Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Erti
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:41

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Erti » 2013. május 10., péntek 11:49

Realista24 írta: A Chelseaben vagy a Cityben is megkapná a 8-10-et, így nem értem miért választaná a Monacót. Ha így tesz akkor kukába megy legalább egy éve, hiszen a Monaco most jut fel az első osztályba.
Tavaly orosz kézbe került a klub és nagy csapatot akar építeni. Ráadásul hatalmas előnyük van, mert nem kell a fizetés után adózniuk. 2 éven belül akár komoly csapatuk lehet

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. május 10., péntek 11:46

Viszont nem véletlenül volt aggódalom ugyanez miatt tavaly is.
ez sajnos igaz, tavaly nagyon beégtünk, bár szerintem az valahol edzőbá hibája is.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 10., péntek 11:19

CS0ki írta:
Sajnos a mai világban inkább divat a kretén, ostoba és hazudós viselkedés mint az őszinte,nyílt.
Az őszinteséggel van egy olyan, hogy addig értékelik az emberek általában, amgí egyetértenek vele...
Meg aztán Mourino(a nagy őszinteség párti) is rohadt jól viseli, ha valaki bemondja az őszintét, és az éppen nem egyezik az ő véleményével. :|

Általában divatszlengeket,sajtómontázsokat puffogtatnak....messze vannak emberileg JM-tól. Ahogy eddig munkahelyein látszik is,szinte mindenki istenként tekint rá....kivéve iker és ramos a két nagykirály madridban :lol: :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. május 10., péntek 11:17

Én itt a pletykák irányáról beszéltem, még oda is írtam, hogy ez is változhat, meg a realítás pláne.

Viszont nem véletlenül volt aggódalom ugyanez miatt tavaly is. Akkor is jöttek a válaszok, hogy még csak május vagy meg június...Aztán augusztuis végén sikerült Modricot megszerezni, és ennyi.

Júniusban remélem felpörgünk. :roll:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 10., péntek 11:11

CS0ki írta:Egyébként lassan azon kell elgondolkodni, hogy mik a B lehetőségek. Neymarról olyan hírek jönnek, hogy továbbra se akar idejönni, Bale-nél sem érzem azt a nagy jöhetnéket, de főleg azt, hogy elengednék, jobban meg is győzhető a maradásról, mint Modric. Falcao már régen kilőve, verrattiról az ügynök nagyon határozottan nyilatkozta, hogy kamu az egész, és jövőre is marad, ahogy ancelotti is azt mondta, hogy marad Verratti párizsban. A juve két középpályásáról is eltűntek a kacsák is, de korábban se éreztem úgy, hogy fogunk tudni onnan igazolni. Agüeroról is elhalkultak a pletykák, Dzeko állítólag lép onnan, amúgy is a legjobb csatáruknak tartják, és Falcaot se tudják látszólag megszerezni, legalábbis nem nagyon volt ilyen hír.

Jelenleg Gündogán, Kondogbia tűnik reálisnak. Cavanit tudnánk hozni, ha letesszük érte a 60 milliót, de azt meg nem akarjuk. Jobb oldali támadó meg nem nagyon van alternatíva.

Szóval pletykaszinten kicsit visszaestünk az utóbbi hétben, de persze a realitás majd felülírhat mindent. :roll:
Keep calm and trust Perez. Amúgy is még csak május eleje van a legtöbb bajnokság még megy és ilyenkor senki se az igazolásokkal törődik. Szerintem Götze is csak azért hivatalos már 2 hete, mert Guardiola stábja már dolgozik, hogy kész keretet vegyen át a nyáron... Ami viszont minket illet szerintem keményen ráfizetünk majd minden érkezőre, mert most jön a szokásos, hogy muszáj vennünk embereket. Modriccal irtó jól jártunk, mert szerintem az a 30 millió bőven megérte érte. Ilyen játékosokért dobálnak most 50 milliós árakat. 1 hónap múlva indul majd a buli.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: DavieS » 2013. május 10., péntek 11:10

