Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. május 12., vasárnap 8:51

Grat. a Barcának a bajnoksághoz. Sajnos mi elég hamar kiszálltunk...Újpesti szlogennel élve: Majd jövőre :D
Azért merem remélni, hogy a kupa meglesz. Atleti ellen mondjuk művészet lenne elveszteni.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. május 12., vasárnap 1:11

gondolom ide sem szabad eb-ről idézni (ha már gala felhozta azt a fórumot az előbb itt) de azért érdekességképp visszalapoztam a barca vs real topicban (még a ligában nem is) ilyen 170 oldalakat azokhoz a fordulókhoz, ahol tavaly bebiztosította a bajnoki címet a real, többek között a 2-1-es clasicó (egyébként egyesével kell ott lapozni, érzés) és azért igen sok gratuláció volt a madrid bajnoki címéhez, 15-ig számoltam aztán már csak skipeltem. (ctrl+f, grat szó, 12 találat az első oldalon egyből.) :mrgreen:

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2013. május 12., vasárnap 0:42

Hát nem tudom. Nálam a bajnokság egyenlő a BL-lel. Csak úgye (mint pl az idei) ha már előre tudod, akkor a pillanatnak, mikor bajnok vagy nem tudsz úgy örülni, mint mikor egy BL döntő reggelén felkelsz és fogalmad se lesz mi történik fél nap múlva. Aztán vége a meccsnek és akkor tudatosul benned, hogy megvan a kupa. Egy bajnokság csak nagyon ritkán dől el az utolsó pillanatban. Jó pár fordulóval előre tudni lehet, még ha matematikailag nem is biztos. Mint most nekünk.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. május 12., vasárnap 0:39

én tavaly tudtam neki örülni, mivel egyrészt nem nyertünk se ligát, se bl-t, így nagyszerű szépségtapasz volt, másrészt pedig ugyanúgy rajtatok keresztül vezetett az út, mint nektek idén.

aki meg így konkrétan kijelentette, hogy a király kupa fontosabb trófea, mint a bajnoki cím (mondjuk ilyesféle túlzások annyira nem rémlenek, de rég volt már a tavalyi szezon) az szimplán hülye, ironizál vagy direkt csinálja. :-)

az én értékrendem pl. az, hogy 1. bl, 2.liga, 3.kupa, és ez arányában kb. liga+kupa = bl.

Viszont azonnal felértékelődik, ha mellé van még vmi cím. Egy bajnokság vagy BL győzelem mellé már mindenki büszkén teszi hozzá, hogy duplázás vagy triplázás, mert megvan a kupa siker is.
ja, olyan, mint a hatvanhatban, akkor ér, ha huszad van, ha van mellé fogásod is. :Đ
viccet félretéve egyébként a kupa tényleg akkor az igazi, viszont ha elmegy a bl és bajnokság, akkor vigaszdíjnak, és pozitív szezonzárásnak, mint ahogy történt az tavaly, perfekt.

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2013. május 12., vasárnap 0:34

Ez a király kupa mindig is érdekes van megítélve. Nálunk tavaly szerintem semmi visszhangja nem volt és szerintem idén nektek sem fogja kivágni a biztosítékot. Már ha megnyeritek (bár el nem tudom képzelni, hogy az Atlético pont most nyerne).
Viszont azonnal felértékelődik, ha mellé van még vmi cím. Egy bajnokság vagy BL győzelem mellé már mindenki büszkén teszi hozzá, hogy duplázás vagy triplázás, mert megvan a kupa siker is. Önmagában nem tiszteljük eléggé. Mindig csak harmadrangú, pedig nem olyan könnyű azt megnyerni, mikor hétről hétre más sorozatokban is helyt kell állni.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 12., vasárnap 0:30

