Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 8., szerda 15:43

Dm 90% menni fog,coentrao is,khedira igy most marad,mert senki sem fog érte kapkodni. Nacho alapból nem bal hátvéd? Jobb? Mert akkor oda nem is kellene más. mármint balra...... :hmmm: 
Nacho alapvetően belső védő,csak a castillaban annak idején játszatták szélen is,így Mou is bevetette ott anno.Szükségből.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. január 7., kedd 23:03

Hát kb ennyi a lényeg szerintem is... Coentrao, DM, meg szerintem Casemiro is távozni fog... Nacho amùgy belső védő, de a bal oldalon is bevethető. Ettől független szükségünk lesz szerintem egy védőre, de az is lehet, hogy megoldjuk a Castillából. Kp-ra várok minimum 1 embert + talán érkezik egy csatár, de arra fogadni nem mernék... Jó lenne tudni, hogy igaz e az a hír, hogy jelentkeztünk Lewáért, vagy csak kamu, mert amennyiben igaz akkor akár csatár is érkezhet a nyáron... Nyáron kiderül ;)

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. január 7., kedd 22:18

csabi* írta:egyébként csak én vagyok úgy vele ,hogy egy űber vkp-n kívűl senkit nem igazolnék a nyáron ?
igen .. csatárt se
A távozóktól is függeni fog.

Dm 90% menni fog,coentrao is,khedira igy most marad,mert senki sem fog érte kapkodni. Nacho alapból nem bal hátvéd? Jobb? Mert akkor oda nem is kellene más. mármint balra...... :hmmm:
Egy fasza jobb belső kpás kellene.....apám,az ütne mint a 380v.
Elől ha morata elmegy akkor biztos hoznak,mert ez igy is karcsú. Dm helyett ott jesé.

Az is lehet hogy robbantunk egy jobb belsőt és ennyi....és esetleg egy középső támadót,de én lehet nem is nagyon centereznék...a **szom az.
Isco is mehetne feljebb,benz is falsba jobb lehet mint klasszikusban.....bale meg ott is jó csak még nem jöttek rá.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Balii
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2014. január 2., csütörtök 15:29
Kedvenc játékosaid: CR7,R9,Roberto Carlos,Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Balii » 2014. január 7., kedd 22:12

Hát ismerve Ancelottit legalább is az eddigiekből,elég kizártnak tartom hogy a top csatárát lecserélje Jesére még akkor is ha a forma beli különbség szemmel látható.Szerintem Benzema olyan lehet mint mondjuk a kapus téma is hogy amit eldöntött azon nem változtat.És nagyon úgy tűnik hogy Benzema az állandó kezdő max csak akkor nem ha már a közönség is kifütyüli illetve a kupában Morata bizonyíthat..
Illetve a másik dolog hogy Jesét egyáltalán nem szerepelteti középen midig úgy alakítja akár a szerkezetet is mint most a Celta ellen hogy Jesé szélről tudjon menni.
Kétségtelen én is megnézném mit tud Benzema helyén/helyett de nem hiszem hogy erre sor kerül a közel jövőben.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. január 7., kedd 21:57

Balii írta: Hát én egy Rooneynak tudnék örülni azért csatár poszton még akkor is ha esetleg Jesére gondolsz Benz helyett ott elöl.A többi Castilla csatár meg nem hiszem hogy megütne a szintet.
Azért Rooneynak mert úgy is el akar jönni az MU-tól legalább is ha nem lesznek BL helyen(márpedig ebben a PL mezőnyben nem lesznek),ugyanaz a típusú csatár mint Benzema(többet passzol és készít elő mint rúg de a kapu előtt se idegen) ami nekünk ugye tökéletes,nem lenne csillagászati ára mint mondjuk Suareznek és nem mellesleg játszott már Ronaldoval úgyhogy az összhang és az egyensúly is talán vele lenne meg leghamarabb és legjobban
igen jesére gondolok :)
bár rooney nem lenne rossz , én nem bánnám azt se ha nem férkezne játékos előre
Kép

Balii
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2014. január 2., csütörtök 15:29
Kedvenc játékosaid: CR7,R9,Roberto Carlos,Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Balii » 2014. január 7., kedd 21:53

csabi* írta:egyébként csak én vagyok úgy vele ,hogy egy űber vkp-n kívűl senkit nem igazolnék a nyáron ?
igen .. csatárt se
Hát én egy Rooneynak tudnék örülni azért csatár poszton még akkor is ha esetleg Jesére gondolsz Benz helyett ott elöl.A többi Castilla csatár meg nem hiszem hogy megütne a szintet.
Azért Rooneynak mert úgy is el akar jönni az MU-tól legalább is ha nem lesznek BL helyen(márpedig ebben a PL mezőnyben nem lesznek),ugyanaz a típusú csatár mint Benzema(többet passzol és készít elő mint rúg de a kapu előtt se idegen) ami nekünk ugye tökéletes,nem lenne csillagászati ára mint mondjuk Suareznek és nem mellesleg játszott már Ronaldoval úgyhogy az összhang és az egyensúly is talán vele lenne meg leghamarabb és legjobban

