Egyéb sportok

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. december 15., vasárnap 21:44

tessék nézni.
http://www.feed2all.eu/watch/227867/2/w ... phins.html
Patriots - Dolphons
Brady papa 1:15 alatt fog csinálni egy TD-t és nyer a Pats B-)
én szóltam előre :mrgreen:

hogy mostanában mindig ez van.... :lol:
1:15 van hátra és 80 yard...

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. december 15., vasárnap 21:07

realistahuni írta:Aztakurva, idén megint néznem kell a síugró versenyeket ugyanis másodjára is visszatért a legnagyobb isten, JANNE AHONEN :iszunk: :lilasalas: :salute: :cheers:
Ez komoly?! :salute: :coffee: :cheers: :agree: A legnagyobb király. A legnagyobb. Tényleg néznem kell megint síugrást. :D Egy-két éve már nem annyira követem a dolgokat, pedig azelőtt hatalmas rajongó voltam. :D Ahonen, Adam Malysz, Schlierenzauer, Hautamaki, Morgenstern, Jacobsen, Romoren, Hilde, AMMANN, Koch, Kofler, Kranjec, Loitzl, Jakub Janda, és persze a németek, Severin Freund, Freitag, Schmitt, Neumayer... (A nevek azért még megvannak, nem csalódtam magamban. :mrgreen: )

Ahonen :salute:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. december 15., vasárnap 20:39

Aztakurva, idén megint néznem kell a síugró versenyeket ugyanis másodjára is visszatért a legnagyobb isten, JANNE AHONEN :iszunk: :lilasalas: :salute: :cheers:
Ma már le is esett egy ötödik hely neki Titisee Neustadt-ban, illetve Kasainak 41 évesen egy harmadik hely... :lol:
Brutál az a csávó is.
Jön az olimpia, készülnek még egy utolsó dobásra az öregek. B-)
Love football, hate antifa.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. december 13., péntek 22:11

énmeg remélem h 986-ik alkalommal is Phil bácsi nyer :D
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2013. december 13., péntek 22:08

na végre elkezdődött az isteni PDC :salute:
Első meccs eléggé izgalmasra sikeredett, most pedig egy újzélandi magyar, Szabo Rob dobál. Kevés eséllyel, de hátha. A győztes Phil Taylor ellenfele lesz.
Remélem valaki végre letaszítja az Öreget a trónról, Gerwennek van rá a legnagyobb esélye, de én még bízok Barneveldbe és Whitlockba. Illetve Lewis is mutathatna már valamit, ha már Taylor tanítványa. :D

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. december 9., hétfő 22:28

http://www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-a-ne ... lt-2300661
hát nah... erről ennyit.... nagyon kár érte... borzasztó csalódott vagyok... azért remélem a Pats a Playoffban 1-2 meccset legalább túl él.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2013. december 9., hétfő 12:11

poronty írta: Jets, Carolina, Broncos a három meccs, ahol gusztustalan módon a Pats ellen fújták...ezekből a Broncos ellen nyert ugyan a csapat, de a bírók mocskos mód hátráltatták ott is a csapatot.
:lol:
Mike írta:Igazából bármelyik csapatot megnézed az AFC-ben, mindegyiknek nagyobb gondjai vannak a Denvernél. Főleg így h a NE elvesztette a 2. legjobbját. És azért ebben a Denver védelemben simán benne van h PO-ra összeszedik magukat. Láttunk rá már nem egy példát az évek során amikor egyszercsak elit D# lett egy alapszakaszban gyenge védelemből.

Ha a Super Bowlig eljutnak, ott meg már bármi lehet.
Igen, a sérülések szempontjából nagyon szerencsés a Denver, mert pl ami a Green Baynél van, az elképesztő. Mindenesetre kíváncsi lennék, hogy egy Seahawks védelemmel mit kezdene Manning. Nagyon remélem, hogy összejön a Denver-New Orleans döntő. Érdekes lenne, hogy a Saints passzjátékával mit tudnának kezdeni.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. december 9., hétfő 11:26

Zsombor írta:Kemény amit játszik, de én nem vagyok róla meggyőződve, hogy meg is nyerik. A védelem pocsék, boldog-boldogtalan összeszed ellenük 20 fölötti pontokat, érdekes lesz a PO.
Igazából bármelyik csapatot megnézed az AFC-ben, mindegyiknek nagyobb gondjai vannak a Denvernél. Főleg így h a NE elvesztette a 2. legjobbját. És azért ebben a Denver védelemben simán benne van h PO-ra összeszedik magukat. Láttunk rá már nem egy példát az évek során amikor egyszercsak elit D# lett egy alapszakaszban gyenge védelemből.

Ha a Super Bowlig eljutnak, ott meg már bármi lehet.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

poronty
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: poronty » 2013. december 9., hétfő 10:27

Kérek ferni, mondd meg, hogy hány olyan meccs volt, amit idén a bírók miatt bukott a Pats? És hány olyan volt amit bírói segítséggel lett meg?
Jets, Carolina, Broncos a három meccs, ahol gusztustalan módon a Pats ellen fújták...ezekből a Broncos ellen nyert ugyan a csapat, de a bírók mocskos mód hátráltatták ott is a csapatot.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Emery------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2013. december 9., hétfő 9:30

Mike írta:az sokkal fontosabb h Manning 45 td passznál jár 3 meccsel a vége előtt :)

és ismét bevitte a Coltsot a rájátszásba :mrgreen:
Kemény amit játszik, de én nem vagyok róla meggyőződve, hogy meg is nyerik. A védelem pocsék, boldog-boldogtalan összeszed ellenük 20 fölötti pontokat, érdekes lesz a PO.

