Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. május 11., szombat 11:50

Erti írta:Ma reggel belenéztem unalmamban a Sport1 igen magas színvonalú Fieszta műsorába és Hegyi Iván újra formájában volt. Véleménye szerint a Realnak aminek a "fehér balettot" kellene játszania nem szabadna kihagynia Kakát a kezdőből. Szerinte ő az egyetlen a keretből aki ezt a "fehér balettot" játszani tudja. Azt is mondta, hogy a Dortmund elleni 2 gól annak az érdeme, hogy ő csereként bejött

Általában a hülyeségein jót röhögök mindig, de ezzel felidegesített. Így is idegesítő már, hogy a sok focihoz teljesen hülye ember Kakát követeli a csapatba, erre ez a hülye fasz még adja az ilyenek alá a lovat.
mennyire utálom azt az embert...

de ancselotti érkeztével hegyi kérése valóra válik az biztos.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Erti
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:41

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Erti » 2013. május 11., szombat 11:46

Ma reggel belenéztem unalmamban a Sport1 igen magas színvonalú Fieszta műsorába és Hegyi Iván újra formájában volt. Véleménye szerint a Realnak aminek a "fehér balettot" kellene játszania nem szabadna kihagynia Kakát a kezdőből. Szerinte ő az egyetlen a keretből aki ezt a "fehér balettot" játszani tudja. Azt is mondta, hogy a Dortmund elleni 2 gól annak az érdeme, hogy ő csereként bejött. Érdekes, de én az alatt is egy nullának láttam

Általában a hülyeségein jót röhögök mindig, de ezzel felidegesített. Így is idegesítő már, hogy a sok focihoz teljesen hülye ember Kakát követeli a csapatba, erre ez a hülye fasz még adja az ilyenek alá a lovat.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. május 11., szombat 11:45

Szerintem meg Callejón helyét át kell, hogy vegye Jesé. Ha annyi lehetőséget kapna, mint Calle, tudna bizonyítani.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. május 11., szombat 11:37

Gerr90 írta:Carvajal alatt gondolom Callejont értettél, aki remélem tényleg elmegy, mert szerintem csak foglalja a helyet Jesé, vagy egy másik tehetség elől.
Azért tavaly szinte az egész fórum egytől egyig dicsőítette a kis Josét, mára pedig már mindenkinek csak egy nagy PÚP. Gyorsan megfordult a világ. Ebben a szezonban tényleg csapnivalóan játszott, de nem hiszem, hogy ezért egyből el kellene küldeni a saját nevelésünket azt a tényt szem előtt tartva, hogy tavaly azért elég jól nyomta a gáz pedált és igen aktívan, szépen és eredményesen is focizott. Ennyi erővel Benzemát is ellehetne küldeni... mert ebben az évben ő sem hozta azt amit elvártunk volna tőle a tavalyi idény után.

Szerény meglátásom szerint, az elküldendő listán Callejón előtt még szerepel pár név, akiket el kellene küldeni, nem ő neki kellene az első helyen lenni az elküldöttek névsorában! Ha jövőre magára talál egy esetleges új edzővel, új rendszerrel és hozni fogja a folyamatos jó formát akkor oké, de ha jövőre sem akkor tényleg eljutottunk a viszlát szintig. Én adnék neki még egy esélyt, az az esély pedig a következő idény lenne. Megmondanám neki, hogy most rajtad a sor, hogy bizonyíts... vagy sikerül vagy pedig elsüllyedsz és mész a süllyesztőbe.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. május 11., szombat 11:37

ericco írta: Carvajalra gondolt, mint érkezőre, és azon kívül egy csatár Higu helyett.
Hopsz, akkor én kérek elnézést. Valószínűleg a saját vágyaim vetítettem ki az olvasott szövegre. :P
Szóval nálam Callejon is a távozók illusztris névsorát gyarapítaná.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. május 11., szombat 11:34

Gerr90 írta:neymar mint játékos nem ér 120 millát természetesen
Miért kerülne 120 millióba, ha nem létezik előszerződés a Barcával, és a kivásárlási ára 45 millió?
Marketing értéke viszont hatalmas. Ki van éhezve a világ egy újabb jogas brazil arcra.
Gerr90 írta: egyértelmű, hogy a kp-ra érkezni fog még verratti és pogba.
A hírek alapján a Juve beintett nekünk :roll: . Pogba helyett valószínűbb Kondogbia érkezése. Bár én is az előbbinek örülnék inkább. Vagy lépjen Khedira, és jöjjön mindkettő :mrgreen:
Gerr90 írta:Carvajal alatt gondolom Callejont értettél
Carvajalra gondolt, mint érkezőre, és azon kívül egy csatár Higu helyett.
Merci Zizou!