'shutterisland írta:nyilván jövőhéten itt is fog szisszenni pár söröcske a király kupa elnyeréséért,
nyilván de szerintem valahogy jobban helyén van kezelve ez a királykupa.
és ha meglesz még akkor is csalódás. pedig rajtatok keresztül vezetett az út a döntőig.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. május 12., vasárnap 0:30

itt én még nem láttam azt hogy a kupa fontosabb lenne mint a bajnokság. :hmmm: a tavalyelőtt azért volt fontos mert 20 évet kellett rá várni.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. május 12., vasárnap 0:28

most az, hogy 1,5 vagy 20 ember ezt írja, az egy dolog, mindenkinek más a prioritás, személy szerint a bl-t tartom a legfontosabb trófeának, és csak aztán a bajnokság.

nyilván jövőhéten itt is fog szisszenni pár söröcske a király kupa elnyeréséért, gondolom fontosabb trófea lesz, mint tavaly volt. :mrgreen:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 12., vasárnap 0:16

eurobarcán vmi olyasmit írtak hogy mindig a liga megnyerése a legfontosabb és hogy ez mekkora dolog.


de gondolom tavaly rekordpontszámmal, legtöbb rúgott góllal elbújhattunk a király-kupa mellett.

istenem. :lol: :lol:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 11., szombat 18:24

....érted :lol: :lol: egy juvés csalózik :ozil: :ozil: :ozil: 
:lol: :lol: :lol:

Ez nagyjából olyan,mint mikor az egér panaszkodik a macskának,hogy a kutya ellopta a sajtot... :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 11., szombat 18:09

Nálam a juve drukkerek viszik a pálmát.....többen is vannak,egymástól független emberek,ha a madrid kikap már nyomják is az sms.t......ha esetleg a bíró felénk téved már csalóznak is.......

....érted :lol: :lol: egy juvés csalózik :ozil: :ozil: :ozil:

egyébként igen,amikor még a madrid volt a top,akkor is jött a salakanyag......ideges is voltam rájuk,mit akarnak ezek? Azt sem tudják hogy kell leírni a klub nevét.......már úgy is voltam,hogy kapjunk ki párszor hogy a sok gyökér menjen másnak drukkolni.
Micsoda barom voltam. :Đ
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

mahitoo(Henke)
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 12:26
Kedvenc játékosaid: Brolin, Henke, Ibra, Ini, Puyol
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mahitoo(Henke) » 2013. május 11., szombat 17:16

Értem amit mondasz, az is érdekes, hogy fórumokon is szinte mindenki örökös Barca drukker, csak ugye a nickek mögött sokszor 15 éves gyerekek ülnek. :D Hidd el, a tényleg régóta Barca drukkereknek ez nagyobb szívás, mint neked. :D
Szerencsére a haveri körben én minden Barcással és Madridistával jól kijövök. Párszor írtam már, a ManU-s haverokkal van a legnagyobb gond. Mintha másik bolygóról származnának. Pedig ők is bőven 30 körül vagy felette vannak már mind. Velük Barca vagy United meccset nem szeretek nézni. Barca meccsen csak a fikázás megy, ha meg United meccsen esetleg kikapnak, elviselhetetlenek. A prímet az a srác viszi, aki kijött a kocsmába az MKB-Kiel meccsre, kb a felét háttal "nézte" végig, fikázta a Barcát, aztán mint aki jól végezte dolgát, hazament. :D

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 11., szombat 15:51

mahitoo(Henke) írta:Továbbra sem azért nem szeretem Mou-t, amiért szerinted nem szeretem. Többször tényleg nem írom le. :-) Keress tőle nyilatkozatokat a Cheslea vagy az Inter trénereként, amiben nem szerepel a Barcelona, de ugyanilyen földtől elrugaszkodott, arrogáns, nagyképű, ellenfeleket, elődöket nem kímélő monológok.

Videók alatt azt értem, hogy amíg mondjuk Gaspart idejében lehetett mondani sok esetben, hogy csak az újságírók fordították félre, a bíró csalt stb stb stb, addig ma már fél perc alatt megtalálod a neten az igazságot. És aki nem birka, az utánanéz. Madriddal kapcsolatban én innen, vagy a hivatalos oldalról tájékozódom. Régen azért újságból, vagy a telesportból tudtad meg a híreket, és nem tudtál utánanézni pillanatok alatt egymillió helyen.

