Egyéb sportok

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
TBone
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:48
Kedvenc játékosaid: Figo, CR , Bale, Marcelo, Lopez, Modric, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Portugália, OKC

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: TBone » 2014. január 12., vasárnap 23:01

wZoLee7 írta:49ers win :D
a várakozásaimhoz képest meglepően sima volt szerintem. a halászsasoknak kéne már csak letörni a szárnyát, nehéz lesz. :luck:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. január 12., vasárnap 22:54

49ers win :D

Avatar
Juhy
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:20

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Juhy » 2014. január 12., vasárnap 12:23

Zsombor írta:Igaz, viszont a bíróknak is sokat köszönhetnek.Lynch második futott td-je előtti játék nem volt érvényes, de nem volt arcuk a bíróknak hazai pályán, PO-ban visszafordítani az ítéletet, látjuk mi lett. Ezen felül szvsz nem egy pass interference és holding maradt büntetlenül.
Nem tudom melyik játékra gondolsz. Talán a challengelt elkapásra, az simán megvolt, nem véletlenül "confirmed" volt az ítélet a "stands" helyett. (csak így zárójelben jegyzem meg, hogy a vezetőbíró louisianai illetőségű volt, nem a bírón múlott). Előbb venném elő Sean Paytont a fogalmatlan meccselésért az első félidőben,
Ami vitatható, sőt jogtalan ítélet eszembe jut, az a 13-0-nál dobott pass interference, amiből újabb három 'hawks kísérlet jöhetett a RZ-ban (végül FG lett belőle).
A holding mindig olyan, hogy szinte minden playnél lehetne dobni kisebbre-nagyobbra zászlót. Az említett PI eseten kívül nem emlékszem jogtalan/nem megfújt esetre. A LoB sokszor fizikálisan, a legalitás határát súrolva játszik, de ritkán lépik azt át, érzésem szerint most sem tették.
Elhiszem, hogy ilyenkor keresni kell a kapaszkodót a jövőre gondolva. Simán PO csapat a Saints, meglesz jövőre is. A D nagyon bika, Ryan nagyon összerakta (ha jól emlékszem közvetítés alatt volt egy stat, hogy tavalyhoz képest cirka 150 yardot javultak engedett yardok tekintetében). Breesről pedig tudjuk mire képes, Grahamet meg kell tartani neki, aztán mehet a buli.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. január 12., vasárnap 11:54

még jó hogy a 49ers nem esett ki...nyerni fognak :D
mondtam én hogy a new england menni fog tovább, ez a play off, a papírformát el lehet dobni...a Seattle verhető, szóval ha ma nyer a 49ers akkor én bízok a döntőbe jutásban is

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. január 12., vasárnap 11:22

Galacticos írta:
Marci77 írta:49ers kiesett
a 49ers idén nem fog kiesni. :)

és igen ezzel arra céloztam hogy szerintem ők nyernek.
Bocs igen,a San Francisco nem esett ki. De sztem nem ok az eselyesek. Majd meglatjuk.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. január 12., vasárnap 10:50

Juhy írta:Azért másik oldalról nézve, ott volt két elejtett INT a Seahawks védelem részéről. Az egyik szinte Chancellor kezében volt már, a másikból pedig INT helyett egy felütött labda és egy 50+ yardos Saints játék lett. Vagy nézzük Tate szerencsétlenkedését az onside kicknél. Tehát azért nem jött nekik se minden össze, de persze volt szerencse is a győzelemben.
Seahawks O-nak rendesen fel kell javulnia, akármelyik védelem jön szembe, nem lesz egyszerűbb. Marha jó volt a Saints D is, de náluk már állandó probléma, hogy hiányoznak a szerzett labdák.
Jobb meccset vártam, egy-egy play kivételével nem igazán volt playoff-szintű izgalom és szórakoztatás.
Igaz, viszont a bíróknak is sokat köszönhetnek.Lynch második futott td-je előtti játék nem volt érvényes, de nem volt arcuk a bíróknak hazai pályán, PO-ban visszafordítani az ítéletet, látjuk mi lett. Ezen felül szvsz nem egy pass interference és holding maradt büntetlenül.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6608
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. január 12., vasárnap 9:44

