Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Mezner2
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 22:48
Kedvenc játékosaid: Sergio Busquets, Lionel Messi,Andrés Iniesta, Böde Dani,Lipcsei Peti
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, FTC

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mezner2 » 2013. május 12., vasárnap 13:29

Egyébiránt,RMCF,még mindig úgy gondolod,hogy Pep csak egy darázshesegető volt a pad mellett,akinek az volt edzői pályafutása legnagyobb problémája,hogy jó időben kezdjen el mutogatni mikor venni kezdi őt a kamera? :mrgreen:
Mert idén a bajnoki cím ellenére messze elmaradtunk játékban a tavalyi csapattól,pedig a 3géniuszunk semmivel sem nyújtott rosszabb teljesítmény mint az elmúlt szezonban (na jó,talán Xavi valamivel,bár szerintem tavaly sem volt sokkal jobb),és ugye te akkor azon az állásponton voltál,hogy csak rajtuk múlik a sikerességünk..mi a véleményed? Mert nagyon magabiztos voltál ebben az álláspontodban...
Jupp Heynckes :
"Amit Messi elért, a négy Aranylabda és 50 szerzett gól, az valami földönkívüli teljesítmény. Van rá egy szó, amivel jellemezni lehet:egy fenomén. A fiatal kora ellenére már Zidane, Pelé, Maradona vagy éppen Cruyff szintjén van."

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. május 12., vasárnap 12:35

morientes írta:Grat. a barcanak,kiegyensúlyozottabbak voltak a szezonba,a bajnokság szempontjából,mi pontokat hullajtottunk ott ahol nem lett volna szabad,de hát nálunk a BL volt az első számú prioritás,faszán össze is jött... :roll:
Hiába a ez tudomány,nem ám akárhogy,ha nem sikerül meg istenem...majd mañana... :coffee:
Hát igen. :roll: A bajnokikon tartalékoltunk a BL-re, mert csak az tartottuk szem előtt, hogy most meg kell lennie és meg is lesz a 10. Méghozzá azért, mert most langyin teljesítünk a bajnokikon, viszont mindent beleadunk a BL-ben...

...Aztán kiderült, hogy a Bajnokok Ligája meccseken pedig a bajnoki meccsekre tartalékolunk, aztán meg fordítva. Kiderült, hogy a 10. BL trófea mégsem ad annyi plusz erőt, hogy egy BL elődöntőn mindent beleadva nyerjünk, vagy legalábbis ne kapjunk ki idegenben 4-1-re. :sly:

Mindenesetre gratulálok a barca-nak. Ők azért lettek bajnokok, mert a szezon elején nem lébecoltak, hanem pontokat gyűjtöttek... ellenben velünk.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 12., vasárnap 12:28

Villanova is csak vergődik, még azt nyilatkozza ,hogy a történelem legjobb madridját előzték meg...hát hogyne
Ja,eléggé körmönfont volt. Akkor sok madridot nem láthatott, persze értem, hogy beleszőtte a statot, az igaz hogy pontrekord volt,de a korábbi madridokból,voltak jelentősen átütőbbek is szép számmal.
Akkor egyezne a véleményem vele,ha normális kpánk lett volna,nem ez a tré semmitérő felállás, mert elől és hátul szerintem top vagyunk, kp-án viszont ócskavasak.......oda kell erősíteni,oda kell egy 3 felállásos rendszer,elől megint egy komoly támadó 3as.....a védelem meg megoldja... :-)

Én is gratulálok a barcának,jobban megérdemelték mint mi, ősszel mentek mint a mérgezett egerek,de ott is volt sok probléma idővel....
Nem voltak bírói odafújások idén,korrekt volt minden,ezt ki kell emelni,mert azt is azonnal jelzem jó papagáj módjára ha oda fújnak.....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 12., vasárnap 12:17

Grat. a barcanak,kiegyensúlyozottabbak voltak a szezonba,a bajnokság szempontjából,mi pontokat hullajtottunk ott ahol nem lett volna szabad,de hát nálunk a BL volt az első számú prioritás,faszán össze is jött... :roll:
Hiába a ez tudomány,nem ám akárhogy,ha nem sikerül meg istenem...majd mañana... :coffee:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. május 12., vasárnap 11:46

Casso írta:Benne van az Ibra sztori is katalán szemszögből.
Ezt kicsit tudnád részletezni? Ibra könyvét olvastam és kíváncsi lennék, hogy mennyiben más a Barcás megfogalmazás :Đ

Avatar
dzsihad91
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Raúl, Casillas, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo...
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsihad91 » 2013. május 12., vasárnap 11:36

Persze ,hogy a vulkán tehet...hát mi más.Grat a bajnoki címhez, de idén számunkra a kupa volt a priorítás mivel tavaly bajnokok lettünk.CR is úgy gondolja ,hogy így könnyebben lehet aranylabdás :mrgreen:

Egyébként adom amit R.M.C.F írt ennyi eltúlzott és felháborító POZITÍV!! hazugsák egy csapatról sem születik mint a Barcáról. A rengeteg aranylabdás saját nevelésük ugye..számoljunk csak...1 db :D na meg ők sose vásárolnak stbstbstb...

