Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. május 11., szombat 18:54

Na és arról kitehet? Mondjuk megnézném pl Modric mennyire venné észre. Hátha ma megláthatjuk.
Pl Callejon...van, hogy el se jut a labda még az emberig, akitől várja a paszt, de már lesen van. Vagy eleve a háta mögött van, nem is lehet látni, ő meg rohangál befelé.
Jól beindulni nem azt jelenti, hogy random módon elkezdesz futni a kapu felé, hogy majd lesz valami...

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. május 11., szombat 18:46

abból 25ször észre sem veszik a többiek, vagy akkor, amikor már régen lesen van.
Na és arról kitehet? Mondjuk megnézném pl Modric mennyire venné észre. Hátha ma megláthatjuk.

Szó ami szó ez a szezon mindenkinek fos volt.
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. május 11., szombat 18:29

rohadt jól érzi a beindulásokat, és a helyzeteit is jól használja ki.
Az azért túlzás, legalábbis idén a beindulásai...Minden meccsen bepróbálkozik vagy 30szor beindulni, abból 25ször észre sem veszik a többiek, vagy akkor, amikor már régen lesen van. 4szer megy felé a labda, de lesen lesz. Egyszer jön be kb a dolog...Túl hamar elindul, a többieknek nincs idejük reagálni. Mondjuk egy részük hülye is hozzá, de pont ezért Callejonnak is alkalmazkodnia kéne a többiekhez, és a ritmust a többiekhez igazítani.

MorataMartin
Hozzászólások: 1523
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2013. május 11., szombat 18:28

Most olvasom h Amorabieta nyáron ingyen igazolható lesz. Ő nem lenne 4. sz. KH-nak ha Carvalho és Albiol/Pepe úgy is elmennek?

Avatar
niden6
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:35
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Alonso, Varane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: niden6 » 2013. május 11., szombat 17:30

Erti írta:Bernard nevű fiatal brazil tehetséggel
Erti írta:Ha tényleg olyan jó, mint írják én akkor szívesen látnám Madridban
Miért nincsen fejfalbaverős szmájli?

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. május 11., szombat 17:27

R.M.C.F írta:
A baj még az hogy kit hozhatunk aki befogja a csapatot,aki nem báb mint a legtöbb? Aki bír a sztárokkal, akire egy CR is felnéz és hallgat.....stb......van ilyen? Nem biztos.

Ferguson! Ja nem...


Egyébként aki elakarja adni Calettit az nézze meg a tavalyi évét. É egyóttal a többiek tavalyi évét is és az idéniverl hasonlítsátok össze. Biztos hogy ha csak azt vesszük figyelembe, hogy a két év között mennyi különbség van teljesitményékben, akkor a csapat zömét el lehetne adni. Csak annyi, hogy Callejon tavaly jól játszott, sokan nem várták tőle azt a jó szezont ezért inkább figyelték. De idén sokszor nem a posztján játszott. Védőnek rakta be Mou elég gyakran. VÉDŐNEK!



Szerk: ha már a csatárosnál tartunk, Moratat is többet játszattam volna Higu helyett. Lehet ha alkotott volna. Szélen nem mozgott rosszúl és az se az ő posztja.



Egyébként Mou élvezi, hogy a játékosokat a posztjuktól elég eltérő poszton játszatja? :ike:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szilamer 2013. május 11., szombat 17:31-kor.
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 11., szombat 17:19

Igen, én is egyre jobban afelé megyek,hogy talán ez lesz a legjobb,mert ezt már nem lehet normálisan rendezni,fölöttébb hogy a média a nyakunkon tartja a kést.
Igen ezt már én is írtam,hogy nincs már visszaut Mounak.Most hogy a csetlik kiharcolta a BL indulást,nem kérdés hogy valószinű odamegy.
De hogy ki lenne alkalmas,azt én se tudom.Ha Mou nem bírt velük...bár világbajnokokkal,BL győztesekkel azelőtt ő sem nagyon dolgozott.Materazzi volt talán az egyetlen kivétel.Meg ilyen nagy Egoju játékos talán Ibra.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Erti
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:41

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Erti » 2013. május 11., szombat 17:14

A Dortmund legfrissebb hírek szerint egy Bernard nevű fiatal brazil tehetséggel pótolná Götzét. Valaki látta már játszani a gyereket, mert ezekben a hírekben nagyon jókat írnak róla?