CS0ki írta:Szóval pletykaszinten kicsit visszaestünk az utóbbi hétben, de persze a realitás majd felülírhat mindent. :roll:
Szerintem az elmúlt időszak a megszokottnál több pletykái betudható a kiesésnek a béellből, az nagyon megcsapott mindenkit, ilyenkor meg természetes, hogy megindlnak a játékosmozgások szóban - ezzel probálnak gyógyírt találni. A spanyol sajtót meg nem kell bemutatni... :roll:

Kicsit most csendesedett az egész, mivel azért nekünk még van dolgunk, azt a király kupát szinte kötelező megszerezni, ráadásul városi ütközet lesz.

Az, hogy az ügynökök mit mondanak, semmit se jelent, Párizsban sincs még meg a bajnoki cím a gyakorlatban, ott is vannak problémák, a City akármikor kinézhet magának valaki(ke)t, és akkor máris fordult a kocka az Agüero-ügyletben...A Tottenhamnél meg most a legfontosabb, hogy hol végeznek a bajnokságban, erősen befolyásol az náluk nagyon sok mindent, még talán Bale jövőjét is.

Várjunk, fejezödjenek be a bajnokságok mindenhol, utána ugyis tisztábban látunk majd.
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. május 10., péntek 11:10

Aztán Mou lehet tartja magát az igéretéhez, és marad még egy évet. Jön Kondogbia Essien helyére (+ Carvajal), Di Maria, Higu végül marad, és indulhat az új szezon
akkor tökön szúrom magam. lenne egy ilyen kezdőnk:
lopez-carvajal-ramos-varane-marcelo; xabi-khedira-di maria-özil-ronaldo-higuain
kispad: condogbia, benzema, casillas, pepe, coentrao, modric és callejón :mrgreen:
mout ismerve. na, ilyenbe bele se gondoljunk!
Mennyiért?
ha jól tudom neymar a szerződése lejárta után jönne, ingyen. ezt nem hozzá akartam írni, csak utána írtam oda, aztán nem tudtam szerkeszteni :-)

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: adamzz » 2013. május 10., péntek 11:06

A madridom facebook oldalán ki van postolva,hogy Lewandowski találkozott Pérezzel. De úristen alá mennyi sületlenséget összehordanak atyaég.Igy nem real szint ugy nem real szint, elképesztő. Valaki szerint Higuain is jobb nála... Ezek az emberek néznek egyáltalán madrid meccset? Elképesztő mennyi értelmi fogyatékossal van tele a világ.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 10., péntek 11:05

Higu végül marad,
Akkor felmondok :lol: :lol:
ennyi pénzért amúgy sem kéne.
Mennyiért? :-)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. május 10., péntek 10:57

Párszor már megszívtuk a B lehetőségekkel.
Nem hiába volt mindenki pipa (a fórumon is), hogy a Neymar, Lucas, Götze, Hazard vonalból mindenkiről lemaradtunk. Egy nevet illett volna elhoznunk.
Aztán Mou lehet tartja magát az igéretéhez, és marad még egy évet. Jön Kondogbia Essien helyére (+ Carvajal), Di Maria, Higu végül marad, és indulhat az új szezon :roll: :mrgreen:
Merci Zizou!

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. május 10., péntek 10:56

én nem adok gyakorlatilag semmilyen hírre, ugyanis ezeknek a 90%-a kacsa. hihetetlen, hogy hány és hány újságíró él meg abból nagyon szépen, hogy kitalál valami hírt jobb állás mint a politikus
Neymarról olyan hírek jönnek, hogy továbbra se akar idejönni, Bale-nél sem érzem azt a nagy jöhetnéket, de főleg azt, hogy elengednék
neymar menjen csak a barcába, ennyi pénzért amúgy sem kéne. bale az el kellett volna ide, de nagyon nem akarják adni, a kivásárlási árát is horribilisre felnyomták, hogy senkinek ne jöjjön meg a kedve még csak próbálkozni se.
cavanit nem kedvelem, szerintem nem is nagyon illene ide be.

