Bundesliga

Foci a Real Madridon túl...
mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2014. január 12., vasárnap 12:59

Ami pedig a befelé mozgó Ronaldo-t meg Bale-t illeti: Azért Dante és Boateng találkozott már inverted wingerrel... Nem hiszem, hogy ennyitől összecsinálnák magukat. :)

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2014. január 12., vasárnap 12:56

Szerintem egyáltalán nincs túlfényezve a Bayern. Hála Istennek szépen csendben zajlik a munka, nem 5-6 gólokat lőve, de jönnek az eredmények. Egy tökéletesnek mondható ősz után jöhet a tavasz. A sikeres szezon alapjai le vannak rakva.
Fontos lesz a rajt a bajnokságban. Talán a tavasz egyik legnehezebb bajnokija jön a Gladbach ellen.

Azt viszont jó olvasni, hogy sokan tartanak tőlünk. Jó ilyenek olvasni ha belegondolok, hogy nemrég még Baumjohannok, meg Ottl, Oddo szintű balfaszok futkároztak a csapatban. Nem beszélve a Magath-féle sötét középkorról. :)

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. január 11., szombat 16:26

A Dortmundból inkább Gündogan kéne,de úgy néz ki,hogy inkább a Realt választja.
Mert süllyedő hajóra már nem száll fel... :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. január 11., szombat 14:36

GT37 írta:Reus:
I wish good luck to Lewa and Götze, but Bayern will never have me. Money is not everything.
:agree: :salute:
ja, nem minden, ott vannak a trófeák :D úgy már más :lol:

simán benne van ha már nem lesz ribery meg robben lesz egy reus
Nem illik.

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Drake » 2014. január 11., szombat 13:50

Minek Reus a Barcába?Egy ilyen kaliberű játékos nem nagyon bírja a padot...A Dortmundból inkább Gündogan kéne,de úgy néz ki,hogy inkább a Realt választja.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. január 11., szombat 12:47

torjack írta:Mondjuk erre azért házat, asszonyt, kocsit, kutyát ne tegyünk...
Nyilván, de azért jó olvasni az ilyen nyilatkozatokat. Annyira meg csak intelligens Reus, hogy nem köpi szembe saját magát azzal, hogy nyáron a Bayernbe igazol. :D

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Inkább jöjjön Barcelonába. :agree: :mrgreen:

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. január 11., szombat 12:37

GT37 írta:Reus:
I wish good luck to Lewa and Götze, but Bayern will never have me. Money is not everything.
:agree: :salute:
Mondjuk erre azért házat, asszonyt, kocsit, kutyát ne tegyünk...

R.M.C.F írta:
A jelenlegi BM-et valami brutál bunkerfocival lehetne megfogni
Szerintem meg nem csak azzal,kicsit túl vannak ők is fényezve......a csapatunk egyben van,mindből kivan hozva a max,magas szintet adnak.
Nekünk meg megy a tudásunkhoz képest 60%on a foci,ha mi is tudnánk a tudásunk,képességeink szerint játszani,akkor egy sima nyilt sisakos meccsen is lenne abszolut esélyünk.
Igy is van,hogy tré a játék sokszor.

Persze, ez így van, a bunkerfocis megoldást nem is magunkra értem, az nekünk nem is igazán menne. Nyílt sisakos meg akkor, ha a 60%-ot feltornázzuk.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. január 11., szombat 11:28

Reus:
I wish good luck to Lewa and Götze, but Bayern will never have me. Money is not everything.
:agree: :salute:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. január 9., csütörtök 21:47

R.M.C.F írta: Szerintem meg nem csak azzal,kicsit túl vannak ők is fényezve......a csapatunk egyben van,mindből kivan hozva a max,magas szintet adnak.
Nekünk meg megy a tudásunkhoz képest 60%on a foci,ha mi is tudnánk a tudásunk,képességeink szerint játszani,akkor egy sima nyilt sisakos meccsen is lenne abszolut esélyünk.
Én is így gondolom, illetve a védelmük közepén nem klasszis se Dante se Boateng, meg lehet őket zavarni könnyen. (Egy befelé mozgó Ronaldo vagy Bale...)
Nem illik.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. január 9., csütörtök 21:31

A jelenlegi BM-et valami brutál bunkerfocival lehetne megfogni
Szerintem meg nem csak azzal,kicsit túl vannak ők is fényezve......a csapatunk egyben van,mindből kivan hozva a max,magas szintet adnak.
Nekünk meg megy a tudásunkhoz képest 60%on a foci,ha mi is tudnánk a tudásunk,képességeink szerint játszani,akkor egy sima nyilt sisakos meccsen is lenne abszolut esélyünk.
Igy is van,hogy tré a játék sokszor.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Wertz » 2014. január 9., csütörtök 16:39

Szerintem is a nagy Bayern győzelem a legesélyesebb, de egyszer az Arsenalnak is kijöhetne a lépés
Walcott tényleg nagyon jól jött volna arra a 2 meccsre. Nagy érvágás nekik a sérülése

A Várhidi Boborjános képed pedig 10 pontos! :lol:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. január 9., csütörtök 15:57

Wertz írta:Arsenal féle gyors játék? Mikor? Hol?