Oké,rendben,Te nem azért,mondjuk alapvetően senki sem azért :lol: :lol: , de tényleg,oké,elhiszem,nem kell leírni.
Azt megjegyzem mondjuk,ettől függetlenül csak az érdekesség kedvéért,hogy mennyire hazudósak az emberek,hogy egy...azaz 1 db olyan barcással találkoztam az elmúlt években(mondjuk 50 mellett) aki bevallottan a mostani korszaktól lett barcás és nem már tizenakárhány éve... :lol: :lol: :lol: esküszöm a mi városunkban 2 barcással voltam ismeretségben a siker korszak előtt,mára már a fél város barcás,és szinte mind tizenakárhány éve......az egyik kedvencem,egy 20 éves forma arc, aszongya nekem,arra a kérdésemre hogy na,ecsém Te miért és mióta vagy barcás,hogy hááááát ő már amikor pep guardiola játszott meg cristanval.... :lol: :lol: :lol: :lol: hát besírok ezeken,az oké hogy ők ketten pár meccsen még játszottak együtt,de hogy valaki cristanvalra emlékezzen,és őt nevezze meg...... :lol: hát ezen el kellett vakaróznom egy darabig. Szerintem csak ezt a nevet jegyezte meg.....
Na de ne térjünk el a tárgytól,oké elhiszem,csak nekem az jött le,hogy a barcások mind kivétel nélkül úgy rühellik mint egy gyerekgyilkost,ellenben más csapatok drukkereinek nincsen különösen bajuk vele,megosztó,de utálattal nem beszélnek róla.(tudod,én ilyen hülye kiváncsiskodó vagyok). ebből nekem az jön le,hogy a barcások,a chelsea és interes bl kiverés miatt majd a madridi beszólásai miatt rühellik igazán.

Gaspartról nem beszélek,mert egy kutya.....az, mert JM harmad annyi szemétséget nem vert a barcára mint ránk az a kutya........de sokan azt sem tudják ki ő. Holott JM meg minden idők szemete.

Mert Pep utolsó szezonja is kudarc volt a spanyol kupa ellenére. És nem feltétlenül a bajnokság és BL nem megnyerése miatt, hanem a mutatott játék és a csapat elhivatottságának siralmas csökkenése miatt.
Pep jókor szállt ki......nagyon okosan időzített. Ezt egyébként csak : :salute: :agree: :agree: tudom.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

mahitoo(Henke)
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 12:26
Kedvenc játékosaid: Brolin, Henke, Ibra, Ini, Puyol
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mahitoo(Henke) » 2013. május 11., szombat 15:43

Így már értem mire gondoltál. :-)

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. május 11., szombat 15:37

Matt! Azért elég sok igen nagy csapat elfogadná az ilyen értékelhetetlen BL szezont. ;)
Ezt úgy kell értelmezni, ahogy én Pep utolsó évét értelmeztem:
Mert Pep utolsó szezonja is kudarc volt a spanyol kupa ellenére. És nem feltétlenül a bajnokság és BL nem megnyerése miatt, hanem a mutatott játék és a csapat elhivatottságának siralmas csökkenése miatt.
A kudarc nem maga az elődöntő, hanem:
- kiesés egy nálunk gyengébb csapat ellen, ráadásul az egyik meccsen még oda sem tettük magunkat.
- MU-n kívül nem ejtettünk ki az elmúlt 3 évben sem a mi kaliberünkkel megegyező csapatot, és az MU elleni visszavágó sztoriját is ismerjük
- a játékunk az egész szezonban, beleértve a BL-t is, értékelhetetlen
- a jelenlegi erőviszonyok mellett a BL elődöntő nem siker, hanem kötelező eredmény. 4-5 csapat van rajtunk kívül ezen a szinten, a többieket simán ütnünk kell, éppen ezért nem tekinthető sikernek
- a nálunk gyengébb csapatok ellen sem tudtunk dominálni, míg az előző években azért a kisebbekkel felmostuk párszor a padlót
- mindezen tények még súlyosabbak figyelembe véve azt, hogy a bajnokságot novemberben elbuktuk és a BL lettt a prioritás

