Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Wertz » 2014. január 13., hétfő 16:55

Anthony írta:Erre azért ne merjél nagy összegekben fogadni.
Mire ne merjek fogadni? Aki Moyes munkáját lemeri kicsinyíteni az Evertonnál az inkább maradjon csendben. Az angol bajnokság egyik leggyengébb anyagi lehetőséggel rendelkező klubjából stabil középcsapatot csinált. Előtte az Everton folyamatosan a kiesés ellen menekült

MorataMartin
Hozzászólások: 1518
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2014. január 13., hétfő 16:21

Wenger azt mondta, hogy nem is kis esélye van Gnabrynak bekerülnie a német vb keretbe! :mrgreen:

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. január 13., hétfő 16:16

+1

Moyes a PL egyik legjobb edzőjének tűnt, nem tudom mifolyik Manchesterben, de az Evertonnál egy szisztematikusan felépített, lehetőségeit maximálisan kihasználó, versenyképes, szerethető csapatot tudott kialakítani, és maga mögött hagyni nagyobb, erősebb pénzügyi háttérrel rendelkező csapatokat is, mint a városi rivális Liverpool. Talán túl nagy falat volt a United :coffee:
"And my heart will leave you never."

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8050
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. január 13., hétfő 16:12

Wertz írta:
Anthony írta:Figyelemre méltó azért, hogy amióta Moyes (és Felliani) lelépett az Everton rendesen ott van 41 ponttal a tűz közelében.
Persze Moyes és Fellaini az Evertont is csak gyengítették :lol:

Martínez átvett egy jól összerakott csapatot, aminek a játékán tudott javítani nagyban annak köszönhetően, hogy nagyon jól igazoltak. Ha nem Moyestól vette volna át ezt a csapatot, akkor közel sem menne ilyen jól nekik
Erre azért ne merjél nagy összegekben fogadni. Moyes is átvett egy jól összerakott csapatot, és látjuk az eredményt. Egyelőre a tavaly 63 pontot szerző Everton (ami remek eredmény egyébként) ebben a szezonban már 41-nél tart. Azt meg nincs honnan tudjuk mi lett volna, ha Martinez nem Moyestől veszi át, vagy Moyes idén mit alkotott volna az Evertonnal.

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Wertz » 2014. január 13., hétfő 16:03

Anthony írta:Figyelemre méltó azért, hogy amióta Moyes (és Felliani) lelépett az Everton rendesen ott van 41 ponttal a tűz közelében.
Persze Moyes és Fellaini az Evertont is csak gyengítették :lol:

Martínez átvett egy jól összerakott csapatot, aminek a játékán tudott javítani nagyban annak köszönhetően, hogy nagyon jól igazoltak. Ha nem Moyestól vette volna át ezt a csapatot, akkor közel sem menne ilyen jól nekik

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. január 13., hétfő 15:40

GT37 írta:
Marci77 írta:Igaz,de ez csak GTnek szurna a szemet,o meg tisztaban van a viszonyokkal es nem mond semmit. :mrgreen:
Ne aggódj, lesz ez még így se. :D

Draxlert meg remélem, nem viszitek el, baromi jó kis játékos, és az a Cazorla-Özil-Draxler hármas nem hangzik rosszul. :agree: Bár szerintem inkább egy középcsatárra lenne szükségetek.
Még hátrébb csusztok a Londoni listan? :lol:

Igen csatar jobb lenne
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. január 13., hétfő 14:24

Marci77 írta:Igaz,de ez csak GTnek szurna a szemet,o meg tisztaban van a viszonyokkal es nem mond semmit. :mrgreen:
Ne aggódj, lesz ez még így se. :D

Draxlert meg remélem, nem viszitek el, baromi jó kis játékos, és az a Cazorla-Özil-Draxler hármas nem hangzik rosszul. :agree: Bár szerintem inkább egy középcsatárra lenne szükségetek.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. január 13., hétfő 14:18

messideco írta:Amúgy Marci: London is red! Sőt The UK is red :D B-)

Álom lenne ha jönne Draxler, Morata gyereket nem ismerem, de nem bízok benne nagyon, Jesét akkor inkább :D
Igaz,de ez csak GTnek szurna a szemet,o meg tisztaban van a viszonyokkal es nem mond semmit. :mrgreen:

Morata kerulje el az Emirates hazai oltozojet..
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. január 13., hétfő 14:12

Amúgy Marci: London is red! Sőt The UK is red :D B-)

Álom lenne ha jönne Draxler, Morata gyereket nem ismerem, de nem bízok benne nagyon, Jesét akkor inkább :D
"And my heart will leave you never."

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. január 13., hétfő 13:59

cart írta:Mért ne állhatna fel az Arsenal a Draxler-Özil-Cazorla hármassal? Negyediknek meg ott lenne Walcott, amikor épp nem sérült.
Jogos,felallhatna,mert bar Draxler es Cazorla is inkavb baloldali ha szel,de ketlabaskent megoldjak. Igy viszont Walcottnak nem lesz helye a kezdoben. Es Ox-nak meg nehezebb lenne bekerulni. 4-1-4-1 lehetne akar belole,de vkpba akkor meg Ramsey,Wilshere,Arteta,Flamini lenne egy helyre. Es kozuluk vedekezo kene leginkabb es az Flamini esetleg Arteta (bar nem az az o jo posztja,ez iden is meglatszik tobbszor is)
Majd Wenger megoldja,akarki jon. Mondjuk elobb csatar kene.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

cart
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: cart » 2014. január 13., hétfő 13:47

