Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Thiago11
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2013. május 8., szerda 20:31
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Thiago, Rivaldo
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Thiago11 » 2013. május 8., szerda 20:43

Nem hiszem hogy 50-ből kihoznátok Neymart, mert a kivásárlási ára is elég magas+ott a bünti is. Emellett még az ő döntése is közbeszól, ami újabb akadályt jelenthet. Egy klub iránt már elkötelezett továbbá ha minden igaz eléggé zabos a Realra, mert egyszer már volt ott és akkor nem kellett. Erre csak egy igen zsíros fizetés lehet a gyógyír, szóval mélyen a pénztárcába kell nyúlni. Továbbá Rosell is nagyon akarja, aki a kapcsolatai illetve az előszerződése miatt előnnyel indul, úgyhogy licitháború lehet a dologból. Most tudom hogy jön az, hogy majd a mezekből, meg a Neymaros wc papírból visszajön az ára, de ez nemcsak a Realra igaz, ne felejtsétek el.
Nem lesz egyszerű, ha Perez Madridban akarja látni.

Avatar
R-l@nch
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 15:12
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane, Raúl, Casillas, Marcelo, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R-l@nch » 2013. május 8., szerda 20:30

lesliejr írta:
Azt ugye tudod, hogy Perez szarik a szabályokra? Főleg a tieitekre...
Akkor kipenget kb 70 millát összesen, annyiért meg vigye. :-) A felét éri kb és még akkor is lutri a csávó. Nehogy a következő Robinho legyen belőle.
Konkrétan én jóval gyengébbnek látom a régi Santosos Robinho-nál, de hát most őt kell nyomatni

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 8., szerda 20:25

45 millió a kivásárlási ára, szóval nem kell 70 milliókat fizetni érte. 50-55-ből kijön, ha nagyon meg kellene kenni a kiscsaládjával együtt a gyereket...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2013. május 8., szerda 20:16

Azt ugye tudod, hogy Perez szarik a szabályokra? Főleg a tieitekre...
Akkor kipenget kb 70 millát összesen, annyiért meg vigye. :-) A felét éri kb és még akkor is lutri a csávó. Nehogy a következő Robinho legyen belőle.
nemsoká' előkerül a szalvéta is
Szerintem az előlegnél apuci már odafirkantott vmt arra a törlőkendőre. :lol:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 8., szerda 20:02

lesliejr írta:Ááá, mi ráfogjuk Neymar-ra is, hisz már évek óta figyeljük. Állítólag fizettünk is érte előleget, szóval ő már lélekben nálunk van régóta. :D
Ahc tényleg,nemsoká' előkerül a szalvéta is :mrgreen: :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 8., szerda 20:00

lesliejr írta:Ááá, mi ráfogjuk Neymar-ra is, hisz már évek óta figyeljük. Állítólag fizettünk is érte előleget, szóval ő már lélekben nálunk van régóta. :D
Azt ugye tudod, hogy Perez szarik a szabályokra? Főleg a tieitekre... :-)

Amúgy érdekes a nagy barca akadémia hírneve. A másodosztályban is realos vezeti a góllövő listát és, ha kivesszük a Messi, Ronaldo, Falcao 3-ast, akkor Negredo(20) és Soldado(19) jönnek a góllövőlistán. :D Ha Morata tudna egy ilyen szintet hozni(nem gól mennyiségben, de játék minőségben), akkor simán maradhat második számú csatárnak Jesével együtt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2013. május 8., szerda 19:54

Ááá, mi ráfogjuk Neymar-ra is, hisz már évek óta figyeljük. Állítólag fizettünk is érte előleget, szóval ő már lélekben nálunk van régóta. :D

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 8., szerda 19:52

Morientes cimbora, legyen tiéd akkor az utolsó szó! :D 
Mindig :mrgreen:

Amúgy ha lenyúljuk előletek Neymart,na aggy isten,akkor ott a flamengoba egy Douglas Baggio nevű gyöngyszem,asszem figyelitek ti is,meg mi is,na ő hajaz egy kicsit Neymara,ha most hozzátok,simán rá lehet mondani még,hogy saját nevelés :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2013. május 8., szerda 19:31

sztem ibrával nem lett volna probléma, ha aviláglegjobbja nem találja ki, h ő középen szeretne játszani.
Ez úgy volt :D , hogy fél évet Ibra bácsi középcsatárként játszott és nem igazán ment neki. Aztán lehetett az, hogy középen Messi-vel talán még is eredményesebbek vagyunk. A következő évben se ment volna neki jobban. A mi passzjátékunkhoz ő lassú. Az akkorihoz, mert a mostanihoz jó lenne. :lol: De ehhez én is.
Lassan fordul, kezdősebessége nincs és ez ott elöl nagyon kiütközött. Amiért vettük, hogy uraljuk a 16 területet nem vált be, mert a 170 centis védők is lefejelték. Nagyon gyenge volt nálunk.

