Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 11., szombat 9:31

A portugál Record szerint José Mourinho volt az elsődleges opció Ferguson utódjának, azonban ezt a portugál szakember a családja nyomására visszautasította. Felesége Londonban szeretne élni, valamint lánya is ebben a városban fog iskolába járni, így sikerült meggyőzniük arról, hogy ne fogadja el az állást.
papucs :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Tayo
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:51
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Varane, R9.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tayo » 2013. május 11., szombat 9:18

-Schuster nyilatkozta ezt,az ő idejében történt ez az incidens.2007-8 között.
Az akkor érkező soldalo,saviola csatárok nem jelenthettek számára nagy veszélyt,ellenben villa aki a válogatott top támadója volt,és akit a padra tenni miatta nagy vihart kavart volna.
Úgy emlékszem hogy ez akkor történt amikor Robinhot az átigazolási szezon utolsó napján eladtuk 42 millióért, és az utolsó pillanatban Calderonék megkeresték a Valenciat Villa leigazolásával akikkel meg is született a megállapodás , de végül is Villa maradt abban az évben a Valenciaban. Utólag igen, Schuster lenyilatkozta hogy Raúlnak ebben köze volt. Nagy kár volt érte , mert Robinho eligazolásával akkor nagyon meggyengült a keret, ugye azon a nyáron Ronaldot sem tudtuk elhozni szóval nagyon jól jött volna akkor egy topformában lévő Villa.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 11., szombat 8:27

Realista ugye nem bántasz?
Figyellek! :cens:





:mrgreen:
Egyébként mai hír, hogy 70 milliót adnánk érte, és bár Neymar elmondta, hogy nem akar eligazolni a vb előtt, valamint nincs semmiféle megállapodás a katalánokkal sem. Pérez szeretné még a nyáron elhozni, nem akar várni. Sőt, egy spanyol újságíró szerint, már meg is született a megállapodás, igaz ő összeget nem említ.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. május 11., szombat 8:22

Hát ha Perez papa képes kifizetni össze vissza 120-at Neymarért akkor a világ marhája kb... Én csak abban bízok, hogy a barcának tolja fel az árat. 120-ból szépen belehetne vásárolni és 1 igen szép csapatot építeni. Nem pedig venni 1 nagy lutrit. Lucasért mikor kiadott a PSG 45-öt ha jól emlékszem mindenki hülyének nézte őket kb csak mi nem, de, hogy 120 millát 1 lutrira nagy butaság lenne. Szinte bíztos vagyok benne, hogy kacsa :roll: .
Realista ugye nem bántasz? :D

Erti
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:41

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Erti » 2013. május 11., szombat 8:16

torjack írta:Itt nálam nem lenne cicó. Lerakni a kivásárlási árat akármennyi is,'oszt csókolom. 100 millába csak nem kerül :hmmm:
Nem valószínű, hogy van kivásárlási ár a szerződésében. Olaszoknál nem kötelező és nem is szoktak ilyen opciót rakni a szerződésekbe

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 11., szombat 5:12

Ronaldo és van Nistelrooy nem volt konkurrencia :ozil: te miről beszélsz világ legjobb csatárai voltak saját idejükben nagyon sok helyen lyukas ez a raúlos vélemény nem érdemes feszegetni mert semmi bizonyíték nincs rá arra viszont van, hogy mit tett a klubért a 323 gólja és amit megtestesített az magáért beszél!!!
Kezdődik újra,ami a madridistán,honnan van ennyi *****? Itt se lesz hosszú életem már látom...

Kicsit besegítek,de tényleg elég volt már ezekből......és még neki áll feljebb, nekimegy az embernek... :angry:

-Nem arról volt szó,hogy raul mit tett a klubbért. Ismerjük raul pályafutását.
-Nem arról volt szó,hogy egész karrierje alatt fúrt,ronaldo 2002 ben érkezett,akkor még raul is jó volt.Jogosan volt kezdő.
-RVN idejében 2006-2008, senki más komoly vetélytársa nem volt a támadó részlegben,ketten voltak támadók, raul RVN mögött játszva........
-Schuster nyilatkozta ezt,az ő idejében történt ez az incidens.2007-8 között.
Az akkor érkező soldalo,saviola csatárok nem jelenthettek számára nagy veszélyt,ellenben villa aki a válogatott top támadója volt,és akit a padra tenni miatta nagy vihart kavart volna.
- Nálunk voltak a világ legjobbjai elől ekkor? kik? én szerettem RVN-t mert a maga idejében top csatár volt,de nálunk ketten voltak raullal,akiket itt tankoknak neveztek(na nem én :lol: ) mert olyan lassúak voltak.