Ez a Josh Gordon meg valami elmebeteg. Másodéves a tag, még csak 22 éves, sokkal pocsékabb QB-k vannak mögött, mint Megatron mögött, és mégis, eszméletlen amit nyújt hétről hétre.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. december 9., hétfő 1:28

az sokkal fontosabb h Manning 45 td passznál jár 3 meccsel a vége előtt :)

és ismét bevitte a Coltsot a rájátszásba :mrgreen:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. december 9., hétfő 1:03

Zsombor írta:Kérek ferni, mondd meg, hogy hány olyan meccs volt, amit idén a bírók miatt bukott a Pats? És hány olyan volt amit bírói segítséggel lett meg?
Inkább most hagyjuk a témát, felesleges is belemenni, mindkettőre volt már példa, de tény nem strigulázom.
De ez tényleg egy olyan téma, amibe felesleges belemenni, mert még a Hax rovására menne, ha itt összevesznénk :mrgreen:

Ami biztos, hogy az idén hihetetlen, amit a Pats leművel, ezzel a rengeteg sérüléssel, elkapók megint másik téma...
de ez a Gronkowski sérülés nagyon betett a Patsnek... nagyon meg fog érződni a Playoff-ban...

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2013. december 9., hétfő 0:47

Kérek ferni, mondd meg, hogy hány olyan meccs volt, amit idén a bírók miatt bukott a Pats? És hány olyan volt amit bírói segítséggel lett meg?

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. december 9., hétfő 0:38

Zsombor írta:Maradjunk annyiban, hogy a bírók ismét összehoztak egy győzelmet a Patsnek, ahogy az szokásos. :)
Pass Interference az tényleg kérdéses volt, de azért ítéltek bőven idén a Pats ellen is, meg tényleg olyan állapotban volt megint Brady, hogy anélkül is meg lett volna szerintem bőven (bár azért kellett volna még haladni), de ezt meg sosem tudjuk meg.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2013. december 9., hétfő 0:27

Maradjunk annyiban, hogy a bírók ismét összehoztak egy győzelmet a Patsnek, ahogy az szokásos. :)

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. december 9., hétfő 0:20

Marci77 írta:Közben pedig megvan a sokadik comeback. :) Browns-Pats 26-27 az utolsó pont 35 másodperccel a vége előtt..
Kiváncsi leszek,hogy meddig jut a csapat.

NFL facebookja az eddigi leggjobb vasárnapnak nevezte a mai napot :D Az biztos hogy sok volt az izgalom.
én néztem ezt is, cseszhetjük a győzelmet, ezzel a győzelemmel úszott el az a halovány remény is a Super Bowl-ra....
Gronkowski nagyon csúnyán lesérült... idáig is sérülés sérülés hátán volt, elég komoly emberek sérültek le, de ennél már csak Brady sérülése lett volna rosszabb....
http://www.youtube.com/watch?v=RlUER2rxNY0
még mindig alig bírom visszanézni, pedig már láttam párszor... :'( hihetetlen...

A Baltimore Ravens - Minnesota Vikings és a Pittsburgh Steelers - Miami Dolphins meccs véghajrája is nagyon komoly volt, jó kis meccsek voltak, de ez a Gronk sérülés engem nagyon lesújtott... Elképesztő, amit a Pats összehozott az idén egy ilyen kerettel, ahogy írtam sérülés sérülés hátán és még jön ez is.... ezt már sajna nem lehet elbírni... pedig idáig egy kínkeservesen kiizzadt Super Bowlban bíztam ,de ezután már sajna nem lesz semmi..... :-(

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. december 8., vasárnap 23:09

Közben pedig megvan a sokadik comeback. :) Browns-Pats 26-27 az utolsó pont 35 másodperccel a vége előtt..
Kiváncsi leszek,hogy meddig jut a csapat.

NFL facebookja az eddigi leggjobb vasárnapnak nevezte a mai napot :D Az biztos hogy sok volt az izgalom.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
realbence
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:31
Kedvenc játékosaid: Ramos, Ronaldo, C.Ronaldo, Marcelo, Guti,
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: realbence » 2013. december 8., vasárnap 21:39

TBone írta:aki bírja az amerikai focit, az sürgősen kapcsoljon a detroit-philadelphia meccsre. egészen elképesztő körülmények, ekkora hóban én még nem láttam élőben meccset:link
El is felejtettem, hogy 7-től meccs van, pedig Eagles fan vagyok, szóval köszi hogy beírtad :salute:
Amúgy érdemes nézni, mióta bekapcsolódtam, megfordítottuk a meccset és elég vicces is a dolog ekkora hóban :mrgreen:

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. december 8., vasárnap 20:21

Azta o.O telóról ránéztem. Ilyer még nem láttam :D kár hogy most nem vagyok gépközelbe,mert nézném. De telónetet nem akarom lenullázni.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. december 8., vasárnap 19:19

TBone írta:aki bírja az amerikai focit, az sürgősen kapcsoljon a detroit-philadelphia meccsre. egészen elképesztő körülmények, ekkora hóban én még nem láttam élőben meccset:link
nálam csak egy nagy fehérség jött be a meccs helyett :-(


várj csak, ott valamik mozognak :lol:
ez nagyon kemény és még a Detroit fehérben is játszik... :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 29 regisztrált és 0 vendég