Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. május 8., szerda 14:01

kelemen.istvan írta:Higu azért lenne ideális a juvenak,mert minden csatáruk vak,és ugye vakok közt a félszemű az úr.
Pláne, ha Sánchezt is megveszik tőlünk (ne tegyék, ha lehet)... Jó lenne a helyzetkihasználásuk. :lol:

Amúgy Lewával kétségtelenül jól járnátok, brutál jó csatár, Benzemával simán lehetne rotálgatni, mondjuk Morata ez esetben nem férne be a csapatba, az tuti.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. május 8., szerda 13:59

Mike írta:Higu árából egy az egybe lehetne hozni Lewát, Benzema mögé tökéletes lesz. DM árából megvan Verratti. Ezek csak a biztos távozók, ésmég tuti lesz bevételünk ezen kívül. (például nagyon remélem h Mou-ért is pengetni fognak)

Kell még kb 20 Gündoganra, 8 Carvajalra, Kondogbia kb 5, és akkor egy nagy igazolásra amennyi marad. Ez simán megoldható.
kondogbia 5 :lol: :lol: sevilla mindig is nagyvonalú volt mikor eladni kellett játékost. sőt még partnerek is voltak és úri emberek. 15 alatt nem lesz kondigbia érzésem szerint.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. május 8., szerda 13:56

Szerintem meglepődne a többség, ha Lewandowski idejönne. Most azt mondjuk, hogy Benzema mögé jó lenne, és én sem voltam valami nagy véleménnyel róla, de az utóbbi időben nézegetek Dortmund meccseket. Azt kell mondanom, hogy simán benne van, hogy nem Karim lenne az első számú csatárunk. Nem akkora ász összjátékban, mint a francia, de szerintem a többi "csatárerényben" veri.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. május 8., szerda 13:53

Higu azért lenne ideális a juvenak,mert minden csatáruk vak,és ugye vakok közt a félszemű az úr.

Ha marad az 1 csatáros játék,én nem adám el,mert 25 ért nem kapunk értelmes csatárt. Morata pedig igencsak gyengének tűúnik nekem,de ezt majd az idő eldönti :kivagyhe:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. május 8., szerda 13:51

VanillaSky írta:Azért ezzel vigyázzál. Nem kell 3 aranylabda ahhoz, hogy a francia a padra szoruljon, a teljesítménye neki sem megismételhetetlen, facebookon mondjuk nincs párja.
de ha formában van azért az elithez tartozik bőven. Ha meg nem akkor Lewa is simán jó oda. Beadásokra jól érkezik, a labdákat jól megtartja, és technikailag sem Higu szint. Egy 20 gólos szezon sztem simán benne van.

Persze a legjobb Aguero lenne, de annyi pénzt sztem nem verünk el h még ő is itt kössön ki.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2013. május 8., szerda 13:43

Csak míg Coentraonál nem nagyon van/volt jobb a posztján,
Már birtokoltuk a posztján nála lévő jobbat! Csak ez a kicseszett edzőzseni a 4-2-3-1es formációjába be akart építeni egy játékost posztidegen helyre. Jézusatyaúristen mekkora fesztivált fogok csapni a Széchenyi úton mikor végre eltakarodik a portugál! :x
Higu árából egy az egybe lehetne hozni Lewát, Benzema mögé tökéletes lesz.
Azért ezzel vigyázzál. Nem kell 3 aranylabda ahhoz, hogy a francia a padra szoruljon, a teljesítménye neki sem megismételhetetlen, facebookon mondjuk nincs párja.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. május 8., szerda 13:41

Higu árából egy az egybe lehetne hozni Lewát, Benzema mögé tökéletes lesz. DM árából megvan Verratti. Ezek csak a biztos távozók, ésmég tuti lesz bevételünk ezen kívül. (például nagyon remélem h Mou-ért is pengetni fognak)

Kell még kb 20 Gündoganra, 8 Carvajalra, Kondogbia kb 5, és akkor egy nagy igazolásra amennyi marad. Ez simán megoldható.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
TheodoriK
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 17:59
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheodoriK » 2013. május 8., szerda 13:39

