Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2013. december 27., péntek 4:02

L.Miki írta:
Tádám írta:Életravalók - M1, most. Aki még nem látta, ne hagyja ki! :agree:
Hatalmas nagy film. Nem tudom, hogy hányadgyára nézem, de mindig meghat és felvidít. :)
Én úgy számolom most láttam negyedjére, de még mindig a hatása alá tud keríteni. Ilyen egy jó film.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. december 27., péntek 1:19

Az anyátlanokat is érdemes volt megnézni. Nem sűrűn nézek m1-et, de ezzel a két filmmel csak felhívták a figyelmem, hogy sűrűbben kéne nézni a műsorújságot.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. december 26., csütörtök 22:58

Tádám írta:Életravalók - M1, most. Aki még nem látta, ne hagyja ki! :agree:
Hatalmas nagy film. Nem tudom, hogy hányadgyára nézem, de mindig meghat és felvidít. :)
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. december 26., csütörtök 22:15

beszarsz a négeren :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. december 26., csütörtök 21:58

Életravalók - M1, most. Aki még nem látta, ne hagyja ki! :agree:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. december 26., csütörtök 21:55

, de a 2. évad jól kezdődik! B-)
Veszett jó első rész volt :ozil:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. december 26., csütörtök 19:26

GoT
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Szerintetek az lehet.hogy Brandon(Bran) fogja "irányítani" a másokat?
Aki olvasta a könyvet az ne válaszoljon! :mrgreen:


SoA első évad, 8,5/10
Jól esett. Patent karakterek, jó mellékstoryk, és mellé egy remek főszál. Kíváncsian várom, hogy hova fejlődött a sorozat évadról évadra.
Nekem ilyen 7-7,5 lenne kb, de a 2. évad jól kezdődik! B-)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. december 26., csütörtök 17:31

SoA első évad, 8,5/10
Jól esett. Patent karakterek, jó mellékstoryk, és mellé egy remek főszál. Kíváncsian várom, hogy hova fejlődött a sorozat évadról évadra.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9175
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. december 26., csütörtök 14:00

How to make it in America (S1, S2)
Az Entourage befejezese utan kerestem egy hasonlo 'feelgood' sorozatot es valaki itt ajanlotta ezt. Az Entourage-tol durvan elmarad, de ennek ellenere tetszett. Rene hatalmas arc, Rachel feje annyira nem jott be, de a teste.. :D

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: csabi* » 2013. december 26., csütörtök 0:02

Nemtudom miről beszéltek ... Boromir az első rész végén hal meg :D
Kép

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. december 25., szerda 21:35

BBarni írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Persze értem, meg részben jó is, hogy nem tudhatod ki mikor hol hal meg, csak közben még elgondolkoztam, hogy Ned karakterében még mennyi lehetőség lett volna! :)
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Hát Martint ez nem annyira érdekli. :D Van így is elég lehetőség úgy az egészben, rengeteg szereplő, Ned csak egy volt a sok közül. Egyébként sem húzta volna sokáig abban a kígyófészekben, főleg, hogy egyetlen védelmezője, Robert is meghalt.
Mondjuk Cersei-t megölhette volna... :lol: :lol: Bár az nem lett volna Starkhoz méltó tett. :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. december 25., szerda 21:05

Elso évad közepén járok, nem 10/10, de szerintem csak egyre jobb lesz, illetve eppen sorozat nelkul vagyok. Igy tökéletes. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. december 25., szerda 20:59

Hupsz valaki tegye spoilerbe(az előző hozzászólásom) vagy törölje mert elbasztam....

Boromir? Jezusom..
Bocsánat, hogy így hívom.... :-(

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!ned a könyvben a sorozatnál is jobban ki volt emelve, azért halt meg, hogy grrm bemutassa, hogy itt nincs cécózás, utolsó pillanatos hősi megmenekülés, isteni közbeavatkozás, etc.
robb is pont ugyanabból az okból halt meg, túl becsületes volt, nem értett a politikához, a hátbaszúráshoz, hiába nyerte meg az összes csatáját, 1 politikai hiba végzetes volt.
a könyvek is úgy vannak megírva, hogy nem az utolsó oldalra esnek a legnagyobb cliffhangerek, hanem ~ a 3/4ére.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Persze értem, meg részben jó is, hogy nem tudhatod ki mikor hol hal meg, csak közben még elgondolkoztam, hogy Ned karakterében még mennyi lehetőség lett volna! :)

Avatar
El Tigre
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2013. június 20., csütörtök 11:42
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: El Tigre » 2013. december 25., szerda 20:56

GoT

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Azért a Királyok csatájának legvégén is van egy elég nagy cliff :D

... amit kíváncsi leszek hogy hoznak át a sorozatba

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2013. december 25., szerda 19:41