Marci77 írta:49ers kiesett
a 49ers idén nem fog kiesni. :)

és igen ezzel arra céloztam hogy szerintem ők nyernek.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. január 12., vasárnap 9:27

De jó arra kelni hogy tovább mentünk :) Ha papirforma szerint tovabb megy a Denver,vasarnap hajnalban vagy hetfo hajnalban (ejjel) jatszanank ellenuk? Mert akkor talan latnam a meccset. De most igy sajnos nem. 2 ev mulva mar nyugodtabban nezhetem majd barmelyik meccset :)
Saint is kiesett aminek orulok mert az egyik haverom nekik drukkol,igy az ismeroseim kozul csak az en csapatom maradt bent :D (Steelers,Saints,Colts,Packers,49ers kiesett)
Kivancsi leazek hogy mi lesz a mai meccsekbol.

Orulok hogy eddig is eljutottunk.
Go Pats!
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2014. január 12., vasárnap 4:59

poronty írta:Ez Blount gyerek valami kegyetlen jó igazolás volt mindenféleképpen adni kell neki egy új szerződést, ahogy Edelman-nek is. Egyébként pass rush egészen jól működik, de Luck minden szituációból jól jön ki...az összes hosszú passza célba ér köszönhetően a gyenge CB teljesítményeknek. Remélem kihúzzuk a végéig...GO PATS!

BLount adja,meccs embere,csak tartson ki a lendülete.

Gyenge a passz elleni védekezés,főleg a hosszú passzoknál,és ez az esetleges Denver elleni főcsoport döntőre nézve aggasztó.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

poronty
Hozzászólások: 2709
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: poronty » 2014. január 12., vasárnap 4:48

Ez Blount gyerek valami kegyetlen jó igazolás volt mindenféleképpen adni kell neki egy új szerződést, ahogy Edelman-nek is. Egyébként pass rush egészen jól működik, de Luck minden szituációból jól jön ki...az összes hosszú passza célba ér köszönhetően a gyenge CB teljesítményeknek. Remélem kihúzzuk a végéig...GO PATS!
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Emery------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Juhy
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:20

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Juhy » 2014. január 12., vasárnap 2:39

Azért másik oldalról nézve, ott volt két elejtett INT a Seahawks védelem részéről. Az egyik szinte Chancellor kezében volt már, a másikból pedig INT helyett egy felütött labda és egy 50+ yardos Saints játék lett. Vagy nézzük Tate szerencsétlenkedését az onside kicknél. Tehát azért nem jött nekik se minden össze, de persze volt szerencse is a győzelemben.
Seahawks O-nak rendesen fel kell javulnia, akármelyik védelem jön szembe, nem lesz egyszerűbb. Marha jó volt a Saints D is, de náluk már állandó probléma, hogy hiányoznak a szerzett labdák.
Jobb meccset vártam, egy-egy play kivételével nem igazán volt playoff-szintű izgalom és szórakoztatás.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. január 12., vasárnap 2:04

Megérdemelte a Seahawks, de itt több járt volna nekünk
érdemes ránézni a statokra
Őszintén szólva minden összejött ma Seahawksnak. 108 yardot passzolt Wilson, abból a fele prayer volt, ráadásul a td-t megelőző passz egy értelmetlen marhaság volt, még azt se mondanám, hogy egy merész, bátor megoldás, szimplán egy nagy faszság. Két kihagyott FG, fumble, amiből TD lett, szóval hihetetlen makkok voltak, de ez van, csak fájó az ilyen kiesés. Viszont a védelem nagyon ott volt, nem rajtuk múlott.

ferni
Hozzászólások: 8249
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. január 12., vasárnap 1:54