a gündogán, kondogbia kettős az jöhetne nyugodtan, carvajal az ugye szinte alap, akkor még kéne legalább 1 kp és egy szélső (reus?)+csatár szerintem.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. május 10., péntek 10:55

Jobb oldali támadó meg nem nagyon van alternatíva.
Reusra rá lehetne próbálni, míg fel nem tolják neki is a kivásárlási árát az egekbe :hmmm:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. május 10., péntek 10:51

Egyébként lassan azon kell elgondolkodni, hogy mik a B lehetőségek. Neymarról olyan hírek jönnek, hogy továbbra se akar idejönni, Bale-nél sem érzem azt a nagy jöhetnéket, de főleg azt, hogy elengednék, jobban meg is győzhető a maradásról, mint Modric. Falcao már régen kilőve, verrattiról az ügynök nagyon határozottan nyilatkozta, hogy kamu az egész, és jövőre is marad, ahogy ancelotti is azt mondta, hogy marad Verratti párizsban. A juve két középpályásáról is eltűntek a kacsák is, de korábban se éreztem úgy, hogy fogunk tudni onnan igazolni. Agüeroról is elhalkultak a pletykák, Dzeko állítólag lép onnan, amúgy is a legjobb csatáruknak tartják, és Falcaot se tudják látszólag megszerezni, legalábbis nem nagyon volt ilyen hír.

Jelenleg Gündogán, Kondogbia tűnik reálisnak. Cavanit tudnánk hozni, ha letesszük érte a 60 milliót, de azt meg nem akarjuk. Jobb oldali támadó meg nem nagyon van alternatíva.

Szóval pletykaszinten kicsit visszaestünk az utóbbi hétben, de persze a realitás majd felülírhat mindent. :roll:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. május 10., péntek 10:25

Realista24 írta:Nem megy el.
Attól én sem félek, hogy idén elmegy. Inkább attól, hogy nem akar szerződést hosszabbítani, így jövöre meg kell elégednünk az érte kapott 50 millióval, vagy két év múlva elmegy ingyen.
A Malaga elvileg azért kapott büntit tudtommal.
Azért kaptak, mert nem fizettek a játékosoknak. A túlköltekezést nem szankcionálják, és nem is fogják szerintem. Vannak kiskapuk.
Merci Zizou!

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2013. május 10., péntek 10:24

oroszisti írta:e jó isten :roll: Azért egyesek tényleg nem látják mit hozott Mou Madridba, és mit köszönhetünk neki ... E
Nagy reményekkel vártam mikor megérkezett, de most visszatekintve az elmúlt 3 szezonra hát...főleg a végeredményt látva inkább negatív. Mert sok mindent kaptunk szembeszúrástól kezdve, pocskondiázást stb, de amire minden madridista vár(t) szép játékot azt nem, sőt a drága Angliából hozott ívelgetős szart is betanította a játékosainak.
oroszisti írta:gy ütőképes csapatot hozott létre , aki bárkit képes legyőzni . Az már más kérdés , hogy nem mindig használja ki a csapatban rejlő tudást.
Sokat érünk egy Ferrarival, ha egy beszari sofőr vezeti, aki csak 70-80 al mer menni vele, persze a trabantokat leelőzi,
de amint egy másik szintén erős csapat került velünk szembe lényegében csomagolhattunk is.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2013. május 10., péntek 10:22

Realista24 írta:
Ha ne adj Isten, elmenne CR
Nem megy el.
h milyen klubokat választanak pusztán anyagi megfontolásból, de talán én sem cselekednék másként... Sajnos nehéz beleélni magam a helyzetbe.
A Chelseaben vagy a Cityben is megkapná a 8-10-et, így nem értem miért választaná a Monacót. Ha így tesz akkor kukába megy legalább egy éve, hiszen a Monaco most jut fel az első osztályba.