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. május 11., szombat 11:34

Alapvetően én is Verratti mellett vagyok, csak félek, nem változna a szisztéma, és egy új Xabit kapnánk (akit nagyon szeretek). Csak ebből a szempontból örülnék jobban Gündogannak, aki Modric oldalán (kiegészülve egy Vidal/Pogbával) brutális játékot hozhatna.
Szóval nálam a Pogba-Verratti-Modric hármas lenne az ideális, de ha az olasz helyett Gündogant csípjük meg, akkor sem fogok könnyeket hullatni.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2013. május 11., szombat 11:32

hehe írta:magyarul azt is jelenti, hogy már nem murinnyó a mindenható, teljhatalmú mindenes.
Hát persze, mert vehetjük úgy is, hogy már nincs Madridban.
hehe írta:másrészt meg nem tudom miért aggódtok, egyértelmű, hogy a kp-ra érkezni fog még verratti és pogba.
Annyira nem egyértelmű, jogos az aggódás. Legalább is én tartok attól, hogy ha kiperkálunk 120 millát Neymarért (itt nem Neymarral van gond, hanem az összeggel) akkor nem tudom elképzelni, hogy elköltünk még minimum 50et a kp-ra. :/
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. május 11., szombat 11:26

hehe írta:neymar mint játékos nem ér 120 millát természetesen, de ha a marketingértékét nézem, akkor még többet is.
nem bukhatunk rajta, ha perez tényleg komolyan gondolja, akkor hozni kell, dimaria helyén kibaszott durva lesz, majd meglátjátok.

azonkívül nem tudom észleltétek-e, de perez kézbe vette a dolgokat, magyarul azt is jelenti, hogy már nem murinnyó a mindenható, teljhatalmú mindenes.

másrészt meg nem tudom miért aggódtok, egyértelmű, hogy a kp-ra érkezni fog még verratti és pogba.

valamint carvajal és higuain eligazolásától függően egy csatár.

nyílt titok ez mind.
Nekem is így tűnik. Mármint, hogy Perez visszatért a gyökerekhez és most egy rá jellemző átigazolási időszakot fog produkálni. Ez lesz az az év, amikor nem lepődhetünk meg az igazán nagy nevek érkezésén sem. Gyakorlatilag 3 évet spóroltunk (Real viszonylatban), most szólni fog. Szerintem is jön egy afroamerikai :mrgreen: és egy szervező, de hogy Pogba és Verratti lesz-e az, nem tudnám biztosra mondani.
Carvajal alatt gondolom Callejont értettél, aki remélem tényleg elmegy, mert szerintem csak foglalja a helyet Jesé, vagy egy másik tehetség elől.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 11., szombat 11:12

neymar mint játékos nem ér 120 millát természetesen, de ha a marketingértékét nézem, akkor még többet is.
nem bukhatunk rajta, ha perez tényleg komolyan gondolja, akkor hozni kell, dimaria helyén kibaszott durva lesz, majd meglátjátok.

azonkívül nem tudom észleltétek-e, de perez kézbe vette a dolgokat, magyarul azt is jelenti, hogy már nem murinnyó a mindenható, teljhatalmú mindenes.

másrészt meg nem tudom miért aggódtok, egyértelmű, hogy a kp-ra érkezni fog még verratti és pogba.

valamint carvajal és higuain eligazolásától függően egy csatár.

nyílt titok ez mind.
Kép
Kép
Kép

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8196
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. május 11., szombat 11:07

monaconak akkor sem tudom, hogyan érné meg a dolog, ha csak a negyedét fizeti ki :roll:
még ha a monaco lenne a köztes állomás falcaonak, akkor sem hinném, hogy egy évnél hamarabb ide tudnánk hozni
meg aztán ha ott megkapja a 10 milláját, akkor miért jönne ide kevesebbért? mert ha jól emlékszem perez nem adott volna neki ennyit
szóval szerintem elég kacsa szaga van a dolognak
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2013. május 11., szombat 10:47

Szerintem ez a Falcao-s dolog úgy lenne, hogy kifizetnénk mi a 3/4-ed részét a maradék 1/4-et pedig a Monaco és akkor télen érkezne. :-)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. május 11., szombat 10:46

Ezt gondolom a Santos is alátudja támasztani, h a klubot megkerülve akarjak leigazolni. Itt alá lehetne tenni a Barcának ha jön Neymar ha nem. Többet kell ajánlani mint a katalánok, és a Santosnak meg kellene tenniük egy feljelentést. Persze sok mindent azzal nem lehetne kezdeni, ha Neymar minden áron oda akarna igazolni.