Remélem elég,és kicsit visszafogod magad.....rád férne. Amúgy az ilyen elvakultak miatt nehéz fórumozni,mert negatívat nem is lehet mondani a kiskedvencre,mert már harap is érte eszetlenül.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 11., szombat 1:37

Gratula! Korrekt kis iras lett az elemzesed R.M.F.C. Sokmindenben osztom a velemenyed. A konflikutaira nem akarok kiterni, csak egy gondolat. Remelehetoleg annyit eler(elert) Mou, h a kovetkezo szakvezetovel mar lajtosabban fognak banni(vagy esetleg vele). A media is - Mou is megkapta a magaet, legyen mar beke barki is lesz jovore.

Nem akarok vitat inditani ujra Ozilrol, de ugyanazt latom mint R.M.F.C., hiaba tesszuk be kozepre, rendre kihuzodik vmelyik szelre. Nem csak a szituacioktol fuggoen, hanem allandoan. Ne csodalkozzunk, h ennyire kevesek vagyunk a kp-n, ha egy Alonso szinte csak a mi terfelunkon van es Khedirara marad minden. Ozil egy tkp lett, meg nem is lenne ezzel akkora problema de a kozepen valo eroltetesevel kozeppalyas jatekot feladtuk ezzel a taktikaval. Tolem maradhat Ozil csak ne kozepen jatszassuk, igy is amikor szelre teszi Mou eleg kotetlenul jatszhat.

Nalam a legnagyobb hibaja az volt, h Higut kezdette a BL sorozat legfontosabb periodusaban. Ezzel lecsokkentette az eselyunket a golszerzesre. Nagy hiba.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. május 11., szombat 1:00

Na, ha hoznánk Neymart, akkor én már elégedetten fogok tekinteni bármilyen más átigazolásra. És a legfrissebb hírek szerint Pérez papa elintézi. :D
Én is. Csak csapja hozzá Verrattit meg Pogbat. :mrgreen: :mrgreen:


Egyébként reálisan nézve nem sok sansz van rá, hogy elraboljuk... :/

Avatar
Adamo
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:22
Kedvenc csapatod: realmadrid
Tartózkodási hely: bépé

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Adamo » 2013. május 11., szombat 0:56

beckham96 írta:Na, ha hoznánk Neymart, akkor én már elégedetten fogok tekinteni bármilyen más átigazolásra. És a legfrissebb hírek szerint Pérez papa elintézi. :D
a kozeppalyan meg nezhetjuk megint majd khedirat meg alonsot :angry:
12

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. május 11., szombat 0:36

Na, ha hoznánk Neymart, akkor én már elégedetten fogok tekinteni bármilyen más átigazolásra. És a legfrissebb hírek szerint Pérez papa elintézi. :D

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. május 11., szombat 0:15

pulci írta:Ronaldo és van Nistelrooy nem volt konkurrencia te miről beszélsz világ legjobb csatárai voltak saját idejükben nagyon sok helyen lyukas ez a raúlos vélemény nem érdemes feszegetni mert semmi bizonyíték nincs rá arra viszont van, hogy mit tett a klubért a 323 gólja és amit megtestesített az magáért beszél!!!
Bármikor szó nélkül beváltanám higuain és benzemára együtt a közelébe sem fognak valaha érni annak amit ő elért...
Csakhogy ez nem valtoztat a tenyen, hogy jelenleg csatarkent nem sok hasznat venne a realmadrid. Es sajnos ez az allitas az utolso par szezonjara is igaz volt... Hiaba akarmekkora ikon.

Lehet itt amugy nosztalgiazni, csak ettol nem leszunk elorebb egy meterrel sem.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

pulci
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pulci » 2013. május 10., péntek 23:44

