Serie A

Foci a Real Madridon túl...
cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: cart » 2014. január 14., kedd 17:42

Gyengébbek már nem nagyon lehetnek :mrgreen:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ericco » 2014. január 14., kedd 17:24

Akkor a Milant mostantól egy nullkilométeres edző fogja irányítani, Seedorf. No nem tudom...
Merci Zizou!

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. január 14., kedd 0:13

a bl indulás kiharcolása szempontjából tök mindegy, hogy ki megy oda.
20 pontra van a 3. helyezett napoli, 57 megszerezhető pont lesz még a bajnokságban, lehetetlen ennyit hozni rajtuk, még akkor is, ha az új edzővel szárnyalna a milan.
na persze az európa liga hely nincs még olyan messze (10 egységre), de az is csak olcsó vigasz lenne.

egyébként pont ezért lesz érdekes az atletico elleni párharcuk, hiszen elég lefutottnak tűnik az idei forma alapján, de újra bebizonyosodhat, hogy a bajnokok ligája az mindig más terep.

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. január 14., kedd 0:11

A korábbi bilbao edző, Bielsa pl sztem pont jó lenne - ha még nincs munkája.

Inter-Chievo:
71-29%. és így 1 gól 90+ perc alatt! egyszerűen szánalmas. OTTHON játszva egy no name kiscsapat ellen! Nagamoto már 5 gólos, a csapat 2. legeredményesebbe, holott nem egy zseni (sőőt!). OTTHON 3 támadóval felállni... no comment sztem. sz*r ott minden! edzőstül, keretestül, stb. Utolsó 7 meccsen 1 győzelem. 9-11-es gólarány. nulla játék, semmi elképzelés az esetek többségében. Szerintem az első 12 meccsen az a 7-4-1 vállalható, jó eredmény. de ami azóta megy. valami nem stimmel. vagyis sok dolog nem stimmel! az edző a fő hibás sztem, mert nem a megfelelő játékosokat játszatja, állandóan ugyan azok, még ha nem is játszanak jól, nem is nyernek. minek vett nyáron játékosokat ha nem játszatja őket?
A szezon első fele :/
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. január 13., hétfő 23:55

Én már olvastam erről régebben, de azt cáfolták és kizárták, ha jól emlékszem. :hmmm: Én a Milanhoz most holland vagy spanyol edzőt vinnék, de ők ritkán szoktak ilyenkor külföldit választani.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. január 13., hétfő 23:47

Most nézem a sport klub híradót és ott konkrétan mondták, hogy Sedorf lesz Allegri utódja. Hátha vissza vezeti oda a Milant ahova való...

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. január 13., hétfő 19:15

Inzaghi mit tudhat az edzősködésről?
A Milant ez Leonardo kinevezésénél sem zavarta. Amúgy lehet sumákba majd megpróbálják fél évre kölcsönvenni Zizout, persze mi fizetnénk érte. :D

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. január 13., hétfő 18:24

realistahuni írta:Inzaghi mit tudhat az edzősködésről? A focihoz se volt sok köze, bepattogtak róla a labdák azt kész. Seedorf egyik kedvenc focistám, de a Milan nagy falat lenne neki is szerintem.
Amúgy Allegrit én nem mondanám rossz edzőnek, azért első szezonjában az Ibra-TS féle Milan nyert egy bajnokságot, és olasz csapathoz képest igen tetszetősen játszottak.
Berlusconi itt a főbűnös, csak próbálnak bűnbakot keresni.
védelemnek betanítja a jó lestaktikát :lol: sokszor volt alkalma megcsodálni
Nem illik.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. január 13., hétfő 16:23

Inzaghi mit tudhat az edzősködésről? A focihoz se volt sok köze, bepattogtak róla a labdák azt kész. Seedorf egyik kedvenc focistám, de a Milan nagy falat lenne neki is szerintem.
Amúgy Allegrit én nem mondanám rossz edzőnek, azért első szezonjában az Ibra-TS féle Milan nyert egy bajnokságot, és olasz csapathoz képest igen tetszetősen játszottak.
Berlusconi itt a főbűnös, csak próbálnak bűnbakot keresni.
Love football, hate antifa.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. január 13., hétfő 16:02

Seedorf iden meg tolta a brazil bajnoksagban nem?
Pipponak a Primaveraval mar van tapasztalata.

