Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8473
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. december 11., szerda 14:44

Buffon papa mit fogott :D

azt hittem ott Drogba berúgja, hát tévedtem :lol:

amúgy a legjobb az lenne, ha a Galata jutna tovább, de nem örülnék neki, ha így esne ki a Juve ezen a valamin...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ferni 2013. december 11., szerda 14:46-kor.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. december 11., szerda 14:21

Kicsit furcsa ilyenkor BL-t nézni, hajrá Galata! :mrgreen:
Love football, hate antifa.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2948
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. december 11., szerda 14:17

A sport 1en egy megye 3as meccs megy? :hmmm:
Borzasztó a pálya,tegnap jobb lett volna.. :roll:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. december 11., szerda 14:04

az a baj hogy egy X már jó a juvénak. hajár galata. gyerünk Didi :salute: :salute:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8522
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. december 11., szerda 14:02

ideális körülmények a sportolásra. :mrgreen:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6488
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. december 11., szerda 13:58

Elõször reggel 9-kor akarta lejátszatni a meccset az UEFA, az sem rossz...

Továbbra is esik a hó, kíváncsi vagyok a meccsre, dagonyára, remélem a Galata jut tovább. :D

Bedobással fog kezdõdni/folytatódni a meccs minden bizonnyal, azt mondják a Sport1-en. :mrgreen: Ejj, hogy néz ki a pálya. :/
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. december 11., szerda 13:32

PEEtör írta:Hát be kell szarni: "nem volt garantálva a játékosok biztonsága". :lol: :lol: :lol:

Erre csak egy kép, a hétvégi NFL fordulóból.

http://static2.businessinsider.com/imag ... s-snow.jpg
olasz csapat, fontos az eredmény...éjszaka biztos volt egy kis meeting
Nem illik.

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2013. december 11., szerda 13:30

Hát be kell szarni: "nem volt garantálva a játékosok biztonsága". :lol: :lol: :lol:

Erre csak egy kép, a hétvégi NFL fordulóból.

http://static2.businessinsider.com/imag ... s-snow.jpg
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. december 11., szerda 13:27

Géci írta: Nem nagyon akarok csatlakozni a vitába, de szerintem RMCF inkább azt szeretné elérni, hogy mindenki helyén kezelje a dolgokat... Itt most arra gondolok, hogy mindenki el van ájulva a bayerntől, pedig, ha a keretet nézzük nem gondolnám, hogy annyira erősebb lenne a német csapat... Náluk inkább az, hogy jobban össze vannak szokva, de egy NORMÁLIS támadósor zsebre teszi azt a védelmet is. Nálunk kéne már azt elérni, hogy legyen végre egy fix védelem, mert ez már kezd unalmas lenni, hogy minden meccsen más a védelem, mert hol sérült valaki, hol eltiltott... A kp is most állt fel úgy ahogy azt mindenki szerette volna :salute: ... Nem láttam sajnos tegnap a meccset mert költözésben vagyok, de van egy olyan sejtésem, hogy nem úgy pörgött a kp mint Khedirával....
A lényeg az, hogy ha itt összeáll a csapat akkor könnyen bekövetkezhet mindenki álma :'( :iszunk:
én viszonylag sok bayern meccset nézek, egyrészt "látni akarom" hogy miért fél tőlük annyira mindenki, másrészt érdekel hogy guardiola mit akar/mit csinál. a mellett, hogy tényleg jó focit játszanak és nagyon együtt vannak, játékban és morálban is, azért becsapós. németben van most 3 jó csapat, a többit félgőzzel is lecsapják mint a legyet. ha úgy vesszük volt 3 komoly meccsük, a két city és a dortmund. persze lehet mondani és igaz is, hogy idegenben odacsaptak nekik, a tegnapi meg mindegy volt, de én úgy gondolom hogy ha nem is teljesen, de nagyjából kész guardiola játéka, komoly fejlődés ott nem lesz, a city formálódik (számolok velük elődöntőig simán) az a dortmund pedig egy szárnyaszegett, korház-támogatott csapat volt, a 49 éves fridrik volt a bekkjük baszki.. szóval amire célzok, hogy náluk kész a rendszer, és egyénileg nem lesz alkalmasabb ebbe a rendszerbe mondjuk svejni vagy müller tavaszra. mivel nincs egy olyan kimeneti nyílása a csapatnak mint messi, pep nem tehet mást mint a megosztott erők hatalmában bízik, azaz majd az s-es pólós kopasz, vagy ribery vagy müller villan párat, de erre nem lehet mindig várni, egy top védelem lekapja őket. második probléma, sveijni mikor játszott se volt a toppon, ez a rendszer neki annyira nem fekszik, ami baj, mert bár játékban kroos tudja hozni a szintjét már, de ő lenne talán az egyetlen aki valamiféle vezér tud lenni a csapatban. egy óvodás méretű lahm erre nem alkalmas bármennyire is top szélsőhátvéd. valamint a védelmük közepe nagyon sebezhető, ami ritkán jön ki mert jó a csapatvédekezésük, illetve neuer kivéd mindent és néha még söpröget is, de ki tudná szélről befelé szétfingatni őket ha nem cr meg bale. magyarán nálam még előrébb vannak, de tavaszra ha minden klappol madridban, akkor minimum 50-50..
Nem illik.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. december 11., szerda 13:25