BBarni írta:GoT
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!:( :( :(
Gondolom mindenki tudja mire gondolok... :mrgreen:
Mi értelme volt megölni Boromir fiát és a felségét?Most már tényleg nem szeretek meg senkit, mert azt megölik!Mindig akiről azt hiszem, hogy ő lesz a " főszereplője" a sorozatnak, az meghal...Szerintem egyébként Boromirból és a fiából is többet ki lehetett volna hozni(mint karakter)! A másik ami nem tetszik az az évadok lezárása!Most is lett a az utolsó előtti részben egy brutál nagy fordulat(ugye a gyilkosságok) és utána egy ilyen közepes rész lezárásnak ami ugyan nem volt rossz, de semmi hatalmas dolog nem történt!Itt például ha a 9. résznél zárják le az évadot sokkal nagyobbat ütött volna szerintem!Plusz ha jól emlékszem Boromir halála is az utolsó előtti részben volt, az szerintem szintén jobb lett volna lezárásnak!
megvan, hogy az egész könyvadaptáció? többet lehetett volna kihozni... persze, de minden történésnek megvan a célja, Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!ned a könyvben a sorozatnál is jobban ki volt emelve, azért halt meg, hogy grrm bemutassa, hogy itt nincs cécózás, utolsó pillanatos hősi megmenekülés, isteni közbeavatkozás, etc.
robb is pont ugyanabból az okból halt meg, túl becsületes volt, nem értett a politikához, a hátbaszúráshoz, hiába nyerte meg az összes csatáját, 1 politikai hiba végzetes volt.
a könyvek is úgy vannak megírva, hogy nem az utolsó oldalra esnek a legnagyobb cliffhangerek, hanem ~ a 3/4ére.

Avatar
Legkisebbtobi
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 7:42

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Legkisebbtobi » 2013. december 25., szerda 19:40

BBarni írta:GoT
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget! :( :( :(
Gondolom mindenki tudja mire gondolok... :mrgreen:
Mi értelme volt megölni Boromir fiát és a felségét?Most már tényleg nem szeretek meg senkit, mert azt megölik!Mindig akiről azt hiszem, hogy ő lesz a " főszereplője" a sorozatnak, az meghal...Szerintem egyébként Boromirból és a fiából is többet ki lehetett volna hozni(mint karakter)! A másik ami nem tetszik az az évadok lezárása!Most is lett a az utolsó előtti részben egy brutál nagy fordulat(ugye a gyilkosságok) és utána egy ilyen közepes rész lezárásnak ami ugyan nem volt rossz, de semmi hatalmas dolog nem történt!Itt például ha a 9. résznél zárják le az évadot sokkal nagyobbat ütött volna szerintem!Plusz ha jól emlékszem Boromir halála is az utolsó előtti részben volt, az szerintem szintén jobb lett volna lezárásnak!

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!

Boromir? Jezusom..


az evad lezarasok meg azert olyanok mert nagyreszt a konyv is ilyen. tobb evadra van felszabdalva de attol ez meg egy kerek egesz sztori marad

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. december 25., szerda 19:25

GoT
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget! :( :( :(
Gondolom mindenki tudja mire gondolok... :mrgreen:
Mi értelme volt megölni Boromir fiát és a felségét?Most már tényleg nem szeretek meg senkit, mert azt megölik!Mindig akiről azt hiszem, hogy ő lesz a " főszereplője" a sorozatnak, az meghal...Szerintem egyébként Boromirból és a fiából is többet ki lehetett volna hozni(mint karakter)! A másik ami nem tetszik az az évadok lezárása!Most is lett a az utolsó előtti részben egy brutál nagy fordulat(ugye a gyilkosságok) és utána egy ilyen közepes rész lezárásnak ami ugyan nem volt rossz, de semmi hatalmas dolog nem történt!Itt például ha a 9. résznél zárják le az évadot sokkal nagyobbat ütött volna szerintem!Plusz ha jól emlékszem Boromir halála is az utolsó előtti részben volt, az szerintem szintén jobb lett volna lezárásnak!

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A SoA beszippantott.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!

Hol tartasz? :) Én most fejeztem be az első évadot, jó volt, de közel sem fogott meg annyira mint a BB a Szökés vagy a GoT!Mondjuk a 2. évadtól szerintem jobban be fognak indulni a dolgok! :shifty: :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. december 25., szerda 14:57

A SoA beszippantott.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2013. december 24., kedd 11:48

a poi a 7. résznél indul be, addig kis unalmas heti nyomozás van, utána viszont elkezdődik a fősztori, és nagyon üt a 2. évad végéig, szóval szerintem hiba lenne a 3. évadtól kezdeni.
főleg h a 3. nem jobb, mint az előzőek.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. december 24., kedd 7:42

Az első évad kb. harmadát láttam, aztán valahogy lemaradtam...meg tévében elcsíptem a 2.évad szezonzáróját. A Junkie-n meg a harmadik évados szezonnyitó kritika szerint az is be tud szállni, aki lemaradt, vagy még el se kezdte. Alapvetően nyilván le akarom tolni egyben az egészet az elejéről, csak kérdés, hogy időbe mennyi fog beleférni az egyebek mellett. Hát majd akkor szorítok rá időt.
realmadridfan írta:Ha a hetinyomozóst skippelnéd, akkor nem a te sorozatod a PoI. A Killing fasza, de nem ajánlanám minden ismerősömnek, sőt, inkább azt mondanám, hogy kevésnek, mert nagyon lassú és komor. A Homeland se váltja meg a világot, az első évad mondjuk jobb, mint az átlag. Én azt mondom kezdd el a Breaking Bad-et :mrgreen:
A hetinyomozással nincs bajom, ha van mellette átívelő szál is. De az kell. A két NCIS még elmegy szódával emiatt, de a CSI franchise anno gyors kasza lett. A Killing meg érdekes dolog, hatalmas sorozat, (jövőre jön a 4. évad) de tényleg nem mindenkinek való...én is beajánlottam pár emberkének, de a többségnek nem jött be.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 68 regisztrált és 0 vendég