Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

TéOeM
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:20
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kemecse

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2013. május 9., csütörtök 10:49

Életrajzi film készül Messiről...26 évesen filmet készíteni az életéről,hát… Tuti fog nyerni 4-5 Oscar díjat.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. május 9., csütörtök 10:44

dézsávűűű érzés tavalyról.
mondjuk azért elég nehéz meccsek 2 kivétellel, az atletico otthonában sem látok 1 pontnál többet.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3912
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2013. május 9., csütörtök 10:30

A Barca idegenbeli szereplése február 20 óta :ozil:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. május 9., csütörtök 8:17

Szerintem a MU-nak nem kell Mourinho. Ma valszeg be is jelentik Moyest.
Chelsea lesz az, vagy semmi. A kékeknek van 2 pont előnyük a 3-ik helyen 2 fordulóval a vége előtt, és 2 nem olyan vészes meccsük lesz még, innen már a saját kezükben van a sorsuk.

Viszont a kérdés az, hogy mi lesz ha a Tottenham lemarad a BL-ről, Bale eligazol, vagyis mit keresett Villas Boas Barcelonában?

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2013. május 9., csütörtök 8:03

Ha a cselzi netán elszabná a bl helyezést, ha MU-nál meg nem Joséban látják az utódot, még a végén a nyakunkon marad.
miért dobálóznak ilyen 50 milliókkal, mikor (azt hiszem) január elsejétől ingyen igazolható lenne úgy, hogy a következő szezonban érkezik.
Ezekben a dolgokban sok logika van. Már bennem is felvetődtek. José nem hinném, hogy akar olyan csapathoz menni, ahol akár csak 1 évig is nélkülözni kell a BL-t. De szerintem kapóra jön neki a MU, talán inkább arrafelé húzna, kérdés, SAF akarja e őt utódjának. Esetleg Mou-nak tetszik-e, hogy az öreg ott marad követként meg a fene tudja miként.
Mondom, sok a kérdés, rég volt ennyire izgalmas nyár. :D
Nálunk ez a Neymar téma nekem nagyon lutri. Ügyes srác, akár a következő nagy ikon is lehet belőle, de sokat lehet szívni mostanság a brazilokkal. Egy olyan bajnokságban tündököl, ahol egy kiégett Ronaldinho is megállja a helyét.
Ráadásul csillagászati az ára és jövőre tényleg ingyen lehetne hozni. Fene tudja. Nagyot lehet vele szakítani meg bukni is.
... és akkor nem beszélve a Bayern-ről, ahol Pep állítólag átformálja picit a csapatot... A Chelsea biztos bevásárol.
A MU nem tudni mire készül. Nagy lesz itt a jövés menés, de hírekben nem lesz hiány az biztos. :-)

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. május 8., szerda 23:44

nem nem, meg kell szépen tartani vityát.
marad is, 2014-ig, tito kifejezett kérésére.
rossz hír, mert már izgalommal vártuk az új portást a következő szezonra, jó hír, mert így úgy néz ki, hogy a két emlegetett igazolás (hummels és neymar) lesz a prioritás a nyáron az új kapus hajkurászása helyett.

viszont ezt a neymar témát nem igazán értem.
ki volt jelentve, hogy nem megy vb előtt sehova, erre most mégis visszautasítja a szerződést, ami ugye egyértelműsíti, hogy idén el kell adni, különben ingyen távozhat a santosból a következő szezonban.
de így meg nem értem, miért dobálóznak ilyen 50 milliókkal, mikor (azt hiszem) január elsejétől ingyen igazolható lenne úgy, hogy a következő szezonban érkezik.
oké, elhiszem, hogy marketing szempontból bazinagy fogás lenne, így nyilván ez csökkenti a befektetés kockázatát, de ennyiért egy olyan játékost hozni, aki fél év múlva ingyen igazolható lenne...akkor már inkább kenjék meg 20 millával, hogy jöjjön ide, ha lejár a kontraktusa a santossal.
lehet, hogy rosszak az infóim, vagy félreértem az egészet, de nekem ez érdekes.

főleg úgy, hogy valaki 10-en milla minusszal kezdünk az átigazolási szezonban, mert ha jól rémlik, vissza kell venni kötelező jelleggel bojant, és úgyis ingyen adjuk oda valakinek aztán jó szokásunkhoz híven.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. május 8., szerda 21:47

lesliejr írta:Már ha Ancelotti lesz az új Real tréner. Sok a kérdés még. :-)
Már ha egyáltalán lesz új tréner. Ha a cselzi netán elszabná a bl helyezést, ha MU-nál meg nem Joséban látják az utódot, még a végén a nyakunkon marad. Casillas a padon az okostelóján biztos monitorozza a cselzi-spursöt :D

