Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. május 12., vasárnap 21:52

Van benne igazság Hansen! :mrgreen:

Remélem ezt a nyomorult cseh gyereket addig eltiltják amíg Leo nem focizhat...
Lehet jobb lesz El nélkül hiszen így több az idő a felkészülésre, nem kell kapkodni,de csalódás nah!
HA berúgjuk e helyzeteinket a győr egy szót sem szólhatott volna ha az első félidőben 2-3 ide...csak túl sok a ha!
Böde nagyon kevés ide nah...

A jövőre nézve:
Kell egy jobbhátvéd és egy középső hátvéd!Egy védekező kp egy irányító és 1 de inkább 2 csatár!
Mehet amerre lát:Józsi,Perics,Grúz,Hakola,Gárdos
Besicet pedig csoda lesz itt-tartani,de legalább remélem nem szokás szerint ingyé' engedjük el..

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2013. május 12., vasárnap 21:26

Tehát:

Tanulóévnek jó volt, és annak is szánta mindenki, csak ha már ott volt az esély az EL-re..hát rossz így végleg elbukni már. A Győrnek viszont nincs szívem gratulálni. Az elmúlt évek leggyengébb bajnoka, ez biztos. Dörzsölheti a tenyerét az azeri és luxemburgi bajnok, ha megkapja a Győrt. Tarsolynak ennyi pénzből..nagyon gyenge. Strestiknek meg Jennerből kifolyólag..minimum 4-5 meccs. Baszki, hátulról, labda közelébe sem..gratulálok. Bár nem tudom miért lepődök meg, amikor a padon az a Pintér ül, aki még fradista korszakában is azt kiabálta be, hogy törd el a lábát.

Mi meg elkezdhetjük a komoly építkezést. Jobb hátvédnek vagy hagyják most már ott Somaliat, vagy vegyünk egy normálisat, mert Alemp nem odavaló, és Jovan' sem. Középre nem igaz, hogy nem lehet berakni Kleint. Minden beívelésnél, szögletnél ők kerülnek helyzetbe, mert se a 175 centis Besic, se a 170 centis Gyömbér nem fogja kifejelni. Jobb szélen Dani egyre jobb, azt hiszem megfelelő utódja lesz Bönignek, ha nem jobb. Moniz érti a dolgát.
Középen amúgy is sokan vagyunk, tehát nyugodtan mehetnek el emberek. Először mondom ki, annak a nevét, akit régóta sokan szidnak..Józsinak mennie kell. Védekező középpályás, de se nem védekezik, se nem irányít. Cukic legalább odarúg, odacsúszik, ütközik. Gyömbért azonnal feltolni vkp-ra, mert hátvédnek alacsony, lassú, körülményes. Busait mint már említettem, vissza, és ugye egy box-to-box játékos. Akár Pátkait is elnézném itt. De leginkább Snot. Hakola is mehet, úgy sem játszik.
Peric ismét sok színt vitt a játékba. :mrgreen: Beszarok, hogy ilyen játékosokra vagyunk hagyatkozva.
Leonardonak szerintem ez volt az utolsó meccse a Fradiban. Ezt reklamálta minden meccsen, hogy folyton rúgják, faragják..tessék, ezért kellett hagyni. Gratulálok-régóta ez volt az első meccsünk, ahol korrektül vezetett a bíró.
Részemről Martinus is mehet. Semmit nem csinál, beadni nem tud, normális csele nincsen, és nem is annyira gyors-mondjuk én Somát is egyre lassabbnak érzem. Lőni nem szokott, befelé húzni nem tud. Ő az egyetlen Moniz igazolás, aki fölösleges volt. Inkább akkor már Orosz, ennyit ő is tud.
Elől Böde a válogatott gólja óta egyre gyengébb. Kicsit talán túl lett sztárolva. Nem igaz, hogy 16ról nem bír lőni, hanem megvárja, amíg hárman beleakadnak a nyakába, és elrúgják előle. Nem csak a Pápa meg Eger ellen kéne betalálni.