R.M.C.F írta:
"Raúl megvétózta a csatárok érkezését" szösszenetre, hiszen olyan csatárok érkeztek ide, mint Ronaldo, Owen, Baptista, Robinho, Van Nistelrooy, Huuntelar, Benzema vagy akár Higut is említhetném. Hát elnézve a névsort elég szarul csinálta mit ne mondjak. :coffee: A góllövéshez jobban értett.
Babtista nem csatár volt előtte,mi toltuk fel oda,előtte kpás volt,sőt még egy ideig nálunk is,de gyors volt neki ott a játék.
Robinho szélső volt,Higu esélytelen a kezdőpozicióra,Huntelaart kényszerből vettük gyorsban.......ezek legtöbbje nem volt rá konkurencia,de Villa az volt,főleg hogy a válogatottban is ő "vette" el a helyet és a 7 -es mezt tőle.
De a Villás vétózást belsős ember mondta,talán schuster :hmmm:
Ronaldo és van Nistelrooy nem volt konkurrencia :ozil: te miről beszélsz világ legjobb csatárai voltak saját idejükben nagyon sok helyen lyukas ez a raúlos vélemény nem érdemes feszegetni mert semmi bizonyíték nincs rá arra viszont van, hogy mit tett a klubért a 323 gólja és amit megtestesített az magáért beszél!!!
Bármikor szó nélkül beváltanám higuain és benzemára együtt a közelébe sem fognak valaha érni annak amit ő elért...

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. május 10., péntek 23:42

RMCF: pacsi.Gyakorlatilag ugyanígy látom a dolgokat,csak nem tudtam volna így összeszedni. 32 év alatt nem tanultam meg normálisan írni,fogalmazni, szóval ez már veszett fejsze nyele :D

Vidal meg pont az egyik legnehezebben mozdítható játékos aki nekünk kellene
Itt nálam nem lenne cicó. Lerakni a kivásárlási árat akármennyi is,'oszt csókolom. 100 millába csak nem kerül :hmmm:

Amúgy José átigazolásain gondolkoztam...Létezik, hogy minden csak rajta múlt? Rémlik, hogy Maicont anno hozni akarta magával, de nem jött össze. Pedig 2010-ben a brazilnál nem nagyon volt jobb a posztján. Meg függetlenül attól, hogy milyen személyiség, meg milyen bakik voltak idén, nem tudom elhinni, hogy ne látta volna, hogy a Khedira-Alonso kettős nem életképes. Mert a fő gondjaink itt voltak, nem csak idén. De már mindegy, a híd fel van égetve, remélem kupagyőzelemmel búcsúzik a portugál.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. május 10., péntek 22:52

Modric-------------------? pl vidal
------------Alonso
KP-a eléggé brutál lehetne......
Ez pont, hogy JM-val nem valósúlhat meg, amilyen beteg módon ragaszkodik Khedirához. Ezért se bánjad, hogy elmegy. Egy jobb kp-val és normális edzővel simán többre vihetjük, itt mostmár bl kell a népnek...
Vidal meg pont az egyik legnehezebben mozdítható játékos aki nekünk kellene.
Egy álmom válna valóra, ha a DM, Khedira, Higuain, Kaka csomagnak búcsút intenénk. A pénzből meg a Bale, Neymar, Reus, Lucas négyesből valaki + kp-ra két ember és Carvajal, egy csatár aztán jók vagyunk. Fantázia kell a csapatba, mert az mostanában nagyon nincs nálunk.
Love football, hate antifa.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 10., péntek 22:16

JM-ról az én véleményem:

Először is,azt szeretném tisztázni,hogy nem egy elvakult JM fan vagyok,én mindig a csapat érdekeit tartottam a legfontosabbnak,még akkor is ha egy ikon(raul) vagy olyan isten mint a fenomén ellen beszéltem(utolsó évében elhízva,tohonya,nem törődöm módon focizott).....
VDB és JM között capello kivételével,érvénytelen,nem ide való edzők voltak a padon, ezek legtöbbje nem csak gyenge emberi/vezetői jelleműek voltak,hanem szakmailag is nevetséges megoldásokat hoztak a csapat konyhájára.
Ezeket most nem taglalom,de voltak olyan nevetséges amatőr dolgok,hogy a fejemet fogtam.

Pozitívumok:

Szóval,JM előtt a madrid esélytelen csapat volt,nemzetközi szinten középszerű csapatok toltak le minket a pályáról.....roma,juve,pool,lyon.....stb. A csapatnak se arculata,se hite,se önbecsülése nem volt. Ami viszont a legfájóbb volt,hogy akarata sem.....A Bajnokok ligájában esélytelenek nyugalmával mentünk.....izgulni sem kellett. Fontos megjegyeznem,hogy a játékosok minősége semmivel sem volt gyengébb mint azoké akik kicsaptak bennünket évről évre.......sokszor megalázóan lyon,pool...vagy oda vissza roma.