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2013. május 8., szerda 21:18

Már ha Ancelotti lesz az új Real tréner. Sok a kérdés még. :-)

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. május 8., szerda 20:48

Thiago11 írta:Nem hiszem hogy 50-ből kihoznátok Neymart, mert a kivásárlási ára is elég magas+ott a bünti is. Emellett még az ő döntése is közbeszól, ami újabb akadályt jelenthet. Egy klub iránt már elkötelezett továbbá ha minden igaz eléggé zabos a Realra, mert egyszer már volt ott és akkor nem kellett. Erre csak egy igen zsíros fizetés lehet a gyógyír, szóval mélyen a pénztárcába kell nyúlni. Továbbá Rosell is nagyon akarja, aki a kapcsolatai illetve az előszerződése miatt előnnyel indul, úgyhogy licitháború lehet a dologból. Most tudom hogy jön az, hogy majd a mezekből, meg a Neymaros wc papírból visszajön az ára, de ez nemcsak a Realra igaz, ne felejtsétek el.
Nem lesz egyszerű, ha Perez Madridban akarja látni.
Ha Neymar a Barcába akar igazolni, akkor nem lesz nehéz. Max 5-10 millával drágább lesz. Ilyen előfordult már velünk is, minden rossz indulat nélkül mondom, hogy rátok is fér 1-2 áron felüli játékos. Főleg az utóbbi években a mákosan olcsó igazolások miatt.

Ha viszont Neymar még nem döntött... Na ez akkor lesz érdekes. Akkor sanszosabb, hogy mi jövünk ki jól a licitből. De kérdés az is, hogy Ancelottinak kell-e Neymar. Mert hát ő nem a szélsők híve...

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2013. május 8., szerda 20:48

45 millió a kivásárlási ára, szóval nem kell 70 milliókat fizetni érte. 50-55-ből kijön
Hírek szerint az előszerződés miatt 20 misi a fájdalomdíj nekünk, meg 10-et kiperkáltunk már. Nem tudom így van e, de kb annyira lehet ennek hinni, mint a többi hírnek. Ha összeadod már 70-nél jársz vagy az felett.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lesliejr 2013. május 8., szerda 20:49-kor.

Thiago11
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2013. május 8., szerda 20:31
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Thiago, Rivaldo
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Thiago11 » 2013. május 8., szerda 20:43

Nem hiszem hogy 50-ből kihoznátok Neymart, mert a kivásárlási ára is elég magas+ott a bünti is. Emellett még az ő döntése is közbeszól, ami újabb akadályt jelenthet. Egy klub iránt már elkötelezett továbbá ha minden igaz eléggé zabos a Realra, mert egyszer már volt ott és akkor nem kellett. Erre csak egy igen zsíros fizetés lehet a gyógyír, szóval mélyen a pénztárcába kell nyúlni. Továbbá Rosell is nagyon akarja, aki a kapcsolatai illetve az előszerződése miatt előnnyel indul, úgyhogy licitháború lehet a dologból. Most tudom hogy jön az, hogy majd a mezekből, meg a Neymaros wc papírból visszajön az ára, de ez nemcsak a Realra igaz, ne felejtsétek el.
Nem lesz egyszerű, ha Perez Madridban akarja látni.

Avatar
R-l@nch
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 15:12
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane, Raúl, Casillas, Marcelo, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R-l@nch » 2013. május 8., szerda 20:30

lesliejr írta:
Azt ugye tudod, hogy Perez szarik a szabályokra? Főleg a tieitekre...
Akkor kipenget kb 70 millát összesen, annyiért meg vigye. :-) A felét éri kb és még akkor is lutri a csávó. Nehogy a következő Robinho legyen belőle.
Konkrétan én jóval gyengébbnek látom a régi Santosos Robinho-nál, de hát most őt kell nyomatni

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 8., szerda 20:25

45 millió a kivásárlási ára, szóval nem kell 70 milliókat fizetni érte. 50-55-ből kijön, ha nagyon meg kellene kenni a kiscsaládjával együtt a gyereket...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2013. május 8., szerda 20:16

Azt ugye tudod, hogy Perez szarik a szabályokra? Főleg a tieitekre...
Akkor kipenget kb 70 millát összesen, annyiért meg vigye. :-) A felét éri kb és még akkor is lutri a csávó. Nehogy a következő Robinho legyen belőle.
nemsoká' előkerül a szalvéta is
Szerintem az előlegnél apuci már odafirkantott vmt arra a törlőkendőre. :lol:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 8., szerda 20:02

lesliejr írta:Ááá, mi ráfogjuk Neymar-ra is, hisz már évek óta figyeljük. Állítólag fizettünk is érte előleget, szóval ő már lélekben nálunk van régóta. :D
Ahc tényleg,nemsoká' előkerül a szalvéta is :mrgreen: :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 8., szerda 20:00

lesliejr írta:Ááá, mi ráfogjuk Neymar-ra is, hisz már évek óta figyeljük. Állítólag fizettünk is érte előleget, szóval ő már lélekben nálunk van régóta. :D
Azt ugye tudod, hogy Perez szarik a szabályokra? Főleg a tieitekre... :-)

