Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. május 9., csütörtök 14:31

Marci77 írta:Amúgy Bale elég vicces,ahogy másolja CRt a szabadoknál... Bárcsak értelmes feje lenne... :mrgreen:
Spurs meg majd megint jövőre.
Mindig leírják azB Arsenalt,de azért megint meglesz a 4. hely.(bízok bene),és a Spursnek megint marad az EL.
Szerencsére nem az értelmes fejre adják a gólokat :mrgreen: Akkor nem állnánk túl jól, lásd Bale + Adebayor. :mrgreen:

Ahhoz még meg kell verni a Wigant meg a szarkákat, nagyon bízok benne, hogy valamelyik elkap majd titeket. :lol: :D

Ha már átigazolások.
JÖJJÖN:
- egy balszélső, mert Sig hiába tolja jól ott, azért ő nem oda való
- egy csatár, Bentekéről cikkeztek, vele tökéletesen meg lennék elégedve, de az sem lenne probléma, ha helyette Damiao jönne
- illetve ha Bale megy (maradjon!), akkor mindenképpen kell egy klasszis irányító, mondjuk Isco nem lenne rossz B-)

MENJEN:
- Adebayor leginkább, ok, hogy most elhozott egy pontot a Stamford Bridge-ről, de amúgy kuka ez a szezonja. Mondjuk ha ő marad, Defoe megy, Benteke meg jön, azzal is kiegyeznék.
- Dempsey esetleg.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3085
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. május 9., csütörtök 13:38

Bocs a dupláért,csak nem engedte elküldeni a szerkesztést.


Fergusont nem bírom,de tisztelet jár neki,mint a világ egyik legjobb edzőjének,azért amit elért. Jó egészséget kívánok neki! (és kevesebb bort :mrgreen: )


Sztilijan Petrov bejelentette visszavonulását. :/ Neki is jó egészséget kívánok! :-)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3085
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. május 9., csütörtök 13:28

BBarni írta:Ők is lehetnek bár én Vermán meglepődnék!Szerintem Szczesny is könnyen mehet, új kapust akar Wenger ő meg nem hiszem,hogy szívesen kispadozna!Ha viszont Sagna megy akkor kell valaki a jobb oldalra mert Jenkinson kevés oda..
Chamakh ugye remélem végleg megy, és Gervinho is mehetne bár ő szerintem maradni fog!
A védelmet kell rendbe rakni a nyáron és egy-két csatárt igazolni, ha még marad pénz akkor a kp-t is lehet minőségibbé tenni!
Verma szerintem marad. Sagna is maradni fog bár idén nagyon gyenge,de ha jó formában van,akkor kevés nála jobb van. Szczesny remélem marad,egyik kedvencem a csapatban jelenleg,szerintem ígéretes tehetség,és a csapat bohóca :mrgreen: . Jenkinson szerintem nem kevés(emlékszem egy-két éve mekkora rakat sz*rnak tartottam,de változott a véleményem azóta...),bár elsőszámú priorításként még tényleg nem megfelelő. Gervinhonak örültem mikor jött,én többet láttam benne jóval,mint amit mutatott. Függetlenül attól,hogy hülye,és fájdalom legtöbbször a játéka,még mindig benne van talán a legtöbb élet a támadók közül.
Chamakh OUT,Fabianski OUT,szerintem Mannone OUT. Diaby?? Nem rossz játékos,de ennyi sérüléssel kinek kéne..
Walcottal kezdeni kéne valamit,és Chambot is többet kéne játszatni. Poldi is csak erős csere szint.VKP kell,szerintem ne is egy,hanem kettő. Giroud is gyenge,csatár kell.
Örülnék,ha Song és Fabre visszajönne :-) A lényeg,hogy nehogy Valdes jöjjön,mert meghalok...
1 kapus,2 csatár,1 szélső, 2 vkp,1 jhv,1 khv.... sok playa kéne...



Amúgy Bale elég vicces,ahogy másolja CRt a szabadoknál... Bárcsak értelmes feje lenne... :mrgreen:
Spurs meg majd megint jövőre.
Mindig leírják azB Arsenalt,de azért megint meglesz a 4. hely.(bízok bene),és a Spursnek megint marad az EL.


