Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. december 17., kedd 10:37

'shutterisland írta:ettől elvonatkoztatva (még ha vicceltél is) egyébként a madridista közhangulatot nézve (most ez nem csak a fórumra vonatkozik) mondhatni jobban örül a nép annak, hogy a barca belehúzott a cityvel, mint annak, hogy a real kellemes ellenfelet kapott.
Attol fuggetlenul hogy most barcas vagy realos az illeto, elmondhatjuk hogy az emberek nagy resze jobban orul az ellenfele, vagyis inkabb ellensege sikertelensegenek, balszerencsejenek mint a sajat maga szerencsejenek. Es ez nem olyan dolog, hogy en magamban eldontom, hogy jobban szurkolok azert, hogy ti kiessetek mint azert hogy mi tovabbjussunk, hanem egyszeruen ez igy jon magatol.

(mondjuk ha megnezem a ket forumot, akkor itt meg mindig joval kisebb az ellenfel iranti gyulolet, vagy legalabbis itt nincsenek olyanok, akik minden egyes hirbol kihozzak, hogy a masik mekkora egy gusztustalan csapat)

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2013. december 17., kedd 9:51

Ilyenkor a szövetség részéről az lenne a legszebb és legtisztább, ha a kedden BL-t játszó csapat előző meccsét péntekre rakná, a rákövetkezőt pedig szombatra vagy vasárnapra.

Ha meg valaki szerdán játszik a BL-ben ,akkor az előtte lévő meccset szombaton nyomják le, az utána következőt pedig vasárnap.

Értelemszerűen vonatkozna ez a Realra, a Barcára vagy éppen az Atleticora.

A negyeddöntők időpontjai egyébként: április 1. és 2., illetve 8. és 9..

Olyan sorozatunk lenne - ha nem néztem el semmit -, hogy Vallecano(o), BL negyeddöntő odavágó, Sociedad(i), BL negyeddöntő visszavágó, Almería(o).
Barcának: Espanyol(i), BL negyeddöntő odavágó, Betis(o), BL negyeddöntő visszavágó, Granada(i).
Atleticonak: Bilbao(i), BL negyeddöntő odavágó, Villarreal(o), BL negyeddöntő visszavágó, Getafe(i).


Az elődöntőket még nem nézem, annyira nem szaladok előre. :mrgreen:

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1772
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Donát » 2013. december 17., kedd 9:34

'shutterisland írta:az pedig már más kérdés, hogy ez amúgy sem a spanyol szövetség "barca tolása" lenne, mert a bajnoki menetrend adott volt, a bl sorsolás jött rá később.
Én semmi másról nem beszéltem, mint ahogy írtam, mint hogy a játéknapok elosztásában valahogy évek óta látványosan mi húzzuk a rövidebbet. Tehát a fontos meccsek előtt miénk a szerda-szombat ,vagy más olyan leosztás, ahol csak 2 pihenőnap jut.

morzsolt
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2013. szeptember 1., vasárnap 0:37
Kedvenc játékosaid: iniesta
Kedvenc csapatod: barcelona

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morzsolt » 2013. december 17., kedd 9:34

még jó, hogy a Te négysoros hozzászólásod olyan értelmesre sikerült.
amúgy milyen okosságra gondolsz?semmi bántót nem írtam, (vagy nem akartam írni)de úgy látom betalált, mert rosszul esett.
viszont nem vágom magam alatt a fát, mert ellened nincs esély.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. december 17., kedd 8:45

Tiniket meg(mert tudom, h irigy vagy miattuk :) ) meg úgy tudtok szerezni, hogy nyertek kupákat, bocs nem tudtam kihagyni.:)

a Citynek meg különösen örülök, még ha kiesünk is, de legalább jó meccsek lesznek.ja és ugye mi mindig megkapjuk a szokásos könnyű ellenfelet, Ti meg a nehezet...ha már a szurkolók hülyeségér9l beszélünk
Pedig néha jobb nem lenyomni az entert egy hozzászólás előtt, csak szólok. :)
Az ötsoros hozzászólásodból egy félnek van értelme. Az okosságaidat tartogasd "otthonra".
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

morzsolt
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2013. szeptember 1., vasárnap 0:37
Kedvenc játékosaid: iniesta
Kedvenc csapatod: barcelona