A Chelsea, és a City-nek oda kell figyelnie a FFP-re, nem? Vagy nem is lesz abból semmi? A Malaga elvileg azért kapott büntit tudtommal. Bár, gondolom a Monaco is a BL-ben akar vitézkedni 2-3 év múlva, de akkor hogyan játsszák ki az FFp-t?

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. május 10., péntek 10:20

Nem megy el.
szerintem sem. pláne, hogy Sir Alex visszavonul, biztos, hogy nem megy vissza Manchesterbe, máshova pedig szerintem amúgy sem menne jelenleg. és ezt nem arra a kacsára mondom, hogy a gólja után azt üvöltötte, hogy maradok (bár a mutogatás arra is utalhatott volna) :-)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 10., péntek 10:19

Ha ne adj Isten, elmenne CR
Nem megy el.
h milyen klubokat választanak pusztán anyagi megfontolásból, de talán én sem cselekednék másként... Sajnos nehéz beleélni magam a helyzetbe.
A Chelseaben vagy a Cityben is megkapná a 8-10-et, így nem értem miért választaná a Monacót. Ha így tesz akkor kukába megy legalább egy éve, hiszen a Monaco most jut fel az első osztályba.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2013. május 10., péntek 10:16

Realista24 írta:La Sexta szerint Falcao a Monacóban fog kikötni, évi nettó 10 millióért. :hmmm:
Én ezt most reálisabbnak érzem, mint a napi kacsákat... A Sport Klub örülne, az tuti! :D
Amúgy érdekes dolog ez, mert itthon a gép mögött én is ledöbbenek, h milyen klubokat választanak pusztán anyagi megfontolásból, de talán én sem cselekednék másként... :hmmm: Sajnos nehéz beleélni magam a helyzetbe. :mrgreen:

Ha ne adj Isten, elmenne CR, és nem jönne Falcao, iszonyat nagy sz :cens: ban lennénk. Szerintem se Bale, se Neymar nem tudná a csapatot az aranyért, és a BL-ért megfelelően nyomni. Na persze ez csak megérzés, majd kiderül mi történik a nyáron.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. május 10., péntek 10:13

. Egy ütőképes csapatot hozott létre , aki bárkit képes legyőzni . Az már más kérdés , hogy nem mindig használja ki a csapatban rejlő tudást. Például tavaly a Bm ellen vagy a barca elleni meccseken , mert ő inkább a biztosra megy. Csak egy olyan csapatba ahol Ramos meg Arbeloa meg sorolhatnám még kik vannak , nem lehet védekezni , mert hihetetlenül fegyelmezetlenek és mindig ott van a hiba bennük. És biztos hogy kapunk egy gólt ... Szóval ez nem csak Moun múlt , hogy a 10. nem jött össze , hanem bőven a csapaton is. Nem beszélve a szarkavarásról
hát ez eléggé barokkos túlzás. lehet, hogy képes lenne bárkit legyőzni, még sem tette meg, pedig ott volt rá az esély. idén is a dortmund elleni első meccs, a manchester elleni meccsek, tavaly a bayern elleni meccs... nagy nulla volt a csapat, 20 perceket leszámítva. ramos az egyik legbiztosabb védőnk, és amúgy is mourinho teszi össze a csapatot, nem lenne köteles arbeloával és khedirával, higuainnal kiállni minden meccsre :hmmm:

persze, hogy a csapaton is múlt, de ő kapott teljhatalmat, ő teheti össze a kezdőt, ő mondhatta meg, hogy kiket igazoljunk, és ez lett belőle.
Meg, ha Modricot nyomatja, meg, ha nem játszatja Khedirát, stb, stb...
ezt mondom:)
Meg aztán Mourino(a nagy őszinteség párti) is rohadt jól viseli, ha valaki bemondja az őszintét, és az éppen nem egyezik az ő véleményével.
adom :-)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 86 regisztrált és 0 vendég