Nem szabad leírni az Arsenalt. Hiába gyengébbek a Bayernél, 2 meccsen bármi megtörténhet. Elég egy piros, egy rossz nap a Bayernnek vagy valami ami fejben hatalmas lökést ad az Arsenalnak és borulhat a papírforma
szerintem nagyon megcsapja őket a bayern, széleken át fognak robogni, egyszerűen ki fog jönni a minőségkülönbség

walcott pl sokat érhetett volna egy normális özillel támogatva
Nem illik.

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2014. január 9., csütörtök 14:47

Nem arra gondolok, hogy egész meccsen gyors futballt játszanak, hanem arra, hogy lőttek pár szép egyérintős gólt gyors ritmusváltásból, ami szerintem ízlik majd a Bayern védelmének. De meglátjuk. :)

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Wertz » 2014. január 9., csütörtök 13:43

Arsenal féle gyors játék? Mikor? Hol?

Nem szabad leírni az Arsenalt. Hiába gyengébbek a Bayernél, 2 meccsen bármi megtörténhet. Elég egy piros, egy rossz nap a Bayernnek vagy valami ami fejben hatalmas lökést ad az Arsenalnak és borulhat a papírforma

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. január 8., szerda 23:41

A jelenlegi BM-et valami brutál bunkerfocival lehetne megfogni, az Arsenal ezen kritériumnak nem felel meg. Nem edzőmeccs lesz, ez azért tiszta sor, de a BM itt még tuti megoldja. Már ha nem flegmázzák el. De szerintem tanultak a tavalyi esetből. A méheket is megoldják. Ráadásul most már téglájuk is van. :mrgreen:
A legjobb nyolc meg érdekes lesz...nem gondoltam, hogy megérem azt, hogy egy negyeddöntő sorsolás előtt mindenki MU-t akar majd...Feltéve, hogy eljutnak odáig :mrgreen:

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2014. január 8., szerda 22:26

Azért nekem egészen más érzéseim vannak az Arsenallal kapcsolatban. A Bayernre úgy érzem a Real BVB Arsenal féle gyors játék vagy a Chelsea féle atombunker lehet veszélyes jelenleg. Ezért nem számítok sima párharca, de továbbjutásra mindenképp. Utána viszont olyan brutál lesz a legjobb 8 mezőnye... (legalábbis papírforma alapján)

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. január 8., szerda 22:14

R.M.C.F írta:Ahogy ibra is mondta: vérről és izzadságról prédikál ......meg hogy tegyük oda magunkat ahogy csak lehet.

Erre ibra: persze hogy odateszem,ezért fizetnek.
Az a könyv zseniális :D
Persze, az edzőmeccs titulus némi túlzás akart lenni, de ez az Arsenal nagyon túlértékelt. Ugyan az a csapat, mint tavaly, csak betömtek egy lyukat egy olyan játékossal, akinek vagy kurva jól megy, vagy a védelem és a középpálya között kávézik. Erre nem lehet alapozni. + a BM-ben több ilyen játékos is van.
BBarni írta:Sőt szerintem ki sem kéne állniuk, vagy elég ha felküldik az U11-et...
Yeah, that's the point. :'(

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. január 8., szerda 22:12

Arsenal kb. edzőmeccs lesz a Bayernnek
Sőt szerintem ki sem kéne állniuk, vagy elég ha felküldik az U11-et... :hmmm:
:roll:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. január 8., szerda 22:06

nmate írta:Kicsit rájátszik Pep, de amúgy az a jó ha ilyen lelkes egy vezetőedző. Ilyen mentalitással lehet már talán BL-t nyerni. (Pedig totál unszimpatikus a pali)

Persze hogy rájátszik,hamar levettem róla,hogy szinész jellegű. Szeret szerepelni kifelé is.

Ahogy ibra is mondta: vérről és izzadságról prédikál ......meg hogy tegyük oda magunkat ahogy csak lehet.

Erre ibra: persze hogy odateszem,ezért fizetnek. :lol: :lol: :lol: :lol:

Arsenal kb. edzőmeccs lesz a Bayernnek
Jó,de azért ne essünk már el a BM-től. Jók,most tényleg,de verhetők,mindenki verhető.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. január 8., szerda 22:03

Arsenal kb. edzőmeccs lesz a Bayernnek. Chelsea állíthatja meg őket max, másból jelenleg nem nézem ki, hogy két meccsen át jobb legyen. Döntőben már ugye minden lehet, ott Real, Barca, City... akármelyik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 75 regisztrált és 0 vendég