Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. december 16., hétfő 22:03

ugyan a ti két bl meccsetek pont az atletico és klasszikus előtt vannak,
y

Tavaly is a MU elleni meccs mellett ment a klasszikó pár napra.nektek meg rá csak egy vagy két hétre volt bl.

előtte már nem emlékszem de ott is voltak ilyenek bőven......Nyilván nem szándékos,de azért hőzöngeni jó rajta. :D
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: DavieS » 2013. december 16., hétfő 22:02

'shutterisland írta:az pedig már más kérdés, hogy ez amúgy sem a spanyol szövetség "barca tolása" lenne, mert a bajnoki menetrend adott volt, a bl sorsolás jött rá később.
Ha ez egyszeri alkalom lenne, akkor azt mondaná az ember hogy oké, ez van, de ha évek óta megfigyelhető ez, hogy nekünk érdekes mód mindig egymást érve jönnek a fontos? nem, sorsdöntő! meccsek tavasszal, az azért már elég érdekes, akárhogyan is nézzük

:hmmm: :hmmm:
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8392
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. december 16., hétfő 21:53

Donát írta: RM:
02.23. Elche (o)
02.26. Schalke (i)
03.02. Athletico Madrid (i)

03.16. Malaga (i)
03.18. Schalke (o)
03.23. Barca (o)


Barca:
02.16. Rayo (o)
02.18. City (i)
02.23. Real Sociedad (i)

03.09. Valladolid (i)
03.12. City (o)
03.16. Osasuna (o)
03.23. Classico

Van aki még meglepődik a menetrenden? :lol: :lol: :lol: Azért ez évek óta gyanús, ebben igaza volt Mou-nak.
nem érzem teljesen jogosnak.

ugyan a ti két bl meccsetek pont az atletico és klasszikus előtt vannak, míg a mieink a sociedad és osasuna ellenit előzik meg, ez nyilvánvaló különbség.

viszont a schalke klasszisokkal könnyebb ellenfél, mint a city, könnyen el tudom képzelni, hogy már félidőben elraktok nekik kettőt gelsenkirchenben is.
szóval a papírforma szerint nekünk kell mind a két meccsen a legerősebb összeállításunk és nagyszerű teljesítmény, maxon pörögve.
ezzel szemben nektek már simán eldőlhet az első meccsen még úgy is, ha nem hajtjátok ki magatokat.

persze ha ez máshogy lesz, és mi verjük 2-vel a city-t, míg ti kikaptok szalaiéktól az odavágón, akkor bőven igazad lesz.
csak most a papírformáról beszéltem.

az pedig már más kérdés, hogy ez amúgy sem a spanyol szövetség "barca tolása" lenne, mert a bajnoki menetrend adott volt, a bl sorsolás jött rá később.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. december 16., hétfő 21:48

remek volt a sorsolás. teljesen elégedett vagyok. city-arzenál továbbjutást szeretnék, utána meg a city-vel meccselni. csak hogy megmutassuk hogy kell kiejteni őket :mrgreen:

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. december 16., hétfő 21:18

h3x0r írta:A masik meg, hogy tavaly az Arsenal volt az egyetlen csapat, aki meg tudta lepni a nemeteket.
A Bate Borisovnak is sikerült. Meccs után az öltözőben lehet megkóstolták a játékosok Sammer cipőtalpát :D

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. december 16., hétfő 20:44

Hát azért én még elnéznék egy régi Rómát, Intert, Juvet :lol: , Valenciát és a Liverpool... De még írhatnám a Lyont is. Ezzel az 5-tel(Lyont nem számoltam, mert akkor egy nagy már biztos kizúgna a csoportból) már a 16 között is sok lenne a ki-ki meccs. Mondjuk nem lenne a Galata, Zenit, Schalke, Olympiakos és a Leverkusen. Jó lenne, ha az olaszok szépen visszakapaszkodnának és visszaszereznék valami csoda folytán a következő években a 4 BL helyüket, mert hiába jó a Bundes, de a Bayernen kívül talán még a Dortmund se tud majd hosszú távon ütőképes lenne, ilyen Schalke meg Leverkusenről meg nem is érdemes beszélni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
JustoVillar
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:23
Kedvenc játékosaid: Casillas, Justo Villar, Bueno
Kedvenc csapatod: Haladás, Packers, Celtics, Saxo-Tinkoff
Tartózkodási hely: Holy King