Villanova is csak vergődik, még azt nyilatkozza ,hogy a történelem legjobb madridját előzték meg...hát hogyne :lol:

Remélem jövőre sikerül legalább egy komoly csapat ellen olyan 80%on pörögniük különben lesznek itt még 7up-ok.

ui.: Mi se vagyunk semmivel jobbak, csak minket nem magasztalnak az egekbe egy rakás trágya teljesítményért.A barca idén egy hatalmas darab szar volt, minden komoly meccsét elbukta kivéve a Milan ellenit (utána ment is az ömlengés).Egyetlen pozitívum,hogy idén a kiscsapatokat elverték.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 12., vasárnap 9:57

Casso írta:Valóban jár a gratuláció a katalánoknak. A szezont nagyon erősen kezdték, Vilanova rekordot is döntött.

Más: Megvettem Graham Hunter Barca című könyvét. Belelapozgattam és a röhögőgörcs kapott el, hogy a vulkán tehet a kiesésről az Inter ellen. Egyszerűen nem bírtam ki muszáj volt megvennem és elolvasnom milyen szemétségeket hordanak benne össze. Benne van az Ibra sztori is katalán szemszögből.

Mazochista vagy? Semmilyen barcás leiratot ne olvass el. Egyszerűen nem láttam még életemben ennyire túlmisztifikált dolgot mint ezt a jelenséget,pepestől,tikitakástól,jogabonitóstól,csodabarcától,mindenidőklegjobbcsapata,messimindenidőklegjobbja....faxom sem tudja tovább sorolni,mert őszül tőle a lábujjam szőre.

Az egészet úgy ahogy van el kell osztani 4-el.....akkor megkapod kb a valóságot.

Nem akarom bántani vele a barcásokat,de az aki nem "Jámbor Jack" szintű, az tudja hogy ez az egész egy nagy felfújt és mindenki torkán lenyomott fene nagy túlzás.

:rock: :rock:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. május 12., vasárnap 9:42

Valóban jár a gratuláció a katalánoknak. A szezont nagyon erősen kezdték, Vilanova rekordot is döntött.

Más: Megvettem Graham Hunter Barca című könyvét. Belelapozgattam és a röhögőgörcs kapott el, hogy a vulkán tehet a kiesésről az Inter ellen. Egyszerűen nem bírtam ki muszáj volt megvennem és elolvasnom milyen szemétségeket hordanak benne össze. Benne van az Ibra sztori is katalán szemszögből.

Marky
Hozzászólások: 1906
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Marky » 2013. május 12., vasárnap 9:22

jár a gratuláció, egyenletesebb teljesítményt hozott idén a barca. mi csak a nagy meccsekre tudtunk felpörögni, habár az egyik legfontosabbat úgy leszarták, ahogy lehet. :-@

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. május 12., vasárnap 8:51

Grat. a Barcának a bajnoksághoz. Sajnos mi elég hamar kiszálltunk...Újpesti szlogennel élve: Majd jövőre :D
Azért merem remélni, hogy a kupa meglesz. Atleti ellen mondjuk művészet lenne elveszteni.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8522
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. május 12., vasárnap 1:11

gondolom ide sem szabad eb-ről idézni (ha már gala felhozta azt a fórumot az előbb itt) de azért érdekességképp visszalapoztam a barca vs real topicban (még a ligában nem is) ilyen 170 oldalakat azokhoz a fordulókhoz, ahol tavaly bebiztosította a bajnoki címet a real, többek között a 2-1-es clasicó (egyébként egyesével kell ott lapozni, érzés) és azért igen sok gratuláció volt a madrid bajnoki címéhez, 15-ig számoltam aztán már csak skipeltem. (ctrl+f, grat szó, 12 találat az első oldalon egyből.) :mrgreen:

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2013. május 12., vasárnap 0:42

Hát nem tudom. Nálam a bajnokság egyenlő a BL-lel. Csak úgye (mint pl az idei) ha már előre tudod, akkor a pillanatnak, mikor bajnok vagy nem tudsz úgy örülni, mint mikor egy BL döntő reggelén felkelsz és fogalmad se lesz mi történik fél nap múlva. Aztán vége a meccsnek és akkor tudatosul benned, hogy megvan a kupa. Egy bajnokság csak nagyon ritkán dől el az utolsó pillanatban. Jó pár fordulóval előre tudni lehet, még ha matematikailag nem is biztos. Mint most nekünk.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8522
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. május 12., vasárnap 0:39

