Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. május 12., vasárnap 11:12

Kíváncsi leszek, hogy ki helyettesíti Varanet a döntőben. Ugye normális esetben az Essien-Pepe-Ramos-Coentrao védelem lenne, de szerintem Pepet kihagyja Mourinho és Albiol kap lehetőséget. Sírva fakadok, ha rajta megy el a meccs.

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. május 12., vasárnap 9:52

peti_madrid írta:Na, ha Rooney tavozni akar a Unitedtol, ugyanakkor kell nekik Benzema, akkor meg lehetne probalni a cseret szerintem. El tudnam viselni Sir Wayne-t habfeherben :)
Nincs az az Isten, hogy a babzabáló ide jöjjön. Öregszik már és a MU-ban sem csatár hanem tkp aki már többet foglalkozik a védekezéssel. Benzemát nem adnám oda érte semmiért.

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2013. május 12., vasárnap 9:50

Na, ha Rooney tavozni akar a Unitedtol, ugyanakkor kell nekik Benzema, akkor meg lehetne probalni a cseret szerintem. El tudnam viselni Sir Wayne-t habfeherben :)

realfan91
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:08
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2013. május 12., vasárnap 2:50

R-l@nch írta:
hehe írta:bocs, de finom leszek.
fred nem. ő khm hogyismonydjam nem igazán technikás. :mrgreen:
mint ahogy damiao sem.
ők ilyen jorente típusú erőcsatárok, gyöklassú, nulla csel, lőni talán tud, érkezni tud, de játékban duplanulla.
ÉN se kezdőnek hoznám, hanem cserecsatárnak. Jól fejel, jó a pozíciós játékban, jól tartja meg a labdát, oké nem egy gyors játékos, meg nem biciklizik, de tudna ő segíteni a rutinjával. Mellesleg nem kerülne sokba se sztem.
Mind1, csak egy ötlet volt
Sztem Baptistát hozzuk vissza, ő még viszonylag technikás is. :mrgreen:

realfan91
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:08
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2013. május 12., vasárnap 2:28

Engem meg az átigazolási politikánk idegesít. Persze, mióta realos vagyok azóta ez megy...de hát azóta eredmények sincsenek. :roll: Konkrétan arra gondolok, hogy minden edzőváltásnál (ami általában legjobb esetben évente történt, Mourinho kivétel) mindig a fél csapatot kicserélik, és új, kész játékosokat vesznek több tíz/száz milliókért. De Mourinhonál se volt ez másképp, attól hogy 3 évet maradt, még egy összedobott, összevásárolt semmi ez a csapat. És most omlott össze. Olyan mintha alap nélkül építenék a házat. Arra gondolok, hogy JÓVAL több energiát kellene szentelni az utánpótlásra, illetve az utánpótlás megfelelő játékosainak első csapatba való beillesztésére. Nézzünk meg egy Bayernt, egy Dortmundot, egy BARCÁT...Nem 1 nyár alatt b*szták össze a csapatot. Ők felépítettek valamit. Persze, nyilván a Dortmund egy kisebb csapat, de akkor is, az eredmények egyre csak jönnek és kinövi magát lassan egy igazi topklubbá. (Ha nem adják el mondjuk a fél csapatot.) De ezen csapatoknál sok-sok saját nevelés van a KEZDŐBEN. Nálunk menny is? Azt hiszem Jó esetben is csak 1-2. Idén év végén ez már 0 volt Casillas padoztatásával. Miért nem veszik észre hogy ez nem működik? Itt van a City, meg a PSG, akiket utálunk, de ugyanazt csinálják mint mi. És persze, ezért nem is fognak komolyabb eredményeket elérni. Max 1 szaros hazai ligát nyernek, de én BL-re gondolok leginkább. Le kellene ültetni a padra egy egykori Real játékost, vagy esetleg egy spanyol edzőt...Már rég nyomatni kéne Zidane-ék korosztályát az edzői pályára, az utánpótlásba edzősködjenek, vagy másodedzőnek az első csapathoz. Karanka itt van, de sztem ő pont hogy nem elég nagy ikon és nem elég karakán egyéniség egy komoly edzőhöz. Zizou papát hozni és leültetni edzőnek. Jesét meg aki valamire való felvinni. Talán José (Rodriguez) aki még ilyen. A többi akikben van valami mehet kölcsönbe. És a Negredo, meg a Mata szintű neveléseinket nem kellene csak úgy kib*szni. De gyanítom amíg Florentino él, addig semmi változás nem lesz. Öli bele a pénzt, majd kapja vissza a mezekből, eredmények elérése nélkül. Csak a múltra meg a szurkolói támogatottságra épít. Sajnos nem látok kiutat innen még amíg Florentino az elnök addig biztosan...Ha meg Ancelottiban gondolkodunk, és még nem is Kloppban, vagy Heynckessben, akkor az a kis remény is elúszik sajnos, hogy még egy összepakolt valami csapattal és lehetne eredményeket elérni, és esetleg hosszútávon gondolkozni.