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: JustoVillar » 2013. december 16., hétfő 20:43

Szerintem a Barca nagyon meg fog szenvedni a cityvel főleg ha bejön egy két sérülés. City otthon nagyon jó, idegenben eddig nem nagyon jött ki nekik a lépés.
Bayern Arsenal szerintem nagyon sima. Arsenal nem tud beállni bunkerezni, másképp meg nem lenne esélyük. Ha hátul nem tudtak minden négyzetcentit lezárni akkor nagyon simán szétkapják őket.
Atletico Milan párharcnál én inkább Milan továbbjutást tartok esélyesebbnek. A Milan mindig is kupa csapat volt, ha a bajnokságban szenvedtek akkor is ott voltak a kupákban elöl. A másik dolog szerintem ami a javukra billentheti a mérleget, hogy az Atleticonak nagyon nincsen kispadja. A kezdőn kívül szinte mindenki spanyol középcsapat szint. Szóvál náluk egy sérüléshullám, formahanyatlás sokkal sebezhetőbbé teszi mint bárki mást a jelenlegi bl mezőnyből.
A többi párharc szerintem is nagyon egyértelmű.
Köszönöm Istenem, hogy nem vagyok fradista.

Egy élet, egy szerelem, egy vallás Haladás

Öpike

nagyi
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 9:38
Kedvenc játékosaid: Zinédine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: nagyi » 2013. december 16., hétfő 20:41

Mi se panaszkodhatunk,de az is biztos,hogy nem most kell megnyerni.A barca meg kifogta amerikát :D

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. december 16., hétfő 20:38

Ez a MU gyengebb,mint az a Chelsea. Nem fognak harapni. Jo a sorsolasuk. Es pont egy gyengebb evjaratu Sakhtart fogtak ki idén
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2013. december 16., hétfő 20:35

Egyébként idén nagyon erős lesz a legjobb 8 mezőnye, nem is emlékszem mikor volt ilyen (persze ha nem történik valami hatalmas meglepetés)

Real
City/Barca
Bayern/Arsenal
Dortmund
Chelsea
PSG
ManU
Atletico/Milan

Persze nem mind játszik mostanában nevéhez meltóan (Milan,ManU),de azért az ilyen gyengélkedő nagy csapatok is tudnak harapni (Chelsea-2012)...Mindenestre rég volt ilyen ,hogy nem "pofátlankodott" oda a 8 közé valami kis csapat (európai szinten) és most végre tényleg bl lesz a bl...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. december 16., hétfő 20:34

A masik meg, hogy tavaly az Arsenal volt az egyetlen csapat, aki meg tudta lepni a nemeteket.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2013. december 16., hétfő 20:21

Matt009 írta:Most őszintén, mondj a másik 7 második helyezettből jobb ellenfelet a BM-nek, úgy hogy sem a City, sem a Leverkusen sem a Schalke nem jöhet szóba. A BM a lehető legerősebb ellenfelet kapta. Mi kell még több?
Barca detto. Mi meg talán a legkönnyebbet. Szentpétervár szar hely télen, a Leverkusen erősebb a Schalkénál, a Galatát ugye nem kaphattuk... Egyedül az Olimpiakosz lett volna könnyebb, de igazán nem panaszkodhatunk.
Így van itt a lényeg annyi, hogy van egy minimális esély ,hogy a bajorok kiesnek és ennek örülünk.Természetesen mindenki tudja ,hogy a realitás a bajor tovább jutás, de azért láttunk már cifrább/elképzelhetetlenebb dolgokat, mint hogy az arsenal kiejtse a Bayernt. :D Just be Positive
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. december 16., hétfő 20:14

