Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8080
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. január 12., vasárnap 20:51

Ez már hányadik olyan meccs, ami után a 3 ponton kívül semminek sem örülhetünk...?

A legjobb, hogy heti 2 meccset játszik a csapat, de Carlo letolja 1 cserével...
Di Maria mit keresett a pályán, nem tudom.

CR-t meg lehet baszogatni, csak nem érdemes. Ma nem jött össze neki semmi, a meccsek többi 90%-án nem így van.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. január 10., péntek 14:16

A hátvédsorral tegnap nem volt probléma.A csapatvédekezesés is megállta a helyét.Nyilván nem kell egy catanacciot elvárni egy alapvetően tàmadószellemű csapattól.Valaki megjegyezte hogy Illarramendi nem volt ott fejben...én ezt nem így láttam,a baszk afféle szürke eminanciásként tette a dolgát,szinte hiba nélkül Modric félelmetesen játszott,ragadt hozzá a labda,a passzok 100€-sok voltak,nagyot játszott na....megint.
Jesé megint bizonyította hogy helye van ebben a csapatban,felvállalta,megcsinálta...Bale meg keresi ismét önmagát,jó volna ha már tényleg 100%-os állapotban,konstans hozná magát,azért amiért megvettük...nem savazom csak idegesít hogy mire sínre kerülne,mindig történik vele valami,aztán kezdheti előlről...dühìtő ez egy 90 gurigás játékos esetén....pláne hogy nem is az ő hibája,hanem a körülmények tesznek be neki mindig.
Ronaldo meg Ronaldo,lehet fejet csóválni hogy mindig csak a góllövés...na de a gyerek erre van kitalálva,tegnap nem jött ugyan össze,aztán meg hétvégén ver hármat...
Benzema meg,bárki bármit mind,nem volt rossz,fejelt egy gólt és tevékenyen kivette a részét a játékböl....
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8080
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. január 10., péntek 11:06

Méért, szerintem CR helyére tökéletes :lol: :lol:
Mondjuk ez már nem az a topic, de egy CR-Jesé-Bale támadóhármas még akár működőképes is lehet.
Egyébként Bale játszott már 5 meccset sorozatban? :hmmm:

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1772
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Donát » 2014. január 10., péntek 10:52

Anthony írta:Költői kérdés: mennyire lesz őszinte Perez mosolya, ha 1-2 éven belül Jesé jobb lesz, mint Bale?
2 év múlva miért ne férnének be mind2en a gála 11-be? Akár Benzema, akár CR kárára. (talán inkább Benyáéra :D )

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8080
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. január 10., péntek 10:39

Költői kérdés: mennyire lesz őszinte Perez mosolya, ha 1-2 éven belül Jesé jobb lesz, mint Bale?

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. január 10., péntek 8:02

Kerlon írta:Nem emlékszem egy kirívó esetre se, Balet viszont nem faragták, hanem szerelték elég sokszor. A Jesé sárgán kívül én nem nehezményezek semmit se.
lehet nem nézted elég jól a meccset, a partjelzőkre akkor inkább már nem írok semmit, pedig rendre úgy le volt maradva mint a borravaló...aztán találomra emelgette a zászlóját les miatt

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. január 10., péntek 7:30

Kerlon írta:Nem emlékszem egy kirívó esetre se, Balet viszont nem faragták, hanem szerelték elég sokszor. A Jesé sárgán kívül én nem nehezményezek semmit se.
Szerelték, de ritkán szabályosan, de ezek szerint elég kuka bíró lennék :D

Avatar
LosBlanco
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 16:06
Kedvenc játékosaid: Guti, Modric, CR, Zidane, Isco, Hazard,
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: Jászladány

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: LosBlanco » 2014. január 10., péntek 0:07

Benzemának is leesett szerintem
iii HALA MADRID !!!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. január 10., péntek 0:07

Nem emlékszem egy kirívó esetre se, Balet viszont nem faragták, hanem szerelték elég sokszor. A Jesé sárgán kívül én nem nehezményezek semmit se.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. január 9., csütörtök 23:52

Luigi-K1 írta:Most néztem épp a képet,amikor CR felugrik fejelni...A térde a többiek feje magasságában van...Utána borította Benzemát... Nem semmi rugója van... :mrgreen:
Bonjansky repülő térdese kutya fasza hozzá :D... Le esett az állam kb.