Zsombor írta:Colston, te kibaszott idióta balfasz. Kiléphetett volna és 2 mp marad legalább egy hail maryre, erre előrefelé passzol... Mindjárt elsírom magam. Ja és persze a a Saints 130-cal több yardot csinált. :lol:
hát itt a végén bakker...gyönyörű volt..... :lol: :lol: :lol:
de Colston lepacsizhat azzal a védővel, aki kb beengedte Marshawn Lynch-et :lol:
amúgy sztem megérdemelte a Seahawks, de amit lúzerkedett néha a Saints... :lol:

na de most hajrá New England, ők most a lényeg :mrgreen:
már írtam többször is, hogy bármi lesz a play-off-ban én nem leszek csalódott, ez a Pats már így is bőven erőn felül teljesített.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. január 12., vasárnap 1:49

Colston, te kibaszott idióta balfasz. Kiléphetett volna és 2 mp marad legalább egy hail maryre, erre előrefelé passzol... Mindjárt elsírom magam. Ja és persze a a Saints 130-cal több yardot csinált. :lol:

ferni
Hozzászólások: 8249
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. január 12., vasárnap 0:49

realistahuni írta:Kasai új rekordot döntött, 41 évesen nyert síugró(repülő) versenyt, az eddigi rekorder Okabe volt 38 évesen. :lol:

Még most sem hiszem el, hogy mit művel idén ez az ember,egyszerűen nem tud öregedni, ő a síugrás Dombi Tibije. :mrgreen:

Ráadásúl a mostani mezőnyben is szvsz a legszebb testtartásban ugrik, egy élmény nézni.
Olimpián mostmár tuti neki szurkolok Ahonen után(ha indul egyáltalán, sajnos valami tüdőbetegséggel küzd most, és amúgy sem nézne ki neki egy nagy eredmény :-( )


RESPECT! :salute: :iszunk:
most néztem vissza, hihetetlen ez az ember.... :lol:
41 évesen... és a második ugrása is valami csoda szép volt.
Ahogy a végén odament hozzá mindenki gratulálni... :D

NFL
idáig a Saints nem az igazi, de úgy tűnik végre összehoznak egy TD-t..... :lol:

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. január 11., szombat 23:48

Na, ennyi elég is volt az NFL-ből a szezonkezdésig. :lol: :lol: :lol:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. január 11., szombat 16:04

Kasai új rekordot döntött, 41 évesen nyert síugró(repülő) versenyt, az eddigi rekorder Okabe volt 38 évesen. :lol:

Még most sem hiszem el, hogy mit művel idén ez az ember,egyszerűen nem tud öregedni, ő a síugrás Dombi Tibije. :mrgreen:

Ráadásúl a mostani mezőnyben is szvsz a legszebb testtartásban ugrik, egy élmény nézni.
Olimpián mostmár tuti neki szurkolok Ahonen után(ha indul egyáltalán, sajnos valami tüdőbetegséggel küzd most, és amúgy sem nézne ki neki egy nagy eredmény :-( )


RESPECT! :salute: :iszunk:
Love football, hate antifa.

ferni
Hozzászólások: 8249
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. január 10., péntek 16:37

realistahuni írta:Morgenstern hatalmasat bukott Kulm-ban :/


Szerencsére már magához tért.
ez nagyon durva volt bakker...
ilyen durva esést talán még nem is láttam....

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. január 10., péntek 16:25

Morgenstern hatalmasat bukott Kulm-ban :/


Szerencsére már magához tért.
Love football, hate antifa.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. január 9., csütörtök 21:23

a keret nem rossz, mondjuk 3 játékos van akiket neveztem volna, 3 olyan helyett akik egyenlőre még sérültek de mind1
a kanadaiak sunyi rohadékok, a lehető legtöbb durvaság az ő játékukban van, a bírók meg nem igazán tesznek ellenük semmit...itt az összes NHL-es sztárral számolni kell, az oroszok ha hozzák azt amit 2 éve akkor nyernek, de nem írnám le az északi duót sem
nem rég volt az utánpótlás vb ahol a svédek és a finnek döntőztek

szlovákiánál Tatar, Hossa (az idősebbik), Chara és Sekera lesznek a kulcs játékosok


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 26 regisztrált és 0 vendég