Remélem Perez tanult ebből,hogy nem kell ilyen szabad kezet adni senkinek se,ha mégoly különleges valaki,akkor sem,de ne is essen át a ló másik oldalára,hogy majd most minden szakmai dolgot ő akar intézni,mert azzal sem leszünk beljebb,volt már olyan,emlékszünk.
Ha a galaktikus érára gondolsz akkor adja az Isten, hogy Perez intézzen mindent és legyen ugyanúgy. Megközelítőleg hasonló focit se láttam az elmúlt 10 évben (a Realtól.. persze a barcától láttam...) mint ami volt Raul-Ronaldo-Figo-Zizu-Becks-Guti-RC idejében...
Én azért szeretnék egy kis pénzt is látni az üzletből. (higu-Juve)
Rossz hírem van. Te egy eurot se fogsz látni belőle :D
Mint szurkolók - és ezt most fontos kiemelni -, ti hol látnátok szívesebben Higuaínt?
Szerintem a legtöbbünk nem válogatós. Minél messzebb a Bernabeutól. :agree:
Pogba,Kondogbia,Verratti,Carvajal meg legyen elintézve a nyárra.
Ez még mindig nem az FM. Meg még jöjjön Bale is plusz egy csatár is gondolom Higu helyett? Rögtön Falcao nem? :)
HALA MADRID!
(1999-2013)

Kép
__C. Ronaldo____Benzema___Ricardo Kaka__

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 8., szerda 13:36

De kell is a vérfrissítés, és ki kell takarítani, az olyan szuperjátékosokat mint Khedira...
Pedig sztm nem fogják eladni.Ha a kezdőbe nem is,de cserének számitani fog rá,bárki jön.
Ha meg Mourinho marad,akkor kezdő lesz,ne legyen kétség... :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Faust » 2013. május 8., szerda 13:35

Ha azt nézzük, hogy Coentrao 30 millió euró volt, Higuért meg csak 25-öt adna a Juve. :lol:
Csak míg Coentraonál nem nagyon van/volt jobb a posztján, Sárgafogra ez abszolút nem igaz.

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. május 8., szerda 13:29

A 20-25 m eurót keveslem Higuért, de megszokhattuk már, hogy minket ilyen szempontból lenéznek és lehúznak.
Úgy gondolom a Juventusnál jó helyen lesz, a bajnokság nem túl technikás, nem túl pörgős, olyan nyugis az egész. Simán ki is tűnhet és oktathat is. Ki tudja?! Minden jót kívánok H20-nak, és követem majd a pályafutását az olaszoknál.

Akkor már fix, hogy lesz egy csatár is, mert én sem hiszem, hogy Morata/Benz kettőssel vág neki az új(?) edző a szezonnak. A legkönnyebb és talán legolcsóbb a jelöltek közül az Lewa, én nem bánnám, és és őt is hoznám! Valamiért szimpatikus srác és a statjai is meggyőzőek.
Ugyan nem volt róla egy darab mondat sem, de nekem Welbeck is jó opció lehetne. Nem tudom mennyi az ára, mibe fájna nekünk. MU-nál úgy is RVP árnyékában él a padon, vagy ott sem. Vagy azért nem látom mostanában mert sérült? Nem vágom. De ellenünk jól mozgott, erős, jól fejel, nehezen lehet elnyomni, ezek mellé még pengés megoldásai is vannak. Mintha a fiatal Adebayor lenne vagy ilyesmi.

Agüerot én nem látnám itt szívesen. Nem utálatból, vagy ellenségeskedésből, hanem mert engem sem az Atmában, sem a Citynél nem győzött meg arról, hogy klasszis. A pozitívum nála nekem csak az lenne, hogy a mezőnyben tényleg jól szerepel és gyors is, de a kapu előtt nem nevezném gyilkosnak. Ha Higu megy, márpedig megy, és Agü jön, semmivel nem lennénk előrébb szerintem. Ugyanúgy lennének a betlik, az impotencia és a ziccerkihagyások. Lehet kövezni.... :coffee:

Falcao offos, nem kell ezen gondolkodni.
Cavani annyit nem ér, amennyit kérnek érte.
Bale kell és jönni is fog. Hiába a hercehurca körülötte, ő jönni fog, ez fix. Más kérdés, hogy ő sem ér(még) annyit, amit kérnek, de ő elengedhetetlen oda, nem tudunk mit csinálni. Azért nem tudunk, mert Lucas-t kizárt, hogy elengedjék szvsz, Neymart, meg hagyom is a francba, rengeteget írtam, meg írtak róla.