Avatar
Luigi-K1
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:16
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Luigi-K1 » 2014. január 9., csütörtök 23:48

Most néztem épp a képet,amikor CR felugrik fejelni...A térde a többiek feje magasságában van...Utána borította Benzemát... Nem semmi rugója van... :mrgreen:
Courtois---- Carvajal-Militao-Alaba-Mendy-----Valverde,Casemiro,Modric-----Vinícius--Benzema-MBappé


Több ezer telefonszámot tudok fejből. Csak azt nem tudom, melyik kié...

„Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt"

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. január 9., csütörtök 23:46

Dupla D írta:
Kerlon írta:miért mit csinált a bíró? Szerintem semmi baj nem volt vele.
a sporttársak végig nagyon vakok voltak. több szitu is volt, amikor befolyásolni lehetett a játékvezetőt. én nem mondom azt, hogy az osasunának fújt. szerintem egyszerűen csak szar volt.
Jesé sárga pl, de Balet is faragták rendesen a síp mégse szólalt meg.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2014. január 9., csütörtök 23:43

Kerlon írta:miért mit csinált a bíró? Szerintem semmi baj nem volt vele.
a sporttársak végig nagyon vakok voltak. több szitu is volt, amikor befolyásolni lehetett a játékvezetőt. én nem mondom azt, hogy az osasunának fújt. szerintem egyszerűen csak szar volt.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2014. január 9., csütörtök 23:39

Jó lesz ez, nyilván nem vették halál komolyan ezt a fiúk se. Ha nagyon akarták volna, akkor megrakják még kettővel őket, aztán mehetnek haza. Pozitívumként ki lehet emelni Modric játékát, de én ideírnám most Arbeloát is. Tudom, hogy ritka tőlem ilyet látni, de most meg voltam elégedve a spártaival, hozta a kötelezőt, lébecolt az ellenfél tizenhatosánál is, védekezési dolgait is megoldotta, szóval le a kalappal. Modric meg csak hozta a tőle megszokott oktatójátékát, csak így tovább. :salute:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. január 9., csütörtök 23:37

ericco írta:Engem picit azért aggaszt, hogy hazai pályán csak pontrúgásból és védelmi hibát kihasználva tudtunk betalálni egy Osasuna ellen.
Engem nem. Helyzetünk volt dögivel, de a kapu előtt ma még CR-ről is kifele pattantak a labdák. Arról nem is beszélve, hogy elég nyugodtan játszottunk és nem is helyeztük őket túl nagy nyomás alá.
Géci írta:
ericco írta:Engem picit azért aggaszt, hogy hazai pályán csak pontrúgásból és védelmi hibát kihasználva tudtunk betalálni egy Osasuna ellen.
Ami végig 10 emberrel + a bíróval védekezett...
miért mit csinált a bíró? Szerintem semmi baj nem volt vele.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Balii
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2014. január 2., csütörtök 15:29
Kedvenc játékosaid: CR7,R9,Roberto Carlos,Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Balii » 2014. január 9., csütörtök 23:35

ericco írta:Engem picit azért aggaszt, hogy hazai pályán csak pontrúgásból és védelmi hibát kihasználva tudtunk betalálni egy Osasuna ellen.
Persze ami bement az tény hogy így van de szerintem amennyi nagy helyzet mármint óriási ziccerek maradtak ki így még össze is tehetik a kezüket az Osasuna szurkolók hogy csak 2:0 nem 5:0.
Amit mindenki mond az ma is látszott..a focihoz mindig kell egy kis szerencse is.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. január 9., csütörtök 23:33

ericco írta:Engem picit azért aggaszt, hogy hazai pályán csak pontrúgásból és védelmi hibát kihasználva tudtunk betalálni egy Osasuna ellen.
Ami végig 10 emberrel + a bíróval védekezett...