Ha tényleg olyan jó, mint írják én akkor szívesen látnám Madridban
Értem.Nem nézel PL-t,de tudod hogy Bale kell.Hidd el nekem,nem olyan hűdenagyűberplaya mint aminek be van harangozva.
Pedig az. Attól, mert nem tetszik neked a játéka még nagyon jó játékos

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 11., szombat 16:55

Igen, én is egyre jobban afelé megyek,hogy talán ez lesz a legjobb,mert ezt már nem lehet normálisan rendezni,fölöttébb hogy a média a nyakunkon tartja a kést.

A baj még az hogy kit hozhatunk aki befogja a csapatot,aki nem báb mint a legtöbb? Aki bír a sztárokkal, akire egy CR is felnéz és hallgat.....stb......van ilyen? Nem biztos.


Sierra: a haragos fejet nem tudom hogy tettem oda,nem haragszom ne értsd félre.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. május 11., szombat 16:50

Hát nálam ez sehol sem siker

Mondjuk abban igaza van RMCF-nek, hogy azt nem vehetjük el Mourinhotól, hogy visszatett minket a térképre, mert azelőtt a Real Madridról mindenki azt mondta, hogy túlsztárolt, túlfizetett játékosok tömkelege. Senki sem félt tőlünk bl-ben, mert tudta egy amúgy gyengébb kerettel rendelkező Lyon vagy Roma is, hogy nem kell izguljanak nagyon, mert fejben annyira gyengék voltunk, hogy saját magunkat üttük ki legtöbbször.

Ha másik szemszögből nézzük akkor tényleg csalódás edzőbának a madridi pályafutása, 3 év alatt mindenki BL-t várt tőle, és az idei és a tavalyi kiesésünkben ő a fő ludas. A tavalyi bayernt is ütnünk kellett volna, mert az akkori keretünk jobb volt a németekénél. Az olyan védelmet ahol Badstuber-Boateng-Alaba kezdő, azt sokkal jobban meg kellett volna szórni. Egyedül kp-n voltak jobbak, máshol egyértelműen nekünk állt a zászló...persze kicsin múlott de ezek a nüanszok megint fejben dőlnek el, ilyenkor pedig érdekes módon mindig a fallosz rossz oldalán állunk.
Idei évről ne is beszéljünk, fejlődés helyett szépen leamortizálódott a csapat, rossz a hangulat az öltözőben, Mourinhot utálja a csapat fele és a szurkolók fele is. Kizúgtunk egy totál második vonalas(by RMCF) Dortmundtól, akik szintén jóval kisebb költségvetéssel rendelkeznek mint mi.
Akárhogy is nézem mindig oda lyukadok ki, hogy mennie kell Mourinhonak, ez a csapat nem az ő közege, itt ő se érzi jól magát, és a játékosok sem. Új felfogás kell, pár játékost le kell cserélni, normális edzőt hozni, és dolgozni tovább.by döme
Love football, hate antifa.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. május 11., szombat 16:10

Bale-t láttam mert néztem az EL meccseket + ha mentem hét végén vasárnapi ebédre apámék elég sokszor nézte Spurs mert apám eléggé bele van zsongva Bale-be. Pedig elég nagy kritikus az öreg :D . Mondjuk a másik kedvence PL-ben Aguero :hmmm: ... Mindjárt nézek 1 youtube best moviet :mrgreen:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 11., szombat 16:04

Sierra :[/b]

Callejon a leggyorsabb futó a keretben a támadók alatt értve,csak CR gyorsabb nála,ezt egyébként mérési jegyzőkönyvvel is alá tudom támasztani. Semmi mást nem látok benne,mint hogy a végtelenül siralmas és gyenge,a helyzeteit rendre nem belövő higuain helyett meg LEHETETT volna PRÓBÁLNI....ellenben azzal hogy egyre hátrább viszi,ami NEM a posztja.

rohadt jól érzi a beindulásokat, és a helyzeteit is jól használja ki.