Nah már sokkal jobb a Galata pályája! :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. december 11., szerda 13:18

Én meg azt mondom, hogy csak óvatosan az ilyen kijelentésekkel, mert oké, hogy most fut a szekér, de egy komoly csapat ellen se játszottunk. A Juve se volt formában és akkor még meggyőzőek se voltunk igazán. Inkább azt mondom, hogy bárki ellen van esélyünk és nem azt, hogy mindenkivel szemben esélyesek vagyunk. Illetve még a 16 között elvárt, hogy mi menjünk tovább, de utána már az lép érvénybe, amit írtam. Szerintem.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. december 11., szerda 13:09

Szerintem - és ezt abszolút komolyan gondolom, nem csak a szurkoló mondatja velem - akárkit kapunk ellenfélnek esélyesebbek leszünk már tavaszra, a legtöbb ellen már most esélyesebbek vagyunk.
kérdés, hogy akkorra ki tudunk-e jutni a hullámvölgyből, mert kora tavaszra azzal is számolni kell, mint általában
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1772
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Donát » 2013. december 11., szerda 12:42

Anthony írta:
Donát írta:Az Olympiakos-on kívül talán nem is lesz könnyű ellenfél a 16 között. A Basel és az Ajax lehetne, de ők nem valószínű, hogy elcsípik a második helyet.
Bayer Leverkusen (A), Juventus/Galatasaray (B) - őket mondjuk nem is kaphatjuk ugye, Olympiakos Piraeus (C), Manchester City (D), Schalke/Basel/Chelsea (E), Dortmund/Napoli/Arsenal (F), Zenit/Porto (G), Milan/Ajax (H)
Egy Schalke/Basel, Milan/Ajax, Zenit/Porto semmiféle gondot nem kéne jelentsen, és az Olympiakos is max. csak azért mert biztos kellemetlen fizikális meccseket fognak tolni. A City és a Dortmund lenne mondjuk elkerülendő, a többi azért jöhet (a Napolinak nincsen valós esélye szerintem, valamint a Chelsea sem lesz csoportmásodik).
Jelenlegi tippem egyébként a Milan: többszörösen pikáns összecsapás lenne, a Milan meg ismét megszívja egy nagycsapattal (bár nekik minden csoportelső szívás lesz :)
Szerintem - és ezt abszolút komolyan gondolom, nem csak a szurkoló mondatja velem - akárkit kapunk ellenfélnek esélyesebbek leszünk már tavaszra, a legtöbb ellen már most esélyesebbek vagyunk. Egyedül a Bayern párharc lenne 50-50%os, bár ott is tovább megyünk, basszus CR-Isco-Bale-Benzema, talán nem kell kifejtenem.
Lényegében nem arra gondoltam, h szinte minden csapat gondot jelentene, hanem arra, hogy nincsennek idén Apoel, és CSKA (?) Moszkva kategóriájú csapatok. A Cityt is simán lelépnénk. :coffee:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. december 11., szerda 12:37