Amúgy érdekes a nagy barca akadémia hírneve. A másodosztályban is realos vezeti a góllövő listát és, ha kivesszük a Messi, Ronaldo, Falcao 3-ast, akkor Negredo(20) és Soldado(19) jönnek a góllövőlistán. :D Ha Morata tudna egy ilyen szintet hozni(nem gól mennyiségben, de játék minőségben), akkor simán maradhat második számú csatárnak Jesével együtt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2013. május 8., szerda 19:54

Ááá, mi ráfogjuk Neymar-ra is, hisz már évek óta figyeljük. Állítólag fizettünk is érte előleget, szóval ő már lélekben nálunk van régóta. :D

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 8., szerda 19:52

Morientes cimbora, legyen tiéd akkor az utolsó szó! :D 
Mindig :mrgreen:

Amúgy ha lenyúljuk előletek Neymart,na aggy isten,akkor ott a flamengoba egy Douglas Baggio nevű gyöngyszem,asszem figyelitek ti is,meg mi is,na ő hajaz egy kicsit Neymara,ha most hozzátok,simán rá lehet mondani még,hogy saját nevelés :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2013. május 8., szerda 19:31

sztem ibrával nem lett volna probléma, ha aviláglegjobbja nem találja ki, h ő középen szeretne játszani.
Ez úgy volt :D , hogy fél évet Ibra bácsi középcsatárként játszott és nem igazán ment neki. Aztán lehetett az, hogy középen Messi-vel talán még is eredményesebbek vagyunk. A következő évben se ment volna neki jobban. A mi passzjátékunkhoz ő lassú. Az akkorihoz, mert a mostanihoz jó lenne. :lol: De ehhez én is.
Lassan fordul, kezdősebessége nincs és ez ott elöl nagyon kiütközött. Amiért vettük, hogy uraljuk a 16 területet nem vált be, mert a 170 centis védők is lefejelték. Nagyon gyenge volt nálunk.

Olvastam én is az 5 érinthetetlen játékosról. Most aztán mindent írnak a lapok a Real és Barca témában. Ehhez most csatlakozott a MU is. :-) Lehet bennük igazság, de sok a pletyka. Mindig így van.
Állítólag Tito-nál T.Silva az opció Hummels helyett, mert Piqué mellé egy mozgékonyabb védőt szeretne. De 45 misi az ára, amibe esetleg bevonhatjuk Pedro-t. Nekem sántít az egész sztori.
Már Gündoganról is írnak, sőt, Perez elfordult Bale-től mert drága és Neymar felé vette az irányt. Kifizeti a büntit is. Ez is sántít. 40-50 misi az ára, 20 misi a bünti és van 10 előlegünk. Ez kapásból 70-80 milla. Kétlem. Ha csak Ronaldo el nem igazol.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. május 8., szerda 17:59

Ha már keret...
- Ter Stegen, Pinto

- Alves, Montoya, Alba, Adriano, Hummels, Piqué, Bartra, Mascherano, Puyol

- Iniesta, Busquets, Xavi, Thiago, Song, Rafinha (Fabregas/Sergi Roberto)

- Messi, Alexis, Neymar, Cuenca/Tello, Deulofeu

Egy ilyennel ki is egyeznék, Valdés, Villa, Abidal (:'(), Jonathan, Pedro (Fabregas) távozna, Neymar, Hummels, TS jönne, plusz Deulofeuék.

Toti írta:sztem ibrával nem lett volna probléma, ha aviláglegjobbja nem találja ki, h ő középen szeretne játszani.
Az örök vitatéma. :mrgreen:
Szerintem lett volna még probléma vele bőven. Zlatan egy olyan típusú játékos, aki igényli, hogy bizonyos szinten köré épüljön a csapat, ha ez megvan, ő is remekel, lásd korábbi csapatai. Nálunk ez nem volt lehetséges, mert volt/van egy nála sokkal jobb emberünk, a világlegjobbja.
Ugyanez Bale barátunkkal is, hiába igazoljátok le a nyáron, amíg nem ő lesz a központi elem a madridi taktikában, addig nem fogja azt a szinten hozni, ami miatt a Real szemet vetett rá.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 217 regisztrált és 0 vendég