Igen,sokkal jobban mint Higuain.

Azért a Juventus, Liverpool messze nem volt akkoriban középszerű csapat. Abban az időben ők voltak ott az elitben helyettünk. Roma meg Lyon már inkább, de a Roma is elég jó volt akkoriban. Szóval ez túlzás, hogy állandóan középszerű csapatok búcsúztattak.


Ezek a csapatok egyike sem esélyesként indult a bl-ben.....második vonal volt.....és minket MINDIG rendre búcsúztattak...nálunk gyengébb kerettel.....kevesebb anyagi háttérrel.

de ha az elit tagjaivá váltunk volna ismét, akkor legalább tavaly meg kellett volna nyerni a BL-t


Az elitbe csak úgy lehet tartozni,ha valaki meg is nyeri a tornát? Az nem lehet az aki rendre ott van a végelszámolásnál és a kezdetekkor mindenki az egyik fő esélyesnek véli.....MERT MINKET ANNAK VÉLTEK.

Abban a bukásban José is vastagon benne van, nem csak a játékosok.


Ezt én is így írtam.....


Jaj szegény Mourinho, sunyi módon bántak el vele.. Biztos a kis érzékeny lelkére vette a dolgokat. Ja persze. Ebben az egészben kizárólag ő a hibás, mindent saját magának generált itt ki (média, játékosok stb).


Nem ezt írtam,azt írtam hogy ő is benne volt......csak nem olvastad el akkor ezek szerint.
De úgy tűnik,hátúlról fogták meg a szarvát a kapitányok. :lol:


Hát nálam ez sehol sem siker


Oké. Nálam a siker nem csak a győzelem,hanem a látványos fejlődés,ami a középszerű, szenvedős , esélytelen madridból,újra esélyes, mindenkire veszélyes csapat. Azt is megjegyeztem,hogy JM-nak lépni kellett volna egyet ezek után,de az hogy 3 szaros év év alatt nem nyert BL-t,az nonszensz hogy ez miatt egy lúzer és bukott egér.
Nagyon kicsit múlt....nyilván nem ez számít,de akkor is. :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 11., szombat 16:01

Én szivesebben elnéztem volna 2 gyors, technikás szélsőt. Elég csak most megnézni a Bayernt, de biztos, hogy az sem lesz siratós foci, ha Neymar jönne. Engem legjobban az szomorit el, hogy régen volt 1 R9 hez hasonló csatárunk :'( és nem tudom kit hoznék igazán. Agueróról nem tudok nyilatkozni mivel nincs digi igy nem látok PL-t.... :-@
Értem.Nem nézel PL-t,de tudod hogy Bale kell.Hidd el nekem,nem olyan hűdenagyűberplaya mint aminek be van harangozva.
Neymart meg nem olyan könnyű ám kibillenteni,szabályosan semmiképp.Abba a rövidpasszos játékba,amit Marcelo,Ronaldo,Benzema,meg esetleg Özil tud,abba Neymar sokkal jobban belepasszol mint Bale.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 11., szombat 15:36

Géci írta: Jó gyors de mi kibillenteni 1 50kg os valakit..... Nem 1 Bale na! Meg sem lep, hogy valaki beleköt :-@
mert a barca törpéi olyan könnyen kibillenthetők.

nem ezen múlik.
Kép
Kép
Kép

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. május 11., szombat 15:13

Mike írta:
Géci írta:Én szivesebben elnéztem volna 2 gyors, technikás szélsőt. Elég csak most megnézni a Bayernt, de biztos, hogy az sem lesz siratós foci, ha Neymar jönne.
végülis Neymar se nem gyors, se nem technikás... :mrgreen:
Jó gyors de mi kibillenteni 1 50kg os valakit..... Nem 1 Bale na! Meg sem lep, hogy valaki beleköt :-@