Anthony írta:Tényleg nem tudom RMCF mi alapján értékeli ennyire alul a Bayernt, de ez már az ő baja.
Nem nagyon akarok csatlakozni a vitába, de szerintem RMCF inkább azt szeretné elérni, hogy mindenki helyén kezelje a dolgokat... Itt most arra gondolok, hogy mindenki el van ájulva a bayerntől, pedig, ha a keretet nézzük nem gondolnám, hogy annyira erősebb lenne a német csapat... Náluk inkább az, hogy jobban össze vannak szokva, de egy NORMÁLIS támadósor zsebre teszi azt a védelmet is. Nálunk kéne már azt elérni, hogy legyen végre egy fix védelem, mert ez már kezd unalmas lenni, hogy minden meccsen más a védelem, mert hol sérült valaki, hol eltiltott... A kp is most állt fel úgy ahogy azt mindenki szerette volna :salute: ... Nem láttam sajnos tegnap a meccset mert költözésben vagyok, de van egy olyan sejtésem, hogy nem úgy pörgött a kp mint Khedirával....
A lényeg az, hogy ha itt összeáll a csapat akkor könnyen bekövetkezhet mindenki álma :'( :iszunk:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. december 11., szerda 11:18

Tényleg nem tudom RMCF mi alapján értékeli ennyire alul a Bayernt, de ez már az ő baja. Nem beszélve arról, hogy ők is fejlődhetnek májusig, nem csak mi. Az eredményeik alapján ők jelenleg Európa legjobb csapata, nincs mit ezen ragozni. Ki-ki meccsen persze bármi lehet, de a City ellen is látszott, hogy nagyon erős alapjátékuk van, ami nálunk még mindig csak alakul.
Sok mindentől függ a BL, sorsolás, forma, sérülések, eltiltások, stb, szóval nem feltétlenül fognak ők nyerni, de nagyon erősek ez szerintem nem is kérdés.
Donát írta:Az Olympiakos-on kívül talán nem is lesz könnyű ellenfél a 16 között. A Basel és az Ajax lehetne, de ők nem valószínű, hogy elcsípik a második helyet.
Bayer Leverkusen (A), Juventus/Galatasaray (B) - őket mondjuk nem is kaphatjuk ugye, Olympiakos Piraeus (C), Manchester City (D), Schalke/Basel/Chelsea (E), Dortmund/Napoli/Arsenal (F), Zenit/Porto (G), Milan/Ajax (H)
Egy Schalke/Basel, Milan/Ajax, Zenit/Porto semmiféle gondot nem kéne jelentsen, és az Olympiakos is max. csak azért mert biztos kellemetlen fizikális meccseket fognak tolni. A City és a Dortmund lenne mondjuk elkerülendő, a többi azért jöhet (a Napolinak nincsen valós esélye szerintem, valamint a Chelsea sem lesz csoportmásodik).
Jelenlegi tippem egyébként a Milan: többszörösen pikáns összecsapás lenne, a Milan meg ismét megszívja egy nagycsapattal (bár nekik minden csoportelső szívás lesz :)

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. december 11., szerda 9:38

R.M.C.F írta:pep taktikájáról egy hofi vicc jut az eszembe.....a menekülő elszáguldott egy daciával. Na....ott bukott le,mert a dacia sok mindenre jó,de száguldani nem.
:lol: :lol:

Sweini mellett szól minden tiszteletem,de a mi kp-ánk egyénileg jobb,csapatban nem jobb....a támadóink jobbak...a védők meg...khhmm,kinek mi? Akinek pepe nem top védő annak minek beszéljünk?
dante? tényleg egy négerkuvasz....de azért ne ájuljunk már el. A city is befutotta őket komoly hiányzókkal.

ma még nem.....holnap még nem.....de májusban már mehet és nyerünk is.
RMFC nagyon nem azt írtam, amire reagáltál. Nem azt írtam, hogy a védelmünk gyengébb, azt írtam, hogy a védekezésünk gyengébb. A kettő között nagy különbség van. Kevesek egyike vagyok, aki Pepét igenis top védőnek tartja itt az oldalon.

Pep taktikája meg igenis valós. A magasan végzett pressziót még nem csinálja jól a BM, max a kicsik ellen. De ne hidd azt, hogy ebben ők nem lesznek jobbak májusra. Mi is fejlődhetünk, 1-2 játékelemben még ők is jobbak lesznek.