JM érkezésével jött egy minőségi, komoly munka,ahol nem elkényelmesedett úrifiúként vagy nem hitehagyottan,nem vert seregként léptünk pályára,hanem fel emelhettük a fejünket,izgulni sem nagyon kellett kit kapunk a csoportban mert szerintem az első (csapatmegismerő-formakialakító) évet nem beleértve,a legjobbak közé tartozunk,az egyik legfőbb esélyesek voltunk a ligában vagy a bl-ben is.
Ezek olyan pozitívumok,amiket elvitatni botorság lenne....ez JM munkája volt. A csapat összeszedett,taktikás,harcos,hatékony,gyors, erőszakos focit mutatott be......nyilván a kritika ide is elért,bekkelőmadrid,kontra csapat stb......eleinte volt bekkelés,igen.....de tavaly már a barca ellen sem bekkeltünk,ki ki meccseket vívtunk,győzzön a jobb elven,nem mint korábban ahol a seggünkbe is szeget dugtak a törpék.
A csapat ha gólt kapott(ellenben a korábbi madridokkal) akkor fordított.....régebben nem hogy nem fordítottunk hanem még jól megszórtak bennünket még alsóházi kis csapatok is.
A realra nem lenézően beszéltek(oké, a tükéket ne ide soroljuk mert azok akkor is gyengébbnek tartanak minket ha egy 7-es vágunk nekik)....top csapat lettünk,szűk elit...ez pedig nagyon nagy dolog.
Ez nem anyagi megoldás volt,ezt láthattuk korábbi madridoknál is,ahol pénz volt dögivel,jöttek mentek a pribékek,de sikeres foci az nem volt......
Voltak olyan hírek is,hogy a madrid öltözője a helyieké,ott ők a górék(raul,guti stb...)....a többinek,még az edzőknek is kuss.....lehet ez volt a probléma alapja ikernél,ramosnál stb.......mit lehet tudni.
A cseréi nem sablonok voltak,mint pl schusternél,ahol meccs kezdetekor,leírtam egy papirra hogy ki lesz az a kettő akiket ekkor és akkor kinek a helyére hoz be.

Szóval ezek voltak a pozitív dolgok,ezek nagyon nagy dolgok,és szerintem ha idén nincsen ez az öltözői probléma akkor továbbjutunk a dortmund ellen pl....mivel ott nem a dortmund volt akkora nagy ász,hanem mi voltunk nyugdíjas hitehagyott bagázs,amit nem láttam itt évek óta.......az ott dortmundban a régi 2005-2011 közötti madrid volt.

A negatívumok:

A média elleni állandó szélmalomharc.....eleinte tetszett,mert a média minden megtett mindig hogy a csapatot szop*ssa....állandó fals kritikák,állandó szipolyozás.....de lassan rájöttem,hogy ez egy nyerhetetlen meccs.....mivel a média 1000 szájú....JM meg egy szájú.....és társa nem volt ebben, a többi hallgatott.
A barca és a bírók elleni túlzott odamondogatásai.....eleinte tetszett,mert vallom,hogy a fején találta a szöget általában,és én is ezeket vallottam évek óta.....de egy idő után sok lett belőle,amikor egy edző egy klasszikó előtt egy nappal a barca ellen beszél,azzal csak harapósabbá teszi őket....amivel nekünk ártott.
A csapat stílusa,az nyilvánvaló hogy semmilyen csapat nem rendelkezhet minden poszton a legjobbakkal....de nálunk a kp-a a topcsapatok között a leggyengébb volt,ami JM hibája......de nem csak gyenge hanem rossz felállítású is....szerintem,a mélységi irányítóval játszó klubok soha nem 2 kp-ssal álltak fel,hanem 3-al.....mi kettővel a többi meg ment előre,a pálya fontos szerkezeti része kettészakadt.....csak hosszú labdákkal tudtuk őket aktívvá tenni,amiben a kockázat magas,mivel a hosszú labdát könnyebb lereagálni.....amiből könnyen ellencsapás lehet és a védelmünket már verheti is a veríték.
Mivel volt marcelo(a rossz szezon egyik fő okának tartom a kiesését szinte egész évre)addig nagyon nagyon baj nem volt,mert ő ezt az űrt ha fél oldalasan is de betudta tölteni a magasabb poziciójú helyezkedésével és a remek megindulásaival,betörések,egy vs egyek.......de idén nem volt a brazil....maradt a khedira és alonso lassú,körülményes kettős ami a csapatot nagyon hátráltatta.....egyszerűen nem tudtunk labdát tartani,nyomást gyakorolni az ellenfélre vagy a játék sebességét csökkenteni/növelni ha erre volt szükség.....csak a gyors hosszú labdák,amiben viszont királyok voltunk.....de az meg kockázatos ugye,sok a labdavesztés,és mehet utána a lóverseny az ellenféllel.
Modric érkezésének nagyon örültem,hiszen ezt a problémát adott az ő stílusa megváltoztatni.....én akkor már hittem abban hogy JM EZÉRT hozta mert más lesz ez a foci.....de nem. Modric a szezon vége felé lett alap ember,mindenki nagy örömére,ha lassan is de belátták sokan,hogy a kis horvát,ritka jó focista,ha nem a feje felett elrugdalt labdákat kell számolgatnia....hanem az állandó mozgását,lekéréseit,megjátszhatóságát kiaknázva belevinni a kisjátékot,amiben kurva nagy a csóka.
Jm röghözkötései....khedira....egy nagy hiba,ez a manusz biztos rendes ember,lehet hogy tök jó barát is,de nem való hozzánk,10 en voltunk vele,mert se védekezni,de támadni átlag felett még átlagos szinten sem tudott.....kulcspasszai nincsenek,gólpasszai nincsenek,sok labdaszerzése nincsen,sok passza nincsen......mi van kérdezhetjük? Taktikai és helyezkedési érettsége,hiszen lomha,és ezzel tudja kompenzálni a hiányosságait,a mi rovásunkra.
Callejon.....ez a faszi csatár volt,még pedig ék,mivel a leggyorsabb ronaldo után a támadóink között,akik amúgy sem egy lassú legények..erre egyre jobban vonja vissza,már a vége felé bekket is játszott.....és meg sem fordult a portugál fejében,hogy tegye be előre,mert higunál még ő is jobb ott.Remekül érkezik a mélységi labdákra,villámygyors,és nem is rossz befejező......simán centerbe kellett volna a vége felé alkalmazni.
Özil középen játszatása......nem megy neki ott annyira,szerintem,inkább kicsit kívül szeret lenni....ahol több a terület,mert ő labdával tud jól felgyorsulni,neki az a focija,nem a kis tömörülős foci ami középen van.....az modric asztala.

A cserékkel voltak viszont negatív dolgai is,sokszor nem cserélt 3-at,ami szerintem nagyon súlyos szakmai hiba.....hiszen a padon ülő emberek hite,még ha két percre is,de ettől függhet,a lehetőség, az esély....vagy egy fiatal beszoktatása.....mit számít a 89.percben? Ennyire nem bízott a csapatában? Na ne máár. De nem csak 2-3 percről lehet szó....akár többről is.
A gála kezdő.....alig merte megbontani,ha meg is bontotta,akkor is visszatért hozzá később,tény,hogy eleinte nem ment a másik sor....de idővel már többet lehetett volna variálni amit nem mert vagy nem akart megtenni.
BM ellen......igaz hogy a barca miatt voltunk visszafogva,mert afféle bajnoki döntő volt....de akkor sem szabadott volna 2:0 nál vissza állni........ott is simán a BL döntőbe mehettünk volna.,....nűanszon múlt,meg idén is.......

Ezek a pozitiv és negativ kritikáim vele szemben.........

védem azért,mert szerintem túlzásba esnek sokan,patkányozzák,meg őt teszik mindenért felelőssé,de EZ NEM IGAZ.......ott mások is szépen benne lehetnek,és ha jól sejteni lehet,eléggé sunyi módon bántak el vele.

Nem védem azért,mert tavaly után váltania kellett volna,egy szintet lépnie.....kitolni a játékunk sémáit több formára,nem CSAk egyre.....

Bánom is ha elmegy,mert nem hiszem hogy jöhet olyan aki ennyire sikeres lesz már ha ez siker,de ennyire sem lesz,és nem bánom ha elmegy,mert hátha isten lenéz ránk,és ad egy khedira helyett egy olyan játékost aki focizni a mi szintünkön,a mi stilusunkban is tud és akkor:

Modric-------------------? pl vidal
------------Alonso
KP-a eléggé brutál lehetne......
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2013. május 10., péntek 21:44

Rooneynak már Fergusonnal is volt gondja. Akkor persze kapott egy combosabb szerződést meg ígéretet, hogy igazolnak épkézláb játékosokat is és nem csak a honfitársait. :-)

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. május 10., péntek 21:37

numberone1 írta:Allitolag Mou Rooneyt is akarja a Cselzihez vinni. Mar tobszor is felroppentek hirek, h Rooney lepne.
Szerintem lehet alapja, ha jol emlekszem Moyessal nem jon ki vmi jol. Volt vmi afferjuk, de asszem a MU-ba valo igazolaskor is osszekaptak. Erdekes nyar lesz, par top csapatnal lesznek valtozasok.