Olvastam én is az 5 érinthetetlen játékosról. Most aztán mindent írnak a lapok a Real és Barca témában. Ehhez most csatlakozott a MU is. :-) Lehet bennük igazság, de sok a pletyka. Mindig így van.
Állítólag Tito-nál T.Silva az opció Hummels helyett, mert Piqué mellé egy mozgékonyabb védőt szeretne. De 45 misi az ára, amibe esetleg bevonhatjuk Pedro-t. Nekem sántít az egész sztori.
Már Gündoganról is írnak, sőt, Perez elfordult Bale-től mert drága és Neymar felé vette az irányt. Kifizeti a büntit is. Ez is sántít. 40-50 misi az ára, 20 misi a bünti és van 10 előlegünk. Ez kapásból 70-80 milla. Kétlem. Ha csak Ronaldo el nem igazol.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. május 8., szerda 17:59

Ha már keret...
- Ter Stegen, Pinto

- Alves, Montoya, Alba, Adriano, Hummels, Piqué, Bartra, Mascherano, Puyol

- Iniesta, Busquets, Xavi, Thiago, Song, Rafinha (Fabregas/Sergi Roberto)

- Messi, Alexis, Neymar, Cuenca/Tello, Deulofeu

Egy ilyennel ki is egyeznék, Valdés, Villa, Abidal (:'(), Jonathan, Pedro (Fabregas) távozna, Neymar, Hummels, TS jönne, plusz Deulofeuék.

Toti írta:sztem ibrával nem lett volna probléma, ha aviláglegjobbja nem találja ki, h ő középen szeretne játszani.
Az örök vitatéma. :mrgreen:
Szerintem lett volna még probléma vele bőven. Zlatan egy olyan típusú játékos, aki igényli, hogy bizonyos szinten köré épüljön a csapat, ha ez megvan, ő is remekel, lásd korábbi csapatai. Nálunk ez nem volt lehetséges, mert volt/van egy nála sokkal jobb emberünk, a világlegjobbja.
Ugyanez Bale barátunkkal is, hiába igazoljátok le a nyáron, amíg nem ő lesz a központi elem a madridi taktikában, addig nem fogja azt a szinten hozni, ami miatt a Real szemet vetett rá.

mahitoo(Henke)
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 12:26
Kedvenc játékosaid: Brolin, Henke, Ibra, Ini, Puyol
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mahitoo(Henke) » 2013. május 8., szerda 17:52

Én Ibrát mindenképp megpróbáltam volna a második évre megtartani, de akkor ugye már összerúgták a port Peppel. A nyári felkészülési meccseken nagyon jól mozgott, igenis tudta ő ezt a kispasszos focit is játszani, és kezdett ráérezni, hogy legyen így is gólveszélyes. De ez már a múlt.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. május 8., szerda 17:29

Csak attól félek, hogy ha elhozzuk Neymart és TS-t, az már majdnem 100 milka összesen, és a kapuson fogunk spórolni, aztán jön egy Reina...
nem nem, meg kell szépen tartani vityát. :mrgreen:
spóroltok is, saját nevelés is..mi kell több.
Ha beválnak, akkor meg nem kockáztattunk súlyos eurómilliókat olyan játékosokra, mint Csiga vagy Ibra.
sztem ibrával nem lett volna probléma, ha aviláglegjobbja nem találja ki, h ő középen szeretne játszani.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

mahitoo(Henke)
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 12:26
Kedvenc játékosaid: Brolin, Henke, Ibra, Ini, Puyol
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mahitoo(Henke) » 2013. május 8., szerda 17:01

