Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Erti
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:41

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Erti » 2013. május 12., vasárnap 12:10

morientes írta:Amennyire egybe van most az a klub,amilyen erősítéseket terveznek,én nem gondolnám hogy nagyon vissza fognak esni.... :roll:
Nem ez volt a mondandóm lényege

Amúgy az edzőváltás miatt én nagy esélyt látok erre

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 12., vasárnap 12:09

A mérkőzés utáni nyilatkozat alapján úgy érzem, hogy Pepe a döntőn sem fog pályára lépni. Kieshet Ramos és Albiol is, akkor is előbb tenné fel Carvalhót meg Essient.
Remélem tévedek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 12., vasárnap 12:02

Ilyen hülyeségeket azért ne írjatok már. Nem csak azok a jó csapatok akik az elődöntőig eljutottak idén. Vannak még ezeken kívül csapatok akik kemény ellenfelek lesznek, lehetnek. Eleve nem lehet tudni, hogy ki lesz jó jövőre. A Münchenben is például benne van a visszaesés
Amennyire egybe van most az a klub,amilyen erősítéseket terveznek,én nem gondolnám hogy nagyon vissza fognak esni.... :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Erti
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:41

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Erti » 2013. május 12., vasárnap 11:43

numberone1 írta:
Anthony írta: Nem lenne gond a meccsek 90%-ban, de pont az a 10% lenne a legfontosabb, vagyis: Bayern, Dortmund, Barca elleni meccseken majd.
ezt lecsokkenthetjuk csak a Bayernre. A Dortmund mar nem lesz olyan eros jovore mint iden volt, A barca ellen lehetoleg jovore is jol fogunk jatszani, ok is megtartjak az alap kezdo kozeppalyajukat es nem lesz gond. Hat a bayern lesz necces. de bizzunk aban, h a kp eleg eros lesz hozza.
Ilyen hülyeségeket azért ne írjatok már. Nem csak azok a jó csapatok akik az elődöntőig eljutottak idén. Vannak még ezeken kívül csapatok akik kemény ellenfelek lesznek, lehetnek. Eleve nem lehet tudni, hogy ki lesz jó jövőre. A Münchenben is például benne van a visszaesés

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 12., vasárnap 11:43

óóó gyerekek a sunday mirror szerint Josét követi khedira a chelseabe viszont a Real kb 20 millió fontot szeretne érte kapni
A Sunday Mirror....igazi sportszakmai médiatermék,minden szavukat bronzba lehet önteni... :roll:
Attól félek nem megy ő innen sehova,mert kettőt nem kinált érte senki,nem hogy 20-at...pláne fontba.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 12., vasárnap 11:33

Ok, én is észrevettem utána, de a mieink közül csak támadót láttam rajta....pedig pepe és varane biztos hogy benne lehet az első 50-ben,marha gyors fazonok.....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. május 12., vasárnap 11:32

R.M.C.F, a gyorsasági listán védők is vannak :-) Wynne khv.

Én nem örülnék,ha Reus a Barcába menne. Ő 30ért max hozható lenne,tett is le az asztalra eleget Európában,a gyors sokpasszos focit is ismeri. Jobb lenne mint Neymar ár értéket nézve.

norbinovak írta: norbinovak
CR marad. Főleg,hogy a 2.apja visszavonul.


Ibra meg lehet hogy szerintetek nem mutatott sokat a BLbe,attól még a legjobb csatár Európában.Örülnék neki is,de én se nagyon tudom CRrel együtt elképzelni.