Ennek fényében ez kudarc. Ugyanígy igaz ez a Barcára is, csak annyi különbséggel, hogy ti nyertetek Pep alatt 2 BL-t, és ezért kevésbé dühítő számotokra a BL eldöntőben való kiesés.

mahitoo(Henke)
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 12:26
Kedvenc játékosaid: Brolin, Henke, Ibra, Ini, Puyol
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mahitoo(Henke) » 2013. május 11., szombat 15:29

Továbbra sem azért nem szeretem Mou-t, amiért szerinted nem szeretem. Többször tényleg nem írom le. :-) Keress tőle nyilatkozatokat a Cheslea vagy az Inter trénereként, amiben nem szerepel a Barcelona, de ugyanilyen földtől elrugaszkodott, arrogáns, nagyképű, ellenfeleket, elődöket nem kímélő monológok.

Videók alatt azt értem, hogy amíg mondjuk Gaspart idejében lehetett mondani sok esetben, hogy csak az újságírók fordították félre, a bíró csalt stb stb stb, addig ma már fél perc alatt megtalálod a neten az igazságot. És aki nem birka, az utánanéz. Madriddal kapcsolatban én innen, vagy a hivatalos oldalról tájékozódom. Régen azért újságból, vagy a telesportból tudtad meg a híreket, és nem tudtál utánanézni pillanatok alatt egymillió helyen.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 11., szombat 15:04

Értem R.M.C.F kiértékelésében a pozitív dolgokat, főleg a csapat visszahozatalát az európai elitbe. De akkor sem méltó a Realhoz. Nekünk is volt gusztustalan elnökünk, edzőnk, de az még más világ volt. Ezzel véletlenül sem védem őket, csak (leginkább az internet miatt) ma már az ilyen dolgok amiket csinál, sokkal nagyobb hangsúlyt kapnak, mindenki megtudja 10 perc múlva, ha nem hiszed el, akkor megnézheted videón, stb. Míg egy kisebb klubnál (vagy újgazdagnál) belefér az, hogy bármit a győzelemért, addig egy Real Madridnál, Barcelonánál, ManU-nél, Bayern Münchennél nem.
nyilván nem lesz egyetértés velem,de JM megítélése negatív irányban elég nagy túlzás volt,valahogy képletesen úgy tudom leírni,mint a gonoszt,aki meg akarja a csoda barcát mindenáron fogni....megverni....elvenni a játékszereteket.....amiért haraptok.....az ellenetek előadott beszédei is nagy részben igazak voltak(szerintem) jól látta meg,mi történik,de a madrid (nem tudom megítélni ez jó vagy rossz nekünk) nem negatívkodik, csendben tűri az ellene felhozott iszonyat mennyiségű negativitást és hazugságot is....ez ÁLLíTÓLAG a szentírás a klubon belül(semmit sem cáfolni!!! csak a csalás és a dopping vádakat)......magyarul békésen tűrni,azt amit én nem szivesen,hogy minden paréj állandóan leszóljon minket,minden ratyinak elmondjon, rissz rossz csapatnak, pénzcsapatnak,játékostemetőnek,hitelmadridnak stb...sorolhatnám a divatszlengeket reggelik,amik annyira voltak ránk igazak mint sok másra is....MERT EZ VOLT. JM ez ellen fellépett,hogy ez jó volt-e? Eleinte nekem tetszett,én is ilyen vértigris vagyok ha a szenvedélyemet,az általam legnagyobb szerelmet valaki támadja főként igaztalanul.......de JM túl lőtt a célon, sok volt,elindult egy harc közte és a média között,egy adok kapok,ami a médiának anyagilag bomba üzlet volt! Nyilatkozta is a marcás vezér,hogy JM távozása a számunkra katasztrófa,mert a vele való viaskodásban 3X!! annyi volt a példányszám mint messi vagy CR esetén..... :ozil: :ozil:

