Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. december 27., péntek 9:11

morientes írta:Hát nemtom,a poolnak még mindig nyitott a buli,ha liverpoolban megnyerik a rangadókat,meg idegenbe szereznek pontokat....mert sztm lesznek itt olyan körbeverések hogy hajaj...
Erre alapozok én is... A másik pedig az, hogy nincs se BL, se EL, hogy oda is tartalékoljanak, ami meg nem mind1.
A City letámadása meg olyan erős a kp-n, hogy meglepne, ha nem ütné ki a barcát... Persze benne van a pakliban, hogy a barca megy tovább, és ha a 4-5 évvel ezelőtti barca játszana nem is gondolkoznék, de jelenleg több esélyt látok a Cityre... :hmmm:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. december 27., péntek 9:00

Hát nemtom,a poolnak még mindig nyitott a buli,ha liverpoolban megnyerik a rangadókat,meg idegenbe szereznek pontokat....mert sztm lesznek itt olyan körbeverések hogy hajaj...

A másik:Oscar vs Coutinho....a liverpooli dinamikusabb,valahogy jobban passzol a PL stilusába,Oscar meg,amilyen jól indította az europai pályafutását,annyira leült,és nem igazán fejlődött...de mindkettő igen fiatal még,bármi lehet belőle....
Ami engem zavar,hogy a válogatottba Oscar alap,Coutinhot meg be se nagyon hívják....mindegy ez már legyen a brazilok baja....
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. december 27., péntek 8:43

istimester írta:Továbbra is úgy gondolom, hogy a Chelsea lesz a bajnok. Az Arsenalt és a Poolt túlértékeltnek érzem, szerintem az Ágyúsok idővel ki fognak pukkadni, a Pool pedig legfeljebb a nemzetközi sorozat hiányából kovácsolhat előnyt, mert ahogy már előttem is kifejtették, a kezdő még úgy-ahogy elmegy, de hoszabb sérülés/eltiltás esetére nem rendelkeznek minőségi pótlással. Pelle és Mou csatája lesz.

Adom. Meg is nézetem most a cityt, hááát, ezek nem elegek egy barcát kiejteni. Bizonytalanok,amikor a pool időnként nyomást helyezett rájuk,akkor mi lesz egy barca ellen. Meg fognak rogyni.
A barca továbblép,nagyon meg lennék lepve ha nem igy lenne.De nagyon. kevesek ezek.

A chelsea meg turakodni fog,azt se feledjük el hogy JM emberelőny a padon. Idővel ki fog jönni a plusz amit ad.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. december 27., péntek 8:33

istimester írta:a Pool pedig legfeljebb a nemzetközi sorozat hiányából kovácsolhat előnyt,
Meg abban, hogy az Arsenalnak is lufi a pad... Amúgy én valami ilyet tudnék elképzelni, hogy 1.City, 2.Chelsea, 3.Pool, 4.Arsenal, 5.MU, 6.Everton
Ami biztos szerintem, hogy ez az utolsó fordulókba fog eldőlni...

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. december 27., péntek 0:06

istimester írta:Pelle és Mou csatája lesz
Abban Mourinho győz. De a kisebb csapatok ellen a Chelsea szenvedni fog, mert nincs annyira kreatív támadójátéka, mint a Citynek. Szerintem itt fog eldőlni, a kelleténél több botlása lesz a londoniaknak és emiatt lesz bukó. 2. Chelsea 3. Arsenal 4. Liverpool 5. MU 6. Spurs/Everton

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: istimester » 2013. december 27., péntek 0:03

Továbbra is úgy gondolom, hogy a Chelsea lesz a bajnok. Az Arsenalt és a Poolt túlértékeltnek érzem, szerintem az Ágyúsok idővel ki fognak pukkadni, a Pool pedig legfeljebb a nemzetközi sorozat hiányából kovácsolhat előnyt, mert ahogy már előttem is kifejtették, a kezdő még úgy-ahogy elmegy, de hoszabb sérülés/eltiltás esetére nem rendelkeznek minőségi pótlással. Pelle és Mou csatája lesz.

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. december 26., csütörtök 23:49

Pool kezdője erős volt, de a kispad nulla. Egy szem játékos volt aki okés: Moses, míg a Citynél sorra jöttek megy a jobb játékosok és akkor még Kun sérült is volt. Pelle jó hatással volt a Cityre, otthon életveszélyesek, idegenben kell egy picit feljavulni és akkor már is kevesebb pontvesztés lenne.

Citynél meg a mai meccsen nagyon jól kitalálták, hogy minél előbb letámadni, alig volt értelmes Pool labdapasszolás a második félidőben. Henderson meg tényleg sokat javult tavaly óta, az a sarkazása a kapu előtt is majdnem bement.