Tehát jövőre aki benne lehet egy BLért harcoló Fradiba: Jova, Bönig, Sváb, Klein, Besic, Somalia, Jovanovic, Otten, Cukic, Gyömbér, Aborah, Jenner, Ionescu, Böde(?), Orosz-ha fejlődik-, Máté-egy normális alapozás után-, Csilus, Busai.
Az a baj, hogy legtöbbjükre csak kiegészítőemberként gondolok.

---------------------Jova------------------------
Somalia------Klein------Otten-----------Sváb
-----------------?---------Besic-----------------
?---------------------Ionescu(?)---------Jenner
-----------------------Böde(?)---------------------

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. május 12., vasárnap 20:59

numberone1 írta:Grat a Gyornek, de nagyon ocsmanyul jatszottak. Leonak jobbulast :'(
Pintér az edzőjük, nem meglepő. Tudom, hogy fradista, de anno baromira örültem amikor menesztették.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 12., vasárnap 20:55

Grat a Gyornek, de nagyon ocsmanyul jatszottak. Leonak jobbulast :'(
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Takesz
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:34
Kedvenc játékosaid: sergio, zidane, cristiano, karim, marcelo, dani, luka, marco
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Győr

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: Takesz » 2013. május 12., vasárnap 14:30

Jó, oké, kihalt az irónia. :mrgreen:
Tényleg kéne egy olyan szmájli, shutterrel már megtárgyaltuk. :mrgreen:
13

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. május 12., vasárnap 10:33

Egyébként úgy érzem, itt 3-5en ki fogjuk elemezgetni az MB1-Fradi vonalat
A legtöbb meccsen kint vagyok szóval meccs utáni értékelés nem lesz ha lesz akkor azért nem vállalok felelősséget! :lol:
Már bajnok (feljutó is minden bizonnyal) a Puskás Akadémia!
Ilyen meg a világon nincs...persze nyilván nem fogja leadni a 6 pontot a vidinek! :roll:
Srácok, most komolyan... Fel-alá nyomatja mindenki (Trollfocin meg mindenhol), hogy MB1...
Baszki, az NB1!!! Tanuljuk már meg saját bajnokságunkat leírni helyesen...
Mennyei Bajnokság! :hi:

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: Santi » 2013. május 12., vasárnap 9:50

Takesz írta:Srácok, most komolyan... Fel-alá nyomatja mindenki (Trollfocin meg mindenhol), hogy MB1...
Baszki, az NB1!!! Tanuljuk már meg saját bajnokságunkat leírni helyesen... :|
Mert amúgy nem is qrvára mind1. :roll: Amúgy meg OTP Bank Liga. :ras: :D

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 12., vasárnap 2:41

Ferencváros írta:
Egyébként úgy érzem, itt 3-5en ki fogjuk elemezgetni az MB1-Fradi vonalat B-)
sot kervenyezzuk, h nevezzek at Fradi topic-nak. A tobbi csapat csak toltelek :mrgreen:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2013. május 12., vasárnap 2:31

Takesz írta:Srácok, most komolyan... Fel-alá nyomatja mindenki (Trollfocin meg mindenhol), hogy MB1...
Baszki, az NB1!!! Tanuljuk már meg saját bajnokságunkat leírni helyesen... :|

megmondóemberek mindenhol a büdösúristenit :roll:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. május 12., vasárnap 1:39

ugye ez csak irónia most ? :lol:

Avatar
Takesz
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:34
Kedvenc játékosaid: sergio, zidane, cristiano, karim, marcelo, dani, luka, marco
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Győr

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: Takesz » 2013. május 12., vasárnap 1:32

Srácok, most komolyan... Fel-alá nyomatja mindenki (Trollfocin meg mindenhol), hogy MB1...
Baszki, az NB1!!! Tanuljuk már meg saját bajnokságunkat leírni helyesen... :|
13

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. május 12., vasárnap 1:18

Már bajnok (feljutó is minden bizonnyal) a Puskás Akadémia!
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2013. május 11., szombat 23:00

Egyedül a lilákba bíztam, hogy pontot tudnak csalni a honvédtól, de hát...nem jött össze. Viszont ha a honvéd lesz az EL induló, én kiakadok. Ilyen fos csapattal, ahol Kemenesen, Martinezen és Lanzafamen kívül senki sincsen, ezekből is Lanzafame elmegy..és mégis bemakkolnak mindent tavasszal..tiszta Győr.