Hat Robinho szerintem mar nem nagy szam. Mondjuk tavalyhoz/tavalyelotthoz kepest jobb.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Wertz » 2014. január 13., hétfő 15:58

Drake írta:
ziro4vr írta:szerintem meg pont oda való, ahol most van
Vannak hülyeségei,de a tehetsége az megkérdőjelezhetetlen.Ha elhagyná a baromságait,akkor simán TOP 5 csatár lenne.
Ennyi erővel akkor én is elmondhatnám magamról, ha kiskoromban elkezdtem volna focizni világklasszis lennék
Attól, mert néha ezt lehet hallani a médiából, még nem lesz igaz. Semmi kiemelkedő képessége nincs, egy átlagos jó csatár, semmi több

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. január 13., hétfő 15:40

Anthony írta:Na, repült is Allegri, lehet hogy Pippo lesz az utódja :lol: :lol: :lol:
Sedorfot hozták legtöbbet szóba tudtommal :hmmm:
Kerlon írta:szerintem Montolivo jó lehetne Alonso/Illarra és Modric mellé.
Szerintem konkrétan ő ér valamit az egész Milanban meg Robinho :roll:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. január 13., hétfő 12:14

Szerintem a Milan legjobbja, kb mint régen Gattuso. A VB-s eset meg olyan, hogy néha benne van egy ilyen durvább eset... Benzema is így járt egyszer Hernanessel szemben.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. január 13., hétfő 12:07

Kerlon írta:
A Milanból DeJongot kell elhozni Alonso mellé a kp-ra :lol:
Jó játékos a holland, de nem ilyen típusú játékos kell nekünk, mert ő is elég mélyen érzi jól magát. Amúgy tudom, hogy hulladék ez a Milan meg alapvetően rossz az olasz játékosok mai megítélése, de szerintem Montolivo jó lehetne Alonso/Illarra és Modric mellé.
Csak irónia volt, a vb döntős talpalás után biztos jóban lennének :) (habár nem volt ilyen Zidane-Materazzi féle affér, gondolom nem haragszanak egymásra, de attól még pikáns lenne). Nem tudom egyébként milyen formában játszik mostanság a holland(!).
A Milannal egyébként is a legjobb lenne nem bizniszeli többet. Kakáért sem adtak még egy gombot se..gondolom most Casemirot is úgy vinnék el kölcsönbe, hogy közben mi álljuk a fizuját :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. január 13., hétfő 11:59

A Milanból DeJongot kell elhozni Alonso mellé a kp-ra :lol:
Jó játékos a holland, de nem ilyen típusú játékos kell nekünk, mert ő is elég mélyen érzi jól magát. Amúgy tudom, hogy hulladék ez a Milan meg alapvetően rossz az olasz játékosok mai megítélése, de szerintem Montolivo jó lehetne Alonso/Illarra és Modric mellé.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. január 13., hétfő 11:50

Na, repült is Allegri, lehet hogy Pippo lesz az utódja :lol: :lol: :lol:

Balotelli meg az újabb példa arra, hogy nem az számít, hogy valakinek milyen képességei vannak, "mi lenne, ha", ez olyan hogy én is ha tudnék focizni, akkor milyen jó lennék. De nem vagyok. Pont.

A Milanból DeJongot kell elhozni Alonso mellé a kp-ra :lol:

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. január 13., hétfő 1:31

Amúgy meg állítólag nem kölcsönben van ott,
hanem 50-50%-ban birtokolják a játékjogát a Juve-val ami Olaszországban kb hétköznapinak számít.

Amúgy elég érdekes ez a Serie A idei idénye, az első 8 játékos a góllövőlistán olasz v argentin:
14 Rossi, 11 Tevez és Berardi, 10 Palacio, 9 Toni, Higu, Immobile és Cerci. (8 Callejón, Vidal, Gilardino)
Toni is hogy magára talált és "másodvirágzását" éli az újonc Veronában.

A Milan meg no comment. már így fél szezon alatt 30 !!! pontra vannak a juvetól! :lol:
... de csak 9-re az utolsótól és 6-ra a kieső helytől.

A Napoli chilei válogatott játékosa Eduardo Vargas pedig a Valenciában köthet ki (kölcsönbe).
Santos is bejelentkezett érte, de ő akkor már a Valenciába menne és Benitez is erre biztatja.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. január 13., hétfő 0:53

Most olvasgattam a mesternégyest jegyző 19! éves Domenico Berardiról, a Juventus játékosa, és kölcsönben szerepel a Sassuolo csapatában, ez a második szezonja. Az első szezonjában 37 bajnokin szerepelt, és 11 gól szerzett a másodosztályban, ahol ugye bajnokok lettek. Jelenleg 15 meccsen szerzett 11 gólt az első osztályban, Tevezzel másodikok a góllövőlistán, az első helyezett Rossira ugye ismét egy nagyobb kihagyás vár (14 gólos)...ez azért eddig szép teljesítmény tőle. :)
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. január 12., vasárnap 22:27

K'rva jó képességekkel bír, de az agya még akkora sincs, mint Di Maria fejtetveinek.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. január 12., vasárnap 22:23

ziro4vr írta:
Drake írta:Én csak Balot sajnálom...Jobb játékos Ő annál,hogy egy középcsapatban szenvedjen.Nyáron jöhetne Zsiru helyére,azt a Szpörsz ellen villanthatná a "Why always me"-t. :mrgreen:
szerintem meg pont oda való, ahol most van

Pontosan,egy nagyon túlértékelt játékos.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 46 regisztrált és 0 vendég