félidőben :lol: 31-24.
aztán visszajött a Broncos, összehoztak 1 TD-t és a végén a defensenek kellett megállítania Manninget még a Field Goal távolság előtt és sikerült nekik :salute: és ezután jött a hosszabbítás.

Pats megnyerte az érmefeldobást és átadta a labdát a Broncosnak, necces húzás volt Belichick-től de bejött, csak aztán a bírók közbeszóltak és a Pats támadásából se lett semmi....
majd megint rohadt közel került a Broncos a Field gól távolsághoz, de megint az utolsó pillanatban állította meg őket a Defense :agree: aztán a Pats se ment semmire és jött az a bizonyos Patriots Punt, ami végül eldöntötte a meccset B-) és Gostkowski nem is hibázott :salute:

egyszerűen zseniális volt a meccs, megérte élőben végignézni, aki nem tette az mindenképp pótolja be :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 19 regisztrált és 0 vendég