KNOWS
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. május 9., csütörtök 13:19

BALE.
http://spurs.blog.nepsport.hu/archives/2013/05/08/BALE/
Zidane: „Azok után amilyen szezont fut, biztosan a világ egyik legdrágább játékosa lesz, ha úgy dönt, hogy elhagyja Londont. 40-60 milló fontot is elkérhet érte a klubja. Ezt a világon 4 csapat tudja kifizetni, anélkül, hogy megérezné. A legjobb játékost akarják majd és Gareth abban a korban van, hogy még előtte áll minimum 10 olyan év, ahol hasonlóan teljesíthet. A különleges indulósebességét szeretem benne, valamint azt hogy emellett nagyon érti a játékot. Ez rettenetesen ritka. Egy olyan játékos mint ő, olyan különbséget jelenthet egy nagy csapatnak, amivel bajnokságot, vagy Bajnokok Ligáját lehet nyerni.”
Olvadozok a büszkeségtől. B-) :D

Iksz, iksz, iksz.
Felemásak az érzéseim a meccsel kapcsolatban, egyrészt örülök, hogy nem kaptunk ki, mert jobb volt a Chelsea, másrészt bosszankodom, mert meg lehetett volna előzni a bekapott gólokat, ha jobban helyezkednek Dawsonék a szögletnél, aztán meg Dawson mondjuk odacsúszik Ramires elé, hogy blokkolja a löketet.
Viszont egyáltalán nem játszottunk rosszul, és AVB megint jól cserélt, lásd Sigurdsson.
+++ Adebayor!!! Hihetetlen, egész szezonban egy-két villanástól eltekintve kuka, ere egy ilyen meccsen hoz két gólt a konyhánkra. :D Bravó, Ade.
GÓL
GÓLPASSZ, de milyen?!
Ettől függetlenül kell egy csatár nyáron.
+ Vertonghen, Walker, Dawson (a hibájától eltekintve)
+ Huddlestone+Parker, meglepően jól tolták, de azért nem egy Sandro-Dembélé páros, az kétségtelen
+ Holtby, majd Sig
- Assou-Ekotto most nem annyira tetszett
- Lennon se
- Bale magához képest gyenge volt, de ezt megbocsátjuk neki, azt hiszem. :mrgreen:

Stoke és S'land must win kategória!

The truth is that by winning both remaining games (at Stoke Sunday, home to Sunderland May 19), Spurs could finish on 72 points, which would have ensured a top-four finish in all but one of the Premier League seasons since the division was reduced to 20 clubs.

Ez egy jó szezon összességében, egy kis szerencsével (Senal) nagyon jó is kerekedhet belőle.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. május 9., csütörtök 10:05

Barni, szerinted ki fog távozni az Arsenaltól? Első tippre mondanám Sagnát és Vermaelent.
Ők is lehetnek bár én Vermán meglepődnék!Szerintem Szczesny is könnyen mehet, új kapust akar Wenger ő meg nem hiszem,hogy szívesen kispadozna!Ha viszont Sagna megy akkor kell valaki a jobb oldalra mert Jenkinson kevés oda..
Chamakh ugye remélem végleg megy, és Gervinho is mehetne bár ő szerintem maradni fog!
A védelmet kell rendbe rakni a nyáron és egy-két csatárt igazolni, ha még marad pénz akkor a kp-t is lehet minőségibbé tenni!

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. május 9., csütörtök 9:44

Barni, szerinted ki fog távozni az Arsenaltól? Első tippre mondanám Sagnát és Vermaelent. :hmmm:
"And my heart will leave you never."

