Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. május 10., péntek 17:07

Nekem van egy olyan érzésem, hogy Neymar 60 alatt fog csapatot váltani. Azt nem tudom, hogy hová igazol, de tuti nem annyiért dobbant majd, amennyikről mostanában cikkeznek. Komolyan mintha versenyeznének, hogy ki tud nagyobb számot csempészni a Real Madrid - Neymar kontextusba.
A Barcanak fizetendő büntetés meg tuti kamu. Elvileg a FIFA nem engedélyez hasonló szerződéseket, szóval ha létezik is, akkor érvényteleníteni lehet. Nem elképzelhetetlen, hogy itt köt ki, de szerintem csak akkor van rá reális esély, ha új edzővel kezdjük a következő szezont.
A 80+40 milliós történet meg vicc. Perez soha nem fog 40 milliót kicsengetni...legalábbis a Barcának biztosan nem. Vicc lenne ajándékba adni nekik egy Hummelst...

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 10., péntek 17:01

mohaola írta:Egy bizonyos Alfonso Ussía(újságíró) a twitteren azt írta hogy a Real Madrid és Neymar között teljes a megállapodás, egyre több hír vele kapcsolatban is, továbbra is azon a véleményen vagyok,hogy a Barcaba fog igazolni.
Nagy kiralysag lenne, ha jonne. Mar csak Perezben bizakodhatunk, remelhetoleg meg talaltak fater gyenge pontjat- $ - es nyelbe tudjak utni. Ha lep Mou akar ide is johet Neymar, mert ha jol emlekszem nem igazan tetszett nekik Jose jatek hitvallasa. CR remelhetoleg hosszabit + par kozepso kp :zoldsalas: . Talan Ancelotti tudna mit kezdeni Neymarral, mint anno Lucassal is. :hmmm:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. május 10., péntek 16:47

Egy bizonyos Alfonso Ussía(újságíró) a twitteren azt írta hogy a Real Madrid és Neymar között teljes a megállapodás, egyre több hír vele kapcsolatban is, továbbra is azon a véleményen vagyok,hogy a Barcaba fog igazolni.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

norbinovak
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 22:41
Kedvenc játékosaid: R9, Zidane, Ronaldinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Videoton

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: norbinovak » 2013. május 10., péntek 16:40

azért lett Zidane menesztve, mert nem védte Mou seggét a sajtó előtt
Igen, azt elfelejtettem odaírni, hogy többek között. Nem véletlen, hogy Varane-on kívül 1 játékost sem akart leigazolni, akit Zidane ajánlott. Nem szereti, ha beleszólnak a munkájába semmilyen téren. Ezt akartam ezzel írni, de tény, hogy igazad van. Ennyi erővel az egész vezetőséget ki kellett volna rúgni, a másik meg, hogy nem tudom ez mennyire Zidane "feladatköre" lett volna. Neki nem ilyenekkel kellett foglalkoznia.
Zidane csak szépen csendben végezte a dolgát. Nem ment a sajtó elé, nem bírózott, és nem mosolygott eleget Mourinho oldalán. Így kivágta Őt is. (A hírek és emlékeim szerint.)
Így emlékszem én is, de kötve hiszem, hogy csak ez nem tetszett neki. Biztos vagyok benne, hogy azt sem díjazta, hogy próbálta mondani neki, hogy kit kellene igazolnia. Ebből volt probléma a Chelsea-nél is, ha jól emlékszem.

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. május 10., péntek 16:11

norbinovak írta:Az igazolásokba sem szerette, ha beleszóltak. Ezért nem Zidane már a sportigazgató, mert Ő ajánlgatta az embereket, de Mourinhonak egyik sem tetszett. Neki Di Maria kellett Hazard helyett. Egyedül Varane volt az akit Zidane "nyomására" hozott a csapathoz.
Varane-t tényleg Zidane ajánlotta, de amennyire én tudom, azért lett Zidane menesztve, mert nem védte Mou seggét a sajtó előtt. Nem bírózott gombnyomásra, ahogy azt Mourinho kérte. Nem lett egy plakát arc Mou mellett, hogy Mou megmutathassa, mennyire fontosak neki a Real Madrid hagyományai. Zidane csak szépen csendben végezte a dolgát. Nem ment a sajtó elé, nem bírózott, és nem mosolygott eleget Mourinho oldalán. Így kivágta Őt is. (A hírek és emlékeim szerint.)

