Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 9., csütörtök 14:30

miVida írta:
Morata: “Idővel talán más ajánlatokat is meghallgatok” (...)
Aranyos a nyilatkozatod Morata meg minden, én is nagy Real szurkoló vagyok, de képességeim szerint nem a Real Madrid felnőtt csapatába való, so byebye :) (mehetsz :ozil: -ke után)
Kb az a szint mint Callejon....csak vmivel technikásabb.Most abba ne menjünk bele hogy Callejon szélső,vagy center,vagy kp...mer Mounál volt ő minden.Én a qualitásokra gondolok,posztól független...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miVida » 2014. január 9., csütörtök 13:56

Morata: “Idővel talán más ajánlatokat is meghallgatok” (...)
Aranyos a nyilatkozatod Morata meg minden, én is nagy Real szurkoló vagyok, de képességeim szerint nem a Real Madrid felnőtt csapatába való, so byebye :) (mehetsz :ozil: -ke után)
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. január 9., csütörtök 13:53

peti_madrid írta:
Az Ultras Sur bejelentette, hogy megállapodást kötött a klubbal, és az Osasuna elleni mérkőzésre újra visszatérnek a Bernabéuba.
Na, lehet, hogy lesz egy kis szurkolás legalább a ma esti meccs erejéig és nem csak a koreaiak fényképezőinek csattogásától lesz hangos a Bernabeu?
Szerintem teljesen korrekt volt a Celta ellen is ahhoz képest, hogy nem volt tele a szektor. Persze biztos, hogy jobb lesz mint mostanság... :happy:

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2014. január 9., csütörtök 12:50

Az Ultras Sur bejelentette, hogy megállapodást kötött a klubbal, és az Osasuna elleni mérkőzésre újra visszatérnek a Bernabéuba.
Na, lehet, hogy lesz egy kis szurkolás legalább a ma esti meccs erejéig és nem csak a koreaiak fényképezőinek csattogásától lesz hangos a Bernabeu?

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. január 9., csütörtök 12:44

R.M.C.F írta:
én mindenkit rühellek, aki nem gyors, robbanékony, technikás, kétlábas, kreatív, fineszes és erős.
Vagyis a labdarúgók 99%-át. :D :D
jól beszélsz.

:salute: :happy: :iszunk:
Kép
Kép
Kép

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. január 9., csütörtök 12:43

én mindenkit rühellek, aki nem gyors, robbanékony, technikás, kétlábas, kreatív, fineszes és erős.
Vagyis a labdarúgók 99%-át. :D :D
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. január 9., csütörtök 12:41

De azért jó látni, hogy a fórumon kb már mindenki észrevette, hogy tényleg mekkora tehetség B-)
na jólvan, csak most már akkor kurvagyorsan cseréld le az avatarodat. :mrgreen:

amúgy azon gondolkodom, hogy marcelo kemény és rögös útja óta jesé az egyetlen, aki az elmúlt 15 évben fejlődni tudott a real madridban. nem mi vagyunk a 21. század ajaxa, na :lol:

meg persze gago. :D
Kép
Kép
Kép

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. január 9., csütörtök 12:38

hehe írta:kedvelem, ja.
(csek ez a fasz remy ne dzsesszizne hónapok óta, rendesen megutáltatja velem a gyereket :lol: )
több okból:
:mrgreen: :lol: Na, most már tudod milyen, amikor valaki úgymond "hype-ol" valakit :D :kacsint:

De azért jó látni, hogy a fórumon kb már mindenki észrevette, hogy tényleg mekkora tehetség B-)
Kerlon írta:https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hph ... 8374_n.jpg
Itt a legújabb Real pártoló tag. /Casillas fb :D
Most már tudjuk ki miatt nyílt az új szektor :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. január 9., csütörtök 12:35

https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hph ... 8374_n.jpg
Itt a legújabb Real pártoló tag. /Casillas fb :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. január 9., csütörtök 12:26

kedvelem, ja.
(csek ez a fasz remy ne dzsesszizne hónapok óta, rendesen megutáltatja velem a gyereket :lol: )
több okból:
én mindenkit rühellek, aki nem gyors, robbanékony, technikás, kétlábas, kreatív, fineszes és erős. (persze van 1-2 kivétel, de ez is csak azért, mert szánalmas a mai foci és a játékosok minősége, én nem ezen az erőlködésen nőttem fel)
madridista, itteni nevelés, nem is ez a lényeg, hanem a szíve, amiért emiatt képes beledögleni a fűbe akár. nem úgy, mint temérdek túlfizetett, agyonsztárolt, vesztes csapattársa.
casillast már unom, a kis játékait, a lóállkapcsú nőjével és a szarkavarásával, na meg a gyenge formájával együtt, úgyhogy épp ideje, hogy egy új madridi nevelésről szóljanak a dolgok.
több kell tőle persze, raul mondta jól, hogy jesének minden percben a maximumot vagy még annál is többet kell nyújtania, akkor lesz esélye. dimaria sosem lesz okosabb, jesé meg az imént említettek miatt nálam már előlépett első számú támadócserévé.
nem lesz aranylabdás vagy legszűkebb elit, de azért egy ilyen képességű játékosért a mai mezőnyben egy akármilyen angol csapat simán leteszi a 30-40 millát, ha már az ilyen noname soldadokért meg gyenge matákért annyit képesek fizetni. (nem, nem adnám el, csak érzékeltetni akartam, hogy mekkora érték, amit nem szabad elengedni.)
most ezek után kell a ráknak egy hazard például, aki nem sokkal stabilabb, mint jesé, és murinnyónál biztos nem a kreatív, kombinatív játéka fog fejlődni, hanem max az erőnléte...
Kép
Kép
Kép

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 9., csütörtök 12:25

tubatibi írta:hehe, jól látom, hogy te kedveled Jesé stílusát és fociját? gondolod,hogy egyszer meghatározó tagja lesz a realnak és a spanyol válogatottnak?
Nem vagyok hehe,de igen.Meghatározó lehet a Realban ha nem töri meg semmi a pályáját,gondolok itt sérülésre,vagy ne aggy isten arra hogy túlontúl eltelik magával.De van ott azért olyan profi mentalitás,hogy ennek az esélye csekély.Az egészséges önbizalom meg kell,az nem azt jelenti hogy megnő az arc.Anélkül nem lehet klasszis egy támadó.
Ami a válogatortat illeti,amíg VdB lesz a tréner,és Iniesta menni tud,addig biztos nem :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. január 9., csütörtök 12:17

hehe, jól látom, hogy te kedveled Jesé stílusát és fociját? gondolod,hogy egyszer meghatározó tagja lesz a realnak és a spanyol válogatottnak?
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. január 9., csütörtök 12:14

jesében már most sokkal több van, mint matában valaha is lesz.
gyorsabb, erősebb, technikásabb, ráadásul mindkét lábbal sima ügy a labdarúgás neki.
játszatni kell sokat és nem ilyen túlértékelt - amúgy az égvilágon semmi extrát az asztalra le nem rakó - közepes szintű szélsőre kell pénzt elbaszni, amikor sehova se férne be amúgy se.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Kyller
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 7:55
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Higuain, Ramos, Alvaro Recoba
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kyller » 2014. január 9., csütörtök 12:04

Mata = Xabi Alonso + egy kis KP
:shifty:
ÁÁ Most már értem. Azt hittem, hogy Mata felér Xabival meg egy kis középpályással... :Đ

Jóvan, korán keltem :coffee:

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: revolver » 2014. január 9., csütörtök 11:59