A videokról csak annyit,hogy ránk nézve tömegével készültek negativ videok.....rátok nézve,elég kevés,és nem is nagyon terjesztették....mivel anyám is barcás volt,meg a macskája is.....és a húsvéti nyula is.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

mahitoo(Henke)
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 12:26
Kedvenc játékosaid: Brolin, Henke, Ibra, Ini, Puyol
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mahitoo(Henke) » 2013. május 11., szombat 14:41

Matt! Azért elég sok igen nagy csapat elfogadná az ilyen értékelhetetlen BL szezont. ;) :-) Rátok is golndolok természetesen. Ti is már 3szor egymás után vagytok ott az elődöntőben. Persze ott elbukni is dühítő, de én a kiütés ellenére jobban örülök az elődöntőnek, mintha már a Milan ellen kiestünk volna. Csak hát a Real meg a Barca drukkerek triplázás nélkül nem érzik jól magukat. :D Az elmúlt évek miatt főleg a mi kis fiatal div... szurkolóink nem. :D De hol van most a ManU? Hol vannak az olaszok? Nem beszélve korábbi BL győztes csapatokról, Liverpool, Ajax, stb.

mahitoo(Henke)
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 12:26
Kedvenc játékosaid: Brolin, Henke, Ibra, Ini, Puyol
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mahitoo(Henke) » 2013. május 11., szombat 14:25

Amúgy én még mindig remélem, hogy elmegy. Ha rosszindulatú lennék, az elmúlt hetek történései és nyilatkozatai után azt akarnám, hogy maradjon csak Madridban. Értem R.M.C.F kiértékelésében a pozitív dolgokat, főleg a csapat visszahozatalát az európai elitbe. De akkor sem méltó a Realhoz. Nekünk is volt gusztustalan elnökünk, edzőnk, de az még más világ volt. Ezzel véletlenül sem védem őket, csak (leginkább az internet miatt) ma már az ilyen dolgok amiket csinál, sokkal nagyobb hangsúlyt kapnak, mindenki megtudja 10 perc múlva, ha nem hiszed el, akkor megnézheted videón, stb. Míg egy kisebb klubnál (vagy újgazdagnál) belefér az, hogy bármit a győzelemért, addig egy Real Madridnál, Barcelonánál, ManU-nél, Bayern Münchennél nem.

A szakmai oldalról: mindenki várta, mint a messiást. Ő volt a special one, el unícó, világ legjobb edzője, stratégája, mindene. Még jobban elhitte ezt mindenki, mikor megelőzte a Barcelonát a bajnokságban. Akkor még csak pár embert zavart, hogy a Bayern ellen tulajdonképpen a taktikája miatt esett ki a Madrid. Aztán idénre ez többeknek is feltűnt. Persze ott volt az elszabott nyári felkészülés, meg az öltözői háborúk. De ahogy én látom: egy taktikát tud igazán jól játszatni a csapataival, és az is csak akkor működik, ha sikerül a meccsek előtt vért itatni velük. Ez 2-3 évnél tovább eddig egyszer sem ment. Olyan szinten pörgeti szét a csapatait, hogy teljesen ki is zsigereli őket. Elfáradnak, belefásulnak, aztán jönnek az összeveszések. Itt a játékosokkal, máshol a vezetőséggel. Bár, ha így folytatja, itt sem puszipajtásként fog elválni Pereztől sem.

Még egy dolog: őszinteség. Ha azt a rengeteg elképesztő nyilatkozatát (már a Chelsea-től kezdve) komolyan gondolta, akkor lehet, hogy őszinte, de akkor meg nem normális. Nálatok is voltak érdekes nyilatkozatok, de a kedvencem a mai helyzetet látva, hogy a "Real Madrid mindennél nagyobb". Aki ezt őszintén így gondolja, az nem próbál maga mögött egy összeomlott, tönkretett, felégetett birodalmat hagyni.