KP erősítésnek meg Granero vissza a QPRból,Pedro León a Getaféből oszt mindjárt jobb :mrgreen:
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 12., vasárnap 11:28

Még mindig csak május van. Teljesen érthető, hogy a kiesős után bedobtak egy csomó nevet. Én igazából 1 hónap múlva várom a sok pletykát meg a pár bejelentést, aztán június közepére még többet. Edzőtől is függ, ezért ha megy Jm, akkor megint más lesz a szitu. Amúgy én ma már olvastam olyat is, hogy Higuaín 22 millió fontért megy az Arsenalba. Szerintem ennél ő lényegesen többet ér, illetve többet kéne kapnunk.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

norbinovak
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 22:41
Kedvenc játékosaid: R9, Zidane, Ronaldinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Videoton

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: norbinovak » 2013. május 12., vasárnap 11:22

a Spanyol Marca szerint a Real Madrid és a Manchester United megegyezett Cristiano Ronaldo 72millió eurós Old Traffordra való szerződéséről!
Ebből mi igaz, tud valaki valamit erről? most találtam fb-on, egyik ismerősöm rakta ki. Azóta én már kétszer végignéztem a marca oldalát, de semmit nem találtam a hírről. Persze nem hiszem, hogy ha le is jött volna a hír, akkor megválnánk tőle, pláne nem ennyiért.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 12., vasárnap 11:14

Perez nem ok......max olyan klubnak aki rászorul, vagy olyannak aki bőven áron felül adja a játékosát és tudja pótolni.

Verratti szintű,vagy stilusu vagy posztú játékosból,kell lenni még kettőnek a tarsolyban,és akkor nem kell áron felül venni.......annyit adni ami az ára. Ha nem.....akkor nem....tovább lépni, mert ezzel is csak megy az idő.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. május 12., vasárnap 10:17

R.M.C.F írta:....és mi lenne az oka a Psg-nek hogy eladja az egyik legtehetségesebb kp-ását? Pénzhiány? 0
Perez :mrgreen:

Amúgy passz. Én optimista vagyok.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 12., vasárnap 10:16

nmate írta:Ha idén eladjuk Khedirát én valami kegyetlenül ünneplek és berúgok. Ha meg 20-ért, akkor 2x is, az az év biznisze lenne.
Amúgy múltkor írta CSoki, hogy leültek a hírek Pogbáról, Verrattiról... ez szerintem normális, Modricnál is így volt. Szóval én bizakodó vagyok, szerintem meglesz mindkettő.

....és mi lenne az oka a Psg-nek hogy eladja az egyik legtehetségesebb kp-ását? Pénzhiány? :-)
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. május 12., vasárnap 10:13

Ha idén eladjuk Khedirát én valami kegyetlenül ünneplek és berúgok. Ha meg 20-ért, akkor 2x is, az az év biznisze lenne.
Amúgy múltkor írta CSoki, hogy leültek a hírek Pogbáról, Verrattiról... ez szerintem normális, Modricnál is így volt. Szóval én bizakodó vagyok, szerintem meglesz mindkettő.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. május 12., vasárnap 10:01

óóó gyerekek a sunday mirror szerint Josét követi khedira a chelseabe viszont a Real kb 20 millió fontot szeretne érte kapni
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 11., szombat 23:00

Tito Vilanova: “A történelem legjobb Real Madridja ellen harcolunk. Az ellen a csapat ellen, akik tavaly 100 pontot gyűjtöttek a ligában.”
Ha azzal a csapattal harcolnátok már rég mi lennénk a bajnokok. :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 11., szombat 22:56

Anthony írta: Nem lenne gond a meccsek 90%-ban, de pont az a 10% lenne a legfontosabb, vagyis: Bayern, Dortmund, Barca elleni meccseken majd.
ezt lecsokkenthetjuk csak a Bayernre. A Dortmund mar nem lesz olyan eros jovore mint iden volt, A barca ellen lehetoleg jovore is jol fogunk jatszani, ok is megtartjak az alap kezdo kozeppalyajukat es nem lesz gond. Hat a bayern lesz necces. de bizzunk aban, h a kp eleg eros lesz hozza. En inkabb Marcelo vedekezesetol felnek ellenuk. Ott tenyleg CRnek bekellene segiteni v barkinek aki azon az oldalon van.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. május 11., szombat 22:23