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. május 11., szombat 14:57

Géci írta:Én szivesebben elnéztem volna 2 gyors, technikás szélsőt. Elég csak most megnézni a Bayernt, de biztos, hogy az sem lesz siratós foci, ha Neymar jönne.
végülis Neymar se nem gyors, se nem technikás... :mrgreen:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. május 11., szombat 14:53

Igazából aminek én legjobban örülök, hogy Perez be akarja tenni Zizut minimum másodedzőnek egyelőre aztán ki tudja :salute: !
Én valamiért nem félek annyira a nyártól mint 1 éve ami kinlódás volt Modricnál. Bár Neymar saga lehet nem lesz zökkenőmentes. Mostanság Bale felöl viszont nagy a csend... Van 1 olyan érzésem, hogy ha nem érnek el BL selejtezős helyet könnyen meglehet, hogy el akar majd onnan menni. Kérdés, hogy hova megy... Nem lepődnék meg kicsit sem ha a PSG robbantana nyáron vagy a MU mivel nagyon oda voltak CR-ért és ha őt nem akkor hozzák Balet. Ha jön Anchelotti és Perez bácsi mellé teszi Zizut + jön 1 Carvajal,Neymar,Veratti + 1-2 kps+1 csatár nem hiszem, hogy rossz szezont futnánk jövőre :roll:
Bár teszem hozzá Neymar annyira nem hat meg, de sokan már annyira hoznák, hogy úgy vagyok vele inkább cáfoljon rám akkor :coffee:
Én szivesebben elnéztem volna 2 gyors, technikás szélsőt. Elég csak most megnézni a Bayernt, de biztos, hogy az sem lesz siratós foci, ha Neymar jönne. Engem legjobban az szomorit el, hogy régen volt 1 R9 hez hasonló csatárunk :'( és nem tudom kit hoznék igazán. Agueróról nem tudok nyilatkozni mivel nincs digi igy nem látok PL-t.... :-@

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. május 11., szombat 14:32

Sierra írta:Na ne, Callejón, mint villámgyors? :lol: Az egyik leggyengébb képességű játékos a keretben szerintem
ez nemigazán függ ösze...

amugy igaza van RMCF-nek, rohadt jól érzi a beindulásokat, és a helyzeteit is jól használja ki. Technikailag gyenge, de mikor rendesen támadót játszott(tavaly), és nem védekeznie kellet, elég szépen termelte a gólokat. Sokan még kezdőbe is követelték, emlékszek... :D
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. május 11., szombat 14:27

R.M.C.F írta:
Pozitívumok:

Szóval,JM előtt a madrid esélytelen csapat volt,nemzetközi szinten középszerű csapatok toltak le minket a pályáról.....roma,juve,pool,lyon.....stb.
Azért a Juventus, Liverpool messze nem volt akkoriban középszerű csapat. Abban az időben ők voltak ott az elitben helyettünk. Roma meg Lyon már inkább, de a Roma is elég jó volt akkoriban. Szóval ez túlzás, hogy állandóan középszerű csapatok búcsúztattak.
R.M.C.F írta:top csapat lettünk,szűk elit...ez pedig nagyon nagy dolog.
Ezzel sem értek egyet. Az tény, hogy erősebbek lettünk, de ha az elit tagjaivá váltunk volna ismét, akkor legalább tavaly meg kellett volna nyerni a BL-t, és a három elődöntőből legalább kétszer be kellett volna jutni a BL döntőbe. Mert az oké, hogy a középszerű csapatokat (Lyon, Spurs stb) már sikerül megverni (ennek természetesnek kellett volna lenni), de ha szembe jött egy nagyobb csapat (tavaly Bayern, idén Manchester meg Dortmund) nem sok sanszunk maradt. A Barca ellen tényleg sikerült egy fasza taktikát összehoznia, de szerintem még mindig nem vagyunk ott az elitben. Majd nem ilyen CSZKA Moszkva, Lyon meg APOEL szintű csapatokat ejtünk ki, hanem mondjuk Chelsea, Juventus, Bayern szintű csapatokat, és végre bejutunk a BL döntőbe, akkor beszélhetünk elitről. Addig nem nagyon. Mert jelenleg nem sokkal tartunk előrébb, mint Mourinho érkezése előtt.
R.M.C.F írta: A cseréi nem sablonok voltak,mint pl schusternél,ahol meccs kezdetekor,leírtam egy papirra hogy ki lesz az a kettő akiket ekkor és akkor kinek a helyére hoz be.
Eleinte ez igaz is volt, de az utóbbi 1, másfél évben álmomból felkeltve is fel tudtam volna sorolni azt a 3-4 játékost, akik állandó rendszerességgel lettek becserélve a meccseken, függetlenül a meccs és az eredmény állásától. Elég csak Raúl Albiolra, Callejónra gondolni...
R.M.C.F írta:Szóval ezek voltak a pozitív dolgok,ezek nagyon nagy dolgok,és szerintem ha idén nincsen ez az öltözői probléma akkor továbbjutunk a dortmund ellen pl....mivel ott nem a dortmund volt akkora nagy ász,hanem mi voltunk nyugdíjas hitehagyott bagázs,amit nem láttam itt évek óta.......az ott dortmundban a régi 2005-2011 közötti madrid volt.
Nem csak az öltözői gondok voltak ott... Úgy mentek ki a pályára, hogy azt sem tudták mi van. Ívelgettek össze-vissza meg hasonlók. Abban a bukásban José is vastagon benne van, nem csak a játékosok... Legjobb volt, mikor 4-1-nél Higu helyett jött Benzema. :lol: Véletlenül sem próbálta volna meg 2 csatárral... Úgy talán egy picivel több esély lett volna még egy gólt szerezni.



A negatívumok:
R.M.C.F írta: Callejon.....ez a faszi csatár volt,még pedig ék,mivel a leggyorsabb ronaldo után a támadóink között,akik amúgy sem egy lassú legények..erre egyre jobban vonja vissza,már a vége felé bekket is játszott.....és meg sem fordult a portugál fejében,hogy tegye be előre,mert higunál még ő is jobb ott.Remekül érkezik a mélységi labdákra,villámygyors,és nem is rossz befejező......simán centerbe kellett volna a vége felé alkalmazni.
Na ne, Callejón, mint villámgyors? :lol: Az egyik leggyengébb képességű játékos a keretben szerintem (erősen versenyzik Khedirával...). Erről nem is írnék többet, nem tudom te mit látsz benne.
R.M.C.F írta:védem azért,mert szerintem túlzásba esnek sokan,patkányozzák,meg őt teszik mindenért felelőssé,de EZ NEM IGAZ.......ott mások is szépen benne lehetnek,és ha jól sejteni lehet,eléggé sunyi módon bántak el vele.....
Jaj szegény Mourinho, sunyi módon bántak el vele.. Biztos a kis érzékeny lelkére vette a dolgokat. Ja persze. Ebben az egészben kizárólag ő a hibás, mindent saját magának generált itt ki (média, játékosok stb).
R.M.C.F írta: Bánom is ha elmegy,mert nem hiszem hogy jöhet olyan aki ennyire sikeres lesz már ha ez siker
Hát nálam ez sehol sem siker. De ez megint csak az én véleményem.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. május 11., szombat 14:26

olcsó jó igazolás lett volna...
Kérdés kinek mi számít olcsónak (25-30 milla)? :hmmm: Emellett ízlések és pofonok, de engem nem különösebben nyűgözött le (jó focista, de ...), semmi extra, amitől hasra kellene esni Golden Boy Award ide vagy oda!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 120 regisztrált és 0 vendég