Akkor már belemegyek egy általam elképzelt jövőévi Barcába. Beépíteném szépen Montoyát (saját posztján), Muniesát és Dölöfölölölöt a csapatba, valamint kezdőként számítanék Thiagora és Bartrára. Ha már ilyen nagyra vagyunk a saját nevelésekkel, akkor hadd szóljon! Ha nem válnak be, akkor utána évben igazolni kell. Ha beválnak, akkor meg nem kockáztattunk súlyos eurómilliókat olyan játékosokra, mint Csiga vagy Ibra. A ligában szerintem így is versenyben lehetünk, és mivel azért a mag maradna, a BL-ben sem esnénk ki talán a csoportból. Amúgy azért merném még ezt megtenni, mert valószínűleg nálatok is sok változás lesz, és nem fogtok rögtön ti sem a maximumon játszani, a többi csapat pedig így is verhető. Egyedüli érkezőként én Neymarra számítanék, vagy egy másik klasszis csatárra. Villa mehetne (pedig kedvelem), neki is jobb lenne máshol, talán újra régi fényében tündökölhetne még 1-2 évig. Szó van arról is, hogy esetleg Tello elmegy, és Cuenca visszajön. Remélem Tello marad, és Cuenca nem jön vissza. Középpályáról Fabrét elengedném, Songot nem. És ha ez a csapat összejönne, akkor szépen megreformálnám a játékunkat. Ugyanez, gyorsabban, átlövésekkel, kontrákkal. És Messivel a szélen. Nem mindig, de jópárszor. Na ehhez kéne egy klasszis csatár. Másik oldalon meg Telloról, vagy Alexisről vagy bárkiről szépen maradnának le a védők. Szerintem régen is hatásosabb volt ez, csak ugye akkor Leo nem rúgott 90 gólt. Rúgjon 60-at, és végre legyen más igazán gólveszélyes emberünk is. Ja, és kell egy kapus. :-)

Na, ha mindez megvalósulna, és működne is, akkor 2 év múlva ott tartanánk, hogy nem nyomtunk el 100 milliókat igazolásokra, hirdethetjük a sajátneveléses filozófiát, és Iniesta lenne a legidősebb 30-31 évesen. :-) De szerintem Rosell nem így fog gondolkodni sajnos, aztán persze lehet neki lesz igaza. De nem fér bele több félresikerült igazolás, és ha a játékunk ugyanilyen langyos marad, akkor nem sok jóra számíthatunk.

mahitoo(Henke)
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 12:26
Kedvenc játékosaid: Brolin, Henke, Ibra, Ini, Puyol
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mahitoo(Henke) » 2013. május 8., szerda 16:28

morientes írta:
lesliejr írta:Legyen igazatok és ettől szebb napotok. :D Mindenkinek joga van azt gondolni, amit akar.
Engem sokkal jobban aggaszt a jövő, az legkevésbé már, hogy mi történt a Bayern ellen.
Ahhoz képest hogy ennél a Messi miért nem játszott témánál mindig leírod hogy nem érdekel,csak nem birod elengedni,mert bármikor ír erről valaki valamit,te azonnal ugrasz :mrgreen:

Na de hogy ne legyen off,összefoglalva a storyt,nem akarta magát lejáratni,a müncheni fiaskó után,és nem állt be.Ennyi.Nem valami sportemberi mentalitás.
Együtt sírunk,együtt nevetünk,ez a betyárbecsület...vagy mégse? :roll:
Morientes cimbora, legyen tiéd akkor az utolsó szó! :D

GT! Tetszett a játékoskeringős eszmefuttatásod, főleg a megkínozzuk és kilőjük az űrbe részek! :D
Amúgy a sajtó most tényleg sok lehetséges távozóról ír. Na ha tényleg ennyi játékos menne, egyszerűbb lenne edzőt váltani. Persze ez a média, Madridi oldalon mindenki tudja, milyenek. ;) (csak én nem találok kacsintós smileyt?) Egész nyáron ez fog menni, minden csapatnál. Ami nekem a legjobban fáj, az, hogy Abidal szinte biztos hogy nem marad. Keveset játszott, de nagy magabiztossággal tért vissza, és itt a nyár, hogy felkészüljön a következő szezonra. Ha az orvosok pályára engedték, biztos vagyok benne, hogy legalább 1 jó éve lehet még. Ilyen erővel tényleg elküldhetjük akár Puyolt is. :/ Rosell nekem soha nem lesz szimpatikus. Lehet nekem csalódás lesz a jövő évi Barca kerete.