én tavaly tudtam neki örülni, mivel egyrészt nem nyertünk se ligát, se bl-t, így nagyszerű szépségtapasz volt, másrészt pedig ugyanúgy rajtatok keresztül vezetett az út, mint nektek idén.

aki meg így konkrétan kijelentette, hogy a király kupa fontosabb trófea, mint a bajnoki cím (mondjuk ilyesféle túlzások annyira nem rémlenek, de rég volt már a tavalyi szezon) az szimplán hülye, ironizál vagy direkt csinálja. :-)

az én értékrendem pl. az, hogy 1. bl, 2.liga, 3.kupa, és ez arányában kb. liga+kupa = bl.

Viszont azonnal felértékelődik, ha mellé van még vmi cím. Egy bajnokság vagy BL győzelem mellé már mindenki büszkén teszi hozzá, hogy duplázás vagy triplázás, mert megvan a kupa siker is.
ja, olyan, mint a hatvanhatban, akkor ér, ha huszad van, ha van mellé fogásod is. :Đ
viccet félretéve egyébként a kupa tényleg akkor az igazi, viszont ha elmegy a bl és bajnokság, akkor vigaszdíjnak, és pozitív szezonzárásnak, mint ahogy történt az tavaly, perfekt.

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2013. május 12., vasárnap 0:34

Ez a király kupa mindig is érdekes van megítélve. Nálunk tavaly szerintem semmi visszhangja nem volt és szerintem idén nektek sem fogja kivágni a biztosítékot. Már ha megnyeritek (bár el nem tudom képzelni, hogy az Atlético pont most nyerne).
Viszont azonnal felértékelődik, ha mellé van még vmi cím. Egy bajnokság vagy BL győzelem mellé már mindenki büszkén teszi hozzá, hogy duplázás vagy triplázás, mert megvan a kupa siker is. Önmagában nem tiszteljük eléggé. Mindig csak harmadrangú, pedig nem olyan könnyű azt megnyerni, mikor hétről hétre más sorozatokban is helyt kell állni.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 12., vasárnap 0:30

'shutterisland írta:nyilván jövőhéten itt is fog szisszenni pár söröcske a király kupa elnyeréséért,
nyilván de szerintem valahogy jobban helyén van kezelve ez a királykupa.
és ha meglesz még akkor is csalódás. pedig rajtatok keresztül vezetett az út a döntőig.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. május 12., vasárnap 0:30

itt én még nem láttam azt hogy a kupa fontosabb lenne mint a bajnokság. :hmmm: a tavalyelőtt azért volt fontos mert 20 évet kellett rá várni.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8522
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. május 12., vasárnap 0:28

most az, hogy 1,5 vagy 20 ember ezt írja, az egy dolog, mindenkinek más a prioritás, személy szerint a bl-t tartom a legfontosabb trófeának, és csak aztán a bajnokság.

nyilván jövőhéten itt is fog szisszenni pár söröcske a király kupa elnyeréséért, gondolom fontosabb trófea lesz, mint tavaly volt. :mrgreen:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 12., vasárnap 0:16

eurobarcán vmi olyasmit írtak hogy mindig a liga megnyerése a legfontosabb és hogy ez mekkora dolog.


de gondolom tavaly rekordpontszámmal, legtöbb rúgott góllal elbújhattunk a király-kupa mellett.

istenem. :lol: :lol:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 11., szombat 18:24

....érted :lol: :lol: egy juvés csalózik :ozil: :ozil: :ozil: 
:lol: :lol: :lol:

Ez nagyjából olyan,mint mikor az egér panaszkodik a macskának,hogy a kutya ellopta a sajtot... :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 11., szombat 18:09

Nálam a juve drukkerek viszik a pálmát.....többen is vannak,egymástól független emberek,ha a madrid kikap már nyomják is az sms.t......ha esetleg a bíró felénk téved már csalóznak is.......

....érted :lol: :lol: egy juvés csalózik :ozil: :ozil: :ozil:

egyébként igen,amikor még a madrid volt a top,akkor is jött a salakanyag......ideges is voltam rájuk,mit akarnak ezek? Azt sem tudják hogy kell leírni a klub nevét.......már úgy is voltam,hogy kapjunk ki párszor hogy a sok gyökér menjen másnak drukkolni.
Micsoda barom voltam. :Đ
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 255 regisztrált és 0 vendég