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ericco » 2014. január 9., csütörtök 23:31

Engem picit azért aggaszt, hogy hazai pályán csak pontrúgásból és védelmi hibát kihasználva tudtunk betalálni egy Osasuna ellen.
Merci Zizou!

Lacsy
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:17
Kedvenc játékosaid: David Silva, Neymar, el Shaarawy, Eden Hazard, Pogba, Veratti
Kedvenc csapatod: Real Madrid,

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Lacsy » 2014. január 9., csütörtök 23:29

Megnyertünk egy fontos mecset. Ráadásul kapott gól nélkül, hiába nem volt helyzete az ellenfélnek az idén többször is bebizonyította a csapat, hogy képes gólt kapni ilyen mecseken.
Csak pár észrevétel:
Illaramendi úgy tűnt mintha fejben nagyon nem lenne ott a meccsen mindig le volt maradva 1-2ütemmel.
Modric bizonyította miért a tavalyi szezon legrosszabb igazolása. Bale kicsit darabos a mozgása de már alkul. Jesé ismét hasznos volt a csapat számára jókor volt jó helyen. CR viszont idén már többször is azt az érzést keltette bennem hogy nincs önbizalma távolról lőni vagy csak valaki azt mondta nem lőhetsz gólt a 16oson kívülről kiváncsi lennék egy statisztikára, hogy tavalyi szezonban ebben az időben hány kísérlete volt összesen és abból hány volt a 16oson kívülről és idén hány van neki. Bale leigazolásával izgatottan vártam hogy a kontinens 2 legtöbbet próbálkozó játékosával milyen lesz a nehéz tüzérség de idén eddig mind2en csalódást nyújtanak számomra.(persze ott van ronaldonak 20gól megint, és a csapat egyik ha nem a legfontosabb eleme)

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. január 9., csütörtök 23:26

jesé helyezkedése rossz volt,nem találta eleinte helyét,sok felesleges mozdulat-mozgás, hátrébb kezdett,nem érezte a területeket. feljebb tolták később ott jobban érzi a belépéseket,szereti a kaput.
Benz jól lép be a játékba,kicsit tűztelen,kicsit sok a súly, a fejes nagyon fini....
Modric, élmény nézni a játékhoz és a focihoz fűződő viszonyát, a többi nem annyira érti,mert a többség gyors,lendületes,nagyobb területeket játszik be,a horvát a kicsiben prima,alacsony súlypont,gyors ritmus,ragad a labda,a passzok ülnek.
bale nem érzi a helyezkedést,keveset lép játékba,idő kell hozzá, nagyon messze volt a kaputól jesé visszavont szerepét megváltoztatták és utána ő visszább zárt a szélen,jobb oldalon alig volt épitett támadás,sajnos az az oldal még nem eléggé használatos. ma is gyenge volt,de ilyen teljesitménnyel egy neymart agyon zseniznek ha bedob egy jobb partbedobást és emberhez megy.
Pepe-ramos, a világ legjobb kv2. ramos formája ide vagy oda.....pepe meg császár.
marcelo sunyiban visszaesett,alig támad,sehol a meccs/csúcs skill,semmi zidane,maradona,pelé csel...:)
Ronaldo felgyorsitásai úúúúúúúú, az komoly. Nagyon be tud indulni,mi lenne ha lenne guti?

össze: barcás ellenfél,vagyis beszari,behúzódó semmitérő sz>r.....nem mérvadó. A visszavágón ott komoly lesz,tudni illik hogy pamplonéban egy fontos dolog van CSAK, a madridot megverni.....ezt ugy a kapitányuk nyilatkozta kb 7 évvel ezelőtt....másra nem szomjaznak.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 140 regisztrált és 0 vendég