Mata = Xabi Alonso + egy kis KP
Jesé= itt van, fiatalabb, jobb. minek mata? hol játszana? ami pénz bejönne Di Maríából, rögtön menne rá és ugyanott lenne a csapat, ahol most. lenne megint két pados játékos a Ronaldo-Bale-Jesé-Di María négyeshez hasonlóan aminek semmi de semmi értelme.. Mata annál jobb, hogy a padon üljön + az ára miatt Jesé elől venné el a helyet. ha pedig nem játszatnák, akkor úgy járunk vele mint Coentraoval. idejönne kemény pénzért és el kéne adni 3 év múlva harmadáron. miért? mert nem tudna játszani, felesleges lenne. továbbra is hiszem, hogy nem elől kell erősíteni a csapatot, hanem Khedira és Casemiro helyett kell egy személyben egy nagyon jó kis játékos. hogy kicsoda, azt majd az okosok leírják

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2014. január 9., csütörtök 11:51

Nagyon jó hogy Alonso hosszabított,kell a csapatnak.
Viszont ez a 4-2-3-1 felejtős kell hogy legyen.
Én Iscot kivennén mert jelenleg gyenge teljesítményt nyújt,és Illara-Modric-Alonso hármast játszatnám.
A kapuhoz közelebb lenne nálam a horvát,mert ő benne megvan az hogy irányítson,meg az is hogy az ellenfél kapujának a közelébe labdát szerezzen vissza,emellett vissza is tud zárni ha kell. :hmmm:
Nagyon csipem a gyereket. :)
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 9., csütörtök 11:25

Örülök hogy Alonso hosszabbított.Úgy látszik azok a hangok is elhallgattak akik szerint,(ez volt a nyár slágere ),lassú,meg körülményes,meg már nem szint,meg megkopott,meg lassú,meg körülményes....
Aztán meg mikor nem volt,akkor hiába a harmincegynéhány milliós Illarra,meg Khedira,meg a franc tudja még ki,de még attól is súlytalanabb volt a kp mint most.Nem csak azért,mert ő aztán képes tényleg csúszni-mászni,ha kell,de az ő jelenléte biztonságot ad a többi játékosnak is.Na mindegy mondom,örülök hogy változtak a vélemények...(akinek nem inge...)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. január 9., csütörtök 11:01

Mata = Xabi Alonso + egy kis KP
igen, meg még céronaldot is adjuk mellé :lol:
Kép
Kép
Kép

forrest6
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2013. július 29., hétfő 21:38
Kedvenc játékosaid: Zidane (Nº1), Kroos, ISCO
Kedvenc csapatod: Real Madrid... :)

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: forrest6 » 2014. január 9., csütörtök 10:35

forrest6 írta:Hatalmas igazolás lenne! Egy újabb 'madridista' térne haza :)
Mata = Xabi Alonso + egy kis KP

http://sport365.hu/nemzetkozi-foci,span ... arja,66315

Remek hír, hogy Xabi maradt! Ő a mercato legjobb "igazolása" :agree:
Viszont én Mata-t nem hagynám veszni! Akár "szőrbe szőr" megoldással: Di Maria <=> MATA
Mourinho úgyis imádja és szerintem ebbe mindkét csapat belemenne! Mata mehetne Benzema helyére 'hamis9'-nek! Morata-t meg tavaszra kölcsön lehetne adna, hagy fejlődjön (pl: Arsenal).
2023: Kepa - Carvajal, Rüdiger, Alaba, Camavinga - Fede Valverde, Tchouaméni, Kroos - Bellingham - Rodrygo, Vini Jr.
https://lineupbuilder.com/football/?sk=tx60
2024: #Haaland #Endrick #A.Davies

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8011
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. január 9., csütörtök 8:29

Xabi Alonso (Twitter): "Két évig még ez marad az otthonom. Örömmel osztom meg veletek ezt az információt. Nagyon, nagyon boldog vagyok!"
Legjobb hír. Remélem sok mindent nyer ez alatt a 2 év alatt. Megérdemelné.
Egy igazán Madridba illő játékos: profi mentalitás, botrány nulla, a pályán nyújtott teljesítmény kiváló. Egy úriember, akitől lenne mit tanuljon pár csapattag, nem csak szakmai téren..
Igazából Zidanehoz tudnám hasonlítani, kár hogy nem játszodtak sosem együtt :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 24 regisztrált és 0 vendég