Most őszintén, mondj a másik 7 második helyezettből jobb ellenfelet a BM-nek, úgy hogy sem a City, sem a Leverkusen sem a Schalke nem jöhet szóba. A BM a lehető legerősebb ellenfelet kapta. Mi kell még több?
Barca detto. Mi meg talán a legkönnyebbet. Szentpétervár szar hely télen, a Leverkusen erősebb a Schalkénál, a Galatát ugye nem kaphattuk... Egyedül az Olimpiakosz lett volna könnyebb, de igazán nem panaszkodhatunk.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. december 16., hétfő 20:08

peti_madrid írta:Amúgy miért vagytok ennyire bizakodóak az Arsenalt illetően? Nem méltó ellenfele a Bayernnek, legalábbis szerintem. A védelemben Mertesacker ill. Koscielny/Vermaelen szerintem könnyű falat lesz Robbenéknek, középpályán Ramseyt megeszi Lahm vagy Kroos, Özilt 2-3-szor elnyomják, ezzel neki el is ment a kedve, Giroud meg egyszerűen csak nem fog labdát kapni. Nem emeltem ki mindenkit, de a Bayern minden téren az Arsenal előtt jár, egyszerűen nem látom esélyét annak, hogy 1-nél több gólt rúgjanak a németeknek összesen...
Ketten irtuk szerintem,es en is csak szmajlival viccbol. (meg mert bizakodok :D ) Egyertelmu eselyes a Bayern,mar az az eredmeny is meglepne,ha olyat elerne a csapat mint tavasszal.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Thiago11
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2013. május 8., szerda 20:31
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Thiago, Rivaldo
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Thiago11 » 2013. december 16., hétfő 18:22

Számunkra elég szerencsétlenül jött ki a sorsolás, ennek ellenére úgy érzem valamivel esélyesebbek vagyunk. Habár ezt így előre elég nehéz meghatározni, mert közbejöhetnek sérülések, amik az előzetes esélylatolgatásokat könnyen felboríthatják. Ha mondjuk náluk kiesik Kun, Silva vagy Yaya nagy gondban lehetnek. Nálunk kezdenek visszaszállingózni az emberek, reméljük nem lesz még egy akkora sérüléshullám, mint tavaly. Ha mindkét csapat a legerősebb kezdőjével tud kiállni szerintem, ha nem is egyszerűen, de tovább fogunk menni. Neymar egyre jobb és egyre eredményesebb, Messi addigra visszatér és Alexis is megtalálta a góllövőcipőjét.
Egyedül a belső védőpárosukat érzem erősebbnek a többi csapatrészünk erősebb és a rutin is inkább mellettünk szól, úgyhogy nem vagyok annyira lelombozva.

Ti talán a legkönnyebb ellenfelet kaptátok, egyedül az Olimpiakoszt tartom gyengébbnek. Nem kell a hideg télbe utazni a Zenithez sem és bármennyire is nehéz egy német csapat ellen, a Schalke idén nagyon gyenge, csoda, hogy a csoportból továbbmentek.
No offense, de a sorsolásnál nem igazán panaszkodhattok, az előző 3 évben is talán egyedül a MU volt az egyetlen értelmes csapat a nyolcad -és negyeddöntőkben.

Idén szerintem egyedül a mi és az Atletico párosa nem egyértelmű, a Bayernnek nem okozhat gondot az Arsenal, még ha papíron szorosnak is ígérkezik. Az utolsó csoportmeccsen is csak annak köszönhette a City (nem lenézve őket) a győzelmet, hogy a bajorok szinte tét nélkül játszottak, nem is a legerősebb összeállításukkal és ellébecolták a meccset.

