Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. január 9., csütörtök 23:46

Dupla D írta:
Kerlon írta:miért mit csinált a bíró? Szerintem semmi baj nem volt vele.
a sporttársak végig nagyon vakok voltak. több szitu is volt, amikor befolyásolni lehetett a játékvezetőt. én nem mondom azt, hogy az osasunának fújt. szerintem egyszerűen csak szar volt.
Jesé sárga pl, de Balet is faragták rendesen a síp mégse szólalt meg.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2014. január 9., csütörtök 23:43

Kerlon írta:miért mit csinált a bíró? Szerintem semmi baj nem volt vele.
a sporttársak végig nagyon vakok voltak. több szitu is volt, amikor befolyásolni lehetett a játékvezetőt. én nem mondom azt, hogy az osasunának fújt. szerintem egyszerűen csak szar volt.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2014. január 9., csütörtök 23:39

Jó lesz ez, nyilván nem vették halál komolyan ezt a fiúk se. Ha nagyon akarták volna, akkor megrakják még kettővel őket, aztán mehetnek haza. Pozitívumként ki lehet emelni Modric játékát, de én ideírnám most Arbeloát is. Tudom, hogy ritka tőlem ilyet látni, de most meg voltam elégedve a spártaival, hozta a kötelezőt, lébecolt az ellenfél tizenhatosánál is, védekezési dolgait is megoldotta, szóval le a kalappal. Modric meg csak hozta a tőle megszokott oktatójátékát, csak így tovább. :salute:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. január 9., csütörtök 23:37

ericco írta:Engem picit azért aggaszt, hogy hazai pályán csak pontrúgásból és védelmi hibát kihasználva tudtunk betalálni egy Osasuna ellen.
Engem nem. Helyzetünk volt dögivel, de a kapu előtt ma még CR-ről is kifele pattantak a labdák. Arról nem is beszélve, hogy elég nyugodtan játszottunk és nem is helyeztük őket túl nagy nyomás alá.
Géci írta:
ericco írta:Engem picit azért aggaszt, hogy hazai pályán csak pontrúgásból és védelmi hibát kihasználva tudtunk betalálni egy Osasuna ellen.
Ami végig 10 emberrel + a bíróval védekezett...
miért mit csinált a bíró? Szerintem semmi baj nem volt vele.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Balii
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2014. január 2., csütörtök 15:29
Kedvenc játékosaid: CR7,R9,Roberto Carlos,Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Balii » 2014. január 9., csütörtök 23:35

ericco írta:Engem picit azért aggaszt, hogy hazai pályán csak pontrúgásból és védelmi hibát kihasználva tudtunk betalálni egy Osasuna ellen.
Persze ami bement az tény hogy így van de szerintem amennyi nagy helyzet mármint óriási ziccerek maradtak ki így még össze is tehetik a kezüket az Osasuna szurkolók hogy csak 2:0 nem 5:0.
Amit mindenki mond az ma is látszott..a focihoz mindig kell egy kis szerencse is.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. január 9., csütörtök 23:33

ericco írta:Engem picit azért aggaszt, hogy hazai pályán csak pontrúgásból és védelmi hibát kihasználva tudtunk betalálni egy Osasuna ellen.
Ami végig 10 emberrel + a bíróval védekezett...

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ericco » 2014. január 9., csütörtök 23:31

Engem picit azért aggaszt, hogy hazai pályán csak pontrúgásból és védelmi hibát kihasználva tudtunk betalálni egy Osasuna ellen.
Merci Zizou!

Lacsy
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:17
Kedvenc játékosaid: David Silva, Neymar, el Shaarawy, Eden Hazard, Pogba, Veratti
Kedvenc csapatod: Real Madrid,

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Lacsy » 2014. január 9., csütörtök 23:29