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. május 10., péntek 16:07

Azt azert ne felejtsuk el, hogy itt nem csak egy ember a hibas. Ugyan ugy hibas Mou, Iker, Ramos, Perez. Volt egy problema a jatekosok (egy resze) es az edzo kozott, amit nem sikerult megoldani.(sott, egyre csak durvult)
Ket fele keppen lehet megoldani egy problemat:
- vagy az egyik fel azt mondja, hogy bocs, igazad volt;
- vagy kotnek egy kompromisszumot, "en valtoztatok egy kicsit, de te is valtoztass".
Jelen esetben egyik se tortent meg. Hogy miert? Azt nem tudom. Talan mindket fel tulsagoson ragaszkodott az elkepzeleseihez. (mert hogy Mourinho nem engedett, abban biztos vagyok) vagy csak nem volt egy megfelelo "bekito ember" koztuk (talan Perez dolga lett volna?). NEM TUDOM.
Viszont azt biztosan tudom, hogy harom megoldas van:
1. kilokjuk a vezereket (Iker, Ramos, stb.) es a tobbiek hatha megijjednek es elhallgatnak
2. a fel keretet lecsereljuk
3. edzocsere

Az elsot a szurkolok nem hagynak, a masodikat szinte lehetetlen megvalositani, a harmadik a legegyszerubb: egy uj edzo, uj felfogas, mindenki tiszta lappal indul.

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2013. május 10., péntek 16:06

A Neymaros híreknek mennyi valóságalapjuk lehet???

norbinovak
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 22:41
Kedvenc játékosaid: R9, Zidane, Ronaldinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Videoton

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: norbinovak » 2013. május 10., péntek 16:00

A Real Madridban a kapitányoknak az utóbbi időben mindig túl nagy hatalma volt, emlékezzünk Raúlra, aki megvétózhatta klasszis játékosok érkezését
Eddig nem akartam ehhez a vitához hozzászólni, de ez kicsit kiverte a biztosítékot. Mikor vétózta meg Raúl egy világsztár érkezését is? Komolyan kérdezem, mert én ilyenre nem emlékszem... Megvétózta CR érkezését is ugye? Megvétózta Kakáét is ugye? Benzema? Mert amikor ezek a játékosok érkeztek, akkor Ő még itt volt. Ostobaságot ne beszéljünk már.
Szóval csak azt az okot, hogy beszólnak neki, mert nem tetszik a munkája, kizártnak tartom, hogy emiatt pikkeljen Ikerre.
Hát pedig hidd csak el. Az meg pláne nem tetszett neki, amikor VDB-re azt mondta, hogy vele szívesen dolgozna együtt ismét. Számára Ő a legjobb edző. Ez úgy néz ki nagyon érzékenyen érintette El Unico-t, mert 2x minimum felhozta a sajtótájékoztatón.

Egyáltalán nem szereti, ha valaki is kritizálja Őt, ezt már többször bebizonyította. Az igazolásokba sem szerette, ha beleszóltak. Ezért nem Zidane már a sportigazgató, mert Ő ajánlgatta az embereket, de Mourinhonak egyik sem tetszett. Neki Di Maria kellett Hazard helyett. Egyedül Varane volt az akit Zidane "nyomására" hozott a csapathoz.

Egyébként meg összességében teljesen egyetértek Tokyval és Pipitaval.

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. május 10., péntek 15:58

heccsat írta:szerintem akik itt védik Mou-t egyáltalán nem olyanok, mint az itteni Özil/Casillas/Kaka stb fanok
Te lehet, hogy nem olyan vagy. De ha visszaolvasol, nem egy ilyen volt.
heccsat írta:...aki azért itt tájékozott, az nem eszik meg mindent ami neki tetszik és utasít el mindent, ami neki nem tetszik.
Azért Te is hajlamos vagy olyan dolgok fölött elsiklani, hogy
1. Mou már érkezésekor ki akarta túrni Casillast (mert szerinte nem elég jó kapus, ezt már akkor megmondta, a jó kapus legyen magas, ez volt az érv). (Raúl és Guti után még nem küldhette.)
2. Nem csak Casillasnak és Ramosnak van/volt vele baja, mégis mindig csak Őket emlegetik a Mou pártiak.
3. Ahogy többen is mondták, hogy miért nem a szemébe mondják ezt Mou-nak. Honnan veszi(te)k, hogy nem tették meg? Csak ajánlani tudom azt, amit CS0ki írt.
4. Miért áll a legtöbb játékos Casillasék pártjára?
heccsat írta:És nehogy azzal jöjjön bárki, hogy ja, mert Mou fan itt bárki, mert épphogy nem, csak vannak emberek akik a csapat érdekeit nézik és vannak akik a saját kis kedvencükét.
Ami -ahogy Te is írtad- Mourinho menesztése. Ergo nem a játékosokkal van a baj, mert akkor Őket kéne elküldeni.
heccsat írta:Ugyanez a helyzet Casillassal.
Hogy is volt az a szelektálással?
PEEtör írta:Szóval csak azt az okot, hogy beszólnak neki, mert nem tetszik a munkája, kizártnak tartom, hogy emiatt pikkeljen Ikerre.
Pedro Leon, Pepe.
Ramos valószínűleg azért játszik, mert valakinek kell. Az Albiol/Carvalho - Varane duettet Ő sem meri folyamatosan megkockáztatni. Ronaldoval is úgy fest, gondja van, Ronaldo mégis játszik.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 10., péntek 15:50