Mondjuk lehet, hogy jobban is járna. Aztán lehet, hogy mégsem. De azért megnézném José kezei alatt akár Rooneyt, akár az egész Chelseat...
Tarack írta:Simi írta:Ez a nagy Casillas meg Ramos elleni hadjárat nevetséges, de tragikus is. Meg lehet nézni a híreket, hogy míg Ramos arról nyilatkozik, hogy "tegyük félre az egot és legyünk egységesek", Casillas meg, hogy "meg kell halnunk a pályán a Dortmund ellen", addig Mou folyamatosan baszogatja őket és másokat (Pepe, Coentra, legutóbb CR) a nyilatkozataiban. És ezek után még van olyan (nem is kevés), aki azt mondja, hogy amit Mou csinál, az szolgálja a csapatot? Nem látjátok, hogy csak ki akarja rugatni magát a szerződésében lévő pénzek miatt? És amíg ezt teszi, addig itt mindent fenekestül felforgat, leszarja, hogy mi marad után, égjen a ház, csak neki legyen jó. Gyáva gusztustalan zsoldos az emberünk
Deja vu. Mintha ezt már eljátszotta volna máshol és máskor... mindenesetre nem mi vagyunk az elsők, ahol szarkupacot fog a háta mögött hagyni. Nem bizony, csak ne úgy járjunk, mint az Inter, hogy a távozása után még a középmezőnyben is nehézkes a megélés.
Remy írta:Szerintem még vegyünk egy kapust, hátvédet, meg csatárt is a barcának, mert miért ne... 120 milliót költeni egy 20 éves suhancra.... hát csak gratulálni tudnék érte. Mondjuk tuti kacsa...
Ha kacsa, ha liba, lehet felőlem gúnár is semmi ok folytán nem pengetnék ki csak- vagyis CSAK Neymarért 120 milliót. Biztos nem. Lehet, hogy Brazil földön nagyon jó, de ő egy lutri. Lutri, mert nem tudni, hogy itt Európában mire fog menni. Aztán ennek lehet egy ellenkező esete is.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 10., péntek 21:11

Allitolag Mou Rooneyt is akarja a Cselzihez vinni. Mar tobszor is felroppentek hirek, h Rooney lepne.
Szerintem lehet alapja, ha jol emlekszem Moyessal nem jon ki vmi jol. Volt vmi afferjuk, de asszem a MU-ba valo igazolaskor is osszekaptak. Erdekes nyar lesz, par top csapatnal lesznek valtozasok.


szerk:
Még mindig nem értem, hogy miért fizetnénk 120 milliót, amikor 45 millió eurós záradék van a szerződésében. Vagy az újság írok ennyire debilek?
igen, megvalaszoltad az altalad felvetett kerdest.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 10., péntek 21:05

A Mundo Deportivo szerint Florentino Pérez kész 120 millió eurót is kifizetni idén nyáron Neymarért. Ebből 80 millió kerülne a Santoshoz, a maradék 40 milliót pedig a Barcelonának kellene fizetni. Az újság egy állítólagos előszerződésre hivatkozik a katalán csapat és a brazil között, melynek értelmében ennyi kárpótlás jár a Barcelonának, ha a játékos máshova igazolna. Ezt az összeget vállalná át a Királyi Gárda teljes egészében. Eközben Neymar a “Le Monde”-nak ma úgy nyilatkozott, hogy nem létezik semmilyen előszerződés egyetlen csapattal sem, valamint hogy nagyszerűen érzi magát Brazíliában, ahol kitölti a 2014-ig szóló szerződését
Még mindig nem értem, hogy miért fizetnénk 120 milliót, amikor 45 millió eurós záradék van a szerződésében. Vagy az újság írok ennyire debilek?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. május 10., péntek 21:01

R.M.C.F írta:Na.....akkor szedjük össze JM pozitiv és negativ dolgait.

:hmmm: :hmmm:
Pozitív:
- Barça 5-0 Real
- végre elmegy

Negatív:
- tönkremenne a klaviatúra, mire begépelném, úgyhogy inkább el se kezdem.






:mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 94 regisztrált és 0 vendég