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: morzsolt » 2013. december 17., kedd 6:41

van igazság abban amit írsz, de azért elég nagy öngól egy madridistának ilyet írni a barcásokról.mostanában eléggé átvettétek a mártír szerepét.Ti lettetek a szegény, őszinte, egyenes akinek mindig csak alátesznek real madrid.Szóval hülyeségből itt sincs hiány, de ettől még jogos.Tiniket meg(mert tudom, h irigy vagy miattuk :) ) meg úgy tudtok szerezni, hogy nyertek kupákat, bocs nem tudtam kihagyni.:)

a Citynek meg különösen örülök, még ha kiesünk is, de legalább jó meccsek lesznek.ja és ugye mi mindig megkapjuk a szokásos könnyű ellenfelet, Ti meg a nehezet...ha már a szurkolók hülyeségér9l beszélünk.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2013. december 17., kedd 0:29

'shutterisland írta:
Jobban várom már, mint a mi meccsünket.
ettől elvonatkoztatva (még ha vicceltél is) egyébként a madridista közhangulatot nézve (most ez nem csak a fórumra vonatkozik) mondhatni jobban örül a nép annak, hogy a barca belehúzott a cityvel, mint annak, hogy a real kellemes ellenfelet kapott.
Ez így van!Mert utálunk titeket !.... :mrgreen:

De most komolyan,átmegyek olvasgatni EB-re, és az a gyűlölet ami ott van a madrid irányába...elképesztő, szerintem te nem fórumoznál itt ha olyan mértékű lenne az utálat, vagy nem is az utálattal van a baj,mert az részemről is elég erős, hanem a megalapozatlan hülye kijelentésekkel amik ott vannak.Kb nincs is olyan kijelentés oda át amire azt mondom,hogy óó ebben lehet igazság, mert olyan marhaságokat irkálnak az elfajzott tinik.Az itteni barcásokon azért már látszik némi-nemű reakció a külvilág ingereire, de az a hely olyan mint egy elszigetelt Afrikai népcsoport, hiába magyarázod nekik ,hogy van áram meg repülő, azt se tudják mi az.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8518
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. december 17., kedd 0:22

Jobban várom már, mint a mi meccsünket.
ettől elvonatkoztatva (még ha vicceltél is) egyébként a madridista közhangulatot nézve (most ez nem csak a fórumra vonatkozik) mondhatni jobban örül a nép annak, hogy a barca belehúzott a cityvel, mint annak, hogy a real kellemes ellenfelet kapott.

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. december 17., kedd 0:08

Remek sorsolás, ennél szebben aligha alakulhatott volna. Mi megkaptunk egy csapatot, aki semmi nehézséget nem szabad, hogy okozzon (ha komolyan beszélünk a tizedikről), a City-Barca párosból pedig egy garantáltan kiesik. Jó ez. :)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. december 16., hétfő 23:15

Szerintem a City simán jó lesz, mert valami bitang erős a Touré-Fernandinho tengely. Yayat nem kell bemutatni, de a brazilról itt egy sokat mondó cikk:http://www.whoscored.com/Articles/4gdcs ... er-of-Play. Érdekes módon jól támad, jól védekezik és rengeteget robotol. Egyik sem ügyetlen, elől felteszik Agüerot két gyors szélső meg még egy romboló embert, aztán megehetik a Barcát.
Mondjuk:
-----Javi G
Yaya----Fernandinho
Navas------------Nasri
-----Kun

Jobban várom már, mint a mi meccsünket. :mrgreen: A mienk szerintem nagyon le lesz simázva... Nagyon gyengék a németek.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2013. december 16., hétfő 22:52

May 18 16:00 BST Barcelona v Atletico Madrid Estadio Camp Nou La Liga

Azért,ha szoros marad a bajnokság a végére (3ponton belül leszünk vagy lesznek) ez a meccs eléggé kedvezhet nekünk az utolsó fordulóban, mondjuk ehhez szükség van arra is ,hogy az atletico is partiban maradjon a végéig,hogy nekik is tétmeccs legyen az utolsó forduló.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. december 16., hétfő 22:28

Nagy az öröm a Citynél
http://www.youtube.com/watch?v=2WAbQDrWGzQ#t=13
:lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. december 16., hétfő 22:20

'shutterisland írta:de amúgy az utolsó bekezdéssel pont arra céloztam, hogy amit donát írt, hogy mourinho mondott anno, az tudtommal a spanyol szövetségre volt értendő, hogy ők tesznek szerinte a real alá.
pedig ugye elvileg a bajnoki menetrend már megvan (ha nem is napra pontosan) és erre "szervez rá" a bl.
Mourinhonak se a meccsek sorrendjevel volt baja, mert azt mar joval korabban eldontottek, hanem a meccsek kozotti pihenokkel. Azzal, hogy a gyengebb mecccsek elott volt tobb pihenonk, a nehezebbek elott meg kevesebb. A barcanak meg legtobbszor pont forditva..