Mért ne állhatna fel az Arsenal a Draxler-Özil-Cazorla hármassal? Negyediknek meg ott lenne Walcott, amikor épp nem sérült.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. január 13., hétfő 13:42

Draxler nem lenne csatar,abban biztos vagyok.
Orulok neki,csak en mar nyaron hoztam volna Ozil helyett. (mielott jott a toroknemet mar ot irtam)
Igy viszont Cazorlaval nem tudom mi lesz. Padra luxus,meg tobbet er,de Draxlerrel is ez a helyzet. Az egylabas mester meg nem maradhat ki. Amugy Draxlernek is nagy elonye,mint Cazorlanak hogy ketlabas.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. január 13., hétfő 11:55

Arsenalos haverom már tényként közli nekem, hogy Draxlert leigazolják. Nagyon tehetséges gyereknek tartom és sokra viheti. Viszont amikor én láttam játszani, akkor balszélső, illetve támadókp-t játszott. Azt meg ugye mondani sem kell, hogy arra a posztra tök felesleges az ágyúsoknak igazolni. Ha meg csatárként játszatják majd, azzal akár nagyot is nyerhetnek, de lehet befürdenek vele.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. január 13., hétfő 11:12

Azért az nem mindegy ám, hogy a lesen álló a kapu bal oldalán helyezkedik és a jobb oldalra megy vagy, hogy a labda is a bal oldalra megy. Mivel a Newcastle játékosa a labda röppályája előtt mozgott, ezért aktív volt a támadásban, erog itt kell életbe lépnie a les szabálynak. Épp olyan, mintha lesen vagy feléd megy a labda, de te átléped... Az már megtévesztés. Amúgy még egyszer leírom, hogy ettől függetlenül (elvileg jó döntés, la. szerintem, ha jól értelmezem a szabályt) meg kellett volna adni, mert Hartnak esélye nem lett volna védeni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8488
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. január 13., hétfő 10:32

Anis írta:Pont a Tioté meg nem adott gólnál halt be a streamem, úgyhogy nyomtam egy printsreent. Lehet h volt lesen játékos, de sztem ez szabályos gólt volt. vagy konkrétan miről is szól a szabály(változás)?
Amúgy majdnem egy éve volt egy hasonló szitu, szintén Newcastle és szintén Tioté
itt a videó.
hogy konkrétan a szabály hogyan szól azokra a játékosokra, akik bár lesen vannak, de nem érnek a labdához, azt nem tudom.
viszont itt gouffran rohadtul zavarhatta hartot, mert bár nem takarta a kilátást, de elhúzta a testét a lövés elől, és az úgy csapódott a kapuba.

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. január 12., vasárnap 22:57

Pont a Tioté meg nem adott gólnál halt be a streamem, úgyhogy nyomtam egy printsreent. Lehet h volt lesen játékos, de sztem ez szabályos gólt volt. vagy konkrétan miről is szól a szabály(változás)?
Amúgy majdnem egy éve volt egy hasonló szitu, szintén Newcastle és szintén Tioté

A tegnapi Chelsea meccsen pedig megvolt Petr Cech 209. !!! kapott gól nélküli meccse (ebből 150 a PL-ben)! Azért kíváncsi lennék egy ilyen összesített listára a mostani nagyobb, 30 körüli vagy feletti aktív kapusoktól - mint pl Buffon, Iker, most Cech megvan...
A PL-ben: 169 db David James, 150 Cech, 149 Schwarzer (Chelsea cserekapus), 142 Seaman, 138 Nigel Martyn (Leeds és Eeverton kapusa volt), majd 134-134 Reina és van der Sar, Friedel is ott van 132-vel, sajnos ő sem növesztheti csak cserekapus a T"hamben
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. január 12., vasárnap 22:05

sucre írta:Coutinho meg már hetek óta szarul játszik, felüdülés volt, amikor Sturridge-ot becserélték helyette... Valami megtört a kis brazilban, remélhetőleg nemsokára újra magára fog találni :)
Értem, köszi.

Remélem, feljavul majd, nagyon bírom a srácot és remek játékosnak tartom. :agree:

Nálatok meg jól jönne már egy hullámvölgy, különben elég nehezen fogunk odaérni a negyedik helyre... :D

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: sucre » 2014. január 12., vasárnap 20:24

Nem láttam a meccseteket. Suárez ezek szerint megint parádézott... :D Coutinho hogy játszott?
Suarez most nem nagyon brillírozott, de még ma is zseni volt. Coutinho meg már hetek óta szarul játszik, felüdülés volt, amikor Sturridge-ot becserélték helyette... Valami megtört a kis brazilban, remélhetőleg nemsokára újra magára fog találni :)

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. január 12., vasárnap 20:16

sucre írta:Rettentő fontos 3 pontot sikerült ma bezsebelni a 'Poolnak, egy újabb nagy lépés a top4 felé... A hátralévő idegenbeli meccseinket már csak a tabella alsó felében lévő csapatok ellen játsszuk, kivéve a manu és a soton ellenit. Otthon meg piszok jók vagyunk :D
Suarez meg Sturridge... Isten :D
Nem láttam a meccseteket. Suárez ezek szerint megint parádézott... :D Coutinho hogy játszott?

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: sucre » 2014. január 12., vasárnap 20:10

Rettentő fontos 3 pontot sikerült ma bezsebelni a 'Poolnak, egy újabb nagy lépés a top4 felé... A hátralévő idegenbeli meccseinket már csak a tabella alsó felében lévő csapatok ellen játsszuk, kivéve a manu és a soton ellenit. Otthon meg piszok jók vagyunk :D
Suarez meg Sturridge... Isten :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 24 regisztrált és 0 vendég