A kp-k erősségéről meg annyit, hogy Schweini jobb Xabinál, fittebb, gyorsabb, nehezebb (gyakorlatilag lehetetlen) egy emberrel semlegesíteni, ahhoz meg túl hátul játszik, hogy 2 embert kapjon. Kroos szintén baromi jó játékos. Modric talán jobb, de nem sokkal, a német is top játékos, talán a BM egyik legnagyobb fegyvere, mert jól irányít ő is, és védekezni is tud. Nálunk nincsen értelmes 3. opció a kp-ra, ha Isco, akkor a védekezés sínyli meg, ha Illara, akkor Xabi-val zavarják egymást, Casemiro meg egyelőre sötét ló, de félnék betenni a BM ellen. Ott akár Thiago, akár Javi Martinez játszik, stabilabb lesz a csapatuk kp-s védekezésben.
A city is befutotta őket komoly hiányzókka
Minta a BM-nek nem lett volna 2 komoly hiányzója...
A tamadas, a vedekezes es a ketto kozotti egyensuly nem fog egyik naprol a masikra megteremtodni, hosszu ido kell a gepezet csucsra jaratasahoz.
Ebben javulunk, de JM alatt is azt hittük, hogy idővel meglesz a tökéletes egyensúly. Nem lett meg. Arra nem vennék mérget, hogy majd Ancelottival meglesz.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1772
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Donát » 2013. december 11., szerda 9:34

Már nem tudom szerkeszteni, de a második vonalban (remélem nem sértek meg senkit) is Juve/Galata, MU, Milan, Porto/Zenit, Bayer Leverkusen, Chelsea, Schalke szintű csapatok lehetnek. Egyre inkább létjogosultságot nyer az Európai Szuperbajnokság amolyan NFL/NBA/NHL rendszerben. :)

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1772
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Donát » 2013. december 11., szerda 9:24

Anthony írta:Szerintem most nem fogunk könnyű ellenfelet kapni, Ancelottinak fel lesz adva a lecke, de majd kiderül.
Az Olympiakos-on kívül talán nem is lesz könnyű ellenfél a 16 között. A Basel és az Ajax lehetne, de ők nem valószínű, hogy elcsípik a második helyet.
Bayer Leverkusen (A), Juventus/Galatasaray (B) - őket mondjuk nem is kaphatjuk ugye, Olympiakos Piraeus (C), Manchester City (D), Schalke/Basel/Chelsea (E), Dortmund/Napoli/Arsenal (F), Zenit/Porto (G), Milan/Ajax (H)

Nagyon izmos az idei mezőny.
Real Madrid, Bayern, PSG, Athletico M, City, Arsenal/Dortmund/Napoli, Barca. Talán az utóbbi évek egyik legerősebb 16 csapata mérkőzik meg idén.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. december 11., szerda 8:18

Szerintem most nem fogunk könnyű ellenfelet kapni, Ancelottinak fel lesz adva a lecke, de majd kiderül.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. december 11., szerda 1:25

R.M.C.F írta:Sweini mellett szól minden tiszteletem,de a mi kp-ánk egyénileg jobb,csapatban nem jobb....a támadóink jobbak...a védők meg...khhmm,kinek mi? Akinek pepe nem top védő annak minek beszéljünk?
dante? tényleg egy négerkuvasz....de azért ne ájuljunk már el. A city is befutotta őket komoly hiányzókkal.

ma még nem.....holnap még nem.....de májusban már mehet és nyerünk is.
A Bayern kerete erosebb a mienknel, de egyszerre csak 11 jatekos van a palyan. A kezdonk pedig siman partiban van az ovekkel, par helyen erosebbek vagyunk, par helyen gyengebbek, de van ahol korulbelul egy szint. A kulonbseg az, hogy ok, mint csapat JELENLEG fenyevekkel megeloznek minket. Igaz, hogy jo jatekosaink vannak a vedelemben is, de az egesz csapat vedekezese finoman szolva sem tokeletes. Mint ahogy tamadasban is sokszor csak az egyeni villanasok dontenek. A tamadas, a vedekezes es a ketto kozotti egyensuly nem fog egyik naprol a masikra megteremtodni, hosszu ido kell a gepezet csucsra jaratasahoz. Szerintem tavasszal is kozel leszunk a csucshoz, lesznek nagyon jo meccseink, de meg egy nagyon keves hianyozni fog. Persze akar az a szint is eleg lehet.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 231 regisztrált és 0 vendég