Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. május 9., csütörtök 9:27

Hát pedig ha a Barca már véglegesen elbolondította Neymart, és ő csakis oda akar igazolni, akkor nem lesz itt semmiféle bidding war, mert ezek ott szépen sarokba sorították a Santost. Vagy elfogadják a Barca ajánlatát, vagy Neymar ingyen vált klubot.
Merci Zizou!

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8050
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. május 9., csütörtök 9:25

A Santosnak olyan ez mint a karácsony: bidding wart rendezhetnek a Real és a Barca között.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 9., csütörtök 9:22

Az El Correo de Andalucía megerősítette azokat a korábbi lapértesüléseket, amik arról szólnak, hogy Morata a Sevillában folytatja a pályafutását. A lap szerint a Real Madridból egy forrás szerint a "az üzlet már 80%-ban megvan".
Na, még a végén egy csatárral megyünk neki a szezonnak :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. május 9., csütörtök 9:21

Bár én kifejezetten nem szeretem, de 2014 júliusában lejár a szerződése, azaz idén be kell próbálkozni a Santosnál egy rendkivül szemtelen ajánlattal. Ha nem fogadják el, akkor pedig szép fizetéssel lezsirozni a gyereket(ezek a buta brazil sztárocskák úgyis a pénzéhes ügynökükre hallgatnak) és januártól szépen leigazolni ingyen.
Ha lehet hozni Neymart, akkor hozni kell. Lehet, hogy nagy bukás lesz, de vele érdemes kockáztatni, mert vannak olyan képességei, hogy tényleg nagyon sokra viheti, és talán visszahozna egy kis jó értelembe vett cirkuszt is a bernabeuba, ami nekem Robinho óta hiányzik, és csak hébe-hóba hozza elő benzema a dolgot, esetleg Özil.
A Cadena Ser értesülései szerint Perez papa tegnap 2 képviselőt is küldött Brazíliába Neymar megszerzése okán! A blancók elnöke minden követ megmozgatna annak érdekében, hogy a tarajos végül a Real Madridban kössön és jövőreC. Ronaldoval együtt a világ legjobb párosát alkossák a portugál erejének, illetve a brazil ördöngös, varázslatos megoldásainak hála! :salute: A Santos természetesen üdvözli a dolgot, hisz minél több pénzt ki szeretnének sajtolni Neymarból és az üzletből!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára madridronie 2013. május 9., csütörtök 9:22-kor.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 9., csütörtök 0:05

R-l@nch írta:Ha lenne egy kész csapatunk és Neymar már játszott volna legalább 1-2 évet Európában, akkor gondolkodás nélkül azt mondanám én is, hogy igen. Így viszont lutri mint állat. Ezzel azt akarom mondani, hogy Robinho óta tudjuk nem úgy mennek ezek a dolgok, hogy szambaországból idecsöppenve egyből cukormázas világ az élet. ÉS ezt nem is a játékosnak, hanem nektek, nekünk szurkolóknak kéne megérteni
Robinho 4-4-2-be csoppent bele baloldali kozeppalyasnak, ami nem igazan volt a posztja, sokat kellett vedekeznie. De meg igy is ude szinfolt volt.Parszor jatszott a szenyo mogott, az jobban ment neki.
Most Neymarnak vmivel konnyebb dolga lenne, ha ossze tudnank hozni egy erosebb, gyorsabb,presszingelosebb, labdabiztosabb es jatekosabb kp-t, kevesebb dolga lenne a vedekezessel. Egy 4-3-3-ban.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3276
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: istimester » 2013. május 8., szerda 23:51

CS0ki írta:Ha lehet hozni Neymart, akkor hozni kell.
Bár én kifejezetten nem szeretem, de 2014 júliusában lejár a szerződése, azaz idén be kell próbálkozni a Santosnál egy rendkivül szemtelen ajánlattal. Ha nem fogadják el, akkor pedig szép fizetéssel lezsirozni a gyereket(ezek a buta brazil sztárocskák úgyis a pénzéhes ügynökükre hallgatnak) és januártól szépen leigazolni ingyen.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. május 8., szerda 21:32

Ha cirkusznál tartunk, akkor azért ne hagyjuk ki Marcit, mert ő az aki a legtöbbször előhozza.
jogos, Marcelot kihagytam. De CR nálam nem az a stílus, amire gondolok, belőle hiányzik a könnyedség.