R.M.C.F! Leírtad már sokszor, hogy miért utálják a Barca drukkerek Mout, én meg leírtam már párszor, hogy nálam nem így van. Csak hogy ne kezdjük el. :) Kedves Madridisták, a csapatotokról nem írtam egy rossz szót sem, ami nekem unszimpatikus a jelenlegi Realban, az szinte mind Mou hozománya. És aki még védi, az emlékezzen a ti oldalatokon lehozott nyilatkozatára (tehát remélhetőleg ez nem hazugság és megvezetés). A cél az ÉN harmadik, és a Madrid tizedik BL címe.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. május 11., szombat 14:04

Szóval jó dolog Mou-t feltüntetni, mint a Barca ellenszer feltalálóját, de hát ki ha ő nem. Pénz volt mögötte, csapat is és elégszer tudott próbálkozni.
Na pont ez az. Sok esélye volt próbálkozni, és nem elsőre jött a siker. Ráadásul ez valóban ellenszer volt? Nem csak arról van szó, hogy szépen lassan leépült Titoval a Barca? Az egyetlen igazi győzelme Mourinhonak az a tavaly májusi meccs volt. A többi siker már nem Pep Barcája ellen volt.
Pep meg Münchenből röhög az egészen. Ő idejében lelépett, José 1 évvel tovább húzta a kelleténél.
Ezzel viszont nem értek egyet. Sok párhuzam van a Barca és a Real szezonjai között csak egy év csúszásban. Pep 4 évig volt a Bacra edzője a Real pedig 4 éve lett ismét rendbe téve. Ebből 1 évig Pelle volt az edző, a másik 3 szezonban Mourinho. Mourinho első évében a Barca dominált felettünk, de a kupát megcsíptük. Akkor volt talán a Barca a legösszeszedettebb, a legkevésbé verhető. Gyengeség jelei nem mutatkoztak. A Barcának ez a 3. éve volt együtt. Egy évvel később eljött a Barca hanyatlása. Még mindig erősek voltak, nyertek is ellenünk sokszor, de mindig nüanszokon múlott a végeredmény. Mindez egy elcseszett előszezon miatt... De a szuperkupát nyögvenyelősen is, de behúzták. A bajnokság már nem ment... Ellenben mi akkor értük el a 3. évet, mi voltunk ott, ahol a Barca egy évvel korábban. Domináltuk a La Ligát, domináltuk a BL-t egészen az elődöntőig. Ott is mi voltunk a jobbak, de a 11-esek megtréfáltak minket. Jött a 4. év. Mi szinte lemásoltuk a Barcát. A szuperkupát valahogy behúztuk, a bajnokságban viszont emberesen szenvedtünk. De közben a Barcát elvertük jó párszor, de ennek ellenére nem jut más a szezonvégén, max. egy spanyol kupa. A csapat kicsit motiválatlan volt, fásult, fáradt, tele belső ellentéttel. Ez utóbbit leszámítva kísérteties Barca szezon. Még az elődöntőben a kiesés egy esélytelenebb csapat ellen is hajaz arra.
A különbség annyi, hogy a Real nem nyert 1 BL-t sem, míg a Barca közben 2-t. Ha azt vesszük, hogy a Barca Rijkaard alatt is rendszeresen elődöntőzött, akkor Pep a BL győzelemmel átlépte a Barca árnyékát. Mou is átlépte a real árnyékát a nyolcaddöntőn való átlépéssel...
Mou is az új Real 4. (saját maga 3.) évében lépett le, mint Pep egy gyengén sikeredett szezon után, amit tények elhallgatásával lehet szépíteni, de legbelül mindenki tudja, hogy kudarc. Mert Pep utolsó szezonja is kudarc volt a spanyol kupa ellenére. És nem feltétlenül a bajnokság és BL nem megnyerése miatt, hanem a mutatott játék és a csapat elhivatottságának siralmas csökkenése miatt.

Ha minden igaz most a Barca idei szezonja jön, domináns bajnokság, értékelhetetlen BL, s közben a szezon végére látszani fog, hogy Ancelotti alkalmatlan...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 223 regisztrált és 0 vendég