Kp-ra, Verratti fix, hogy jön, ami előrelépés. Gündogán kérdőjel nekem, ami a jövetelét illeti, mert hogy tudásban hatalmas + lenne, az tuti. Kondogbia(bár padra jönne) nekem szintén kérdőjel, de ami a tudását illeti.
Pogbát hoznám!!!! (Higut kellene belebótóni, de nem valószínű, hogy Perez, vagy a Juve így oldaná meg)
Carvajal fix.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sentry » 2013. május 8., szerda 13:27

adamzz írta:Hát idén sem ússzuk meg -100m alatt az átigazolási szezont.
Ahogy szokták mondani: Van pénz lóvéra! :mrgreen:

De kell is a vérfrissítés, és ki kell takarítani, az olyan szuperjátékosokat mint Khedira...

pulci
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pulci » 2013. május 8., szerda 13:12

adamzz írta:Azé mer azt hiszik,hogy sztár. Na.
Miért vettek egy Anelkát :D

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. május 8., szerda 13:10

niden6 írta: Akkor miért vesznek egy impotens csatárt?
Remek kérdés. Őket kell megkérdezni. Nyilván megvan rá az okuk. Azt hiszik, hogy az olasz bajnokságban menni fog neki. Plusz egy korábbi Real Madrid játékos nagy reklám a csapatnak. A szurkolók is örülni fognak. Llorente/Higuain csatárpáros.

Avatar
niden6
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:35
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Alonso, Varane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: niden6 » 2013. május 8., szerda 13:10

adamzz írta:Azé mer azt hiszik,hogy sztár. Na.
Ha jól tudom nem neked címeztem. :-)

Egyébként itt voltak a Dortmund elleni visszavágón is, ott nem látták, hogy impotens? :hmmm:

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. május 8., szerda 13:09

hehe írta:
Mint szurkolók - és ezt most fontos kiemelni -, ti hol látnátok szívesebben Higuaínt?
az ilyen kérdések feltevésével iszonyú könnyű bannoltatni pl engem :lol: :mrgreen:
Neked ez tényleg magas labda. :D
niden6 írta:
Gerr90 írta:Mint szurkolók - és ezt most fontos kiemelni -, ti hol látnátok szívesebben Higuaínt?
Chelsea, Juve, PSG.
Nálam a háromból simán a zebrák. A PSG-t valamiért én még mindig visszalépésnek érzem egy top csapathoz képest, kell majd még pár év, hogy ez megváltozzon bennem. A Chelseaben pedig van csatár, Ba és Moses nem rosszak, Lukaku is visszatér szerintem a közeljövôben, ráadásul Fernando barátunk sem akkora flop már, amilyennek az internetes közösség beállítja. Egy esetlegesen odatartó Falcaoról nem is beszélve. :P

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: adamzz » 2013. május 8., szerda 13:06

Azé mer azt hiszik,hogy sztár. Na.

Avatar
niden6
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:35
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Alonso, Varane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: niden6 » 2013. május 8., szerda 13:05

Casso írta:Chelsea nem fog fizetni még egy impotensért. Juve reális.
Casso írta:Sajnos a Juve építkezni akar nem eladni. Van pénzük elég.
Akkor miért vesznek egy impotens csatárt?

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: adamzz » 2013. május 8., szerda 13:04

Kercsó írta:
tubatibi írta:Pogba,Kondogbia,Verratti,Carvajal meg legyen elintézve a nyárra. :-)
kell egy csatár is Higany helyére.
Cavani/Lewandowski/Agüero verseny lesz ott. A jobbosra pedig kell Bale. Hát idén sem ússzuk meg -100m alatt az átigazolási szezont.

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. május 8., szerda 13:02

niden6 írta:Chelsea, Juve, PSG.
Chelsea nem fog fizetni még egy impotensért. Elég nekik Torres. (Habár az utóbbi időben ő legalább kezdi megtalálni önmagát.) A PSG-nél ott van Ibra plusz tele vannak lovettával, ha vesznek csatárt akkor abban a listában Higuain lesz az utolsó. Juve reális.
tubatibi írta:Nálunk miért nem gondolkodnak egy Higuaín-Pogba cserében könyörgöm.
Sajnos a Juve építkezni akar nem eladni. Van pénzük elég. Nem fogják odaadni nekünk Pogbát. :(


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 82 regisztrált és 0 vendég