JM hibás dolgokban,tudnák egy oldalt regélni róla....és meg is teszem....de hogy ezek ketten támadták hátba az olyan biztos hogy csak na...
Hagyjuk a politikat es a belso problemakat. Kivancsi lennek erre az elemzesedre. Foleg arra az oldalra, h milyen hibakat latsz Mou-ban szakmai szemszogbol es hagyjuk a Schusterrel meg Ramossal valo osszehasonlitast. Csak a szakmai reszre vagyok kivancsi.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Zidane
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:16
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Ronaldo, Figo, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zidane » 2013. május 10., péntek 15:49

De, én Mout egy nagyon őszinte embernek tartom, Fergie papa is azt nyilatkozta, hogy Mou ugyanolyan, mint ő, ami a szíven a száján.
Ez nem is baj, én nagyon tisztelem az őszintesége miatt. Nála inkább ott vannak a gondok, h azt hiszi mindig neki van igaza, persze sokszor neki volt, de ha éppen téved azt nem képes beismerni és változtatni...a többség biztos ismeri ezt az ember típust, hát finoman szólva nem épp a legkedvelhetőbb. A lényeg, h ezzel legalább annyira ártott a csapatnak, mint Casillas azzal, h megosztotta a párjával az öltöző dolgait.

Avatar
Tarack
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2013. május 10., péntek 15:08
Kedvenc játékosaid: Burucs György, Fülöp Laci
Kedvenc csapatod: Kunágotai TE

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tarack » 2013. május 10., péntek 15:49

Pipita írta:Hát akkor vegyük le a rózsaszín szemüveget, de tényleg.
Igen, nagyon úgy tűnik, hogy a két jómadár rájátszott az edző kirúgatására, még ha akaratlanul is, de okuk nem volt rá? Vizsgáljuk már meg két oldalról a dolgokat, mert te úgy adod elő, hogy Mourinho tökéletesen, hibátlanul, a madridizmus szellemével megegyezően vezette a klubot, de a két belső ellenség, Iker Casillas, és Sergio Ramos direkt megpróbálta megfúrni a számukra egyébként tökéletes edzőt.
:salute: :salute: :salute: :salute: Ezzel tökéletesen egyetértek!!!! R.M.C.F. már csak ilyen ő tudja a tutit.......
és ha valakinek más a véleménye az hülye vagy a torz média elhitet vele olyan dolgokat amik nem is léteznek.
Hozzáteszem amikor ezeket a híreket kezdte a sajtó megszellőztetni (Casillas nem örült a gólnál, az öltözőben gondok vannak stb.) még az volt a véleménye hogy ez csak a gonosz újságírók kitalációja!

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: heccsat » 2013. május 10., péntek 15:48

