Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. május 12., vasárnap 14:53

Mourinhoért nem fognak kifizetni 20 milliót. Szerintem konkrétan semennyit. Ő menni akar, mi azt szeretnénk, ha lelépne, így lesz egy civilizált "közös megegyezés".
ha ezt meglehet csinálni perezzel akkor megbukott mint üzletember. morratti is elkérte a 18 millát bármennyire is szerette josét. pereznek sem állna módjában kirúgni josét sőt. el kell kérni érte a 20 millát. ez nem szeretetszolgálat.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. május 12., vasárnap 14:51

nem kell álmodozni, khedirát nem viszi mourinho magával. abban sem vagyok biztos, hogy ő maga távozik

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. május 12., vasárnap 14:49

Mourinhoért nem fognak kifizetni 20 milliót. Szerintem konkrétan semennyit. Ő menni akar, mi azt szeretnénk, ha lelépne, így lesz egy civilizált "közös megegyezés".
Sőt én attól is félek, hogy Khedirat nem fogjuk elengedni. Szinte fizikai fájdalom ezt leírni, de elképzelhetőnek tartom. Valamiért szereti a vezetőség. :vivo:

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. május 12., vasárnap 14:47

+ Higu 25-ert 70 milla. Meg DM-t kell elpasszolni jo penzert es a toltelekeket (Callejon, Albiol, Adan)amannyiert lehet + Garay es egesz jo kis bevetelunk lehet.
+ Kaká, Denis, Morata

Végre lesz bevételünk is... B-)

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 12., vasárnap 14:46

Bocs a duplaert:
Demes írta:Nagy kezdés lenne ha Mou-t elvinnék 20ért, Khedirát 25ért, 45ös pluszban kezdjük az évet és javulna a keret :D
+ Higu 25-ert 70 milla. Meg DM-t kell elpasszolni jo penzert es a toltelekeket (Callejon, Albiol, Adan)amannyiert lehet + Garay es egesz jo kis bevetelunk lehet.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 12., vasárnap 14:37

Erti írta:
Ilyen hülyeségeket azért ne írjatok már. Nem csak azok a jó csapatok akik az elődöntőig eljutottak idén. Vannak még ezeken kívül csapatok akik kemény ellenfelek lesznek, lehetnek. Eleve nem lehet tudni, hogy ki lesz jó jövőre. A Münchenben is például benne van a visszaesés
ne kapd fel a vizet. Ez csak egy szubjektiv gondololat menet volt. Tisztaban vagyok, h azert ennyire konnyu nem lesz. 3 angol top csapatnal edzo valtas lesz es jatekos mozgas. Az Arsenalnal iden tobb jut jatekosvasarlasra,a PSG-nal is lesz edzo es jatkos valtozasok.Viszont a Dortmundis reszt tartom, meg fognak gyengulni az ideihez kepest, nekik bele fog telni pa ev, h egy hasonloan eros csapatot osszerakjanak. Nekik most van a nagy pillanat, Bayern meg akkorat meg Pep-el sem eshet vissza, h nem legyenek tenyezok europaban.

Galacticos írta:szerintem nem feltétlenül.
ha még mindig nem szólnak alvesnek és albanak hogy ne menjen ennyit fel úgy hogy nem ér vissza akkor lehet ott akár 2 varane is( :mrgreen: ) vagy akárki ha lendületből viszi rájuk 2-3 gyors játékos, akkor ehet ott thiago silva ő sem fogja tudni őket megállítani szabálytalanság nélkül.
egy labdavesztés után mondjuk a középpályán akkor náluk hátul 2-3ember védekezik.
ezt adom. Tegnap nalunk is mennyire szembetuno volt ez a problema. Modric fellepet tamadni kenyszeritozott vkivel aki elvesztette a zsugat. Az Espanyol kontrazott Modric nem erte vissza, Kaka ugyancsak nem ert vissza. Egy szem Alonso volt akinek eselye nem volt megallitani a rohamot, a vedok meg kiszolgaltatott helyzetben voltak. Ha beteszek egy Pogbat Alonso helyett vmivel gyorsabb ember lesz ott de keves lenne. Mindenkepp ket ember kell es elottuk egy olyan aki vedekezni is tud, vagy legalabb hajt es oda teszi magat. Pedig csak egy Espanyol volt az ellenfel.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. május 12., vasárnap 14:36

Nagy kezdés lenne ha Mou-t elvinnék 20ért, Khedirát 25ért, 45ös pluszban kezdjük az évet és javulna a keret :D
hát igen, ha nagyon optimisták vagyunk akkor még a Higu, DM kettős ára még 60. Meg is van Neymar. A középpályát meg simán ki lehet csengetni zsebből is.

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. május 12., vasárnap 14:05

A fűcsomó kikhedirázására tisztán emlékszem. Szánalmas, szomorú és vicces. Nagyjából ezek voltak az érzelmi etapjaim.
Viszont jó, hogy pont a Chelseavel hozták szóba, rajtuk kívül nem sokan fizetnének érte komolyabb osszeget.