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. december 16., hétfő 22:14

cserélnétek velünk ?
Maradjon csak a city nektek....egye baxxa. :D
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8518
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. december 16., hétfő 22:13

cserélnétek velünk ?
a környező meccsekért cserébe egy jó kis city-t a schalke helyett ? :mrgreen:

de amúgy az utolsó bekezdéssel pont arra céloztam, hogy amit donát írt, hogy mourinho mondott anno, az tudtommal a spanyol szövetségre volt értendő, hogy ők tesznek szerinte a real alá.
pedig ugye elvileg a bajnoki menetrend már megvan (ha nem is napra pontosan) és erre "szervez rá" a bl.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. december 16., hétfő 22:08

Inkább örülni kéne, hogy a németeket kaptuk.
Örülünk. :D :D :D :D
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. december 16., hétfő 22:07

Nem értem a felháborodást.
Közel egy hetünk van a Schalke meccsek után a felkészülésre. Nehogy már ez gondot okozzon. Ezt már nagyjából szezon elején lehetett tudni, hogy ez idő tájt lesz a két bl meccs.
Inkább örülni kéne, hogy a németeket kaptuk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. december 16., hétfő 22:03

ugyan a ti két bl meccsetek pont az atletico és klasszikus előtt vannak,
y

Tavaly is a MU elleni meccs mellett ment a klasszikó pár napra.nektek meg rá csak egy vagy két hétre volt bl.

előtte már nem emlékszem de ott is voltak ilyenek bőven......Nyilván nem szándékos,de azért hőzöngeni jó rajta. :D
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: DavieS » 2013. december 16., hétfő 22:02

'shutterisland írta:az pedig már más kérdés, hogy ez amúgy sem a spanyol szövetség "barca tolása" lenne, mert a bajnoki menetrend adott volt, a bl sorsolás jött rá később.
Ha ez egyszeri alkalom lenne, akkor azt mondaná az ember hogy oké, ez van, de ha évek óta megfigyelhető ez, hogy nekünk érdekes mód mindig egymást érve jönnek a fontos? nem, sorsdöntő! meccsek tavasszal, az azért már elég érdekes, akárhogyan is nézzük

:hmmm: :hmmm:
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8518
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. december 16., hétfő 21:53

Donát írta: RM:
02.23. Elche (o)
02.26. Schalke (i)
03.02. Athletico Madrid (i)

03.16. Malaga (i)
03.18. Schalke (o)
03.23. Barca (o)


Barca:
02.16. Rayo (o)
02.18. City (i)
02.23. Real Sociedad (i)

03.09. Valladolid (i)
03.12. City (o)
03.16. Osasuna (o)
03.23. Classico

Van aki még meglepődik a menetrenden? :lol: :lol: :lol: Azért ez évek óta gyanús, ebben igaza volt Mou-nak.
nem érzem teljesen jogosnak.

ugyan a ti két bl meccsetek pont az atletico és klasszikus előtt vannak, míg a mieink a sociedad és osasuna ellenit előzik meg, ez nyilvánvaló különbség.

viszont a schalke klasszisokkal könnyebb ellenfél, mint a city, könnyen el tudom képzelni, hogy már félidőben elraktok nekik kettőt gelsenkirchenben is.
szóval a papírforma szerint nekünk kell mind a két meccsen a legerősebb összeállításunk és nagyszerű teljesítmény, maxon pörögve.
ezzel szemben nektek már simán eldőlhet az első meccsen még úgy is, ha nem hajtjátok ki magatokat.

persze ha ez máshogy lesz, és mi verjük 2-vel a city-t, míg ti kikaptok szalaiéktól az odavágón, akkor bőven igazad lesz.
csak most a papírformáról beszéltem.

az pedig már más kérdés, hogy ez amúgy sem a spanyol szövetség "barca tolása" lenne, mert a bajnoki menetrend adott volt, a bl sorsolás jött rá később.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 130 regisztrált és 0 vendég