Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. május 8., szerda 13:02

niden6 írta:Chelsea, Juve, PSG.
Chelsea nem fog fizetni még egy impotensért. Elég nekik Torres. (Habár az utóbbi időben ő legalább kezdi megtalálni önmagát.) A PSG-nél ott van Ibra plusz tele vannak lovettával, ha vesznek csatárt akkor abban a listában Higuain lesz az utolsó. Juve reális.
tubatibi írta:Nálunk miért nem gondolkodnak egy Higuaín-Pogba cserében könyörgöm.
Sajnos a Juve építkezni akar nem eladni. Van pénzük elég. Nem fogják odaadni nekünk Pogbát. :(

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2013. május 8., szerda 13:01

tubatibi írta:Pogba,Kondogbia,Verratti,Carvajal meg legyen elintézve a nyárra. :-)
kell egy csatár is Higany helyére.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: adamzz » 2013. május 8., szerda 13:00

Higuain elmehet innen. VÉGRE! Nagyon szép nap lesz amikor bejelentik a távozását,remélem minél hamarabb megtörténik ez.Szerintem feltudjuk húzni az árát 25-ig de az a max. Máshova nem kell marad a Juve. Menjen oda, ez neki is nekik is de főleg nekünk jó. A pénzt pedig egyből küldhetik a PSG számlájára, Verratti pedig ülhet felfele a repcsire.

Avatar
niden6
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:35
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Alonso, Varane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: niden6 » 2013. május 8., szerda 12:59

tubatibi írta:Nálunk miért nem gondolkodnak egy Higuaín-Pogba cserében könyörgöm.
Jót tenne a csapatnak, ha leköpné a fél Barcát vagy a Casillast edzésen. :lol:


Amúgy ha Higu megy kell egy csatár is. Egy szem Benzemával (Moratával) nem lehet nekivágni a szezonnak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára niden6 2013. május 8., szerda 13:01-kor.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2013. május 8., szerda 12:57

Nálunk miért nem gondolkodnak egy Higuaín-Pogba cserében könyörgöm. :( :kivagyhe:

ne legyünk már ennyire impotensek, egyszerre két legyet ütünk egy csapásra még mellé megegyezünk Verrattival meg Kondogbiával, meg ugye Carvajallal, mire elkezdődik a nyári szünet öröm és boldogság van.

Aztán felőlem a nyáron hajkurászhatunk egy-két sztárt is mellé.

Pogba,Kondogbia,Verratti,Carvajal meg legyen elintézve a nyárra. :-)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
niden6
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:35
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Alonso, Varane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: niden6 » 2013. május 8., szerda 12:56

Gerr90 írta:Mint szurkolók - és ezt most fontos kiemelni -, ti hol látnátok szívesebben Higuaínt?
Chelsea, Juve, PSG.
Gerr90 írta:Számomra ô madridista, én csak a legjobbakat akarom neki.

:-)

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 8., szerda 12:55

Szerintem is vagy Gündogan jön,vagy Veratti.Persze nemrég ugyan ez volt a szöveg,hogy a Real Madrid lépéseket tett Veratti stb stb..ott volt az ár,fizetés,minden...most Gündogan,szal nemtudom.Amíg nem hivatalos,addig óvatosan kell kezelni ezeket a híreket.
Nekem Veratti lenne a jobb,lehet azért mert többet láttam játszani az olaszt.Mellé valami labdaszerzőt akinek van némi agya is a focihoz,de legalább is sallangmentesen megoldja a rombol.

Jókat mosolygok ezeken az összesküvés elméleteken Mouval kapcsolatba,de az van hogy ki tudja mitől mentek ennyire félre a dolgok,hogy ki sértett meg először kit,sztm az volt hogy nem jöttek az eredmények,játékosok és edző egymásra kezdek mutogatni,a vezetőség sem tudta redesen kezelni a dolgokat,a sajtó meg öntötte az olajat a tűzre.Aztán már csak az értelmetlen sárdobálás maradt,mindenki azzal jött hogy a klub érdekeit tartja szem előtt,de pont ez volt az ami a legkevesebbet számított a sok egoista okostóninak.
Remélem Perez tanult ebből,hogy nem kell ilyen szabad kezet adni senkinek se,ha mégoly különleges valaki,akkor sem,de ne is essen át a ló másik oldalára,hogy majd most minden szakmai dolgot ő akar intézni,mert azzal sem leszünk beljebb,volt már olyan,emlékszünk.
Ramos meg Casillas meg csak azután kritizáljon,szivárogtasson,panaszkodjon,mikor vége a szezonnak,ne pakoljanak alá a csapatnak a szezon közepén.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára morientes 2013. május 8., szerda 12:59-kor.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2013. május 8., szerda 12:53

niden6 írta:Fontos ember még itt Xabi, csak kell hozni egy minőségi játékost a posztjára, hogy ne kelljen minden meccset végigjátszania.
de ha hozunk egy minőségi játékos érkezik, pl. Verratti, akkor remélhetőleg nem padra hozzuk.
nem akarok még egy Sahint a csapatba... :/
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 8., szerda 12:53

namost az argentin ér max 15 milliót.
tegyük össze a kezünket, hogy vki van akkora majom, hogy adna érte 25 millert.
tavaly már lerakott volna annyit érte a cselzi, ha jól emlékszem, szóval nem egy lehetetlen dolog
az tavaly volt, azóta ez a szerencsétlen még nagyobb rakás sz.r lett.
Mint szurkolók - és ezt most fontos kiemelni -, ti hol látnátok szívesebben Higuaínt?
az ilyen kérdések feltevésével iszonyú könnyű bannoltatni pl engem :lol: :mrgreen:
Kép
Kép
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 8., szerda 12:52