Mondjuk olyan nem létezik, hogy ha 4/4et nyerünk, akkor ne legyünk EL indulók. holnap nem tudom mi lenne a jó. Ha kikapunk akkor a Loki már szinte biztos EL induló a kupa miatt, és tőlük nem kell félnünk, viszont nem lehet mostmár pontot veszítenünk. Na igen..tehát nyernünk kell. És talán az lenne a legjobb, ha a Vidi is nyerne. Ők meg ketten intézzék el a Győrrel :mrgreen: MTK-t kötelező verni. Bár ők is amiket csinálnak...tegnap 87. perc, előtte Újpest ellen 93. Komolyan csak nekünk nincs szerencsénk

Más: Valaki nem tudja, hogy ha Mezőkövesd feljut-ugyanis most kikapott a Vasas-akkor a saját pályájukon játszanák az MB1es meccseket? mert oda legalább könnyen feltudnék jutni :D

Egyébként úgy érzem, itt 3-5en ki fogjuk elemezgetni az MB1-Fradi vonalat B-)

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. május 11., szombat 20:44

jézusatyaúristen ez a dózsa meccs mi bunda volt :lol: :lol: :lol:

csak szegény szurkolókat sajnálom... :agree:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 11., szombat 20:33

BBarni írta:
Úgy értettem,hogy Ottennek nem kellett volna beszólnia Moniznak!
Ket ertelmu volt. :-)
BBarni írta:
Gera jöhetne már, Huszti kijelentette,hogy nem akar hazajönni!Hajnal nem tudom tény, hogy a válogatottba és a bundesligába kevés,de az itthoni tempóba még lehet jó lenne!( lásd Heinz) Szabics dettó!
Gerat most kellene hozni mert meg adhatna egy kis +
Huszti ameg birja nem fog haza jonni. Viszont Hajnal sem hinnem,elobb fog igazolni ausztriaba mint vissza.Kutya uto nekem nem kellene. De nehogy mar 32-33 eves jatekosokat hozzunk vissza.
Minden tiszteletem Lisztese volt, egyik legnagyobb kedvencem, de mar hatraltatta a csapatot. Moniz a modern focit kepviseli nem fognak ilyen veteranok beleferni a projectbe. Ha Leo jovore is ezt hozza, szerintem akkor elobb kispad aztan elfogja zavarni. Moniz verbeli profi tokmindegy,h kikinek a ismerose .

nem is tudom kit hoznek el a Clujbol. Volt ez portugal feka kozeppalyas Celestino leg gyors es kemeny jatekos.
Cadut a vedelembe, nagyon tapasztalt kozepso vedo....... tobb mint valoszinu oket nem adnak.


mas:
tartok a holnapi meccstol, mert ez a hetvege nem nekunk kedvezett. Nyert az MTK(Tokoli :-@ ), most meg a honved
sz :cens: ta le az Utet. Rajtunk lesz a teher - a gyozelmi kenyszer. De hat ilyenkor szoktunk nyerni amikor minden ellenunk szol. :zoldsalas:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. május 11., szombat 18:10

Moniznak nem kellett volna beszolnia? megis csak o az edzo, inkabb Ottennek nem kellett volna visszaszolnia.
Úgy értettem,hogy Ottennek nem kellett volna beszólnia Moniznak!