Egyedül a sérülések boríthatják fel szerintem a papírformát. Ha mondjuk a PSG-ből kiesik Ibra, vagy a BM is elveszti egy-két kulcsjátékosát, de amúgy nem hiszem, hogy lennének nagy meglepetések, hiába kiséses szakasz, de cáfoljanak rám. (főleg a Schalke :))

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. december 16., hétfő 17:39

Amúgy miért vagytok ennyire bizakodóak az Arsenalt illetően?
Náluk játszik az elmúlt 40 év legjobb labdanélküli irányítója :coffee:

Rangadókon ugyan inkább szívás van, mint siker, de a médiahype felhúzza őket. ( Ejj, hol van RMCF, mikor szükség lenne rá? :mrgreen: )

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2013. december 16., hétfő 17:30

peti_madrid írta:Amúgy miért vagytok ennyire bizakodóak az Arsenalt illetően? Nem méltó ellenfele a Bayernnek, legalábbis szerintem. A védelemben Mertesacker ill. Koscielny/Vermaelen szerintem könnyű falat lesz Robbenéknek, középpályán Ramseyt megeszi Lahm vagy Kroos, Özilt 2-3-szor elnyomják, ezzel neki el is ment a kedve, Giroud meg egyszerűen csak nem fog labdát kapni. Nem emeltem ki mindenkit, de a Bayern minden téren az Arsenal előtt jár, egyszerűen nem látom esélyét annak, hogy 1-nél több gólt rúgjanak a németeknek összesen...

Ezt senki nem vitatja, de a labda gömbölyű, és jó lenne ha valaki elvégezné a piszkos munkát... :D Meg hát nehogy már a bayern megvédje a címet.Szerintem a Madridnak, a Bayern-Dortmund-Chelsea triótól van félni valója, a többi csapat mondhatni fekszik nekünk, de akkor se fosom teli a gatyám ,ha az említett hármas kerül útba,csak hát jobb a békesség. :mrgreen:

Egyébként a Chelsea-től José papa miatt félek, lehet ,hogy sokan nem kedvelik már, de ha valaki ki tudja venni CR-t a játékból akkor az ő+azért tavaszra jól összerakja majd ezt a Chelseat- jó kis kontracsapat lesz.A nyári barátságos meccsel meg ne jöjjön senki...de ettől függetlenül nem félek tőlük se csak nem nézem le őket, a Bayern-dortmund páros gondolom meg 1értelmű, akkor is ha ez a dortmund már nem az a dortmund.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2013. december 16., hétfő 17:24

Amúgy miért vagytok ennyire bizakodóak az Arsenalt illetően?
Az Arsenal egy túlszopott csapat (már elnézést). (Bár ezt sosem fogom megérteni, hogy miért, vagy mire fel, biztos a régi emlékek) Most kaptak egy hatost a hétvégén. Amikor ilyen Madridban előfordult elnök és edző váltás jött utána egyből. :lol:

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2013. december 16., hétfő 17:20

Amúgy miért vagytok ennyire bizakodóak az Arsenalt illetően? Nem méltó ellenfele a Bayernnek, legalábbis szerintem. A védelemben Mertesacker ill. Koscielny/Vermaelen szerintem könnyű falat lesz Robbenéknek, középpályán Ramseyt megeszi Lahm vagy Kroos, Özilt 2-3-szor elnyomják, ezzel neki el is ment a kedve, Giroud meg egyszerűen csak nem fog labdát kapni. Nem emeltem ki mindenkit, de a Bayern minden téren az Arsenal előtt jár, egyszerűen nem látom esélyét annak, hogy 1-nél több gólt rúgjanak a németeknek összesen...

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. december 16., hétfő 17:17

DavieS írta:azért az a Balotelli - DCosta páros egész jónak ígérkezik.. :mrgreen: :lol:
10 perc után már a lelátón lesznek :lol:
petiamadridista írta:Aztána legjobb nyolc között már nem lesz könnyű ellenfél.
Könnyű nem, és most tényleg összejöhet egy olyan 8-as, akik közül bárki nyerhet a végén. De talán még így is a MU lesz a leggyengébb. (megelőlegezem nekik a továbbjutást) :hmmm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 102 regisztrált és 0 vendég