Ha azt nézzük, hogy Coentrao 30 millió euró volt, Higuért meg csak 25-öt adna a Juve.
Higunak ennyi a valós értéke kb., Coentrao volt drága, de ez semmit nem befolyásol az ügyben, maximum annyit igazol, hogy Mendes faszán végzi a dolgát.
agy mondjuk 40-ért az Anzsiban?
Itt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. május 8., szerda 12:52

Mint szurkolók - és ezt most fontos kiemelni -, ti hol látnátok szívesebben Higuaínt?
25 millióért a Juvéban, 35-ért a PSG-ben (Chelsea, City, egyremegy), vagy mondjuk 40-ért az Anzsiban?
Szerencsére nem nekünk kell gazdasági döntéseket hoznunk, de ne már pont vele csináljuk meg, hogy nem oda engedjük el, ahová menni szeretne. Szinte gyerek volt, amikor idejött, imádt(j)ta a csapatot, sok jó ajánlatot utasított vissza, sokkal magasabb fizetéssel, és nem egyszer nyert nekünk meccseket, plusz azért benne volt a keze a bajnoki sikerünkben is. Még emlékszem, amikor csak ô és Robben hajtott...
Számomra ô madridista, én csak a legjobbakat akarom neki. Szeretném, ha a Juventusban kötne ki, és nem pedig az újgazdag klubok valamelyikében.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. május 8., szerda 12:51

city minden évben szórja a pénzt felesleges igazolásokra, nem tartom elképzelhetetlennek, hogy higura is rálicitálnak
de mondom, vmelyik boltba bele kell vonni, az lenne a legésszerűbb megoldás
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
niden6
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:35
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Alonso, Varane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: niden6 » 2013. május 8., szerda 12:50

Ha azt nézzük, hogy Coentrao 30 millió euró volt, Higuért meg csak 25-öt adna a Juve. :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 8., szerda 12:49

tavaly már lerakott volna annyit érte a cselzi, ha jól emlékszem, szóval nem egy lehetetlen dolog
de amíg csak a juve licitál, addig még a 25 is neccesen lesz meg
Chelseabe nem kell, Citybe nem kell, PSG-be sem kell. Minek? Hova? Más meg szóba sem jöhet. Emberünk tökéletes a Juvéba, ők pedig nem fognak 25nél többet fizetni, de még talán annyit sem. Takarítást meg kell kezdeni, le kell zárni minél hamarabb a boltot.
Ahogy tegnap írtam, mire fel kérnénk érte többet egy BL-ben impotens játékosért? Tavaly kellett volna eladni, amikor kínáltak érte 35-40 milliókat. Egy év alatt semmit nem javult a teljesítménye, szerződést nem hosszabbítottak vele, evidens, hogy lefele megy az ára.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2013. május 8., szerda 12:48

De szerintetek melyik olyan csapatba kéne Higuain, aki többet tudna perkálni, mint a Juve? Max az Intert tudnám még elképzelni, de ott még kevesebb pénz van. A Chelseabe valószínűleg Falcao megy, a PSG-ben vagy marad Ibrahimovic, de ha nem, akkor őket is inkább Cavani érdeli.

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. május 8., szerda 12:47

niden6 írta: Az olasz lapok meg elég biztosra veszik a Higu-Juve üzeletet.
A Juve vinné csak rajtunk múlik a dolog. Én azért szeretnék egy kis pénzt is látni az üzletből. :roll:

Avatar
niden6
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:35
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Alonso, Varane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: niden6 » 2013. május 8., szerda 12:45

Fontos ember még itt Xabi, csak kell hozni egy minőségi játékost a posztjára, hogy ne kelljen minden meccset végigjátszania.

Az olasz lapok meg elég biztosra veszik a Higu-Juve üzeletet.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. május 8., szerda 12:43

tavaly már lerakott volna annyit érte a cselzi, ha jól emlékszem, szóval nem egy lehetetlen dolog
de amíg csak a juve licitál, addig még a 25 is neccesen lesz meg
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2013. május 8., szerda 12:41

Lehet várni még vagy 5-10 évet, hátha addigra kifizeti valaki a 40 milliót amiről itt sokan álmodoznak. 25-nél senki nem fog többet ajánlani.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. május 8., szerda 12:37

ide nem 2 méteres néger állatok kellenek, hanem labdát tartani és kihozni, valamint passzolni tudó kétlábas játékosok. olyanok akiknek a lábán nem sír a labda, sokkal inkább az ellenfél, mert nem tudja leszedni onnan.
Nekem két méteres, labdát tartani tudó, jól paszoló állat kell. :shifty: Egy Yaya, Viera szerű játékos. Jelenleg kető fiatalt mondanak, aki hasonló lehet, Pogba és Kondogbia. Aztán persze lehet, hogy egyikből sem lesz igazán nagy játékos, de nem bánnám, ha bepróbálnánk valamelyiket.

Varretti Gündogán kettősből én az utóbbit hoznám egyébként...Az olaszt keveset láttam játszani mondjuk. De nem bánnám, azt se, ha mindekttő jönne. Nagyobb az esély, hogy jövőre ne a Xabi-Khedira kettős legyen.

Higut meg nehogy már eladjuk most 20-25 millióért. Kicsit várhatunk a többi csapatra is, remélhetőleg nem csak az olaszokat érdekli.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 85 regisztrált és 0 vendég