Mivel illegális az előszerződés, így nem hinnem, h ennyit kellene fizetni. sem a büntit sem az élőszerződést nem kellene kiperkálni a Barcának. Bár kitudja Perezt amekkora gentleman.
Na, hát pontosan errő beszél az El Confidencial legfrissebb cikke is!
Egy biztos, Perez tényleg nem sz..rral gurigázik és valóban újra létezik a Neymar saga --> az összes nagyobb spanyol és katalán lap megerősítette a Real Madrid offenzíváját, aminek a Santos nagyon, a Barca kevésbé örül; már-már csokiznak :mrgreen: )! A Marca szerint egyébként a klub már 2 hónapja dolgozik az ügyön és Florentino papa Cristianoéhoz hasonló szenzációra, átigazolásra készül minden tekintetben (tudva azt, hogy a Barca nem engedhet meg magának egy ekkora költekezést), bár abban is egyetért mindenki, hogy elsősorban Neymar nagyon kedves és szimpatikus apukáján múlik minden! Mindenesetre nagyon kíváncsi vagyok a történet végére! :Đ
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. május 11., szombat 10:31

újabb Pipita-s pletyka:

Az Arsenalba tart a Real Madridnál létszámfelettivé vált Gonzalo Higuaín a katalán Sport szerint, azonban van egy nagy kikötés, az Ágyúsoknak a Bajnokok Ligája-selejtezőt legalább el kell érni az argentin érdekében.
A lap bennfentes információk birtokába jutott, eszerint a napokban elhangzott bejelentés szerint a nyártól új klub után néző támadó előzetes megállapodást kötött a londoniakkal egy 22 millió eurós vételár ellenében.


amúgy Falcao üzlet miért jó a monaconak? félévre... 60 milliót most kiadnak érte de akkor nekünk is min. annyit kell. 60-at azért nem ér egy Falcao főleg úgy hogy télen érkezne nagyon maximum amiben nem hiszek. egyelőre azt sem hiszem hogy a Monacoba megy. mennyire tuti?
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2013. május 11., szombat 10:27

adamzz írta:Egyetértek. Inkább üldöznénk egész nyáron Vidalt...
Nem feltétlen Vidalról van szó... De középre kell valaki, mert ez így nem állapot! Most az milyen lenne, hogy egész nyáron egyetlen egy Neymarért vergődünk és aug 31-én bejelentik, hogy 6 kamionnyi pénzért leigazoltuk. A kp-ra meg nem maradt pénz...
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: adamzz » 2013. május 11., szombat 10:23

mohaola írta:Nagyon bízom benne hogy nem fogunk egész nyáron loholni érte, mert ha igen akkor a legfontosabb poszton megint csak a spórolás illetve b kategóriás játékos/ok jönnek.
Egyetértek. Inkább üldöznénk egész nyáron Vidalt...

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. május 11., szombat 10:19

A Marca címlapján ki más mint Neymar szerepel, azt írják, hogy meg van a 100 millió euró a brazilra és szeretnék ezen a nyáron szerződtetni,ezzel szemben az As 70 millió euróról ír.

Nagyon bízom benne hogy nem fogunk egész nyáron loholni érte, mert ha igen akkor a legfontosabb poszton megint csak a spórolás illetve b kategóriás játékos/ok jönnek.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. május 11., szombat 10:10

Nekem már nagyon hiányzik egy világklasszis csatár a Realból.
Higauínnak sajnos nincsenek meg a képességei hozzá, Benzema pedig brutálisan gyenge fejben. Ilyen mentalitással soha nem lesz benne a szűk elitben. Szerintem ez még bosszantóbb, mint az argentin esete. Egyszerűen nem használja ki a tudását. Szívem szerint mindkettőnek ajtót mutatnék. De sajnos a piac ezt most nem engedi meg, nem lehetne őket pótolni.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2013. május 11., szombat 9:58

Csak én vagyok egyedül akinek nem kéne Falcao? :kivagyhe:
Ha már mindenféleképp pótolni kell Higut, akkor másszunk rá Agüerora, senki más nem jöhet szóba... B-)
Itt játszani kell a focit, nem csak a gólokat lőni! :Đ Lásd Benzema :salute:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. május 11., szombat 9:51

Az AS szerint a Monaco a közvetítő szerepet fogja betölteni Radamel Falcao leigazolásában. A lap szerint a támadó szerződésében lesz egy olyan záradék, amely kimondja, hogy amennyiben a Real Madrid le szeretné igazolni a játékost, akkor kötelesek elengedni. A kolumbiai támadó így leghamarabb a téli átigazolási szezonban csatlakozhat a Királyi Gárdához.
Ez érdekes elgondolás. Mégis úgy gondolom, hogy ha Perez ennyire ragaszkodik a jó viszonyhoz a két csapat közt, nem tesz meg egy ilyen megkerülő lépést. Nem lenne rossz Falcao, de én megelégednék egy olcsóbb, fiatalabb, kisebb fizetési igényű Lewandowskival is. :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 81 regisztrált és 0 vendég