Avatar
Zidane
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:16
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Ronaldo, Figo, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zidane » 2013. május 8., szerda 21:30

csak hébe-hóba hozza elő benzema a dolgot, esetleg Özil
Ha cirkusznál tartunk, akkor azért ne hagyjuk ki Marcit, mert ő az aki a legtöbbször előhozza. Meg azért CR is szokott szórakoztatni, Özilnél bőven többet.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. május 8., szerda 21:17

Bár CS0kival már korábban írtuk, hogy jobb, ha egy szűkített kerettel számolunk szerintünk. Vagy szerintem, de mintha Ő is ezt írta volna, majd kijavít, ha nem. :D
Jaja...Persze ehhez az kell, hogy a keretben lévő játékosok ne legyenek sérülékenyek, illetve hogy köztük sok több poszton bevethető legyen.

Iasco meg a dortmundi visszavágón már egész jól mozgott, de sajnos ő is pont a balról bemozgó játékos. És nekünk végre egy olyan kéne, aki jobb oldalon érzi jól magát.
És nem véletlenül nyomták fel a kivásárlási árát 35-re, szépen van nyomatva ő is, vinnék a nagy pénzes csapatok, nem 20ért fog ő csapatot váltani...Ha nem lenne CR, még el is lehetne gondolkodni rajta, így felesleges.

Ha lehet hozni Neymart, akkor hozni kell. Lehet, hogy nagy bukás lesz, de vele érdemes kockáztatni, mert vannak olyan képességei, hogy tényleg nagyon sokra viheti, és talán visszahozna egy kis jó értelembe vett cirkuszt is a bernabeuba, ami nekem Robinho óta hiányzik, és csak hébe-hóba hozza elő benzema a dolgot, esetleg Özil.

Nézve a chlesea meccset, azért ezzel a Hazard-dal sem jártunk volna rosszul. :roll:

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. május 8., szerda 20:56

Casso írta:
Jim írta:de Di Maria Kaká eladásával
már simán lenne hely a keretben Bale/Neymar - Isco párosnak is
Valahol egy párhuzamos univerzumban, de nem itt. Di Mariért örüljünk ha kapunk 25-30 körül. Kakát én 20-ért elpasszolnám a magas reklámértéke miatt, de ennyiért nem fogja megvenni senki. 15 a max amit láthatunk majd belőle. Ezt így elnézve sehogy se jön ki. :roll:
Az a 15 is 5-10 között lesz. :-)
És nem azt írta, hogy az árából meg fogjuk tudni venni Őket, hanem hogy lenne helyük a keretben.
Bár CS0kival már korábban írtuk, hogy jobb, ha egy szűkített kerettel számolunk szerintünk. Vagy szerintem, de mintha Ő is ezt írta volna, majd kijavít, ha nem. :D

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. május 8., szerda 20:50

Jim írta:de Di Maria Kaká eladásával
már simán lenne hely a keretben Bale/Neymar - Isco párosnak is
Valahol egy párhuzamos univerzumban, de nem itt. Di Mariért örüljünk ha kapunk 25-30 körül. Kakát én 20-ért elpasszolnám a magas reklámértéke miatt, de ennyiért nem fogja megvenni senki. 15 a max amit láthatunk majd belőle. Ezt így elnézve sehogy se jön ki. :roll:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2013. május 8., szerda 20:45

de Di Maria Kaká eladásával
már simán lenne hely a keretben Bale/Neymar - Isco párosnak is

Avatar
R-l@nch
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 15:12
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane, Raúl, Casillas, Marcelo, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R-l@nch » 2013. május 8., szerda 20:39

Ha lenne egy kész csapatunk és Neymar már játszott volna legalább 1-2 évet Európában, akkor gondolkodás nélkül azt mondanám én is, hogy igen. Így viszont lutri mint állat. Ezzel azt akarom mondani, hogy Robinho óta tudjuk nem úgy mennek ezek a dolgok, hogy szambaországból idecsöppenve egyből cukormázas világ az élet. ÉS ezt nem is a játékosnak, hanem nektek, nekünk szurkolóknak kéne megérteni

Avatar
fringsquad
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 19:10
Kedvenc játékosaid: cé, marci, jesé, modric
Kedvenc csapatod: rm

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: fringsquad » 2013. május 8., szerda 20:37

én balenek jobban örülnék mivel szerintem jelenleg ő illene ide jobban persze, ha jön új edző és hagyuk ezt a semmi játékot akkor neymar, de ott társak kellenek ahol eddig nem nagyon lenne :roll: modric, ronaldo, marcelo, benzema s azzal annyi... ez édes kevés :(
carvajal.bale.vidal.jesé

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. május 8., szerda 20:35

Ez egyértelmű. HA van valamilyen módja, akkor mindenképpen Neymar!

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2643
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. május 8., szerda 20:28

Már megint kezdődik ez a Neymar vs. Bale dolog? :lol:

Mindkettő jó spíler, fejlődőképesek, mennek is mint a gép, fiatalok. Nem gondolnám, hogy teljesen halott ötlet lenne Bale, mert tényleg eszméletlen mennyire felszívta magát. Megélne Ő itt is, nincs sok kétségem efelől.