de istenem milyen embertelenül büntetne egy marcelo-modric-neymar-benzema kombináció.
összefosnám magam a gyönyörtől, ahogy folyna a labda.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. május 11., szombat 22:11

numberone1 írta:
Anthony írta:Nemtudom egyébként ha idehozzák Neymart az új edzőbá gondba lesz szerintem erősen. Azért a CR - Benzema - Neymar trió akármilyen szépen is hangzik támadásban védekezésben nagyon kevés lesz. Márpedig trófeákat jó védelmek szoktak nyerni. Ezek mögé nagyon ultrabrutál középpályát kell összerakni, és meg kell szervezni keményen a csapatvédekezést is.
Ha megnezzuk a PSG kezdojet ott meg tobb tamado van, mint ebben amit most felvazoltal. Benzema-Ibra, CR-Lavezzi, Neymar-Lucas, Modric-Pastore. Benzi tobbet vedekezik mint Ibra, CR vs Lavezzi kb egyforma, Neymar-Lucas szinten, Modric-Pastora Modric tobbet vedekezik. Nem lenne gond, Veratti es meg egy kp jovetelkor szerintem vedekezesben is lenne elore lepes. Neymarbol kineznem, h hajtana a meccsken azert megis csak uj kozegbe kerulne. Meg a brazil valogatottban is rendre le- v visszatamad.

Hegyi: Az győz aki technikásabb....... :shutup: , annyira látszik,hogy olyan fogalmatlan ez a manusz, hogy arra szó nincsen.
Latod, ilyenek lehetnek ujsagirok, vkinek a vkije. :roll:
Nem lenne gond a meccsek 90%-ban, de pont az a 10% lenne a legfontosabb, vagyis: Bayern, Dortmund, Barca elleni meccseken majd.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 11., szombat 22:05

Anthony írta:Nemtudom egyébként ha idehozzák Neymart az új edzőbá gondba lesz szerintem erősen. Azért a CR - Benzema - Neymar trió akármilyen szépen is hangzik támadásban védekezésben nagyon kevés lesz. Márpedig trófeákat jó védelmek szoktak nyerni. Ezek mögé nagyon ultrabrutál középpályát kell összerakni, és meg kell szervezni keményen a csapatvédekezést is.
Ha megnezzuk a PSG kezdojet ott meg tobb tamado van, mint ebben amit most felvazoltal. Benzema-Ibra, CR-Lavezzi, Neymar-Lucas, Modric-Pastore. Benzi tobbet vedekezik mint Ibra, CR vs Lavezzi kb egyforma, Neymar-Lucas szinten, Modric-Pastora Modric tobbet vedekezik. Nem lenne gond, Veratti es meg egy kp jovetelkor szerintem vedekezesben is lenne elore lepes. Neymarbol kineznem, h hajtana a meccsken azert megis csak uj kozegbe kerulne. Meg a brazil valogatottban is rendre le- v visszatamad.

Hegyi: Az győz aki technikásabb....... :shutup: , annyira látszik,hogy olyan fogalmatlan ez a manusz, hogy arra szó nincsen.
Latod, ilyenek lehetnek ujsagirok, vkinek a vkije. :roll:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 11., szombat 22:00

Hegyi: Az győz aki technikásabb....... :shutup: , annyira látszik,hogy olyan fogalmatlan ez a manusz, hogy arra szó nincsen.
Nem is értem,ki a franc futatta be ezt a kóklert. Puffogtatja a frázisait,meg a betanult dumáit.

Nem az győz aki technikásabb.....akkor okocha,djalminha vagy éppen denilson lenne aranylabdás nem azok akik a tudásukat gyorsan,pontosan,lehetőleg a meccs minél nagyobb részében fenntartva tudják megvalósítani.

:'( :'(
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 34 regisztrált és 0 vendég