Gera jöhetne már, Huszti kijelentette,hogy nem akar hazajönni!Hajnal nem tudom tény, hogy a válogatottba és a bundesligába kevés,de az itthoni tempóba még lehet jó lenne!( lásd Heinz) Szabics dettó!

A Kolzsvártól meg komolyabb játékosok jönne,nem a selejt! :-)

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2013. május 11., szombat 16:05

BBarni írta: Én a Kolozsvár játékosokban reménykedek... :coffee:
Kisoka Kivuvut hozták velünk szóba. Nem bánnám a középpályára.
Illetve Vass Ádám is egyszer hazatérhetne, szívesebben elnézném őt is a válogatottba, mint néhány kutyaütőt. :roll:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 11., szombat 15:55

real_funghi írta:Pénzt biztos nem fogunk adni játékosért, úgyhogy továbbra is olyan játékosokra lehet számítani, akik máshol még perememberek sem.
ez biztos nem fog valtozni. Valszeg kolcson v igyen megszerezheto jatekosok fognak jonni. Sajnos ez sem mindig jon be, ott volt Sno akit akartunk , de a klubja nem engette el, pedig nem jatszattak egy bajnokikon sem, aztan 1 honappal ezelott meg kozos megegyezessel felbontottak a szerzodeset. Vagy Mendes is nalunk jart szabadon igazolhato, de megsem sikerult leigazolni, pedig jo lett volna a vedelembe.
Ferencváros írta:....
akiket itt felsoroltal azok nem rossz jatekosok, de Alempijevics, Otten, Busai, Klein max kispados(denagyon csak max), ha nagyobb celokert akarunk jovore indulni.
Leonak adnek meg egy evet. Kimaradt nala az alapozas, igy nem tudta felvenni annyira a ritmust es megismerni a tarsakat. Nem mondanek le rola. Benne van, h barmikor megvillanhat.
Aboraht adom, bar szelen sem rossz azert kozepen jobb mint Csukics v Jozsi. Ott szamitanek ra en is.
Martinusnak is adnek meg egy evet, sokat volt serult. Nalam inkabb o lenne kiegeszito mint Jovanovics v Alempijevics.
De ha tud Moniz nala jobbat akkor mehet.
Gera, Szabics, Hajnal, Huszti. azért még 34-35 évesen is lefociznák az embéegyet.
ebben nem vagyok annyira biztos. Lathattuk Lisztest, h ennyi idosen mar 2 metert nem birt futni. Gera es Huszti esetleg, de Huszti is a mezonymunkajabol el 34 evesen mar nem fog tudni robotolni. Gerat adom. Szabics lassabb mint Bode, fizikalisan meg gyengebb.... arra ne alapozzatok, h egyszer a bundasban is jatszott. Az osztrak liga sem jobb annyival, mint az MB1. Hajnalt meg a hatam kozepere nem kivanom, remelem megerem meg azt, h nem latom a valogatottban. :roll: Ekkora alibi ember nincs meg egy mint amilyen o. Csak azert mert fradista volt16 evesen meg nem biztos, h fradi sziv lakozik benne.
BBarni írta:Otten az elején jól tolta aztán már kevésbé és Moniznak sem kellett volna beszólnia...amúgy én is bírom!
Otten jo volt az elejen, mondhatjuk h az egyik legjobb. De fokozatosan esett vissza, nem veletlenul kerult partvonalra. Moniznak nem kellett volna beszolnia? megis csak o az edzo, inkabb Ottennek nem kellett volna visszaszolnia.
BBarni írta: Én a Kolozsvár játékosokban reménykedek... :coffee:
Tenyleg jo lenne parjatekos, csak remelhetoleg nem a szemetet adjak. Bar, ha jol emlekszem meg akarnak valni a legtobb legiostol. Volt par jo portugal jatekos..... Esetleg Kapetanos a gorog csatar.... Mindenesetre nem bannam en sem.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. május 11., szombat 15:16

Otten az elején jól tolta aztán már kevésbé és Moniznak sem kellett volna beszólnia...amúgy én is bírom!
Levi meg Holczerékhez képest persze,hogy jobb de Megyerihez képest klasszisokkal gyengébb, egy esetlege EL csoportkörre már nagyon kevés!