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. május 9., csütörtök 9:30

a kezetekben avan a sorsotok, konnyu ellenfelekkel jatszotok. Szerintem meglesz. 3.Chelsea 4.Arsenal 5. Tottenham
Igen így könnyűnek tűnik, de két olyan csapat az ellenfél akik az életükért játszanak, a kiesés ellen küzdenek!
Nagyon fognak menni...
Míg a Chelsea a biztos EL induló Evertonnnal és a már "teljesen mindegy helyen" álló Villa...a sp?rs még fog veszíteni pontokat talán a Stoke ellen!
Persze ha így nem lesz meg a BL akkor nem is érdemlik meg, de nagyon érdekes lenne,hogy pont amikor több pénz áll a házhoz Wenger valószínűleg utolsó évében nem lenne BL... :shifty:

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2013. május 9., csütörtök 7:13

s
'shutterisland írta:3.chelsea 69p
4.arsenal 67p
5.spurs 66p
pedig olyan szép lett volna, ha Mou az EL-ben virgonckodik majd a Chelseavel :mrgreen:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. május 9., csütörtök 1:26

numberone1 írta:
BBarni írta:Nagyot játszik...picit sajnálom,hogy elment szerintem még simán elfért volna jó játékos, emberileg..nah mindegy ! :shutup:

a sp?rs meg nehogy gólt rúgjon...
a kezetekben avan a sorsotok, konnyu ellenfelekkel jatszotok. Szerintem meglesz. 3.Chelsea 4.Arsenal 5. Tottenham
Úgy-úgy. A cselzit rühellem, de José miatt most azért drukkolok nekik...Nehogy a végén itt maradjon...
Meg hát ugye Bale esetében is könnyebb a szitu, ha nincs bl...

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8518
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. május 9., csütörtök 0:58

3.chelsea 69p
4.arsenal 67p
5.spurs 66p

villa-chelsea
chelsea-everton

arsenal-wigan
newcastle-arsenal

stoke-tottenham
tottenham-sunderland

hát ezek alapján még akár a spursnek is lehet esélye a bl helyre, mivel az arsenal két kiesés elől menekülő csapat ellen játszik. mondjuk ha esetleg egyenlő pontszám alakulna ki, akkor azt hiszem a gólaránya miatt a spurs alulmaradna.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 8., szerda 23:53

BBarni írta:Nagyot játszik...picit sajnálom,hogy elment szerintem még simán elfért volna jó játékos, emberileg..nah mindegy ! :shutup:

a sp?rs meg nehogy gólt rúgjon...
a kezetekben avan a sorsotok, konnyu ellenfelekkel jatszotok. Szerintem meglesz. 3.Chelsea 4.Arsenal 5. Tottenham
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. május 8., szerda 22:28

Nagyot játszik...picit sajnálom,hogy elment szerintem még simán elfért volna jó játékos, emberileg..nah mindegy ! :shutup:

a sp?rs meg nehogy gólt rúgjon...

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. május 8., szerda 22:24

Hát ez Adebayor meccse, kis gólpasszt adott :taps:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 8., szerda 21:31

Tádám írta: Mondjuk tuti élete gólja volt.
nem. az ez volt: http://www.youtube.com/watch?v=pIsxKMh63IU :D

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. május 8., szerda 21:17

Ja... :mrgreen: Én is azt hittem, hogy passzol jogos. Mondjuk tuti élete gólja volt. :D
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 8., szerda 21:15

Tádám írta:
Galacticos írta:adebayor a kurvaéletbe mekkora gólt rúgott. atyaég. :lol:
ja, de azért mekkora vicc volt, hogy a fél pályától egyedül vezethette, és a védők meg három méterről nézték... katasztrófa. :lol:
De szép volt. B-)
hát te elhitted hogy rálövi és nem a felső sorok között fog kikötni? mert én nem. :-) már vártam valami szar alibi passzt, de nem. :D

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. május 8., szerda 21:14

Galacticos írta:adebayor a kurvaéletbe mekkora gólt rúgott. atyaég. :lol:
ja, de azért mekkora vicc volt, hogy a fél pályától egyedül vezethette, és a védők meg három méterről nézték... katasztrófa. :lol:
De szép volt. B-)
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 8., szerda 21:12

adebayor a kurvaéletbe mekkora gólt rúgott. atyaég. :lol:

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. május 8., szerda 19:49

Ha hiszed, ha nem az evertonos pólomban írom ezeket a szavakat, és eléggé mérgesítő volt, hogy középszerűnek tekinted Moyest :vivo:
"And my heart will leave you never."

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: sucre » 2013. május 8., szerda 19:42

Attól hogy egy középszerű csapatnak drukkolok, nem mondhatom egy emberre, hogy középszerű?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 91 regisztrált és 0 vendég