PEEtör írta:A Real Madridban a kapitányoknak az utóbbi időben mindig túl nagy hatalma volt, emlékezzünk Raúlra, aki megvétózhatta klasszis játékosok érkezését, stb...
Ikerből ezt nem lehet kinézni? Pláne pár EB és VB cím, valamint bérelt hellyel a háta mögött, hogy megnőtt az arc és a dolgok követték egymást, beszólt, aztán hát mögött intézkedés, mert nem tetszik neki valami, és legendaként megteheti?...
Na igen ugyanabban a percben ugyanazt írtuk le. Valószínűleg ez a helyzet. Aztán reméljük a legjobbakat, de ezen ne vitázzunk, mert senki nem tud semmi biztosat, én is inkább visszaveszek, idővel majd kiderül, hogy mi volt a helyzet és akkor majd lehet naugyeénmegmondtamozni.(persze nincs értelme)
A lényeg a nyárra: Mou menjen és hozzunk egy edzőt akit nem lehet elnyomni, mert annak sincs értelme ha egy bábú van a padon.
Casillas és Lopez pedig a nyáron döntsék el a teljesítményükkel, hogy ki legyen az alap kapus szeptembertől és ne az eddigi szimpátia döntsön hanem a teljesítmény, a csapat érdekei a fontosak és nem a múlt, a jelen és a jövő a fontos a múlt ne legyen tényező a választásnál.
Igazoljunk jól szakmai szempontok alapján és ne a marca szavazók kedve szerint.
Adjuk el a hátráltató tényezőket, az olyan játékosokat akik, nem szolgáltak rá a Rm mezre a teljesítményükkel és igazoljunk olyanokat, akik nem hoznak szégyent a mezre és arra a számra amiben éppen játszanak, hiszen minden számot előttük olyan emberek viseltek akik előtt megemelhetjük a kalapunkat.
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: istimester » 2013. május 10., péntek 15:46

PEEtör írta:Raúlra, aki megvétózhatta klasszis játékosok érkezését
Hogyne :angry:

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. május 10., péntek 15:45

Most komoly, hogy Falcao az AS Monacohoz kerül??? :lol:

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2013. május 10., péntek 15:41

Iker és Mou nem szívlelik egymást, az nyilvánvaló.

Mourinho egy nagy egójú ember, ez vitathatatlan, neki kell lenni a főnöknek minden téren. Viszont, egy kegyetlenül őszinte embernek látom, és mint az őszinte emberek általában, utálják, ha valaki nem az velük szemben.
Na most, elképzelhető, hogy mindkét csk beszólt neki, bár ezt szinte tényként tudjuk, hogy történt ilyen, anno, egy edzésen, Ramos azonban nincs a kispadon. Szóval csak azt az okot, hogy beszólnak neki, mert nem tetszik a munkája, kizártnak tartom, hogy emiatt pikkeljen Ikerre.
Itt valami sokkal komolyabbnak kellett történnie: A) még tovább ment a szardobálás a háttérben egymásra, vagy B) valamit a háta mögött csinált Mourinhonak, ami totál kiakasztotta.
Én speciel B) -t tartom valószínűbbnek, Mourinho azért nem AKKORA antikrisztus, hogy egy klublegendát padra basszon, és ilyeneket nyilatkozzon róla, csak mert balhéztak. Aztán lehet, hogy tévedek.

A Real Madridban a kapitányoknak az utóbbi időben mindig túl nagy hatalma volt, emlékezzünk Raúlra, aki megvétózhatta klasszis játékosok érkezését, stb...
Ikerből ezt nem lehet kinézni? Pláne pár EB és VB cím, valamint bérelt hellyel a háta mögött, hogy megnőtt az arc és a dolgok követték egymást, beszólt, aztán hát mögött intézkedés, mert nem tetszik neki valami, és legendaként megteheti?...

Feltételezés csak, és ha tévedek, akkor bocsánatot kérnék tőle, hogy ilyet feltételezek.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: heccsat » 2013. május 10., péntek 15:38

na most tisztázzuk, szerintem akik itt védik Mou-t egyáltalán nem olyanok, mint az itteni Özil/Casillas/Kaka stb fanok
én pl elküldeném, de inkább amiatt, mert ilyen khedirákat, higuainokat és dimariakat játszat és nem vette észre, hogy ezekre a posztokra minőség kéne.
De, én Mout egy nagyon őszinte embernek tartom, Fergie papa is azt nyilatkozta, hogy Mou ugyanolyan, mint ő, ami a szíven a száján. Szerintem el kell fogadni, hogy Ramos és Casillas különakciója rátette a bélyeget erre a szezonra, olyan infok jöttek ki, amik csak ráerősítettek minden viszályra és támadási felületet biztosítottak a sajtónak, erre semmi szükség nem volt, így is mindig a Madrid volt a sajtóközéppontja, Madrid minden csapatot érdekli, hogy éppen itt mi a gond, erre vevők az emberek sokkal jobban, mint hogy mi folyik éppen a Milanban, Juveban, Chelseaben stb.
Én úgy gondolom, h senki aki eddig Mou-t védte itt, nem olyan elfogult, mint az egyes játékosok rajongói, de azért ami itt megy, hogy minden az ő nyakába kell varrni az nevetséges, főleg úgy, hogy a legeslegjobb edző akit valaha láttam, de nem ide való az tény. De azért ami itt megy... az mindennek a csúcsa, pedig azt gondolná, az ember, hogy aki azért itt tájékozott, az nem eszik meg mindent ami neki tetszik és utasít el mindent, ami neki nem tetszik. Szelektálni kell és az eddigi történések alapján felállítható egy elég valószínű eseménysor. És nehogy azzal jöjjön bárki, hogy ja, mert Mou fan itt bárki, mert épphogy nem, csak vannak emberek akik a csapat érdekeit nézik és vannak akik a saját kis kedvencükét.
Raúlt is mennyien szerették, aztán idővel csak kiderült, hogy mekkora kiskirály volt ő is, gondoljunk Ronaldo mellőzésére, mindent megtett, hogy ő játsszon és ne mások. Ugyanez a helyzet Casillassal.
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. május 10., péntek 15:37