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2013. május 10., péntek 12:51

Ami engem nagyon zavar megint , hogy szó van új csatárról , Új szélsőről Di María helyett meg középpályásokról. Csak megint az lesz hogy ott lesz a kezdőben Özil,Cr meg mondjuk esetleg Bale. A cserepadon meg csücsülni fog Kaká meg Callejon , jobb esetben Jesé és megint nem lesz normális cserénk a támadó harmadba :roll: Ami idén is a legnagyobb problémát okozta .
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: accel » 2013. május 8., szerda 22:35

a kupadöntőn viszont már élvezhetjük a khedira-varázst :salute: :mrgreen:

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. május 8., szerda 22:29

accel írta:amúgy furcsa khedira után, essient látni a kp-n xabi mellett, akinek nincsenek alapvető labdakezelési gondjai. :mrgreen:

Amolyan kényeztetés a szemnek, amolyan "szem masszázs" :mrgreen:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: accel » 2013. május 8., szerda 22:23

amúgy furcsa khedira után, essient látni a kp-n xabi mellett, akinek nincsenek alapvető labdakezelési gondjai. :mrgreen:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. május 8., szerda 22:19

Hát José a bdsrstnt, hogy nem ezt a 6-ost játszattad egész eddig.

De kell Khedira. Meg DM. Meg Higuain. Az a sok falábas félszemű...

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2013. május 8., szerda 14:43

Az El Economista szerint a Real Madrid megtette az első lépéseket Gündogan leigazolásának érdekében. A lap szerint a BL elődöntők során a Királyi Gárda vezetősége 20 millió eurót és Nuri Sahin játékjogát ajánlották a játékosért cserébe. A BVB még nem döntött arról, hogy elfogadják-e az ajánlatot.
Na, végre valami! Szerintem ez teljesen jó ajánlat lenne. Ha esetleg le lehetne menni 15-18 misire, akkor még jobb. Szerintem teljesen jó ötlet, mert ugye Sahinnak nem feküdt a spanyol foci, mert szerintem annyira nem technikás, meg teszem-veszem játékos, mint Gündogan, aki szerintem el lenne itt, mint hal a vízben. Illetve ugye jelenleg is a 2 dudás egy csárdában effektus van ezzel a két játékossal a dortmundiaknál, szóval fontolóra venném a dolgot a helyükben. Visszakapják a csapatuk motorját, meg kapnak jó sok suskát is mellé. Mindenképp rábólinthatnának az üzletre, aztán egy baráti :agree: és dombon a tanya.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 8., szerda 12:20

Tayo írta:
Ha meg 5 év múlva komoly játékos válik belőle, akkor Mourionho magyarázhassa, hogy ő fedezte fel, ő játszatta először.
persze.

Varane esetében sem fogja soha elmondani hogyha nincs Zidane akkor kb szóba sem került volna a leigazolása, de ő volt az aki bemerte rakni 19 évesen és milyen jól tette mert világklasszis védő lett.
Mondjuk ezen nem tudom minek vagytok ennyire fennakadva. Mindenhol úgy van, hogy van egy játékos megfigyelő(Zidane) aztán beajánl valakit az edzőnek(Mourinho), aki dönt, hogy kell neki vagy nem. Döntött, leigazoltuk, Zidanenak jó szeme volt José meg, ha kicsit talán kényszerből is, de berakta a kezdőbe és bejött. A City ellen hazain meg nem is kényszerből rakta be a kezdőben, szóval nem tudom, hogy miért akarjátok minden áron lehúzni most már Josét.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Tayo
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:51
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Varane, R9.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Tayo » 2013. május 8., szerda 12:01

Ha meg 5 év múlva komoly játékos válik belőle, akkor Mourionho magyarázhassa, hogy ő fedezte fel, ő játszatta először.
persze.