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. január 7., kedd 21:19

egyébként csak én vagyok úgy vele ,hogy egy űber vkp-n kívűl senkit nem igazolnék a nyáron ?
igen .. csatárt se
Kép

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 6., hétfő 12:46

Kerlon írta:Ramosra ráfér a pihi? Most volt téli szünet... :D
Hát éppen azért... :mrgreen: ki kell pihenni a karácsonyi fiesztát :lol:

Én azért Balet bedobnám olyan 20 percre,hadd szokjon vissza lassan,persze csak ha 100%-ban gyógyult.Annyit nem ér,hogy rásérüljön az a 20 perc.De ha bírja,akkor mindenkèpp játszatni kell.Nem kell ugye ecsetelnem hogy miért...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. január 6., hétfő 12:21

hogy elmenjen az argentin így most nyomatni fogja sajnos
Szerintem nem ragaszkodnak Di Maríához. Ezt a félévet lenyomja, aztán egy jó ajánlatért eladják.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. január 6., hétfő 12:18

tubatibi írta:--------------------Diego Lopez------------------------
--------Pepe------------------------Nacho-------------
Carvajal-----------------------------------------Marcelo
----------------------Xabi Alonso------------------------
---------Modric-------------------------Isco--------------
Jesé-----------------------------------------C.Ronaldo
-------------------------Benzema-------------------------
Na ez jó kezdő lenne, bár Ramost beraknám, tényleg csak egy beszélgetés, 1-2 atyai pofon kéne neki(aztán kikezdi Ancelottit :mrgreen: ). De Jesé helyett DM kezd, erre fogadni merek. Nem akarja Carlo, hogy elmenjen az argentin így most nyomatni fogja sajnos :-(

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. január 6., hétfő 11:53

Ahhoz nem pihenő kell, hanem nyílt beszéd, hogy kapd már össze magad, mert mostanában gyengén teljesítesz.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. január 6., hétfő 11:48

Nem úgy értettem, amit az utóbbi meccseken művelt szánalmas volt, Nacho sokkal higgadtabb és jobban lehozta a meccseit, mint Ramos, térjen már észhez az az ember. :)

A világ egyik legjobb hátvédjének tartom, de na. :roll:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. január 6., hétfő 11:43

Ramosra ráfér a pihi? Most volt téli szünet... :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. január 6., hétfő 11:04

--------------------Diego Lopez------------------------
--------Pepe------------------------Nacho-------------
Carvajal-----------------------------------------Marcelo
----------------------Xabi Alonso------------------------
---------Modric-------------------------Isco--------------
Jesé-----------------------------------------C.Ronaldo
-------------------------Benzema-------------------------

én ezt küldeném fel, Ramosra rá fér a pihi. Sajnos úgysem ez lesz mivel, hogy Carvajal helyett Arbeloa és Nacho helyett Ramos fog kezdeni. Bale-t én még nem játszatnám esetleg a meccs utolsó fél órájára. Beküldeném még Illarramendit meg mivel Arbeloa kezd, ha úgy alakul akkor Carvajal-t,hogy segítse a támadásokat. :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. január 4., szombat 12:41

Ne haragudj, de ezek a hozzászólások takarják a legnagyobb badarságot. Még bármi lehet belőle nem csak jó csere játékos
Én nem látok sem annyi technikát sem annyi sebességet a gyerekben, hogy valaha is kezdő lehessen a Realban, vagy akár egy komolyabb spanyol csapatban, lehet majd rámcáfol a gyerek, de arra nem sok esélyt látok.Kit szoríthatna ki szerinted?Modric 3-4 évig még simán kezdő lehet, Isco már bizonyította, hogy nem ügyetlen, Illara is lépéselőnyben van bármilyen Castillas tehetséggel szemben, aztán meg jöhet még Gündogan is, egyikük sem öreg játékos. Azért egy 19 éves játékosnál már észre lehet venni, hogy ott van-e a szeren vagy kevésbé, de az csak az én véle...izé badarságom. :roll:
Love football, hate antifa.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 4., szombat 12:28

Nacho mindjár 24 éves lesz, José pedig most volt 19. B-) 
De Llorente is 20 múlt már.
Ja,ha elmúlt 20,az más... :roll: Remélem még nem gondolkodik a visszavonuláson... :hmmm:
Amúgy meg nem egy meccs alapján lőttem be...vagyis de,hisz idén még csak egy meccsen láttam...(a castillat ne keverjük ide,az nem az a szint...)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: sander » 2014. január 4., szombat 12:27