cart
Hozzászólások: 2640
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: cart » 2013. május 8., szerda 16:07

Xavi milyen alapon? Nem nagyon nézem a Barca meccseket, de kb Alonsoval azonos szintre esett már vissza szerintem. Kb őt is csak a neve tartja bent a csapatban.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. május 8., szerda 14:13

A Mundo szerint 5 (!) játékos helye biztos a csapatban: Messi, Xavi, Iniesta, Busquets, Piqué. :D
Puyolt eladjuk 1 millióért, Thiago egy kalap fekália, eladjuk, Song mehet vissza a Senalba, Fabregas szintén, Alves a Mahacskalába, Montoya az Interbe, Alba színészkedik, úgyhogy mehet vissza a Valenciába, Adriano Brazíliába, Pinto visszavonul, Mascheranót kirúgjuk, mert rombolja a csapatszellemet, Bartra nem olyan jó, mint Varane, úgyhogy nem kell, Valdés a Mahacskalába, Alexis a Juvébe, Tellót viheti a Liverpool, Villa tré, vihetik ingyen, Pedro egy gyökér, eligazolhat a Celtába, Cuencát visszahozzuk, és eladjuk az Ajaxnak, Afellayt visszahozzuk, és berakjuk a B-be, mert fos, Jonathant megkínozzuk, aztán fizetünk valakinek, hogy vigye el innen, és az egész végén Titót rákötjük egy rakétára, és kilőjük az űrbe.
A sok játékoseladásból viszont jön egy nagy rakás pénz. Akiket megvennék: Suárez, Michu, Fellaini, Kompany, Hummels, Thiago Silva, Balotelli, Király Gabi, Varane, Khedira, Di María, Besic, Gyömbér, Drenthe, Del Piero, Lipcsei, Pedro León és Adebayor. Edzőnek jöhet Mourinho vagy Moniz, és kész is az új Barça. B-)

Komolyságot.
Most elvileg már Thiago Silva a prioritás Hummels helyett, amit mondjuk nem igazán értek, a német fiatalabb és olcsóbb is... Csak attól félek, hogy ha elhozzuk Neymart és TS-t, az már majdnem 100 milka összesen, és a kapuson fogunk spórolni, aztán jön egy Reina...

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 7., kedd 21:51

lesliejr írta:Legyen igazatok és ettől szebb napotok. :D Mindenkinek joga van azt gondolni, amit akar.
Engem sokkal jobban aggaszt a jövő, az legkevésbé már, hogy mi történt a Bayern ellen.
Ahhoz képest hogy ennél a Messi miért nem játszott témánál mindig leírod hogy nem érdekel,csak nem birod elengedni,mert bármikor ír erről valaki valamit,te azonnal ugrasz :mrgreen:

Na de hogy ne legyen off,összefoglalva a storyt,nem akarta magát lejáratni,a müncheni fiaskó után,és nem állt be.Ennyi.Nem valami sportemberi mentalitás.
Együtt sírunk,együtt nevetünk,ez a betyárbecsület...vagy mégse? :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Tarsi88
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:31
Kedvenc csapatod: Barcelona
Tartózkodási hely: Aszód

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Tarsi88 » 2013. május 7., kedd 19:29

Én nem igazán értem, hogy miért számít, hogy játszott-e vagy sem. Ugyan úgy annak a vesztes csapnak a tagja ami egy megalázó 7-0-ás összesítéssel kiesett. Nem egyenként a játékosok hanem az egész csapat leszerepelt ebben a párharcban. Messi ugyan úgy tagja ennek a csapatnak ha a pályán van meg ha a padon ül akkor is.
Impossible is not a fact. It's an opinion. Impossible is not a declaration. It's a dare. Impossible is potential. Impossible is temporary. Impossible is nothing.

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2013. május 7., kedd 19:14

Legyen igazatok és ettől szebb napotok. :D Mindenkinek joga van azt gondolni, amit akar.
Engem sokkal jobban aggaszt a jövő, az legkevésbé már, hogy mi történt a Bayern ellen.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. május 7., kedd 19:09

Simán kezdhetett volna Messi a Bayern ellen és ha félidőben nem áll legalább 2-0 az eredményjelzőn, akkor a második félidőre már nem jön ki, és akkor nem szólna senki egy rossz szót sem. De esélyt sem adtak ennek.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 114 regisztrált és 0 vendég