Varane esetében sem fogja soha elmondani hogyha nincs Zidane akkor kb szóba sem került volna a leigazolása, de ő volt az aki bemerte rakni 19 évesen és milyen jól tette mert világklasszis védő lett.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 8., szerda 10:41

R.M.C.F írta:A juve gazdag klub nincs szüksége pénzre,max ha durván irreális,akkor......egyik sem eladó kategória,szerintem csak durva magas vételárral hozható.
Kell nekik a pénz. Náluk is van pár poszt, ahova kellenének a minőségibb játékosok és azért az új Stadion miatt se tudnak annyit áldozni egy-egy játékosra, mint amennyit manapság a piac kér.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. május 8., szerda 10:01

Mike írta: na jah, utolsó meccsen meg beteszi Jesét is, és mossa kezeit, h ő bizony játszatta a srácot
Azt próbálja meg.. most már fel ne hozza, mert hülyét kapok :x Nem elég, hogy nem adott játéklehetőséget neki, de még a végén akkor a gólkirályi címet is "elveszi" tőle, mert ezáltal kevesebb meccsen tud pályára lépni a Castillában. Amint vége a szezonnak, azonnal felhozni a nagyokhoz, de addig maradjon most már a kicsiknél.

(kupa döntőre viszont felhozhatná :mrgreen: )
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. május 8., szerda 9:46

CS0ki írta:Egyébként lehet kap pár percet Fabinho is, hogy Mou elmondhassa, hogy már x+1 játékos az utánpótlásból játszott alatta.

Ha meg 5 év múlva komoly játékos válik belőle, akkor Mourionho magyarázhassa, hogy ő fedezte fel, ő játszatta először.
na jah, utolsó meccsen meg beteszi Jesét is, és mossa kezeit, h ő bizony játszatta a srácot
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. május 8., szerda 9:40

CS0ki írta:Egyébként lehet kap pár percet Fabinho is, hogy Mou elmondhassa, hogy már x+1 játékos az utánpótlásból játszott alatta.
Ha meg 5 év múlva komoly játékos válik belőle, akkor Mourionho magyarázhassa, hogy ő fedezte fel, ő játszatta először.
Ez annyira illene rá. :lol:

Szerintem is Nacho lesz a jobb oldali védő. De eddig nem az volt a kifogás, hogy Nacho azért nem játszik, mert nem szélső védő, hiányzik belőle az oda kellő dinamizmus? Még mindig nem szélső védő,szóval akkor lett dinamizmusa? :hmmm:

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. május 8., szerda 9:36

Szerintem Nacho lesz jobb oldalon.

Egyébként lehet kap pár percet Fabinho is, hogy Mou elmondhassa, hogy már x+1 játékos az utánpótlásból játszott alatta.

Ha meg 5 év múlva komoly játékos válik belőle, akkor Mourionho magyarázhassa, hogy ő fedezte fel, ő játszatta először.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. május 8., szerda 8:41

Realista24 írta:
Lopez - Fabonho, Varane, Nacho, Coentrao - Xabi, Essien - Modric - Özil , Benz, Cr
Mou megmondta, hogy Albiol kiérdemelte a játéklehetőséget, így Fabinho csak csere lesz.
Holnap López, Albiol, Varane, Nacho és Coentrao fognak játszani – itt is van, most árultam el 5 kezdő játékost holnapról.
Ráadásul jobb oldalon :roll: Remek. (Hacsak nem úgy odavágta a neveket, és jobboson Nacho lesz.)
Bár talán az nagyobb plusz, hogy Nacho középen lesz. (Persze itt is él még az előző zárójeles rész.)
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62743
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 8., szerda 8:34

Lopez - Fabonho, Varane, Nacho, Coentrao - Xabi, Essien - Modric - Özil , Benz, Cr
Mou megmondta, hogy Albiol kiérdemelte a játéklehetőséget, így Fabinho csak csere lesz.
Holnap López, Albiol, Varane, Nacho és Coentrao fognak játszani – itt is van, most árultam el 5 kezdő játékost holnapról.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 61 regisztrált és 0 vendég