A belső ellentétek nem tesznek jót, ez természetes, de ezeknek semmi köze egy rakás más dologhoz:
Mourinho féleresikerült igazolásaihoz, a lebutított játékosokhoz, a viselkedéséhez, a buta és egyélű taktikához, a fejlődni képtelen felfogásához, gyermeteg és ismétlődő hibáihoz, stb. Ezek maguk elegendőek ahhoz, hogy meginogjon a bizalom az edző irányába, akár a játékosok részéről is. Ehhez ha hozzávesszük azt is, hogy a fél keret utálja, nem csak a két CSK, máris egyértelmű (legalábbis számomra), hogy ki a fő kolompos. R.M.C.F, akármeddig védheted őt, azzal egyet is értek, hogy néhány doglot ki kell mondani, amit Mou is megtett, de a portugálnak egyszerűen túl sok van a rovásán.
Más helyen imádták őt, mert többnyire középszerű játékosokból hozta ki a maximumot, azok a játékosok neki köszönhették a győztes mentalitásukat. Itt már jópáran tudják, hogy mi a győzelem titka. És nem mindig a vakon követjük a vezért mentalitás az, mert a vezér néha mészárszékre vezeti seregét.
Merci Zizou!

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. május 10., péntek 15:35

Hogy ha a legnagyobb sáros Ramos és Iker lenne, akkor miért van szinte az egész csapat Mou ellen? Láthatjuk, hogy mit szólt be RONALDO neki a a meccsen.

Meg akkor Casillas ne beszéljen a feleségével többet? Lehet hogy megkéne nevelni a libát de azért ne túlozzunk már.
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. május 10., péntek 15:31

de nem egy média személyiséggel,aki ráadásul ezt el is mondja
Ha egyszer ő a menyasszonya vagy micsodája?! Honnan kellett volna tudni, hogy mit fog elmondani a médiában? Jó eséllyel Casillas sem örült az esetnek, és lebaszta az asszonykát, akitől nem is jött semmilyen szöveg azóta, pedig a szar még több a palacsintánba, mint régebben volt, és nyilván volt mikrofon az orra előtt azóta is. De ezt ne keverjük már össze téglázással...
Most kellett volna a nagy ikernek és bajtársának oda állni perez elé,JM fülénél fogva oda vinni és a SZEMÉBE mondani hogy mi a probléma porfávór miszter....
Tudjuk, hogy nem tették meg? Még volt is nyilatkozat azzal kapcsán, hogy Ramos nem szokta véka alár rejteni a mondanivalóját.
Lehet Ikert is pont az tette parkolópályára, amit te annyira csodálsz Mourinhoóban: az őszintesége.

Ha Pepét ezért az átlagos szövegért, hogy Iker egy ikon madridban, képes kirakni a keretből, akkor túl sok meglepetés nem lehet a témában....
Mourinhora mindig is jellemző volt ez a "aki nem velünk az ellenünk" stílus, de akár írthatnám, hogy "aki nem értem, az ellenem"! Ez a diktatórikus stílus meg vagy nagyon működik, vagy szétcsesz mindent, ha nem vevők rá az emberek. Hát nálunk nem jött be, az előző helyeken működött.
Ez a háborús retorikai is azt a célt szolgálja, hogy alá legyen támasztva a stílus, nem békeidőben meg jólétben szoktak kiemelkedni a diktátorok.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 98 regisztrált és 0 vendég