Megnyertünk egy fontos mecset. Ráadásul kapott gól nélkül, hiába nem volt helyzete az ellenfélnek az idén többször is bebizonyította a csapat, hogy képes gólt kapni ilyen mecseken.
Csak pár észrevétel:
Illaramendi úgy tűnt mintha fejben nagyon nem lenne ott a meccsen mindig le volt maradva 1-2ütemmel.
Modric bizonyította miért a tavalyi szezon legrosszabb igazolása. Bale kicsit darabos a mozgása de már alkul. Jesé ismét hasznos volt a csapat számára jókor volt jó helyen. CR viszont idén már többször is azt az érzést keltette bennem hogy nincs önbizalma távolról lőni vagy csak valaki azt mondta nem lőhetsz gólt a 16oson kívülről kiváncsi lennék egy statisztikára, hogy tavalyi szezonban ebben az időben hány kísérlete volt összesen és abból hány volt a 16oson kívülről és idén hány van neki. Bale leigazolásával izgatottan vártam hogy a kontinens 2 legtöbbet próbálkozó játékosával milyen lesz a nehéz tüzérség de idén eddig mind2en csalódást nyújtanak számomra.(persze ott van ronaldonak 20gól megint, és a csapat egyik ha nem a legfontosabb eleme)

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. január 9., csütörtök 23:26

jesé helyezkedése rossz volt,nem találta eleinte helyét,sok felesleges mozdulat-mozgás, hátrébb kezdett,nem érezte a területeket. feljebb tolták később ott jobban érzi a belépéseket,szereti a kaput.
Benz jól lép be a játékba,kicsit tűztelen,kicsit sok a súly, a fejes nagyon fini....
Modric, élmény nézni a játékhoz és a focihoz fűződő viszonyát, a többi nem annyira érti,mert a többség gyors,lendületes,nagyobb területeket játszik be,a horvát a kicsiben prima,alacsony súlypont,gyors ritmus,ragad a labda,a passzok ülnek.
bale nem érzi a helyezkedést,keveset lép játékba,idő kell hozzá, nagyon messze volt a kaputól jesé visszavont szerepét megváltoztatták és utána ő visszább zárt a szélen,jobb oldalon alig volt épitett támadás,sajnos az az oldal még nem eléggé használatos. ma is gyenge volt,de ilyen teljesitménnyel egy neymart agyon zseniznek ha bedob egy jobb partbedobást és emberhez megy.
Pepe-ramos, a világ legjobb kv2. ramos formája ide vagy oda.....pepe meg császár.
marcelo sunyiban visszaesett,alig támad,sehol a meccs/csúcs skill,semmi zidane,maradona,pelé csel...:)
Ronaldo felgyorsitásai úúúúúúúú, az komoly. Nagyon be tud indulni,mi lenne ha lenne guti?

össze: barcás ellenfél,vagyis beszari,behúzódó semmitérő sz>r.....nem mérvadó. A visszavágón ott komoly lesz,tudni illik hogy pamplonéban egy fontos dolog van CSAK, a madridot megverni.....ezt ugy a kapitányuk nyilatkozta kb 7 évvel ezelőtt....másra nem szomjaznak.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13139
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. január 9., csütörtök 23:25

de vártam már h vége legyen...
ami ma a pozitívumok közé sorolandó nálam az: Jesé, MODRIC, Pepe és Arbeloa (csak azért is) :D
negatívum...hadd ne kelljen leírni mindenki látta

holnap jöhetnek a cikkek hogy CR szándékosan védte Bale helyzetét és irigykedett Karim góljára ezért lerúgta őt :D

kapott gól nélkül sikerült befejezni, de a vissza vágón nem lehet ellazulni a dolgot

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 8., szerda 14:36

wZoLee7 írta:ha már előző két év és bl...tavaly elviseltem mert a 2. meccsen oda tették magukat...a bayern ellen viszont épp buliztam, az utolsó félórára tv elé kerültem...simán kijózanodtam a 11-es párbaj alatt utána meg mentem inkább aludni mert féltettem a kolesz tv-jét :D
Az elsőn viszont egy szánalmas indiszponált banda volt,ha ott egy X,vagy uram bocsá egygólos vereség is van,simán tovàbbjutunk.A döntőben meg már lehetett volna bármi.Azt a csapat baszta el,Mou-val egyetemben,ez az igazság...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13139
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. január 8., szerda 0:15

ha már előző két év és bl...tavaly elviseltem mert a 2. meccsen oda tették magukat...a bayern ellen viszont épp buliztam, az utolsó félórára tv elé kerültem...simán kijózanodtam a 11-es párbaj alatt utána meg mentem inkább aludni mert féltettem a kolesz tv-jét :D

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. január 7., kedd 21:22

Miröl beszéltek, tudom ,hogy sorsolás lessz... :mrgreen:

Pont, hogy tisztában vagyok a bl dramatùrgiájával, 1000% ,hogy José papa csapatát fogják ránkuszìtani a 8 között, de ha Ott nem legkésöbb a 4 között.Kellenek a cikkek meg a sok dráma ez a BL.. :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. január 7., kedd 21:22

szerintem ezzel nem vagy(unk) egyedül :'(
Kép

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. január 7., kedd 21:21

wZoLee7 írta:nem azzal van baj h nincs tisztában a bl menetével, hanem az itt a baj, hogy vannak akik továbbra is csak tizedikezni tudnak
12 év után az az igazság, hogy már én is borzasztóan vágyok rá, főleg az elmùlt 2 évben... Ciki vagy nem erősen küzdöttem a könnyeimmel tavaly is és előtte is...

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13139
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. január 7., kedd 21:06

nem azzal van baj h nincs tisztában a bl menetével, hanem az itt a baj, hogy vannak akik továbbra is csak tizedikezni tudnak

Avatar
Takesz
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:34
Kedvenc játékosaid: sergio, zidane, cristiano, karim, marcelo, dani, luka, marco
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Takesz » 2014. január 7., kedd 21:05

dzsi91 írta:
Nem akarok petiapesszimistáskodni, de én idén nem látom a tizedik felé vezető alagút végét. :ike:
A BL AZ egy telkesen más kávéház, akár milyen szarok voltink összel a ligában,a csoprtmeccseken mindig szép és eredményes focit toltink.Pedig nemhiszem,hogy egy Osasuna jobb mint a Galata vagy a Juve.

Ha a negyeddöntöben sikerül tùlverekednünk magunkat a Chelsea-n, akkor szerintem AZ elödöntöben már a jóisten is mellénk fog állni...Meg szerintem Minden Real játékos a bl elödöntöt várja ,jóvá akarják tenni AZ elmùlt évek balfaszságait...


telórol ìrok, boccs a helyesìrási hibákért.
A negyeddöntőt is sorsolják Koma! :D
De amúgy nagy rá a sansz hogy Chelsea lesz, ismerve a sorsolási szokásokat... :shifty: :mrgreen:
13

Simon552
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013. május 17., péntek 14:38
Kedvenc játékosaid: Figo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Simon552 » 2014. január 7., kedd 20:53

dzsi91 írta:Ha a negyeddöntöben sikerül tùlverekednünk magunkat a Chelsea-n, akkor szerintem AZ elödöntöben már a jóisten is mellénk fog állni...Meg szerintem Minden Real játékos a bl elödöntöt várja ,jóvá akarják tenni AZ elmùlt évek balfaszságait...
a negyeddöntő előtt újra sorsolás van nem tudom honnan vetted h a Chelsea-t kapjuk!!!

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. január 7., kedd 20:00

Nem akarok petiapesszimistáskodni, de én idén nem látom a tizedik felé vezető alagút végét. :ike:
A BL AZ egy telkesen más kávéház, akár milyen szarok voltink összel a ligában,a csoprtmeccseken mindig szép és eredményes focit toltink.Pedig nemhiszem,hogy egy Osasuna jobb mint a Galata vagy a Juve.

Ha a negyeddöntöben sikerül tùlverekednünk magunkat a Chelsea-n, akkor szerintem AZ elödöntöben már a jóisten is mellénk fog állni...Meg szerintem Minden Real játékos a bl elödöntöt várja ,jóvá akarják tenni AZ elmùlt évek balfaszságait...


telórol ìrok, boccs a helyesìrási hibákért.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 7., kedd 18:14

Csabi írta:mondjuk azért várjuk már meg ameddig egy jobb csapat ellen is ki kell majd állni és focizni. így könnyű dumálni, hogy a celta meg a hozzá hasonló csapatok 11 játékossal védekeznek ellenünk 3 vonalban és indítanak néhány kontrát. közben nálunk ramos meg jó hogy nem középcsatárt tol már lassan.
Ez rendben is van,de ha a kiscsapatok,úgy mint tegnap a celta,simán átgyalogol a középpályán,legalább is addig amíg azt érzik,hogy pariban vannak,akkor mi lesz egy Bayern ellen... :hmmm:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 155 regisztrált és 0 vendég