Spurs meccsen meg csak úgy néztem előző meccsen is, és most is hogy ki ez a "Nabil Bentaleb" nevezetű játékos. Ha vették volna emlékeztem volna rá, de rákerestem és saját nevelés, még ha francia is.

Marcán van egy cikk, hogy az Inter és az Atletico is vinné a Tottenhamből Lamélát már januárban, aki alig játszik a Spursben. (Atleticonál még a brazil Diego van opcióként megemlítve)
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. december 26., csütörtök 23:15

ebből a poolból 3 ember érdekel csak de abból is csak egyet hoznék az suárez. sterlinget birom még és coutinhot.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. december 26., csütörtök 22:17

Oscar szerintem egy gyenge Özil változat, csak lő távolról. Coutinhoból még lehet nagyon nagy játékos, mert meg van mindene hozzá, de még nagyon sok a rossz megoldása. Inkább a vörösmezest hoznám, ha választani kellene, de egyikre sincs szükség.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. december 26., csütörtök 20:46

tucsoki írta:Ha Coutinho-t nagy ásznak tartjátok, akkor még nem láttátok elégszer Oscar-t játszani. Fiatal kora ellenére baromi intelligensen játszik, a pályára született.
és oscar?
Nem illik.

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: revolver » 2013. december 26., csütörtök 20:44

nekem ez a meccs ajándék volt, jött a mindkét csapat lő gólt, az over2,5 és az over 1,5 elsőfélidőben. soha rosszabbat :luck:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. december 26., csütörtök 20:38

Ami biztos, hogy a bajnoki cím sorsa szerintem az utolsó fordulóig nyitott lesz... A City, Pool, Chelsea triót várom a legjobb háromba...

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2013. december 26., csütörtök 20:36

Ha Coutinho-t nagy ásznak tartjátok, akkor még nem láttátok elégszer Oscar-t játszani. Fiatal kora ellenére baromi intelligensen játszik, a pályára született.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. december 26., csütörtök 20:26

Sok mindennel nem értek egyet, szerintem a Pool hosszútávon kevés lesz és Coutinho sem akkora játékos, mint itt mondjátok. Bár Oscar helyett bőven mehetne. :roll: Szóval örülök a City sikernek, inkább ők, mint az Arsenal.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. december 26., csütörtök 20:23

kár érte, bőven rászolgált az egy pontra a púl, csak hát bekéne lőni a helyzeteket. meg kár azért a téves leshelyzetért.
mindenesetre az első csapat, aki így megszorongatja a cityt idegenben, pl. az arsenal 6ot kapott.
mondjuk az is az igazsághoz tartozik, hogy agüero nem volt.

suárez meg hiába nem lőtt gólt, megint csinált olyanokat, hogy a pofám leszakad. zseniális.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13045
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. december 26., csütörtök 20:20

Suarez jó, de kicsit kevesebb szimulálással jobb lehetne...szóljon már neki valaki

Avatar
Cris7
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 21:59
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Mario Götze, Marco Reus
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Cris7 » 2013. december 26., csütörtök 20:06

Milyen golt vettek el a Pooltol ? oke hogy nem volt les es vihette volna a kapura a spiler de azt meg be is kellett volna loni annak a Hartnak, aki nem egy-ketto komolyat is fogott ma.

Egyebkent nagyon leult a meccs a masodik fi.re , es szamomra meglepoen jol tartja magat a Pool pedig felidoben azt vartam hogy min.2 lesz kozte a vegere..
'háborúk mindig is voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.'

Veni, Vidi, Vici.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. december 26., csütörtök 20:02

Ez iram, ez rangadó a pályán is...

Suárez milyen jól csinálta a bal szélen, de ez is kimaradt, mi kell még...

Most pedig a jobb szélen. :)
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. december 26., csütörtök 19:33

sucre írta:Bármi is legyen a meccs eredménye, kimerem mondani: bajnokesélyesek vagyunk. Az első csapat, aki értelmesen játszik az Etihadban, simán partnerek vagyunk, sőt....
Jó lenne megint látni a Poolt a BL-ben :). Én drukkolok nekik.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. december 26., csütörtök 19:31

Hát ebbe mocskosul belenyúlt a vakegér...ha nem nézi be a lest, akkor 0-2...onnan nehezebb visszajönni. Remélem azért egy ikszre jók lesznek a vörösök. Már ha a sporttárs engedi...

sucre írta:Bármi is legyen a meccs eredménye, kimerem mondani: bajnokesélyesek vagyunk. Az első csapat, aki értelmesen játszik az Etihadban, simán partnerek vagyunk, sőt....

Az lehet még a sansz, hogy a nemzetközi porondra nem kell figyelni, plusz a rangadók zöme tavasszal az Anfielden lesz.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 68 regisztrált és 0 vendég