Neymar viszont aranylabda kaliber. Látszik minden labdaérintésén, hogy a zsigereiben van a joga bonito. Az ilyen érvek nem érdekelnek, hogy brazil védők ellen, meg bohócliga, meg hasonló okosságok. Én is gyengébbnek tartom az ottani bajnokságot, sőt a védők sem annyira fegyelmezettek, mint Európában, viszont ne nevettesetek már az ilyenekkel, hogy az európai védőket nem tudná elküldeni gyufáért! Hát amiket művel, azt nagyon kevesen követik, reagálják le. Sokkal nagyobb az esély arra, hogy itt is be fog robbanni. A képességei alapján egyértelműen a legnagyobb tehetség, és annak ellenére, hogy vannak nagyképűnek ható dolgai (melyik sztárnak nincsenek?), azért nem hallok olyanokat, hogy lóg edzésekről, meg tiltott bulizásokat nyomat. Az, hogy bohóc, az egy dolog, de amíg odateszi magát, addig nincs probléma.

Ha el lehet happolni a Barca orra elől, akkor minden követ meg kell mozgatni ennek érdekében. Apucit meg kell kenni, bármi.
A vételárakhoz annyit, hogy egyrészt Bale is minimum 60 milla, de mivel nem akarják eladni, így akár több is lehet. Ez már irreális, azt tekintve, hogy egy 70-80 millás Neymar is lehet a "legolcsóbb" igazolás. Marketingszempontból is nagyszerűen felépített a gyerek, vinnék a mezeket, mint a cukrot. Szóval az az érv sem teljesen stabil, ami a vételárat támadja. Főleg, ha Perez is belemegy ilyenbe. Vannak hülye dolgai az öregnek, meg kicsit megalomániás, de pénzügyi veszélybe nem sodorta a klubot soha. Zidane esetében is sokan húzták a szájukat az ár miatt, aztán láttuk mit mondott erről (itt most nem a játékosokat hasonlítom össze).


Lényeg a lényeg, ha jön Bale, én örülni fogok, mert nagyra tartom, és szerintem itt is jó lenne, viszont ha van esély a tarajosra, akkor Őt preferálnám.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 8., szerda 20:14

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/ ... 5478_n.jpg
Szokásos meccs előtti tékozló fiúk suttyó fotója. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4462
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. május 8., szerda 20:13

tubatibi írta:szerintem meg nézzétek meg este a srácot, ahogy majd butít minket. :-)
párszor már összejött neki, benne van, hogy ma is, főleg a védelmünket látva.
Azóta se nagyon hallani róla és irreálisan sokat kérnek érte(35m)
az - szerintem - csak a kivásárlási ára, nem jelenti, hogy ennyit kérnének érte.
Én egyébként úgy vagyok vele, ha már úgy is kiadunk egy valag pénzt, akkor vegyünk bizonyított képességű pályafutásuk csúcsa felé haladó arcokat nem ilyen ígéreteket.
Alapvetően én is így lennék vele, de akkor már inkább vennék 30-ért egy Iscot, mint mondjuk összesen 80-ért egy Neymart. Főleg, hogy egyikőjük sem bizonyított többet a másiknál...
Bale már más kérdés, többre tartom Isconál és Neymarnál is - ezért be is támadnak majd a divat neymar fanok, hehe hű követői :D - de eléggé nyilvánvalónak tűnik, hogy a Spursnél nem hajlandóak megszabadulni tőle. Ráadásul éppenséggel ő sem lenne egy olcsó megoldás.

nekem Lucas Moura lenne az álom, de ő még pletykaszinten sem merül fel. :angry:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 8., szerda 20:08

Szerintem Isconak még mindig csak 2-3 felkapott hónapja van. Azóta se nagyon hallani róla és irreálisan sokat kérnek érte(35m). Ráadásul ő is bal szélről indul befelé, szóval... CR-nek mennie kell. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. május 8., szerda 20:07

Én mondjuk Modricra gondoltam és nem Kakára aki remélem idén nyáron elmegy. :roll: Ezt a támadószélső kp-t pedig már most felejtsétek el. Lehet, hogy ez máshol működik itt nem fog. Özil szerencsétlenkedéseivel most még jobban besülne, Modric pedig megoldja azt amit Isco csinálna. Ide kell két brutális szélső. Neymar vagy Bale és miénk a világ legjobb széle.

Ráadásul Jesének kell megadni a lehetőséget, mert tehetségesnek tűnik az arc. Ő jó lesz nekünk szélsőre cserének.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 84 regisztrált és 0 vendég