Én a Kolozsvár játékosokban reménykedek... :coffee:

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2013. május 11., szombat 14:08

Én Böde Danit sajnos egyre kevésbé tartom jó játékosnak. Pécs ellen, Siófok ellen, Pápa ellen megy..de azóta nem nagyon. Oké, hogy ketten-hárman fogják, de azért elég régóta nem lőtt gólokat, plusz az első öt fordulóban sem ugye. Nem érzem őt megoldásnak a csatárproblémáinkra. Magyarországról semmiképpen sem igazolnék csatárt. Egy normálisat sem tudok. Sem Tischler, sem Nikolic, sem Varga..nincs normális csatár az MB1ben. Talán Coulibaly. Szabicsot én is megkörnyékezném, itthon szerintem tudnának alkotni. Plusz utolsó éveire elhoznám Tökölit :D -najó kicsit elfogult vagyok, de szerintem még mindig nagyon érzi a kaput.
Irányítónak Kanta Józsi tényleg jó lenne, régóta preferálom, de az MTK minden játékosáért rengeteg pénzt kér, főleg egy kulcsemberért. Szerződése meg ugyebár még van.
Másik nagy kedvencem Otten, miután felépül nekem alapkezdő lenne. Vagy középhátvéd ként, vagy védekező középpályán. Azért a Besic-Klein-Otten hármast elég jól lehetne forgatni ezen a két poszton. Fellel szerintem Moniz már a jövőt akarja építeni, úgy ahogy Csilussal is. Remélem mindketten egyre több lehetőséget kapnak majd.
Leonardo ha továbbra is így fog játszani, én szívesen elküldeném a búsba. Úgy néz ki idejött brazilként, volt Ajax játékos, UEFA kupa győztes, hogy ő majd most megmutatja a paraszt magyaroknak, hogy mi is az a foci. hát nem..ha választani kéne Somalia és Leo között, előbbiért több könnycseppet ejtenék, ha távozna.
Orosz Márk nálam még mindig rejtély. Nem kap sok lehetőséget, de vannak nagyon ügyes megmozdulásai, néha viszont olyan buta dolgokat csinál, hogy hihetetlen.
Kapusposzton szerintem Levi megfelel. Lassan mindenki szidja, de azért ha belegondolunk, hogy milyen kapusaink voltak nemrég..Williams, Haber, Holczer. Maximum Kemenes Szabit tudnám elképzelni a helyére, vagy esetleg az általatok is említett Lalit. De szerintem a kapusposzt a legkisebb problémánk.
Kell egy tökéletes befejezőcsatár, aki bárhonnan, bármikor képes betalálni. Ha megy Leo, kell egy irányító, Andrei még nem győzött meg. Védekező középpályán kipbróbálnám az Otten-Gyömbér-Busai-Alempijevic négyes forgatását. Középen Klein-Besic szerintem jó, csak kiegészítőembert kell, Batikkal nem tudom mi van, benne láttam potenciált. Bal szélen Bönig-Sváb jó, jobb oldalt pedig Soma jó, pótlására Alemp-Jovan. A jobb szélünket érzem gyengének. Martinus még nem győzött meg, Aboraht meg inkább irányítókén alkalmaznám, mert jól lát a pályán.
Ja egyébként valaki mondja meg Leonardonak, hogy ezt a játékot gólra játsszák, és ilyen rugótechnikával nyugodtan ellőheti 16ról :coffee:

Egyébként sokszor gondolkozok rajta, hogy hány ember nyilatkozta már, hogy szeretné itt befejezni a pályafutását, illetve még visszatérni ide. Főleg ha egyszerre. Gera, Szabics, Hajnal, Huszti. azért még 34-35 évesen is lefociznák az embéegyet.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 47 regisztrált és 0 vendég