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. május 12., vasárnap 14:02

Nagy kezdés lenne ha Mou-t elvinnék 20ért, Khedirát 25ért, 45ös pluszban kezdjük az évet és javulna a keret :D

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 12., vasárnap 13:57

JM-nak agyára mehetett valami.......Khedira? Hót balfék az a manusz....hát én profi fociban még nem láttam olyant mint pl tőle,hogy kapura tört,a kapussal szemben állt és lövésre vállalkozott,de telibe a földbe rúgott sima tiszta helyeztben,senkitől sem zavartatva.....a fű meg csak úgy repült ki a levegőbe....a labda meg érintés nélkül gurult tovább.

De amúgy is,ha így gondolja,az fasza.....az jó,mert nekünk EGYÉRTELMŰEN,ez a rossz kp-a volt a fő problémánk.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. május 12., vasárnap 13:54

R.M.C.F írta:
Gerr90 írta:Január óta nem iszom alkoholt, próbálok egészségesen élni DE, ha Khedira eligazol idén nyáron, kegyetlenül szétcsapom magam! :mrgreen:

Na eddig voltam veled jóba... :ras:
Remélem csak a mondat első fele verte ki nálad a biztosítékot! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. május 12., vasárnap 13:53

Az AS megosztotta a Mirror egyik hírét, ami arról szól, hogy Mouirnho már a Chelsea jövő évi keretét tervezi. Ennek egyik alappillére Sami Khedira lehet, akinek az árát 23-25 millió euró közöttire becsülik. José mindenképpen meg kívánja erősíteni a középpálya közepét, és Khedirát az egyik leghűségesebb játékosának tekinti, így szeretné magával vinni, erről már tájékoztatta Abramovicsot is.
De csúnya lesz. Alonso, Casemiro, Verratti, Modric, Pogba


:mrgreen: :mrgreen:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 12., vasárnap 13:51

Gerr90 írta:Január óta nem iszom alkoholt, próbálok egészségesen élni DE, ha Khedira eligazol idén nyáron, kegyetlenül szétcsapom magam! :mrgreen:

Na eddig voltam veled jóba... :ras:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

el magico
Hozzászólások: 862
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: el magico » 2013. május 12., vasárnap 13:51

Az AS megosztotta a Mirror egyik hírét, ami arról szól, hogy Mouirnho már a Chelsea jövő évi keretét tervezi. Ennek egyik alappillére Sami Khedira lehet, akinek az árát 23-25 millió euró közöttire becsülik. José mindenképpen meg kívánja erősíteni a középpálya közepét, és Khedirát az egyik leghűségesebb játékosának tekinti, így szeretné magával vinni, erről már tájékoztatta Abramovicsot is.
Viheti nyugodtan :agree: :iszunk: egy Khedira-Ramires cserében benne lennék :D

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. május 12., vasárnap 13:49

Január óta nem iszom alkoholt, próbálok egészségesen élni DE, ha Khedira eligazol idén nyáron, kegyetlenül szétcsapom magam! :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 12., vasárnap 13:48

vasárnap van, ilyenkor a hírek 90%, az angol hírek 100%-a hazugságokon és kitalációkon alapul.
Remélem azért az igaz, amit most kiírtam, és Higuaín mellett Khedirától is megszabadulunk. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. május 12., vasárnap 13:46

vasárnap van, ilyenkor a hírek 90%, az angol hírek 100%-a hazugságokon és kitalációkon alapul. :-)

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. május 12., vasárnap 13:45

R.M.C.F írta:Ne foglalkozz velük....az igazolásaik úgy is általában besültek mostanság.... :roll:
Azért szerintem a védőknek több esélyük van a csapaton belül, Messi biztosan nem akar bekket játszani, így nem áll fenn a veszélye az összetűzéseknek. Persze flop védőre is emlékezhetünk (Csigrinszkij), de őt azért nem lehet az említett két úriemberhez hasonlítani.
Galacticos írta: szerintem nem feltétlenül.
ha még mindig nem szólnak alvesnek és albanak hogy ne menjen ennyit fel úgy hogy nem ér vissza akkor lehet ott akár 2 varane is( :mrgreen: ) vagy akárki ha lendületből viszi rájuk 2-3 gyors játékos, akkor ehet ott thiago silva ő sem fogja tudni őket megállítani szabálytalanság nélkül.
egy labdavesztés után mondjuk a középpályán akkor náluk hátul 2-3ember védekezik.
Én kicsit tartok attól, hogy egy Carvajal-Marcelo párossal mi is így járhatunk jövőre.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. május 12., vasárnap 13:41

Remy írta: Mivel Rooney úgyis elmegy a MU-tól, így meg kéne próbálni elhozni, DE nem Benzema helyett. Higut eladjuk, és abból ide lehetne hozni Rooneyt.

Benzema, Rooney, Morata trió szerintem elég jó lenne jövőre.
És akkor hogy játszatnád, ha nem Benzema helyett? Vagy milyen felállásban?
Csak azért, mert nem hiszem, hogy Rooney eltűrné a padozást, véleményem szerint ő akar az első számú csatár lenni...
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 12., vasárnap 13:40

Morata trió szerintem elég jó lenne jövőre.
Moratat vinni fogja a Sevilla, Rooney meg nem fog idejönni, meg nem is kell ide.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 93 regisztrált és 0 vendég