wZoLee7 írta:
morientes írta:José Rodriguez???Hát ő még a castillaba se szint... :roll:
JM látott benne valamit, és akkor mindenki nagyon sokra tartotta. Az ilyen játékosokat kell felhozni az első csapatba és egy spanyol élvonalban játszó csapatnak kölcsön adni. Akár 2 évre is mehet, szerezzen tapasztalatot az első osztályban, ismerje meg a közeget, az erős ellenfeleket. Olyan csapatokba kell tenni a 20-22 éves ígéretes játékosokat ahol játszhatnak de nem egy csöklövő csapatról van szó. Így kellett volna tenni Morataval, Jesével is annó. Szép dolog hogy Carvajal letette a névjegyét németországban, de aztán spanyol földön kicsit megvolt lőve
Eddig is kölcsönadtunk nem egy nem két játékost spanyol csapatoknak kölcsön de nem sok sikerrel. Az a baj hogy hiába adjuk oda egy spanyol közép csapatnak ha nekik fontos a tabellán elért helyezésük és nem engedhetik meg maguknak hogy minden meccsen egy fiatal gyerek játsszon ha meg mégis játszik akkor pedig bebizonyosodik róla hogy nem is akkora sztár mint azt sokan gondolták. Elsősorban olyan csapatokat kellene nekik keresni ahol fiatal játékosokban gondolkodnak..(legfőképp szerintem német,holland és portugál csapatokban lenne érdemes gondolkodni). Aztán persze meg kellene beszélni annak a csapatnak az az évi célkitűzéseit hogy biztosabbak legyünk abban hogy téllleg játszani fog-e a játékos.
Jesé helyében a következő csapatokon gondolkodnék el : Schalke;Wolfsburg;Monchengladbach;Leverkusen;Ajax;PSV;(esetleg a Feyenoord ), Sporting; Porto; Benfica.
Ha télleg olyan jó akkor ezekben a csapatokban megmutathatná hogy mit tud és szerintem fejlődni is tudna.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. január 4., szombat 12:26

realistahuni írta:Ha szintet tud lépni lehet egy elfogadható cserejátékos belőle, annál több nem valószinű.
Nachoról példát vehet, sokkal jobban játszik ő is mint év elején, jóval higgadtabb.
Ne haragudj, de ezek a hozzászólások takarják a legnagyobb badarságot. Még bármi lehet belőle nem csak jó csere játékos.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. január 4., szombat 12:17

Nacho mindjár 24 éves lesz, José pedig most volt 19. B-)
De Llorente is 20 múlt már.
Legkisebbtobi írta:erdekes hogy megint egy mecs alapjan van belove egy jatekos... na mindegy... de ahogy en emlekszem tavalyrol ra eleg jo kis jatekos volt raadasul nagyon fiatal meg...
Ez itt a lényeg. Meg kell neki is adni a bizonyítás lehetőségét. Mondjuk nyáron, ahogy Casemironak meg volt adva a sok felkészülési meccs kezdőként, úgy José is megkaphatná ezeket vagy minimum a félidőket.


Csak annyi kiegészítés még, hogy nem biztos, hogy jó ötlet lenne már az, hogy kölcsönadjuk őket a Getafe-nak mert abból mint láthattuk nem mindig sül ki jó: lásd Sarabia, mekkora királynak volt ő is titulálva, aztán megragadt azon a szinten, elején még alig játszott - asszem valami új edző kezdte el játszatni. Egy mostani Sociedad vagy az éppen aktuális BL/EL résztvevő csapatokba kell(ene) őket küldeni.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 4., szombat 11:57

Realista24 írta:A Marca írása Joséról
José Rodríguez - who made his debut under Mourinho last year - was the best of the Castilla boys on the day. The midfielder played in front of Xabi Alonso and Illarramendi, in a more advanced position than where he usually features for Castilla. He showed his strength and offensive prowess, and was completely unfazed by Motta, Verrati and company.

He could have even scored a brace of his own. First, when Cristiano's pass found him, but his shot crashed into the post and then, when his curling shot from the edge of the box went just over the bar. The academy player also played a part in the build-up to Jesé's goal.
Nyilván nem óhajtok vitába szállni a marca szakírójával,de én másképp láttam,azon a kapufán kívül sokat nem tett hpzzá.Llorrente pl sokkal jobb volt de mindegy...én szurkolok a gyereknek,még mielőtt megkövezne valaki...
De arra is emlékszem,talán pont egy kupameccsen,mikor Mou szintén a castilla színe javát küldte fel,hogy sokan azt írtátok hogy mi a jóistent keres fenn a pályán...vagy az ajax elleni BL meccsen.Aztán valaki azt írta,tán Anis,hogy 1400perc körül játszott a castillaba.Mindenki dőntse el hogy sok e ez vagy kevés,de egy biztos...ha valaki akar vakami komolyat dobni,annak alapnak kellene hogy legyen...A Mou érába azon is csodálkoztak sokan,hogy minek hívta fel,mikor a castillaba meg főként csak csere...mer abban az időben az volt.Mondom,szurkolok neki,nagyon is,fiatal még,biztos van benne pontenciál,de EDDIG,hangsúlyzom eddig,nekem semmi extrát nem mutatott...na de majd.Az meg-és akinek nem inge nem veszi magára-már,már nevetséges,hogy némelyek minden castillas srácba egy új Rault,Alonsot,Gutit vagy tudom is én kit látnak bele,és ha az ember megfogalmaz egy kis kritikát(és nem lenőzt,meg lekezelőt),akkor egyből ő az elsőszámú közellenség...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 218 regisztrált és 0 vendég